+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6 14 15 16
Prikaz rezultata str. 301/310

Tema: Domovinski pokret

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zaboravio sam ono hvalisanje Milanovica. Mogao ga je sada upitati sto misli o ljudima na celu kolone.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Pomirljivi tonovi iz DP; https://narod.hr/hrvatska/penava-dp-...ih-u-koaliciju

Raduje me to, ali neka to kažu i onom svom glasnogovorniku i promotoru sa Z1 televizije.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 01-12-2023 at 12:10
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Opet ću ponovit. Ne znam što je DP navalio na Most. Mimo Bujaneca. Ne znam što je navalio da ih zove u koaliciju kad su oni 100 puta rekli da neće. Pa nisu oni kreirani da okupljaju desnica nego da je razaraju.

DP nit treba napadati MOST nit ga više zvat u koaliciju. Svako svom poslu. Isto bi trebala Karolina. Napadanje DP ea i trpanje u isti koš sa HDZ omSDP om i Možemo neće joj donijeti baš ništa. Može joj samo odnijeti.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Opet ću ponovit. Ne znam što je DP navalio na Most. Mimo Bujaneca. Ne znam što je navalio da ih zove u koaliciju kad su oni 100 puta rekli da neće. Pa nisu oni kreirani da okupljaju desnica nego da je razaraju.

DP nit treba napadati MOST nit ga više zvat u koaliciju. Svako svom poslu. Isto bi trebala Karolina. Napadanje DP ea i trpanje u isti koš sa HDZ omSDP om i Možemo neće joj donijeti baš ništa. Može joj samo odnijeti.
    To bi se moglo usporediti sa onom da se jači uvijek tuku prko leđa nejačih.
    Mo mojem skromnom razmišljanju treba se izvući iz prošlosti, DIGNUTI GLAVE GORE! i krenuti novim stazama za bolju našu hrvatsku budućnost.
    Ja imam neku ideju, ali kakvo je stanje danas u domovini, sumnjam da bi se išta moglo iznova pokrenuti.
    Opet, živi bili pa vidjeli.
    Pozdrav svima.

Jadno je ako DP misli ušićariti koji postotak napadajući Most.
    Neka svatko vodi kampanju za sebe bez napadanja onog drugog na desnoj strani.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Jadno je i ako MOST misli ušićariti koji poen napadajuć DP to si zaboravila nadodat

Zbog Eline i bokala vina

Mediji inače forsiraju MOST na uštrb DP-ea tu se vidi tko je miliji i draži jugosrbima sa jugosrpskih TV kuća. Nema teorije da je MOST jači od DP-a. DP ima infratstrukturu u svakom dijelu Hrvatske i njegova snaga se pokazala nedavno u Vukovaru.

kad bi MOST bio u stanju izvesti tako nešto. Nikad pa možda ni tad.

Oni bi uostalom nestali kao stranka da ih Raspudići nisu spasili zadnji put.

Oni ih i održavaju na političkom životu. Oni ako ponove rezultat od prošlih izbora to će im bit puna kapa.

Bilo mi je komično slušati Grmoju kako se žali na medijski trentman a inventar je na Yutelu.

DP ide sigurno preko 20 mandata i to svojih ovaj put za razliku od prošlog puta kad su teglili Suvereniste u sabor i Prkačina i Karolinu i Vrkljana i Ružicu Vukovac. Po meni u Slavoniji će epski potuć HDZ a pogotovo u 5-oj izbornoj
    a Peternel im je retorički najjači igrač iako je realno prilivoda. U Dalmaciji bi isto mogli dobro proć i uzet nešto i 6-oj 7-oj izbornoj jedinici, možda čak i mandat u 2-oj i trećoj. jedino u 8-oj bi mogli ostati bez mandata.

Most ako dobaci do 8-10 puna kapa i veliki uspjeh.

Ako Karolina koju su jugoankete uvrstili već na iznad, doduše ne sve, na iznad 2% što u realnosti znači da je davno prešla prag ona bi mogla bit iznenađenje izbora i uzet čak 5-6 mandata.

kad to sve zbrojiš to je 35 mandata mislim minimum desnice ako ajde i MOST uvrstimo u desnicu, počeli su u zadnje vrijeme govorit o sebi kao o nekakvoj desnici.

Znači HDZ nema šanse sastavit vlast samo s manjinama i žetonima. On će se morat outat i koalirat ili sa SDP-om ili sa Možemo i napokon pokazat što je ustvari , svjetonazorski i ideološki ljevica. Tu može onda doć do raskola u HDZ-eu ali i ne mora. To je postala ko sekta. Ako Plenković ostane nema šanse da se on odrekne Pupovca tj Pupovac njega i on bi sto puta rađe s jugodebilima iz Možemo ili SDP-om nego sa DP-om ili npr Karolinom, što je i logično jer je on jugodesničar kao i ovi.

Pa lik je nedavno izjavio da je politika nekih u saboru, da se zasniva samo na tome da mrze Srbe. To je Vulin, to je Vučić, to je Šešelj to je Bokan, Arkan, to je sva sila velikosrpskih Orka u hrvatskom saboru načas progovorila kroz čovjeka koji ne komentira tuđe izjave. To čak ni Račan nije izjavio bar ne javno i bar ne kao premijer u saboru.

Plenković je najopasnija politička pojava po Hrvate nakon Tita, Nikole Pašića i kralja Ace Kararđevića.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2023 at 01:23

Zbog Eline i bokala vina

Ja podržavam Domovinski Most.
    Ja bih mogao o tome i knjigu napisati zašto podržavam Domovinski Most.
    ja radije prepustiti to drugima kao što prilažem skoro dva sata dugi razgovor Ivana Penave...
    Ako se govor ne pojavi, molim uljudno da kliknete na priloženi "Attachments" koji će vam se sigurno otvoriti.
    LH svima.

Attachments area
    Preview YouTube video PODCAST VELEBIT – Penava: Mislim da će nas dijelovi HDZ-a podržati jer im je dogorjelo

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Ja podržavam Domovinski Most.
    Ja bih mogao o tome i knjigu napisati zašto podržavam Domovinski Most.
    ja radije prepustiti to drugima kao što prilažem skoro dva sata dugi razgovor Ivana Penave...
    Ako se govor ne pojavi, molim uljudno da kliknete na priloženi "Attachments" koji će vam se sigurno otvoriti.
    LH svima.

Attachments area
    Preview YouTube video PODCAST VELEBIT – Penava: Mislim da će nas dijelovi HDZ-a podržati jer im je dogorjelo
    Ha, i ja bi to podržala, ali ništa od toga.

Ne gajim nikakve iluzije kad su u pitanju slijedeći izbori jer ovom narodu treba staviti nož pod vrat da bi se pokrenuo te mislim da je većina ljudi odlučila za koga će glasati, odnosno hoće li uopće glasati.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 04-12-2023 at 00:23

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ako PlenkoDZ bude dalje provodio ovakve migracijske taktike, gdje ce dovuci krkane za minimalac, samo kako bi dalje uz sitnu i krupnu korupciju mogli bauljati uokolo, to bi mogao biti taj noz.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove