+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Blok za Hrvatsku

Znači drug Plenki briše praznik kojim se slavi hrvatska nezavisnost i uvodi spomendan kad su Partizani i JNA osvojili Zagreb i ubijali Hrvate. Jugići imaju jedan blagdan i polako im se uvodi drugi na mala vrata. Kuhana žaba, korak po korak idu.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Ta nisu oni Paraga !
    Onda mu preostaje uloga magistra Đapića.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Onda mu preostaje uloga magistra Đapića.
    Iako nema šanse, predsjednički kandidat Đapić nije dao niti jednu lošu izjavu, a jasan je i konkretan.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Onda bi služili za sprdnju jugolevici, ovak ipak pokazuju ozbiljnost.

Hasanbegovićev govor danas.

https://youtu.be/NPgRrbhWey4
    Govor je dobar , pogotovo je dobro opro Stiera, blagougodnog. Ali takvih je govora bilo i prije. To nije dosta. Trebalo je zasukati rukave i osnivat ogranke a na raskoljivat stranku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-11-2019 at 12:11
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Iako nema šanse, predsjednički kandidat Đapić nije dao niti jednu lošu izjavu, a jasan je i konkretan.
    Cijela politička karijera magistra Đapića je loša ili odlična,zavisi kako gledaš na stvari.Za svoje poslodavce bio je odličan,za pravašku opciju bio je poguban,ali ako daje dobre izjave možda zaslužuje još koju šansu. Može sa hasanom, i on drži dobre govore.

Zna li se uopce zbog cega je doslo do podjele u neovisnima za hrvatsku. Pisalo se da je Haso bija protiv koalicije na zadnjin izborima a sad citan da mu nova stranka ide u koaliciju sa onima protiv kojih je navodno bija na zadnjin izborima.Nesto mi tu bas nije jasno.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Zna li se uopce zbog cega je doslo do podjele u neovisnima za hrvatsku. Pisalo se da je Haso bija protiv koalicije na zadnjin izborima a sad citan da mu nova stranka ide u koaliciju sa onima protiv kojih je navodno bija na zadnjin izborima.Nesto mi tu bas nije jasno.
    Pauk je pisa na fejsu da nije nudia nikakav smislen odgovor, da ga je ekipa molila da ne rastura stranku al nije popustia. Nekakve šifrirane poruke je dava tipa "ako ste pametni, sami ćete skužit"... Ne znan, možda smatra da je on triba preuzet stranku s obzirom na debakl na izborima, iako je većina bila i dalje za Brunu.

Ono i je i nije bio debakl. da ih Bujanec nije napa svim sredstvima (a naši ljudi nažalost viruju tom gnjusu) sigurno bi prešli prag. I ovako 4 i nešto % za stranku koja je bez financija ( Kartelo mi je reka na moje pitanje zašto nemaju predsjedničkog kandidata, da bi ispucali i ono sitniša od 100 000 kn što imaju na računu i da to čuvaju za parlamentarne) nije debakl. Iako smo svi a naročito ja puno više očekivali.

Pa meni nije jasno dok je Glava hoda po Australijama i Canadama da nije ništa skupio.

ta stranka je blokirana, bez sponzora, ne bez razloga, da je udbaška bila bi financirana ko MOST. Našo bi se neki Roglić da je financira.

Stranka koju svi mrze. OD HDZ-ovaca do SDP-ovaca, stranka bez financija teško se penje, samo u zemlji politički pismenih ljudi što Hrvatska još nije.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-11-2019 at 17:57

Ne govori li to sve o takozvanim hrvatskim domoljubima, di je iseljenistvo, trpali su jednom Mesicu cekove u djep a danas ih nema nigdje, mislim na ove prekookeanske.

Ili je njima Hrvatsku zgadila hrvatska zbilja.

Di su desno orjentirani poduzetnici i slicno, zna se kako se skuplja novac, jel problem iskopirati americki sustav. Zasto NZH ne naprave druzenje sa mocnim ljudima koji su im ideoloski bliski, neki banket, nesto.

Ili ako nemas para, rasformiraj stranku i svako svojim putem.

Za Blok ne znam ni sta bi napisao, prvi put cujem za ovo. Vidjecemo.

ja mislim da se nijedan poduzetnik ne bi smio pojaviti na njihovom banketu jer bi mu sutra banula sva policija, od one financijske do temeljne i prometne a možda i SP plus revizija i mogo bi zatvorit firmu. osim ovih velikih a oni su ionako u dilu sa SDP-HDZ i njima je NHR opasnost ko i HDZ-SDP-eu

jedino dijaspora i da otvore račun da ljudi uplaćuju koliko može.

bez love nema reklame, nema bilboarda, a naši ljudi vole reklame više nego leba da jedu.

Još te Bujo skajla u kritičnom trenutku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-11-2019 at 18:41

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Djapic je napravio jednu vrlo konkretnu stvar, izjavio je da podrzava hrvatski entitet u BiH.
    Hasanbegovic se ubacio u nove redove, i sve ce uciniti da se to pitanje ne otvara.
    Progutati ce on svasta samo da na to ne izgubi uticaj, u ovo malo desnice sto postoji.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Trebao bi svaki hrvatski politicar, ali hrvatski dakle ne ovi kokosari iz dva krila partije, bar deklarativno reci da podrzava treci entitet u trenutnoj politickoj zbilji BiH gdje se Hrvate konstantno preglasava i pokusava ih se politicki ugusiti. Ako nista, to je geostrateski interes i RH jer ima specificnu granicu sa BiH.

Bosnjaci su trenutno po slobodnoj procjeni jednaki neprijatelj Hrvatskoj i hrvatskom nacionalnom interesu koliko i srbi. Eto opet su preko svog medijskog podzemlja optuzili Hrvatsku da ona stoji iza Macronove izjave. Dakle konstantni ataci na Hrvatsku, a Hrvatska suti.

Ajde sto sute partijasi, ali sto se Hasan pravi grbav, zato sto je Hasan vjerojatno. Medjutim, ja ne vidim ni neke reakcije Brune i ostalih NZH-ovaca. Oni od velikosrpstva vise ne vide ni sumu iza drveta.

Sve je to posebno opasno ako pogledas siru sliku, priblizavanje Beograda i Ankare, gradnja autoputa BG-SA, Erdogan i Vucic suruju i suradjuju. Neoosmanizam kao cilj, sto i Srbima odgovara ta uostalom oni su pod osmanlijama prosperirali. Uz sve to, Erdogan i Putin su sad ko dva prsta.

Kako na sve to odgovara hrvatska politika? bave se pitanjima jel Skorina supruga srpkinja i sto se dogodilo u Brezovici.

Amandman Bloka za Hrvatsku o ukidanju tzv. Dana antifašističke borbe i protiv uvođenja sovjetskog Dana pobjede poduprijeli Glasnović i Hasanbegović, 105 zastupnika HDZ, SDP, HNS, HSS, SDSS, Banićevaca i manjina bili protiv. Ujedinjena antifašistička fronta protiv 2 hrvatska domoljuba.

Sorry za sve vas koji još uvijek stojite iza Zlatka ali tip je politički mrtvac. Cirkus koji je proizveo u NHR-u i očito za nečiji račun, osnivanje nove stranke (još jedne desne stranke u nizu), zapravo je napravio parodiju od vlastite političke karijere. Karamarkov spavač, Bujančev paž… Prije svega pola godina lik je bio ikona desnice a sad ga jedan dio te desnice doživljava kao izdajicu, razbijača, hadezeovog igrača a njegov savršeni desničarski ugled je zauvijek uništen. No sam je kriv, sam je pao sam se ubio!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Datum registracije
    Sep 2016
    Malo sam preletio podcast Jonje kod Jurica, covjek kaze da Blok za Hrvatsku hoce biti motor okupljanja desnice, sto u prijevodu znaci Hasanbegovic hoce biti glavni.
    Dragi Jonjo.
    Ne-ce. Samozaljubljeni lik nejce biti novi Starcevic. A i ti nejces.

Datum registracije
    Sep 2016
    Evo, ja za opciju u kojoj je Haso glavni prvi ne cu glasati. Ma ni u snu.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Sorry za sve vas koji još uvijek stojite iza Zlatka ali tip je politički mrtvac. Cirkus koji je proizveo u NHR-u i očito za nečiji račun, osnivanje nove stranke (još jedne desne stranke u nizu), zapravo je napravio parodiju od vlastite političke karijere. Karamarkov spavač, Bujančev paž… Prije svega pola godina lik je bio ikona desnice a sad ga jedan dio te desnice doživljava kao izdajicu, razbijača, hadezeovog igrača a njegov savršeni desničarski ugled je zauvijek uništen. No sam je kriv, sam je pao sam se ubio!
    Mislim da puno toga što se događa na hrvatskoj političkoj sceni je stihijski, čak i bez takozvanih teorija zavjere ili vanjskih pritisaka.

Puno toga što se događa pozitivno ili negativno je rezultat inteligencije i mentaliteta. Problem je kada mentalitet bude glavna kočnica napretka, to jest kamen spoticanja.

Hrvati su politički nepismen narod, kao i većina slavenskih naroda donedavno nisu iskusila politički pluralizam nego su direktno uskočili u komunistički vlak koji nebi bio problematičan (osim ekonomski) da je bio hrvatski nastrojen.

Niti politički pluralizam nije jamac napretka. Sasvim dobro se znaju uspješni ekonomski modeli ali hrvatski narod je prevladavajuće koruptivan i nepotistički, tako da ni najbolje preslikan zakonodavni sustav nebi imao nikakvog učinka.

Ukratko, Hrvatska kao država i domovina hrvatskog naroda nema budućnosti i za to su krivi sami Hrvati.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Evo, ja za opciju u kojoj je Haso glavni prvi ne cu glasati. Ma ni u snu.
    U svatovima jednog našeg dragog forumaša ženska Hrvatica i po. žešća od nas sviju tu veli " ja za opciju di je jedan Musliman glavni neću glasat. Neću i gotovo".

Meni to nije bio problem. Meni je njegovo rasturanje stranke problem.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U svatovima jednog našeg dragog forumaša ženska Hrvatica i po. žešća od nas sviju tu veli " ja za opciju di je jedan Musliman glavni neću glasat. Neću i gotovo".

Meni to nije bio problem. Meni je njegovo rasturanje stranke problem.
    Da ne ulazim u detalje, u Neovisnima je on bio jedan od, upakiran, pod kontrolom. Sve pet. I da se podredio, da nije izigravao sto je izigravao, i dalje sve pet.
    Ali pazi ovo, ovaj i njegov Jonjo ce razbucati ovu strancicu, iz cistog razloga sto Haso ne moze biti glavni.
    Pitanje je dal' uopce treba glavne, a ako treba, ako se mene pita, on sigurno ne. Ne moze glava pokreta biti pola pola. Cisto me boli kurac za Bosnjake.
    I tu je prici kraj.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove