Zatvorena tema
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/78

Tema: Jurica Galic-Juka

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Jurica Galic-Juka

Da malo promoviramo domace pustolove. Ima hrpu zanimljivih videa, pokusava putovati koliko moze, i objasnjava na jednostavan i zanimljiv nacin.
    O poskoku

Chile
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Ma jebeš Juku, da valja ne bi ga odjebalo iz Torcide, a i danas je manje-više lijevo liberalnih stavova.

Jurica ima talenta za pisanje i humor ali je egomanijak. Sićam se kad je na svom fejsu napisa za onog župana Bobana da šta ima pričat kad se vidi iz aviona, kad mu pogledaš glavu da je prošlo stotine janjaca kroz njega.

ja mu napišem da nije ni njegova glava manja.

On se odmah lecnio, da šta ja serem, da nije poanta u glavi.

pa kad nije poanta u glavi, šta je spominješ.

Al ne znam jesam mu to uspio napisat jer me blokira. Eto kakav je to čovik.

Sićam se da je na Torcidinom forumu pisma pod nickom "Katolik" i bilo mi je čudno kako u Torcidi ima takvih lijevih ljudi. Tad je pisao i pokojni Čabo pa sam s njima ima par polemika.

Ima je i ovdje nick "juka" di je, dok je bilo navijača, promovira svoje priče ovdje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-12-2019 at 09:53
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    ''Ubolo'' je i mene za uho par stvari koje spominje na svom kanalu , pa sam mu napisao komentar u vezi toga na youtubeu, pa me nije blokirao, vec mi je odgovorio da kao zasto dovodim njegovo hrvatstvo u pitanje(nisam), i da nije ultra liberalan idiot.
    Lik je osebujan, to stoji, ali je iksren koliko mogu procjeniti, i nema dlake na jeziku. To sprdanje sa zaledjem je drugacije nego kod recimo Tomica....ne stedi ni fetive, voli ubosti svukuda.
    Voli ubosti i Badjuna recimo, koji fura tu spiku nekakvog light autonomastva...
    Taj putnicki djir mu je odlican, reportaze su dobre, recimo bija je Chernobylu dok to nije bilo in, ovo u Chileu je odlicno. Promovira Vrliku i taj kraj.
    A ta samozaljubljenost, a jebiga, nije da Dalmatinci u kompletu nisu skloni tome.

Datum registracije
    Sep 2016

Loncici, loncici, zvone cijelu noc.

Juka na Balkan info

Čak Srbima prevodi riječi vlak-voz uvjeti-uslovi otok-ostrvo

https://m.youtube.com/watch?v=KXSVB2UpBQ4&t=370s

Datum registracije
    Sep 2016
    Juka je prava lija, rekla bi moja mater....

Po čemu lija?

Datum registracije
    Sep 2016
    Tesko opisati, ima te crte

Meni pari kao jedan od onih sto su nalozeni da su iznad drugih, kao imaju neko prosvjetljenje i ne zele biti ognjistarci nego stanovnici planete zemlje, kao on je ocaran dalekim krajevima i tako to.

A cini mi se da je u pozadini svega zelja da se nametne kao "balkanski putopisac broj 1" sto i sam pise. Mada legitimno je, od necega se zivjeti mora. Jedino sto Malnara nitko nikada po tom pitanju nadmasiti nece, iako je pokojnik.

Točno to. Tako je nastupao u blogu The Mladichi. Izrugivao je Dalm. Zagoru s krajnjim prezirom prema tim ljudima. Ne iz zajebancije. Strašno tašt lik.

Inače je urnebesno kako se trudi prevodit hrvatske riječi na srpski.

U seriji " Prosjaci i sinovi imali su "Izdiguzicu" Reklo bi se da je Juka "Uvlakoguzica"

da, eto to nisam znao, nisam citao blog, ali pretpostavio sam.

Kod nas svaki lik koji se "izdigne iznad ognjistaraca" i "postane univerzalni stanovnik planete, nikoga ne mrzi", obavezno pocne pricati o Balkanu, Regionu, izrugivati se kamenjarcima, kockastim glavama, "velikim rvatinama", ide na cevape na Bascarsiju i na prebranac na Skadarliju, osvjeze mu se simpatije prema nekim ljepsim vremenima kad se moglo spavati u parku i opcenito dobije averziju prema svemu hrvatskom.

Jako interesantna pojava, ono kad Rade i Mira od fasizma i rata bjeze u Beograd. Hoce reci, tamo je oaza demokracije, mira i pluralizma, posebno te `91.

Reklo bi se u Bosni, seru kvake.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja sam prilicno siguran da bi ovaj, da zarati, rjesavao Srbe I Muslimane zubima, nije to uobicajena pricica. A to sto se u Hrvatskoj stvorila klima da se svatko moze izrugivati sa Hrvatima, bez da ga je strah da ce dobiti po picci....to je posebna tema.

Čovjek se ufurao u pacifizam i grli biljke a ti da bi klao zubima. To nije u redu.

Slusam malo ovaj intervju, smijesno mi je malo da voditelj sa Jukom govori o univerzalnom dobru i kako se Balkanci medjusobno iracionalno mrze, a Balkan Info je meni inace poznat po gostovanju notornih velikosrpskih manijaka, u cijim intervjuima nema ni govora o grljenju biljaka i svemirskoj ljubavi i harmoniji, vec o tome kako su pokatoliceni Srbi genocidisali nevini srpski narod.

Tragikomicne su mi te price, prvo jer je teza kako se eto tamo neki balkanci iracionalno mrze i to nitko ne razumije, kao Cileanci nam se cude mozes misliti Cile di su vojni udari ko dolazak proljeca, opcenito juzna Amerika di ne smijes u pšrvu djunglu uci da te ne otmu neki gerilci... dakle tragikomicna teza, bljutavo isforsirana.

Drugo, Jurica Galic sigurno zna tko su standardni gosti na Balkan Info kanalu. O cemu pricamo, samo zadnjih 20 gostiju, "Dara iz Jasenovca", neki cetnik koji grmi da ce Crna Gora opet biti srpska, neki srbijanski idiot sa pricama o srbijanskim piramidama, i medju svima njima ovaj nas tulipan.

Previse sam i pisao o njemu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Čovjek se ufurao u pacifizam i grli biljke a ti da bi klao zubima. To nije u redu.
    Ima on te crte, pa neka ona grli biljke. Kada mu gledas te intervjue nekada to onako izidje, bljesne. To je i ono sto mislim pod lija. Moze pit bull nabaciti njeznu facu i obozavati malu djecu, ali ostaje pit bull.

Pa da. On je izrugivao kao hrvatske nacionaliste u The Mladichima, pronalazio u masi ljudi neke, blaga je riječ egzotične likove, bez zubiju i sl da bi se izrugao s njima, još kad bi imali neko hrvatsko obilježje i onda ide na Balkan info, smrdljivu kloaku srpskog idiotskog šovinizma i tamo veze i medi i takvim Srbima se uvlači u guzicu. I još im prevodi hrvatske riječi u srpske u hipu " bio sam na tom otoku tojest ostrvu"....

Baš se srozo lik.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Slusam malo ovaj intervju, smijesno mi je malo da voditelj sa Jukom govori o univerzalnom dobru i kako se Balkanci medjusobno iracionalno mrze, a Balkan Info je meni inace poznat po gostovanju notornih velikosrpskih manijaka, u cijim intervjuima nema ni govora o grljenju biljaka i svemirskoj ljubavi i harmoniji, vec o tome kako su pokatoliceni Srbi genocidisali nevini srpski narod.

Tragikomicne su mi te price, prvo jer je teza kako se eto tamo neki balkanci iracionalno mrze i to nitko ne razumije, kao Cileanci nam se cude mozes misliti Cile di su vojni udari ko dolazak proljeca, opcenito juzna Amerika di ne smijes u pšrvu djunglu uci da te ne otmu neki gerilci... dakle tragikomicna teza, bljutavo isforsirana.

Drugo, Jurica Galic sigurno zna tko su standardni gosti na Balkan Info kanalu. O cemu pricamo, samo zadnjih 20 gostiju, "Dara iz Jasenovca", neki cetnik koji grmi da ce Crna Gora opet biti srpska, neki srbijanski idiot sa pricama o srbijanskim piramidama, i medju svima njima ovaj nas tulipan.

Previse sam i pisao o njemu.
    Pa znam i ja sto Aleksha intimno misli, i BWA, pa i Dzonika, niti jedan od njih se nebi po guzici pocesao da su uzeli Dalmaciju i poubijali pola Splita, Sibenika i Zadra. I sto sada. Opet ih citam i mislim svoj dio.
    Vidim i hrpu pricica da bi se lako dogovorili hrvatski i srpski nacionalisti, da nije Jugoslavena. Mislim, ono.
    Lik trazi svoju publiku, i, kako sam priznaje, trazi sredstva da so omoguci ta putovanja, sto je legitimno.

Legitimno pravo, kao i nase pravo da sprdamo takvog lika.

Mozda je do mene, alergican sam na te nase pacifiste, agnostike, prosvjecene filozofe koji mrze prvog susjeda jer mu je kuca u zagorskom brdu, a u studiju notornog cetnika Tese Tesanovica bombone iz usta ispadaju.

Zatvorena tema

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove