Zatvorena tema
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/78

Tema: Jurica Galic-Juka

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Apsolutno, kada pogledamo povijest tih kontakata, od Pavelica u Argentini, do Hasanbegovica koji je u stalnom kontaktu sa nekim likovima koji se vezu za srpsku nacionalisticku ideologiju, i koji se jako brzo sloze oko nekih stvari, do Covica, koji se ponukan okolnostima, zbog koristi, jeli, druzi sa cetnicima, svima njima se podsvjestno daje opravdanje zbog te cinjenice, jer eto, oni su ipak namazani i okrenuti ce to u svoju, iliti hrvatsku korist.
    Da ne spominjem zvijezdu vodilju kluba nazvanog Dinamo, koja je trenutacno u "bekstvu", i kontakte te zvijezde.
    Naspram tim gromadama, ovaj niti je u politici, niti se nesto preserava da hoce stititi necije interese, vec onako drito priznaje da ipak najprije gleda svoju guzicu.
    Pa bar ne okolisa, jel'te.
    To sto je on bivsi clan Torcide, to je isto onako, kako bi rekao, otezavajuca okolnost za neke.
    A ovo za vlaje. Pa lik je sam vlaj. Ako zaista mrzi Zagoru, nije mu lako svaki dan pogledati se u spiglo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pa što je Ante Tomić koji je "karijeru" napravio na račun Vlaja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa što je Ante Tomić koji je "karijeru" napravio na račun Vlaja.
    Hoces sada ozbiljno usporediti Tomica i ovoga. To je totalno drugi film, druga ideologija, druga pozadina.

Isti prezir prema kraju iz kojeg su potekli.

Jedino sto Jurica nije desnicar, cak rece da nije ni katolik nego agnostik, ne kuzim njegove kontakte sa ultravelikosrbima poput Tese Tesanovica koji u Beogradu izjavi da Hrvati ne postoje i da je Ratko Mladic junacina, a onda dodje u Zagreb u Inkubator pa kaze da slusa neke pjesme od Thompsona.

Ok, kuzim da je on usao u Balkan Info samo zbog gledanosti doticnog kanala, ali ipak sta ces ti tu sa pricom "imam fikus za kucnog ljubimca i vodim ljubav sa kaktusom".

Ne ide nikako. To sto mrzi ono odakle potice, nije prvi, valjda se netko mora i primiti na tu pricu o ognjistarima i kockastoglavim kamenjarcima, tu i tamo netko ce dobiti kompleks ipak je ta prica sveprisutna vec dugo godina. Vjerojatno b i tu psiholozi mogli reci vise.

Sve što ima predznak "Balkan" u imenu treba zaobilaziti u širokom luku. I likove koji se guraju u takve septičke jame. Pa tako i ovog.

Prvo Teša Tešanović nije Srbin već je miks madjara,čeha i srba ali izjašnjava se kao Srbin...a Juka je najbolji Hrvat posle neprikosnovenog Toma Sunića

A što je to Sunić "neprikosnoven"? Tebi, jel.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 24-02-2020 at 01:54

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Prvo Teša Tešanović nije Srbin već je miks madjara,čeha i srba ali izjašnjava se kao Srbin...a Juka je najbolji Hrvat posle neprikosnovenog Toma Sunića
    Čuj nije Srbin a izjašnjava se kao Srbin i još ima srpske krvi.

Ja mislim da je Juka spreman za gostovanje kod Marića i to u paketu s Rudanicom.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    A što je to Sunić "neprikosnoven"? Tebi, jel.
    Ti ne znaš ni ko je on
    Prvo čovek nije šovinista voli svoje ne mrzi tudje, veliki je antiglobalista, samo mu ne valja što se uhvatio sa Glasnovićem...Kod vas ako neko nije antisrbin taj nema prolaz u ovom slučaju Sunić.
    Posljednje uređivanje od BWA : 24-02-2020 at 20:44

A dobar je i onaj mladi Ivan Bilokapić, neki moji drugari su ga uponali na kongresu npd u Nemačkoj, kažu normalan dečko antišovinista.Pozdrav za njega.

Ti ne znaš ni ko je on
    Prvo čovek nije šovinista voli svoje ne mrzi tudje, veliki je antiglobalista, samo mu ne valja što se uhvatio sa Glasnovićem...Kod vas ako neko nije antisrbin taj nema prolaz u ovom slučaju Sunić.
    Sunić je dobar, to se slažem ali zašto ste vi sebi umislili da ste vi neka referenca nama. Neki graničnik i mjerilo. Okanite se nas i naše zemlje i bit ćete nam zanimljivi kao Bangladeš.

Ti ne znaš ni ko je on
    Ja ne znam tko je on.
    Voli svoje , a ne mrzi tuđe, mogao bi ti i tvoji nešto i naučiti od takvih. Sunić je intelektualac, obrazovan, staložen i čovjek na mjestu. Srbija mu je nebitna i fokusira se na konkretnije probleme u svom narodu .Kod vas takvih nema ni u tragovima, što više rigaju mržnju prema prvenstveno Hrvatima , a onda i "Šiptarima" i (nastavi niz) to su veći Srbi. Bilo bi smiješno da nije jadno.
    Ps. Što fali Glasnoviću?
    Posljednje uređivanje od Yaya : 24-02-2020 at 21:55

Ništa osim što je ustaša...

Pa pitah što mu fali, a ne koji su mu plusevi
    Ali potvrdio si što sam ti napisala u postu iznad. Barem ne demantiraš, a i to je nešto.

Sicacn se juke sa sjevera i jos u ona doba ka je pocea pisati svoje blogove, putopise, reportaze itd..
    Ovo da prezire kraj i ljude odakle potice jednostavno ne stoji.
    Za ostalo mu nisan advokat...

Ne stoji da prezire ljude odakle potiče. A veliš čitao si ga.

Čisto sumnjam da si ti njega čitao ako to nisi primjetio.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Pa pitah što mu fali, a ne koji su mu plusevi
    Ali potvrdio si što sam ti napisala u postu iznad. Barem ne demantiraš, a i to je nešto.
    Po onome na ovom forumu pre bih rekao da više mrzite tudje nego što volite svoje
    Inače brat od Glasnovića je vršio zločine nad Srbima, posle su ga Srbi zarobili i ispucali mu kolena pa je razmenjen..
    Posljednje uređivanje od BWA : 26-02-2020 at 23:08

Po onome na ovom forumu pre bih rekao da više mrzite tudje nego što volite svoje
    Inače brat od Glasnovića je vršio zločine nad Srbima, posle su ga Srbi zarobili i ispucali mu kolena pa je razmenjen..
    Tada bi bili kao i vi. Vidiš da je onda bolje ne biti licemjer, a ti to svojim upisima jesi. I ne pitam te za Glasnovićeva brata, nad Srbima ionako svi vrše zločine, od Romulanaca do Klingonaca. A oni nedužni
    Jedino vjerujem da su ga nevini Srbi mučili, ostalo je pričaj mi priču. A sigurna sam da nisi sudionik rata, stoga se suzdrži takvih uber istinitih izjava. Napiši, rekao mi otac, majka, kum.. mislim da, moj je stav.. i tako dalje. Ovako te neće shvatiti ozbiljno.

I da ne offtopičarimo više, iritantan mi je iz nekog razloga ovaj Juka, ne šmeka mi baš,ali nek si stvara prostor, što da ne.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 26-02-2020 at 23:24

Datum registracije
    Sep 2016
    Glasnovic jedan i drugi su bili u ratu sa cetnickim stakorima. Sa velikosrpskim sljamom, koji se jedino istakao kroz izivaljanje nad zarobljenicima.

Zatvorena tema

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove