+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/78

Tema: Jurica Galic-Juka

Nikad ja od njega nisam pročita da se sprda s bodulima, osim čini mi se neke tuče na Braču ili Zadranima ili ako je, nije ni 1% koliko se sprda s Vlajima.

On je Vlaški kompleksaš kratko i jasno.

Kad je on napisa da župan Boban ima obim glave kroz koju se vidi da je prošlo stotine janjaca ja mu otpišem da on ima još veću glavu.

On se uspizdio da nije poanta u glavi.

Ja sam tio napisat ako nije poanta u glavi šta je spominješ. Al me već bloka.

Vlaški kompleksaš i basta
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-02-2020 at 16:51
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Valjda jedna od najgorih, najiritantnijih, najodbojnijih ljudskih karakteristika nemogućnost je prihvaćanja šale ili podbadanja na svoj račun. U redu je to ako sam ne izruguješ druge, ne nalaziš im fizičke i karakterne mane ili ih ismijavaš zbog podrijetla, govora, odijevanja... ali ako sve to radiš kao tobože prosvijetljena persona koja umišlja da jedina može vikati " car je gol", e , pa onda ,prijatelju dragi, budi spreman i na uzvraćanje od svih koje ismijavaš. Ili od promatrača sa strane kojima ideš na neku stvar. I istrpi to muški, okreni na šalu, što god. Tu se vidi osobnost i kredibilitet, a tko toga nema, nek dvaput razmisli o onome čime se bavi.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zamolio bi da se izbrise thread, zamisljen je tako da se poprati neka putovanja, neke slike, ne za osobne obracune. Ovako je to besmisleno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Ne, ja sam itekako otvorena za rasprave. Jer ne volim mitove niti prostituiranje žrtvama kao što vi radite. Nešto je civila ubijeno u Oluji i znaju se svi imenom i prezimenom. Nema tu mjesta izmišljanju, a brojka je bar deset puta manja od one koju si naveo. Sve se lako može dokazati kad se to stvarno želi. Vaš je problem što vam istina ne ide u prilog i teško se tada s njom suočiti. Lakše je vjerovati u ogrlice od očiju, specijalno dizajnirano oružje za klanje Srba, roštiljanje živih ljudi... to su tlapnje bolesnih umova. Laganje do besvijesti. A s obzirom na to da si majstor za projiciranje vlastitih mana i mana svog naroda na one koje optužuješ, zadnje dvije rečenice iz posta primijeni na sebe.
    Mi bar nikada u istoriji nismo imali koncetracione logore a vaši djedovi su bili koljači, imali Srbosjek, nadam se da si na to ponosna?
    Ah da i to je srpska mitomanija...
    Inkvizitor priča o Hunima a ne kapira da ste ih vi u 2 svetskom ratu prevazišli ihaaa
    Sami za sebe kažete da ste maxovi mesari još pevate o tome, vi ste BRE skup bolesnika.
    Ruku na srce neću da grešim ima i dobrih Hrvata tipa ovaj Juka, kome zamerate što se pojavio na Balkan Info, kao da da u podcastu što vodi Petrak ne dolaze Srbi pa Petraku niste zamerili!
    Kompleksaši izlečite se 21 je vek.
    Ti kokoško nemaš pojma, truješ ovde mržnjom, ja imam prijatelja Hrvata u Splitu baš Torcidaša, koji je dolazio u Beograd i svi ga gotive a jel znaš zašto?
    Zato što je dobar čovek i nije šovinista, Juki zamerate što ne mrzi Srbe to vas muči a za sve vas je on ljudska gromada. Da, i Juka je dolazio u Beograd i to podosta pre Balkan Infa samo to niste znali.
    Sa vama šovinistima mora tako jer drugačiji jezik ne razumete. Adio
    Posljednje uređivanje od BWA : 28-02-2020 at 02:58

Pa degenu jedan imali ste koncentracijske logore samo u zadnjem ratu.

Al imaš pravo ovdje nećeš više griješiti.

Adio.

Sto bi se brisala tema, ako se nekome ne svidjaju odgovori.

Jbg, Juka preko Angkora i Indije do komplet lepinje u Titovom Uzicu.

a ovom baniranom jedna lekcija iz povijesti, kad se vec dohvatio srpskih mitova... nauci sto je zaista "srbosjek" mada znas ti to vec i sam

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa degenu jedan imali ste koncentracijske logore samo u zadnjem ratu.

Al imaš pravo ovdje nećeš više griješiti.

Adio.
    Keraterm, Trnokop, Manjača, Omarska, samo na potezu od Banja Luke do Prijedora. Jedna slika: https://avaz.ba/media/2019/08/06/101...bs/873x400.jpg

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    100% promašena tema. Ok Inkvi ako si ljut što te Juka blokirao ne moraš sada okrenuti svaki kamen nebi li našao dokaze o njegovoj vlaškoj kompleksašnosti...
    A budimo iskreni, u gradu Splitu vlaji i jesu najveći izvor ovakvih posprdnih tema, što iz razloga što ih je najviše od svih ovih nazovi "skupina" stanovnika, em što su u pravilu najneobrazovaniji i najmanje prilagođeni na život u gradu. Uzimaš za primjer štakora Blaženka Bobana, tipičnu vlašku karikaturu (iako ne znam jeli uopće vlaj, koliko ja znam ti solinski Bobani i jesu iz okolice Solina), čovjeka koji je prototip svega onoga lošega što se u Splitu može asocirati sa HDZ-om, vlajima, 90-ima... Šta je slijedeće, branit ćeš opet onog idiota Škorića jer ti je iz susjednog sela, umjesto da se crveniš što uopće dijelite istu općinu rođenja, ali da on je hrvat katolik pa je ok što je štakor i parazit...
    Jukin forum/web stranica je bio prva liga, zajebancija sa svima, nadasve originalna i nikad uvredljiva, za razliku od svih ostalih "splićana" i "splickih kroničara" počevši od Smoje pa da svih ovih današnjih njegovih klonova, tj. jako loših kopija. Svatko od njih, kad god se dotake te glupe teme "vlaji", vidiš iz slova da mu izbijaju frustracije i malograđanština. Čak bih rekao da je ono što piskaraju razni Jurice pavičići i slični čisti rasizam, naime kategorizirati ljude i stavljati ih u isti koš samo zbog porijekla, te im istovremeno lijepiti negativne pridjeve, je, po meni barem, uži opis rasizma. Ali da, ti se uvatiš Juke koji siguran sam, a i po tekstovima se sjećam, prema "vlajima" gaji simpatije...

Drugi par opanaka je što je sada krenuo u expanziju sa svojim youtube kanalom, a to u našim krajevima ne ide bez da se hvala čitavi region. A srbi, kao da su barem 8 puta zastupljeniji od svih ostalih naroda na youtubeu. Pa se čovjek mora i njima malo dodvoravati.
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Sve je to laz sprocu srpski narod, jasno se na slici vidi da su novinari unutar zice a nesrpsko stanovnistvo slobodno hoda okolo.

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Mi bar nikada u istoriji nismo imali koncetracione logore a vaši djedovi su bili koljači, imali Srbosjek, nadam se da si na to ponosna?
    Ah da i to je srpska mitomanija...
    Inkvizitor priča o Hunima a ne kapira da ste ih vi u 2 svetskom ratu prevazišli ihaaa
    Sami za sebe kažete da ste maxovi mesari još pevate o tome, vi ste BRE skup bolesnika.
    Ruku na srce neću da grešim ima i dobrih Hrvata tipa ovaj Juka, kome zamerate što se pojavio na Balkan Info, kao da da u podcastu što vodi Petrak ne dolaze Srbi pa Petraku niste zamerili!
    Kompleksaši izlečite se 21 je vek.
    Ti kokoško nemaš pojma, truješ ovde mržnjom, ja imam prijatelja Hrvata u Splitu baš Torcidaša, koji je dolazio u Beograd i svi ga gotive a jel znaš zašto?
    Zato što je dobar čovek i nije šovinista, Juki zamerate što ne mrzi Srbe to vas muči a za sve vas je on ljudska gromada. Da, i Juka je dolazio u Beograd i to podosta pre Balkan Infa samo to niste znali.
    Sa vama šovinistima mora tako jer drugačiji jezik ne razumete. Adio
    Eh, vidim da si dobio što te ide, ali ne bi mi vrag dao mira da ti prešutim na ovo, pa nek poslije brišu odgovor ako žele.
    U prepisci s tobom, bilo na temi o jeziku, o CG, o BG, ili ovoj, jasno si pokazao da si osoba sniženih intelektualnih sposobnosti i još manjeg znanja. Lupao si takve gluposti da bi se i derište vrtićkog uzrasta posramilo, pokazivao nepoštovanje prema sugovornicima kojima nisi u stanju dati konkretan odgovor na pitanja nego se izvlačio kao osnovnoškolac na usmenom i svojim jednorečeničnim postovima replicirao na ništa. Kad te se dovelo na tanak led, počeo si s projiciranjem i vrijeđanjem, nijedan dokaz niti argument za kolosalne gluposti iz svojih postova naveo nisi i to te žulja. Niti pokušao nisi odgovoriti na Inkvizitorova pitanja. Grupom bolesnika i kompleksašima zovi one s kojima se potucaš, a kokoškom svoju kevu koja te očito nije naučila pristojnosti. A Juku( kog uostalom niti vrijeđala nisam niti imam nešto konkretno protiv njega) zovi na kafu, samo pazi da ti srbosjek ne donese. Nije za tebe internet. Ali eto, uspješno si isprovocirao ban bez da se sramotiš zbog nedavanja konkretnog odgovora, a i to je puno od tebe. Adio.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 28-02-2020 at 13:50

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sto bi se brisala tema, ako se nekome ne svidjaju odgovori.

Jbg, Juka preko Angkora i Indije do komplet lepinje u Titovom Uzicu.
    Jebate, ja sam siguran da ti imas vise poznanika i prijatelja Srba nego sto sam ja u zivotu vidio. 100%.
    Glavno da je kontra Hajduka, jel'te Bobo.

Datum registracije
    Sep 2016
    I dalje bih zamolio da se tema obrise, ima mali miljun tema o srpsko-hrvatskim odnosima, ovo nije tema zamisljena za te stvari.
    Inzistira se redovito i odlucno da se pridrzava teme, pa ja bi zahtjevao isto i ne vidim druge nego da se izbrise ovo.

Uvik ista priča. Inkvi ako si lju što te Juka blokirao..Inkvi ako si ljut što te Bujanec blokirao.

Nisam ljut , slučajno sam nabasa na njegov fb profil di je spominja Bobana , župana i komentira mu glavu.

Jedan post sam tamo ostavio. Slučajno.

Ja se ne povodim osobnom uvrijeđenošću.

I ne neću braniti Škorića ćutolože. Vidim da si u rangu babe gatare pa znaš da ću ja branit Škorića. O njemu mislim kao i svakom HDZ ovom saborskom zastupniku. Ako ne znaš što to znači " ćutolože" nek ti Juka nabrzinu prevede sa srpskog na hrvatski

I naravno da se tema neće brisat. Svaka tema malo zastrani. Vidiš da je inspirirala tinejdžera da se oglasi. Viva tema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-02-2020 at 15:23

Datum registracije
    Sep 2016
    Odlicno. Znaci da ce se tu ostati tvoje uvazeno misljenje o Juki Galicu, nitko vise nece postaviti ista, nece se pisati o putovanjima i zajebanciji i tema je crkla.
    Dodje na isto kao da se izbrise, u pravu si.

Moje mišljenje će ostat kao i tvoje i svačije. Ne vidim u čemu je problem.

U čemu je problem, što ja ne smijem imat svoje mišljenje o Juki?

Jel to vic neki.

Ja se iskreno ispricavam sto sam jedan od onih sto zagadise temu o velicanstvenom Juki i njegovim dozivljajima u Titovom Uzicu.

Sa nestrpljenjem cekamo reportazu sa kobasicijade u Zrenjaninu, slaninijade u Sremskoj Mitrovici i takmicenja u jedenju svadbarskog kupusa u Leskovcu. Na ljeto, zna se, Guča.

Ti si stvarno neupućen

Kad je Juka bio u Guči.

http://themladichi.com/putopisi/balkanska-turneja/

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove