+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 9 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/172

Tema: Cajkački primitivizam preplavio hrvatske krajeve

Cajkački primitivizam preplavio hrvatske krajeve

Hoće li ga i dalje birati Zagrepčani?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    srpkinje padaju na purgere.osvojio ju je sa kaj

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    srpkinje padaju na purgere.osvojio ju je sa kaj
    Hm da, samo što Lepa Brena nije Srpkinja već Bosanka, muslimanka Fahreta koja se prodala Srbima pa postala Lepa Brena koja pjeva četnicima koji pak kolju njen narod. No ista ta Lepa Brena napuni Arenu u Zagrebu pjevajući Jugoslovenku a da joj pritom NITKO NE ISKLJUČI MIKROFON! Smeće tko god je platio ulaznicu za taj cajka treš u Areni i smeće od gradonačelnika koji ju časti i ugošćuje!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Hm da, samo što Lepa Brena nije Srpkinja već Bosanka, muslimanka Fahreta koja se prodala Srbima pa postala Lepa Brena koja pjeva četnicima koji pak kolju njen narod. No ista ta Lepa Brena napuni Arenu u Zagrebu pjevajući Jugoslovenku a da joj pritom NITKO NE ISKLJUČI MIKROFON! Smeće tko god je platio ulaznicu za taj cajka treš u Areni i smeće od gradonačelnika koji ju časti i ugošćuje!
    Nije ni Bandinjo purger

Sramota što taj jugo boljševik radi od našeg glavnog grada.

A on je već konstanta u Zg, ne sjećam se više tko je bio prije njega. Očito ga Zagrepčani ne žele maknuti.

Nije to stvar yamo njega. Tko je natjerao sinoć 20 000 pretežno zagrepčana da dođu gledat Brenu.

To je naša nacionalna katastrofa. I ne nisu to samo Jugovići, Srbi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-12-2019 at 14:47
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ipak se srpska turbofolkerica sastala i sa Bandićem u omiljenom Milanovićevom restoranu. Takođe bila je i jedna novinarska opaska koja kaže da se publika u zagrebačkoj Areni "raspametila" kad je čula "Jugoslovenku"- Breninu omiljenu pesmu...
    Sve u svemu osim što jugonostalgija drma Zagreb izgleda da je sve veći broj onih koji glavni hrvatski grad pretvaraju u srpsku palanku i provinciju.

Tocno, nije Bandic sam napunio Arenu.

I nije samo Lepa Brena, gomila srpskih narodnjakusa od kojih su mnoge pjevale cetnicima u sred rata, hvale se da su silne novce zaradile pjevajuci u hrvatskim klubovima. Tamo neka Stanija, kojoj je tata bio lider SDS-a u Vocinu u kojem su poklani oni hrvatski starci i njegova uloga u tome mora postojati, uostalom poginuo je u Bljesku na srpskoj strani... ta dodje u Vinkovce, Osijek, Split, napuni diskoteku, klinke vriste obozavaju je.

I Sandra Afrika nedavno se hvali da je jahtu i auto zaradila u Hrvatskoj. Pa vidio sam na svoje oči. Hrvatska mladež, sinovi i kćeri branitelja otkidaju na cajke. Nitko mi ne može reć da su to samo Jugovići. To je pošast.

Zbog Eline i bokala vina

Lepa Brena je održala koncert u zagrebačkoj Areni, “a publika se ‘raspametila’ nakon što je zapjevala ‘Jugoslovenku’, i to uz prigodni vatromet”, izvijestili su mediji prenoseći atmosferu iz Arene.

Tu informaciju na facebooku je komentirao novinar Mate Bašić:

“Osim što je Brena ne samo začetnik, rodonačelnik i glavni pronositelj kulturološki i mentalistički smrtonosne pojave zvane turbofolk (termin kojega je, navodno, izumio Rambo Amadeus, pseudonimski Antonije Pušić), koja ne uništava psihu i intelekt odrastajućih mladih generacija samo tamo gdje je nastala, tj. tamo na Balkanu u Srbiji, nego se karcinomski, koncentričnim krugovima proširuje daleko okolo i unaokolo – slijedom upitne logike, kome nakraju 2019. treba u zagrebačkoj Areni nastup izvođačice opsesivnih hegemonističko-imperijalističkih popevki sa stihovima poput:

“Oči su mi more Jadransko, kose su mi klasje panonsko, sestra mi je duša slovenska, ja sam Jugoslovenka”?

Ili još zapaljivije, tko su to, što su to, kakvi su to ljudi u publici koja u zagrebačkom prosincu 2019. želi uživati u poskočicama poput:

“Kad pogledam naše more, naše reke, naše gore, svu lepotu gde sam rođena i sve što bi reći znala u srcu sam zapisala, živela Jugoslavija. Zemljo mira, zemljo Tita, zemljo hrabra ponosita, širom sveta o tebi se zna, volimo te naša mati, nećemo te nikom dati, živela Jugoslavija. Tu je rođen Maršal Tito, naše ime ponosito, ko heroja ceo svet ga zna, blago zemlji što ga ima, pamtiće se vekovima, živela Jugoslavija”.

Tu otprilike završava svaki razuman tekst.
    Rijeći su novinara gospodina Bašića.

Lepa Brena je zapravo trebala biti sprdnja, cuveni Minimax je nju promovirao u svojoj emisiji sa namjerom da se sprda, sa njom, njenim tadasnjim izgledom, pjesmama poput Cacak Cacak sumadijski rokenrol, ali i on se sam iznenadio kad je vidio da balkanska publika to zapravo voli.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ima na youtube snimak kako masa ori na "Jugoslovenku". To je nuspojava nikada sprovedene, temeljite, kroatocentricne drzave.
    I naravno, da se drzava ne mijesa tamo gdje treba. Najiskrenije, ocekivao bi i te udruge branitelja, ali tesko ce oni prosvjedovati kada je 90% zagrebackog HDZa na koncertu.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Lepa Brena je zapravo trebala biti sprdnja, cuveni Minimax je nju promovirao u svojoj emisiji sa namjerom da se sprda, sa njom, njenim tadasnjim izgledom, pjesmama poput Cacak Cacak sumadijski rokenrol, ali i on se sam iznenadio kad je vidio da balkanska publika to zapravo voli.
    S tim da Lepa Brena nije klasični turbofolk. Mislim on je light verzija. Ipak je ona stara garda.

Ove danas mlađe i mlađi razvaljuju to sranje puno žešće.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    S tim da Lepa Brena nije klasični turbofolk. Mislim on je light verzija. Ipak je ona stara garda.

Ove danas mlađe i mlađi razvaljuju to sranje puno žešće.
    Aha, Lejpa Brejnda je vise onako narodno....

Datum registracije
    Sep 2016
    Kada smo kod glazbe, jeste vidjeli onaj video gdje Koncar, Rade Sherbedzija i Anto Nobilo zajedno pjevaju nekakvu partizansku, a Nobilo vadi dvjesta Eurica za "muz'care".
    Stara druzba, moralni kompas Republike Hrvatske.

Pa koga je to šokiralo nek se malo preispita.

Mačka voli slaninu i to je sad vijest

Zbog Eline i bokala vina

Gostovanje tih pevaljki ne možete sprečiti.. u Beogradu je Dino Merlin punio arenu 3 dana za redom, a njegove izjave o Srbima i da je Beograd fašistički grad sad mu ne smetaju kada treba da pokupi Eure.

U vezi ove Sandre Afrike ona je prodala priču Dalmatincima da je ona poreklom Dalmatinka, ovi se upecali ko som na bućku i eto njoj jahta i x6.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije to stvar yamo njega. Tko je natjerao sinoć 20 000 pretežno zagrepčana da dođu gledat Brenu.

To je naša nacionalna katastrofa. I ne nisu to samo Jugovići, Srbi.
    Natjerala ih je 20-godišnja balkanizacija i zagađenje umova. Arena je gradsko vlasništvo, takvi izvođači nemaju kaj raditi u gradskim dvoranama i koncertnim halama.

Bandića treba maknuti s čela Zagreba jer će nam od glavnog hrvatskog grada napraviti glavni grad Jugoslavena.

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove