Zatvorena tema
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/78

Tema: Jurica Galic-Juka

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Po onome na ovom forumu pre bih rekao da više mrzite tudje nego što volite svoje
    Inače brat od Glasnovića je vršio zločine nad Srbima, posle su ga Srbi zarobili i ispucali mu kolena pa je razmenjen..
    Nisu mu propucali koljena već je dobio metak u nogu, zarobljen, odrezali mu uho na licu mjesta, koljeno su mu bušili, ne mecima nego običnom bušilicom na živo u Banjaluci. Što je odlika poremećenih sadista. Zamisli da čovjeku ideš na živo rezat uho a tek bušiti kost na živo bušilicom. Odakle kod vas taj atavistički sadizam kojeg ste pokazali u zadnjem ratu. Nije dovoljno neprijatelja ubiti nego ga mrcvariti. Kao u Istočnoj Bosni napuniti kuću ženama i djecom, starcima pa ih zapaliti ili onaj poremećeni monstrum s Grbavice što je osobno ubio, zakla, mrcvario najmanje 30 ljudi kako se ono zvao. Veselin Vlahović Batko.

Masovna silovanja žena, mrcvarenje ljudi. Čemu to? Jel to poremećenost uma, sadizam što.

To ni Huni nisu radili.

A sad nabroji koje je to zločine nad Srbima radio Glasnovićev brat nad Srbima. Kad i gdje. Točno i precizirano.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-02-2020 at 16:54
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Laze ko Srbin, nije zamijenjen vec je zavrsio na Manjaci.

A Jurica vidim radi gastronomske vlogove do Titovog Uzica, maaaaašala.

Kako i rekoh, sve te "prosvijetljene i mirotvorne" na koncu konca iz nekog razloga privlaci sumadija i palanke. Zasto, tesko je shvatiti.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Laze ko Srbin, nije zamijenjen vec je zavrsio na Manjaci.

A Jurica vidim radi gastronomske vlogove do Titovog Uzica, maaaaašala.

Kako i rekoh, sve te "prosvijetljene i mirotvorne" na koncu konca iz nekog razloga privlaci sumadija i palanke. Zasto, tesko je shvatiti.
    Zamenjen je na Manjači, mogao bi da das neki dokaz umesto tih izlizanih floskula ležeš ko Srbin.

https://www.maxportal.hr/naslovna/da...-bio-u-logoru/
    Posljednje uređivanje od BWA : 27-02-2020 at 15:49

Inkvizitor žao mi je svake mučene žrtve u ratu ali isto tako vi ste pobili 1100 civila u Oluji, babama ste rezali vratove, one Crne Mambe su ljude žive spalili po kućama.
    Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima.
    Najlakše je praviti se nevinašce.
    Arkanova dva vojnika ste spalili na živo kada ste ih zarobili, postoji svedočanstvo o tome.
    Posljednje uređivanje od BWA : 27-02-2020 at 16:00

Zanimljiv tekst, jesi ga pročitao?
    I mogao bi dati dokaze za zločine D.Glasnovića nad Srbima umjesto uobičajenih blijedih optužbi bez pokrića. Neki koji bi se mogli usporediti s gore opisanim zvjerstvima.

Inkvizitor žao mi je svake mučene žrtve u ratu ali isto tako vi ste pobili 1100 civila u Oluji, babama ste rezali vratove, one Crne Mambe su ljude žive spalili po kućama.
    Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima
    U Oluji pobijeno 1100 ljudi? Valjda po onom kriteriju od 700000 u Jasenovcu. Koja matematika. Stvarno nemate obraza.
    Što se tiče naših u BiH, puno su veći zločini počinjeni nad njima.

Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima.
    Najlakše je praviti se nevinašce.
    Arkanova dva vojnika ste spalili na živo kada ste ih zarobili, postoji svedočanstvo o tome.
    Nabroji zločine koje je počinio Davor Glasnović. Vrijeme i mjesto.

Čovjek je razmijenjen, tj otkupljen nakon 15 mjeseci torture.

Došao je u tijeku rata, prošao obuku i možda mu je akcija u kojoj je bio zarobljen bila prva.

Vaše mitomanske laži o 1100 pobijenih civila i baba u Oluji prerezanih vratova čuvaj za ono Vučućevo kmečanje 05.08.

Dakle imaš dvije opcije.

1. Navesti gdje je Davor Glasnović počinio zločine nad Srbima. Vrijeme, mjesto i stradale.

2. Ispričati se za laž.

Ako ne ponudiš nijednu od te dvije opcije idu sankcije

U međuvremenu možeš pogledati fino na miru

https://m.youtube.com/watch?v=ddhzyABz_U4&t=291s

što je sve preživio Davor Glasnović u 15 mjeseci zarobljeništva.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-02-2020 at 16:10

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Zanimljiv tekst, jesi ga pročitao?
    I mogao bi dati dokaze za zločine D.Glasnovića nad Srbima umjesto uobičajenih blijedih optužbi bez pokrića. Neki koji bi se mogli usporediti s gore opisanim zvjerstvima.
    Evo čitaj o zločinima Braće Glasnović, da je nevin ne bi ga sud u BIH optužio:

https://zurnal.info/novost/21251/hap...jka-glasnovica

Još.vam taj sedi u parlamentu.
    Posljednje uređivanje od BWA : 27-02-2020 at 16:12

Ne misliš valjda da će mi Žurnal biti vjerodostojan izvor. Rekla- kazala. Da ne spominjem relativizacije koje vode do apsurda.
    Ovu glupost " da je nevin , ne bi ga sud u BiH optužio" radije neću komentirati.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nabroji zločine koje je počinio Davor Glasnović. Vrijeme i mjesto.

Čovjek je razmijenjen, tj otkupljen nakon 15 mjeseci torture.

Došao je u tijeku rata, prošao obuku i možda mu je akcija u kojoj je bio zarobljen bila prva.

Vaše mitomanske laži o 1100 pobijenih civila i baba u Oluji prerezanih vratova čuvaj za ono Vučućevo kmečanje 05.08.

Dakle imaš dvije opcije.

1. Navesti gdje je Davor Glasnović počinio zločine nad Srbima. Vrijeme, mjesto i stradale.

2. Ispričati se za laž.

Ako ne ponudiš nijednu od te dvije opcije idu sankcije

U međuvremenu možeš pogledati fino na miru

https://m.youtube.com/watch?v=ddhzyABz_U4&t=291s

što je sve preživio Davor Glasnović u 15 mjeseci zarobljeništva.
    Što se uopće trudiš, možda ćeš dobiti jednu nesuvislu rečenicu kao odgovor na ovoliki post koja ti neće dati odgovore koje tražiš. Sizifov posao.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 27-02-2020 at 16:17

Ne misliš valjda da će mi Žurnal biti vjerodostojan izvor. Rekla- kazala. Da ne spominjem relativizacije koje vode do apsurda.
    Ovu glupost " da je nevin , ne bi ga sud u BiH optužio" radije neću komentirati.
    Po tebi nijedan civil nije ubijen u Oluji, Jasenovac je bio radni logor gde su se ljudi družili i radili...stvarno nema smisla sa vama diskutovati o tome, stvorili ste sebi neku istinu i u nju verujete. Verujte šta vam ja mogu.
    Kao da te civile po Bosni i u Hrvatskoj nisu pobili Hrvati več neki Tadžikistanci ali zato ste prvi da skočite za Srebrenicom. Vidite trn u oku drugog a u vašem ne vidite stablo.
    Posljednje uređivanje od BWA : 27-02-2020 at 16:19

Prvo. U kontekstu zločina spominje se samo Željko Glasnović. A ni on ni za što konkretno. Mjesto, vrijeme, žrtve?

Drugo. Oni su pisali tekst ne znaju osnovne stvari. Pišu da je Davor Glasnović zarobljen kod Knina. A nije. Kod Kupresa je.

Treće. Odkad vi vjerujete BiH medijima.

Zamisli udušili ga izduvnim plinovima iz gume, traktora????.

Ne glupiraj se. Imaš 24 sata da nađeš i predočiš nam konkretne zločine Davora Glasnovića. Vrijeme, mjesto, žrtve. Točka.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-02-2020 at 16:21

Što se uopće trudiš, možda ćeš dobiti jednu nesuvislu rečenicu kao odgovor na ovoliki post koja ti neće dati odgovore koje tražiš. Sizifov posao.
    I dobio sam je dole ispod tvog posta.

Ne pišem ja to jer se ufam da ću dobit konkretan odgovor nego zato što sam siguran da neću.

Po tebi nijedan civil nije ubijen u Oluji, Jasenovac je bio radni logor gde su se ljudi družili i radili...stvarno nema smisla sa vama diskutovati o tome, stvorili ste sebi neku istinu i u nju verujete. Verujte šta vam ja mogu.
    Ne, ja sam itekako otvorena za rasprave. Jer ne volim mitove niti prostituiranje žrtvama kao što vi radite. Nešto je civila ubijeno u Oluji i znaju se svi imenom i prezimenom. Nema tu mjesta izmišljanju, a brojka je bar deset puta manja od one koju si naveo. Sve se lako može dokazati kad se to stvarno želi. Vaš je problem što vam istina ne ide u prilog i teško se tada s njom suočiti. Lakše je vjerovati u ogrlice od očiju, specijalno dizajnirano oružje za klanje Srba, roštiljanje živih ljudi... to su tlapnje bolesnih umova. Laganje do besvijesti. A s obzirom na to da si majstor za projiciranje vlastitih mana i mana svog naroda na one koje optužuješ, zadnje dvije rečenice iz posta primijeni na sebe.

U Bljesku je kod Pakraca, na rubnim dijelovima grada, zarobljeno na tisuce Srba, zarobljen i je i celnik cetnika za Zapadnu Slavoniju Veljko Dzakula. Doticni lik danas zivi i djeluje u Zagrebu.

Svi zarobljeni Srbi su pusteni, mnogi danas zive u Hrvatskoj, vjerojatno je medju njima niz zlocinaca. Tijelo doktora Sretera ubijenog u cetnickom logoru Bucje do danas nije pronadjeno.

U Topuskom je zarobljen kompletan 21. krajiski korpus cetnicke vojske, niti jednom nije pala dlaka sa glave.

da smo bili "profesionalni" i 10% kao srpski cetnici u Vukovaru ili Srebrenici, ne bi se ovi glave nanosali

dzaba lazete srbi, svi su vidjeli kakvi ste zlotvori i tako vas dozivljavaju

Dozvoljavan da mi je nesto promaklo u vezi Galicevih djela/izjava . Ako i je, moze biti iz novijeg opusa. Ipak , ako se sprda sa ljudskon gluposti pa makar bila iz zagore (a nije stedija nikoga) to je vrlina.Daleko je on od nekog tomica.
    Pa ti si se ode unazad par godina na mrtvo svadija sa likon koji je favorizira kujundjica samo zato jer je iz njegova sela braneci koga ono, aha kolindu.Oboje pajaci iz stranke koja suruje sa srbima i svima petaje roge.
    Nije Galic nista bolji ni hori od drugih...

Ja se s nikim nisam svađa. Mene su vrijeđali. Ja sam diskutira a to je smetalo konkretno tom liku.

I ako pamtiš dobro a očito ne pamtiš ja Kolindom nikad oduševljen nisam bio i govorio sam tada da glasam kontra Josipovića a dotičnog Kujundžića nisam podnisio nevezano uz Kolindu.

Jurica Galić Juka je svoju "slavu" osim navijačkim putešestvijama steka i izrugivanjem ljudi Dalm. Zagore.

Ono kad bude neka fešta ili dernek pa nađe pijane ljude koji su tko zna što prošli u životu pa ih izruguje zlobno i pakosno. Nije to humor radi humora. To je brutalno izrugivanje. Odvratno i bezdušno.

Sad se osim brzopoteznim prveđenjem hrvatskih riječi na srpski bavi i kulinarstvim što li. Čujem da je u mladosti tetovira kukasti križ.

Čudno jer sam još na Torcda org. di je imao nick "Katolik" imao s njim polemiku di je napada NDH i Pavelića i promovira partizaniju.

Sprda se on i sa splicanima, bracanima, kolegama redarima, st kriminalcima, st narkomanima indijancima sa poljuda (alealestina je njegov izraz ako se ne varan ). Teska je to kvalifikacija i neistinita iz moga kuta gledista. Ne mogu se oteti dojmu da je to sve posljedica ovoga zadnjeg videa.
    Kako bilo, aktivan je on na netu, pisa je i ode pa neka se javi i brani sam ako oce. Toliko od mene na ovu temu

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Sprda se on i sa splicanima, bracanima, kolegama redarima, st kriminalcima, st narkomanima indijancima sa poljuda (alealestina je njegov izraz ako se ne varan ). Teska je to kvalifikacija i neistinita iz moga kuta gledista. Ne mogu se oteti dojmu da je to sve posljedica ovoga zadnjeg videa.
    Kako bilo, aktivan je on na netu, pisa je i ode pa neka se javi i brani sam ako oce. Toliko od mene na ovu temu
    Sprda se on sa svima ali prvo i najviše sa ljudima iz Dalm. Zagore. Ja mu ne odričem talenat pa čak i dozu ludila koje je ima ali čovjek je u jednu ruku autošovinist.

Sprda se s redarima a sam posta redar.

Ali mu prevođenje s hrvatskog na srpski odlično ide. Znaš li ti tko gistuje na taj Balkan info. Talog velikosrpskih mitomana koji o Hrvatima govore takve stvari da bi Vulin i Vučić bili zgroženi.

Gostovati tamo, ne može čovjek koji ima minimum samopoštovanja, osobnog i doda bi Juka, ličnog.

Uz to je čovjek ekstremno netolerantan prema drugačijem mišljenju, ima sam se prilike uvjerit a TV glumi kako je posta dobrica.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Sprda se on i sa primorcima, iliti fetivima. Sprda se i sa Zadranima. Sprda se i sa bodulima. Sprda se i sa navijacima.
    U biti se sprda sa svime sto ga odredjuje, sto je meni osobno cudno, ali ne vidim tu zlu namjeru.
    Dezulovic, Tomic, Markovina se sprdaju iskljucivo sa zaledjem, i dalje, znaci sa Hercegovinom.
    U Dalmaciji imamo te tri grupe vlaji, primorci, obalci kako god i boduli. U onome sto san ja pogleda se sprda sa svima, i to ono korjenito.

Sprda se i sa jednim likom putopiscem, Badjunom, sto je onako prototip nekakvog autonomasa.

To gostovanje....ja osobno se nebi uputio kod njih, ali ako bi svakoga sudio po tome kako gledam svijet pratio bi malo ljudi.

Juka je Juka. Radi zanimljive stvari.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Zatvorena tema

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove