+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/47

Tema: Miroslav Skoro

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Miroslav Skoro

Posto je rekao da izlazi na parlamentarne, evo tema o njemu.
    Jedna prigodna za udruzene protivnike.

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, zahvalio bi Imotskom sto je bar malo spasio obraz Dalmacije.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja bi se ispričao Imotskom na brzopletosti.

ne znam što Škoro misli ponuditi na parlamentarnim izborima, to nisu predsjednički izbori gdje će te malo šarma i ime daleko odvesti. na parlamentarnim izborima moraš imati i druge oko sebe koji su prepoznatljivi,koji su kvalitetni, jer bez toga ništa od svega. Moraš imati nastup i program koji ljudi lako prepoznaju jer ova druga bagra ima uhljebe i stranačku mašineriju.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ja bi se ispričao Imotskom na brzopletosti.

ne znam što Škoro misli ponuditi na parlamentarnim izborima, to nisu predsjednički izbori gdje će te malo šarma i ime daleko odvesti. na parlamentarnim izborima moraš imati i druge oko sebe koji su prepoznatljivi,koji su kvalitetni, jer bez toga ništa od svega. Moraš imati nastup i program koji ljudi lako prepoznaju jer ova druga bagra ima uhljebe i stranačku mašineriju.
    I ja isto mislim da od Škore nema kruva na parlamentarnim al' nikad ne znaš. Na predsjedničkim je ima realnu šansu al' je sjeba sam sebe..uz pomoć svojih savjetnika. Premekan, preplašljiv, prepostusljiv da bi moga okupit oko sebe sve ove puste male strančice ogromnih ega i od njih napravit jedan čvrsti blok. Govori se da je tih oko 470 tisuća glasova kapital za parlamentarne al Josipović je ima oko milijun kad je popušia od Kolinde pa je stvarno ispušio na parlamentarnim nakon toga.

https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...lovicnu-vecinu

Što bi se dogodilo da su ovo bili parlamentarni izbori: Škoro i Suverenisti postali bi najjača treća opcija do sad, zajedno s HDZ-om bi imali natpolovičnu većinu

Da su se u nedjelju održavali izbori za novi saziv Sabora, SDP i njegova lijevo-liberalna koalicija mogla bi po prilici računati na 50 zastupničkih mjesta. Nekoliko manje nego što su dobili 2016. godine.

HDZ-u bi pripalo 45 mandata. Uključivo i stranku Milana Bandića. Što je najmanje petnaest mandata manje nego što je HDZ osvojio na parlamentarnim izborima prije tri godine.

A onda slijedi najveće iznenađenje: Miroslavu Škori i njegovim Suverenistima pripalo bi – 40 mandata. Više nego što je ikad neka treća opcija osvojila u Saboru.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    I ja isto mislim da od Škore nema kruva na parlamentarnim al' nikad ne znaš. Na predsjedničkim je ima realnu šansu al' je sjeba sam sebe..uz pomoć svojih savjetnika. Premekan, preplašljiv, prepostusljiv da bi moga okupit oko sebe sve ove puste male strančice ogromnih ega i od njih napravit jedan čvrsti blok. Govori se da je tih oko 470 tisuća glasova kapital za parlamentarne al Josipović je ima oko milijun kad je popušia od Kolinde pa je stvarno ispušio na parlamentarnim nakon toga.
    jedan kroz jedan. Imao je u jednom momentu većinu. I onda fail za failom. Izjave glupe, govor na zagrebačkom skupu katastrofa, gostovanje kod Stankovića fail najveći.

Kad će na našu desnicu doć INTELIGENTAN čovjek, BISTAR, koji zna odgovarat, i koji se neće "pretvorit u političara" nakon tjuedan dana kao ovaj što je napravio pa počmu odgovarat na pitanja nebulozno, sa spinovima, srać truć a ne kažeš ništa, najmanje odgovor na pitanje.

Sam pao, sam se razbio.
    U ropotarnicu povijesti, nije taj. I da dođe opet na izbore nikad više glasao ne bi za njega. Jučer sam otišao čisto jer sam konto da je blizu sve, pa ajd, da pomognem kolko mogu. Iako ima deset dana da sam već vidio da on nije taj
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Pupovac se polako okreće od Plenkovića. Otvoreno daje podršku Milanoviću. Da li je i to neki znak?

Datum registracije
    Sep 2016
    Grmoja je dobro rekao da je rezultat u prvoj liniji Skorin, dok mi je Zekanovic malo cudan ispao, jer sve to prezentira kao da su Suverenisti kvazi solo iznjedrili rezultat. Vise smjesan nego cudan.
    Sto se tice ostaloga, ostaje za vidjeti.

Treba vjerovati u Škoru - ima tamo pravih ljudi. Samo da se ne ubaci kost među njih. Nema nam druge.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    To je njegov problem i onih koji misle glasati opet za njega,što se mene tiče ja sam ispucao svoje glasove.Zadnji sam dao njemu i zadovoljan sam,ali to je to što se mene tiče.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    jedan kroz jedan. Imao je u jednom momentu većinu. I onda fail za failom. Izjave glupe, govor na zagrebačkom skupu katastrofa, gostovanje kod Stankovića fail najveći.

Kad će na našu desnicu doć INTELIGENTAN čovjek, BISTAR, koji zna odgovarat, i koji se neće "pretvorit u političara" nakon tjuedan dana kao ovaj što je napravio pa počmu odgovarat na pitanja nebulozno, sa spinovima, srać truć a ne kažeš ništa, najmanje odgovor na pitanje.

Sam pao, sam se razbio.
    U ropotarnicu povijesti, nije taj. I da dođe opet na izbore nikad više glasao ne bi za njega. Jučer sam otišao čisto jer sam konto da je blizu sve, pa ajd, da pomognem kolko mogu. Iako ima deset dana da sam već vidio da on nije taj
    Skoro je najveci potencijal desnice od Tudjmana. Daleko veci od Hase, Djapica i svih ostalih anonimusa zajedno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Skoro je najveci potencijal desnice od Tudjmana. Daleko veci od Hase, Djapica i svih ostalih anonimusa zajedno.
    To je ono najžalosnije i ciloj ovoj priči.

Ako je istina da će ukoliko Plenković nastavi sa istom politikom - pola HDZ-a preći Škori - onda nije!

Datum registracije
    Sep 2016
    Da preuzmem retoriku koju tu volimo gajiti, sebe ne izuzimam, tko je tim krkanima kriv da su trutleki, cudni i dosadnjikavi, nije Skoro kriv da je gospodin covjek sa karizmom.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Treba vjerovati u Škoru - ima tamo pravih ljudi. Samo da se ne ubaci kost među njih. Nema nam druge.
    Vjerovat se ne mora u nikoga. Istina da kod njega ima pravih ljudi al' nema ni jednog koji odskače iznad desničarske žabokrečine. Onaj mali Pauk iz Splita ili Capo, da ih se samo malo izbrusi, bi mogli biti likovi u koje bi se moglo vjerovat. Jer imaju ono nešto što Škoro nema nit će ikad imati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Vjerovat se ne mora u nikoga. Istina da kod njega ima pravih ljudi al' nema ni jednog koji odskače od desničarske žabokrečine. Onaj mali Pauk iz Splita ili Capo, da ih se samo malo izbrusi, bi mogli biti likovi u koje bi se moglo vjerovat. Jer imaju ono nešto što Škoro nema nit će ikad imati.
    Pauka i Capu su unistili. Ja bih se nadao raspletu da Skoro polako ali sigurno neke ljude postavlja na mjesta gdje pripadaju.

Da preuzmem retoriku koju tu volimo gajiti, sebe ne izuzimam, tko je tim krkanima kriv da su trutleki, cudni i dosadnjikavi, nije Skoro kriv da je gospodin covjek sa karizmom.
    Ta njegova karizma ispari čim se nađe u situaciji da se mora verbalno potuć il' branit svoj stav nedvosmisleno.

I jučer dok je izlazio održati govor vidjelo se da mu nije lako. Sve ovo što Bukowski govori je istina - ali je istina i to da je Škoro došao ''ni od kud'' i to bez ičega - sa podrškom malog broja ljudi - bez ikakva političkog iskustva. Da mu jučer nisu pustili onu pjesmu - i jučer bi opet zasra. Ali ga je pjesma malo skulrala valjda mu je došlo da je na koncertu pa se sabrao i održao vrlo dobar završni govor.

Ljudi moji nije lako što je Vama. Čovjek je na sebe preuzeo (očito na nečiji nagovor ) težak teret, a iskustva nema. Tu bi mu sad trebali pomoći da se snađe neki drugi koji su dobri, a nemaju ego do neba. Čudi me za Zekanovića - ako je istina.

Eto podršku nije dobio ni od vlastitog kuma Thompsona koji mu je okrenuo leđa jer očito ima poslovni odnos sa HDZ-om.

Pauka i Capu su unistili. Ja bih se nadao raspletu da Skoro polako ali sigurno neke ljude postavlja na mjesta gdje pripadaju.
    prvo bi mora poslat onog Mijića u 3.14čku mile matere jer tamo taj lik pripada. Pauk i Capo nisu uništeni..oni nisu još ni počeli

Datum registracije
    Sep 2016
    prvo bi mora poslat onog Mijića u 3.14čku mile matere jer tamo taj lik pripada. Pauk i Capo nisu uništeni..oni nisu još ni počeli
    Ma zaboli me za Mijica. Nadam se da si u pravu za Capa i Pauka, a za odredjenu ekipicu se nadam da ce ih Skoro uhvatiti za gusu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove