+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/166

Tema: Blok za Hrvatsku

Škoro najveći kapitalac??. Najebali smo.

On se isto distancira od ekstremne desnice, tj nas.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

I zato bi trebalo da pregovori umjesto "uskoro" krenu "jučer". Imam dojam da ih Škoro ignorira i misli ili "omekšati", prisiliti ih na nepodnošljive ustupke ili u trenutku koji njemu bude odgovarao - odbaciti ih kao stare krpe. I zato, bi domoljubna desnica trebala inzistirati da pregovori počnu momentalno (kako je Škoro zamislio pravila igre moglo bi se utvrditi nakon par sati) i onda bi se vidjelo da li tu "ima kruha" - pa dalje ići u detalje ili ako tu nema sreće - pozdraviti se sa Škorom (mislim da je to vjerojatnije). A dati Škori do znanja da će se daljnje odugovlačenje sa njegove strane, smatrati odbijanjem suradnje.

I bez MOST-a i Škore, domoljubna desnica može uzeti svoji 12% glasova. Ali uz momentalan "ulazak u kampanju": raspodjela mandata i utvrđivanje redoslijeda, prestanak idiotarija (glasanje za Tomaševića, svađe), biti redovan su Saboru i javljati se za riječ (osobito aktualni sat), objaviti jasan (ne isprazan i općenit) program - sa redoslijedom i terminima (demografija, reindustrijalizacija, selo, ilegalni imigranti, sudstvo, HV, školstvo....... tako da ljudi znaju što im ovaj puta stvarno desna vlast donosi).

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Pricam o percepciji javnosti...
    Iskristalizirati ce se prije ili kasnije sto i kako. Ako sam nesto naucio je to da ne valja osudjivati ili dizati u nebesa prije vremena.
    PoHlako kako bi rekli muhamedanci.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hasanbeg nije pokušao izvesti puč. Demokratskom procedurom je izrazio legitimnu ambiciju da postane predsjednik stranke zbog čega ga je Esihica izbacila iz stranke.

Ako je i glasovao iz pakosti, tko bi mu zamjerio nakon što su ga šutnuli van iz stranke.
    Drogiras li se? Nije Bruna Zlatka izbacila iz stranke. On nije izbacen, iskljucen, potjeran.....sam je osnovao novu stranku. Molim te obrazlozi svoju izjavu. Kada i kojom odlukom je to zlatko izbačen?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije se marginizirala nego raspala. Jer nije bila u stanju sprovest izbore za vodstvo stranke na način da se sačuva stranka. A prije raspada e bila marginalna stranka...sa potencijalom da postane mainstream. Jebe me se ko je (više) kriv za raspad, Bruna ili Haso. Stranke više nema. Usput, nacionalsocijalisti jesu bili demokrati. Umjesto parlamentarnih izbora demokraciju su prakticirali referendumima. A to je demokratskije od predstavničke demokracije. Pa su bili demokratskiji od ovih današnjih demokrata koji ih prozivaju za totalitarizam. Službena i činjenična povijest se malo puno razlikuju. A poznavanje činjenične povijesti ne čini me, a ni bilo koga drugoga, nacionalsocijalistom. Paaa...nisi pogodia ama baš ništa u ovom tvom upisu.
    Dobri moj Dugi.......kako raspala? Debelo griješiš. Svi su tu i ide se dalje.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Dobri moj Dugi.......kako raspala? Debelo griješiš. Svi su tu i ide se dalje.
    Ne znam točno kako, tj, zašto ali sad imamo i Blok i Nezavisne. Dok ste bili zajedno sve što ste imali je realni potencijal. Sad nemate ni to. Nije da niste "svi tu" al' nije ni da se niste raspali, tj. razdijelili..u stilu amebe, nažalost. Glupo je samozavaravati se. Bilo bi puno bolje radit nešto konstruktivno na ujedinjavanju mali milijun desnih strančica.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove