+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/61

Tema: Blok za Hrvatsku

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    vidi Zlatka što se stis'o, kao da mu nije ugodno na mjestu na kojem se nalazi.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Kad je Hasan otišao poljubiti prsten Bujenecu nakon svega prestao je biti relevantan političar.

Nakon što ga ovaj cipelario i ogovarao okolo on mu ide poljubiti prsten.

Da on nema trun dostojanstva, to je meni bio šok.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    vidi Zlatka što se stis'o, kao da mu nije ugodno na mjestu na kojem se nalazi.

Misliš da mu nije po volji?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kad je Hasan otišao poljubiti prsten Bujenecu nakon svega prestao je biti relevantan političar.

Nakon što ga ovaj cipelario i ogovarao okolo on mu ide poljubiti prsten.

Da on nema trun dostojanstva, to je meni bio šok.
    Ha, priklonio se jačima, i to je neka veličina, kad shvatiš di ti je mjesto.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Blok za Hrvatsku potpisao koaliciju sa Suverenistima.

"Blok za Hrvatsku" je tako i tako samo Hasanbegovic, Glasnovic radi sto hoce, a Zeko je ionako Suverenist.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Ha, priklonio se jačima, i to je neka veličina, kad shvatiš di ti je mjesto.
    Gdje je Jonjo.

Blok za Hrvatsku potpisao koaliciju sa Suverenistima.

Zapravo, nije to loše. Smiješno je samo kako nedavno nisu bili spremni na "zajednički izlazak na izbore", a sada su spremni ići korak dalje i potpisati - koaliciju.

Hasan je na pitanje zašto se ne ujedine sa Suverenistima odgovarao a zašto se HDZ i SDP ne ujedine a Jonjić se sprdao sa idejom.

Jonjo?Jel previse ocekivat da imas malo obzira prema covjeku koji je skupa sa svojom familijom dao vise nego sto ces ti u pet zivota?

HSP u najboljim vremenima nije imao snagu kamoli ovi. To dovoljno govori o hrvatskom narodu kao ekstremistima i slično.

Inače, ono što bi se nekada smatralo ekstremno lijevo je danas skoro konzervativno, toliko se pomakla linija političkog spektra. Ono što se danas smatra ekstremno desno je nekada bilo normalno za konzervativno ili desni centar.
    U tako postavljenom sustavu gdje se pojedinci nisu sposobni dogovorit oko ključnih stvari za opstanak društva nema drugog rješenja nego reset, a to će se dogoditi milom ili silom.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Jonjo?Jel previse ocekivat da imas malo obzira prema covjeku koji je skupa sa svojom familijom dao vise nego sto ces ti u pet zivota?
    Ja cu zvati Jonju Jonjo kada i koliko puta me volja.
    Ne vidim Jonju na ovoj slici, pa gdje je ostao?

Pa da, gdje je Jonjo? Možda smišla novu facebook objavu kojom će pohvaliti ovu koaliciju i Ružu hrvatsku Tomašić a priznati da je zapravo jako pogriješio kada je prije pola godine onako strasno branio samostalni izlazak NHR-a na izbore a protiv koalicije sa Suverenistima.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Hoće li ova koalicija napraviti od 4 kljakavca jednog gorostasa?

Hoće li ova koalicija napraviti od 4 kljakavca jednog gorostasa?
    Prije nekakvog Frankensteina.
    ZA DOM SPREMNI !

Velika je šansa da se raziđu do parlamentarnih izbora. Haso i Zeko velika ega dva.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Velika je šansa da se raziđu do parlamentarnih izbora. Haso i Zeko velika ega dva.
    Hrvatski narod nije "desno" nastrojen. Niti nema pravog kandidata na desnici. Prošla su vremena Starčevića, Šufflay-a.
    S druge strane "ljevica" je kao i svugdje u razvijenom svijetu opsjednuta svime (takozvane manjine, migranti to jest uljezi, LGBTQ degenerici) osim onim što im mitološki pripada, prava radnika, socijalna zaštita i slično.

Tako da je i moje kritiziranje takozvane desnice promašeno. Sustav je sam po sebi krivo postavljen, nema kvalitetnog ljudskog potencijala i posljedično sve ostalo ide u krivom smjeru.

Nered i posljedično rat će primorati ljude da postave stvari kako treba.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    “Tko god prati moje političko djelovanje u četiri godine zna da sam bio zagovornik strateške suradnje s kolegama iz Mosta''
    Zlatko H.

I ja sam čuo za tu njegovu glupost. Čovjek se pomalo gubi.

Ne znam kakva su bila stajališta Hasanbegovića oko Mosta no to da se pogubio to stoji. U zadnjih 7-8 mjeseci napravio je parodiju od svoje političke karijere. Šteta!

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    “Tko god prati moje političko djelovanje u četiri godine zna da sam bio zagovornik strateške suradnje s kolegama iz Mosta''
    Zlatko H.
    Haso samo pokazuje da je suncokret, kako sunce sija tako se haso okreće. jednom ljiljan, uvijek ljijan.

nego nevjerojatno je da u hrvatskoj ne postoji desnica niti karakterni desničar, da nam državu vode ovi ljevičari iz HDZa i SDPa, tehnokrati i ostale marketinške grupacije koje se bave reketarenjem hrvatskog naroda, i dodvoravanjem globalnim hoštaplerima.

doduše ne treba ni narod previše žalit, jer da je narod pametniji sigurno da navedeni ne bi ni bili u mogućnosti vladat. demokracija samo pokazuje da nije za narod, i neki narodi kao hrvati ne zaslužuju demokraciju, mi smo navikli da se nad nama vlada i zato sada kada smo je dobili pravo uživat pokazujemo sve znakove bolesti, jednostavno ne znamo procijenit niti izabrat odgovornu vlast, plus u pravilu od svih izbora biramo najgore. dakle jedino rijšeenje je da nam se vrati kralj aleksandar, tako da nadam se da će Hrvati do Božića imati kralja Aleksandra za svog kralja, dugo živio kralj i neka se Vučić zove. a može i skraćeno uz geslo, Aleksa se vraća kući.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove