+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/17

Tema: Hrvatski mazohizam

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Hrvatski mazohizam

Dnevna doza hrvatskog ludila.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ovo je bolesno, Puntar odakle to?

Pa to je odavno mislim priznato. Bolesno ali to su Hrvati.on te ruši, kolje i pali i ti mu poslije platiš to sve.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovo je bolesno, Puntar odakle to?
    To ti je sa twittera, od jednog branitelja iz Vukovara. Valjda je netko potajno uslikao.

Ovo zaslužuje posebnu temu.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    To je stvarno da se čovek zapanji. U stanju ste sami sebe da proglasite bolesnima, mazohistima, poremećenima, ludima, a od neke logične postavke i zaključka bežite kao đavo od krsta. Samo da ne bi narušili neki narativ o sebi kao herojima, u koji niko, pa ni vi sami ne verujete.
    A logična teza i zaključak je da vi mirate da se ponašate tako jer smo se tako dogovorili. Dobili ste u ratu šta ste dobili - DŽABE; niste zaslužili vojno (niti vam je po nekom drugom pravu pripadalo, ali to nije bitno). A za taj dobitak prihvatili ste da ćete se ponašati na odgovarajući način, koji uključuje i ovo. I to je sva filozofija.

Evo, nakon što me ispsujete što sam ovo napisao, zašto jednostavno ne povedete dijalog o tome, da li postoji neki dogovor, neka obaveza koju ste prihvatili, u zamenu da se pitanje Krajine reši kako se rešilo? Pa neka na kraju ispadne i ovako kako vi tvrdite, ali povedimo jednom dijalog o tome, sa argumentima za i protiv, pa da vidimo...

Gledati Aleksu kako se prekenjava i testira do koje granice može ići, također spada pod hrvatski mazohizam.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Gledati Aleksu kako se prekenjava i testira do koje granice može ići, također spada pod hrvatski mazohizam.
    Upravo sam takav komentar predosećao. Ali ne od tebe, jer ti ipak argumentuješ i pristojan si.
    Šta će ostalo reći, npr. Crni bombarder, bolje da ne čitam.

Dobro, banišite me. Moje mišljenje i jeste da hrvatska desnica gradi svoj hermetični mali svet unutar kojeg ne smeju predreti drugačija mišljenja, jer je to uslov da taj svet se održi. Bujica, Jurić i sl. sve oko sebe komentarišu, a ništa ne smeju da puste unutar da se desi suočavanje.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    To je stvarno da se čovek zapanji. U stanju ste sami sebe da proglasite bolesnima, mazohistima, poremećenima, ludima, a od neke logične postavke i zaključka bežite kao đavo od krsta. Samo da ne bi narušili neki narativ o sebi kao herojima, u koji niko, pa ni vi sami ne verujete.
    A logična teza i zaključak je da vi mirate da se ponašate tako jer smo se tako dogovorili. Dobili ste u ratu šta ste dobili - DŽABE; niste zaslužili vojno (niti vam je po nekom drugom pravu pripadalo, ali to nije bitno). A za taj dobitak prihvatili ste da ćete se ponašati na odgovarajući način, koji uključuje i ovo. I to je sva filozofija.

Evo, nakon što me ispsujete što sam ovo napisao, zašto jednostavno ne povedete dijalog o tome, da li postoji neki dogovor, neka obaveza koju ste prihvatili, u zamenu da se pitanje Krajine reši kako se rešilo? Pa neka na kraju ispadne i ovako kako vi tvrdite, ali povedimo jednom dijalog o tome, sa argumentima za i protiv, pa da vidimo...
    Za svoje junačke podvige dobili ste oko 1.700 godina zatvora u Hagu. Uspjeli ste napraviti genocid u Srebrenici vaš vojni rezultati su se okončali prvo traktorijadom a potom su NATO bombarderi objasnili Srbima da nije sve kako oni to zamišljaju. U Bosni ste dobili NATO, za svoje "časno vojevanje" Mladić i Karadžić prde doživotne robije, fasovali ste u Oluji i hajd sad da prićamo o Kosovu.
    Osobno razumijem tvoje frustracije i želju da negiraš sve izrečeno, ali katarza među vama Srbima mora uslijediti kad -tad.
    Iskreno mislim da je bolje prije nego kasnije.
    Hrvati su zaokružili državu.
    Ušli su u EU, u NATO, od kojeg Srbi dobijaju po počasni 349. put vodene kozice.
    Mišljenja sam da bi Srbima bolje bilo da porade na standardu ljudi svojih građana, nego li da brinu o dobru Republike Hrvatske.
    No kako si ne možete pomoći ti i tebi slučni bi radije da diskutirate o Hrvatskoj koja je za Srbiju Amerika, jer samo na taj način uspijevate da se izmaknete od vaše osobne frustracije i političke provalije u kojoj "moderna" Srbija grca, zamajavajući svoje ljude nekakvom ratnom ikonografijom i herojstvom u izgubljenim ratovima od Hrvatske do Kosova od Slovenije do Sjeverne Makedonije.
    Zabavi se prijatelju činjenicama koje opterećuju "modernu"Srbiju, standardom ljudi, političkim previranjima, vrlo kritičnoj situaciji u Beogradu.
    Na tvom bih mjestu pridonosio svojoj državi da postanem ekskluzivan u donošenju vijesti iz moga kraja iz moje zemlje...
    Ne.
    Ti bi da raspredaš o junaštvu, kojeg nije bilo, o bajkama i skazkama koje su propali ratnici pripovjedali dižući u nebo svoje ratne podvige i to ni više ni manje nego poslije frtalj stoljeća, frtalj stoljeća je prošlo Aleksiću od sranja o kojem bi ti da raspredaš, kao to je od nekog značaja bilo kome, osim naravno srpskoj čuvenoj mitologiji od pobede na Kosovu, do pobede na kosovu.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Upravo sam takav komentar predosećao. Ali ne od tebe, jer ti ipak argumentuješ i pristojan si.
    Šta će ostalo reći, npr. Crni bombarder, bolje da ne čitam.

Dobro, banišite me. Moje mišljenje i jeste da hrvatska desnica gradi svoj hermetični mali svet unutar kojeg ne smeju predreti drugačija mišljenja, jer je to uslov da taj svet se održi. Bujica, Jurić i sl. sve oko sebe komentarišu, a ništa ne smeju da puste unutar da se desi suočavanje.
    Kakvi ste vi tek bijednici i mazohisti kad ste svoje stoljetne planove i čežnje prodali za par godina staža
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-10-2019 at 16:25

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kakvi ste vi tek bijednici i mazohisti kad ste svoje stoljetne
    planove i čežnje prodali za par godina staža
    Pa nije to baš tačno, siguran sam da znaš. Već 1993. je postalo jasno da nema smilsa. Zauzmeš Bjelašnicu i Igman i kreneš na Sarajevo, krenu pritisci, ne samo spolja, nego i iz Srbije da se to obustavi. Pa povlačenja teškog naoružnja, oko gradova, pa sankcije iz Srbije, pa Srbiji sankcije. Videlo se da nam se ne dopušta da rat završimo porazom neprijatelja. Onda se moralo ići na neki dogovor.

Pa nije to baš tačno, siguran sam da znaš. Već 1993. je postalo jasno da nema smilsa. Zauzmeš Bjelašnicu i Igman i kreneš na Sarajevo, krenu pritisci, ne samo spolja, nego i iz Srbije da se to obustavi. Pa povlačenja teškog naoružnja, oko gradova, pa sankcije iz Srbije, pa Srbiji sankcije. Videlo se da nam se ne dopušta da rat završimo porazom neprijatelja. Onda se moralo ići na neki dogovor.
    Vi da ste mogli vi bi uzeli Sarajevo i završili time rat.
    Ma niste mogli, jer MZ je bila i gluha i ćorava, totalno dezorijentirana, i da ste imali muda ma vi biste umarširali u Sarajevo bez pardona.

Ima jedna činjenica koje su se srbo-četnički borci užasavali, a to je da na jednu njihovu bilo koju kotu oko grada krene 150.000 golorukih ljudi, građana Sarajeva... pobili bi ste 10.000, 20.000, 50.000, ali bi vam grkljane čupali onih preostalih 100.000 golorukih.
    Niste mogli uzeti Sarajevo i to je još jedna od srpskih mitomanskih budalaština u nizu kretenizama. Dovlačili ste Grke, Ruse, pjesnike, majmune svih struka koji su pucali po gradu sa okolnih brda, iživljavali ste se, snajperima po civilima ko zadnja kukavička govna i onda kad vas je svijet radi toga osudio našli ste se uvrijeđeni ko zadnje pičkice.
    Dobro ste u svakom slućaju u BiH prošli.
    Da Amerika nije zaustavila nadiranje 5. korpusa zadriglih fanatika bošnjačke vojske i Hrvatske vojske pred Banjalukom, traktorijada od Oluje bi bila mala maca kako bi srbljad gulila prema Srbiji iz tih krajiških gradova.
    Uzalud je vaš Sloba urlikao, jebavao majku srpskim vojevodama zbog kukavičluka, spasla vas je Amerika da izgubite još trećinu današnjeg srpskog entiteta u BiH, kojeg ste dobili onako od čibuka u Dejtonu. I neka ste. Pragmatika u BiH danas frtalj stoljeća iza rata je krenila u posve drugom smijeru.
    Ali ti si glup da bi to razumio, tebi su bitne srpske pobede nad Hrvatima.
    Posljednje uređivanje od imperator : 30-10-2019 at 15:50
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Nije li bila opcija da vi ne pristajete na pritiske i ultimatume.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Vi da ste mogli vi bi uzeli Sarajevo i završili time rat.
    Ma niste mogli, jer MZ je bila i gluha i ćorava, totalno dezorijentirana, i da ste imali muda ma vi biste umarširali u Sarajevo bez pardona.

Ima jedna činjenica koje su se srbo-četnički borci užasavali, a to je da na jednu njihovu bilo koju kotu oko grada krene 150.000 golorukih ljudi, građana Sarajeva... pobili bi ste 10.000, 20.000, 50.000, ali bi vam grkljane čupali onih preostalih 100.000 golorukih.
    Niste mogli uzeti Sarajevo i to je još jedna od srpskih mitomanskih budalaština u nizu kretenizama. Dovlačili ste Grke, Ruse, pjesnike, majmune svih struka koji su pucali po gradu sa okolnih brda, iživljavali ste se, snajperima po civilima ko zadnja kukavička govna i onda kad vas je svijet radi toga osudio našli ste se uvrijeđeni ko zadnje pičkice.
    Dobro ste u svakom slućaju u BiH prošli.
    Da Amerika nije zaustavila nadiranje 5. korpusa zadriglih fanatika bošnjačke vojske i Hrvatske vojske pred Banjalukom, traktorijada od Oluje bi bila mala maca kako bi srbljad gulila prema Srbiji iz tih krajiških gradova.
    Uzalud je vaš Sloba urlikao, jebavao majku srpskim vojevodama zbog kukavičluka, spasla vas je Amerika da izgubite još trećinu današnjeg srpskog entiteta u BiH, kojeg ste dobili onako od čibuka u Dejtonu. I neka ste. Pragmatika u BiH danas frtalj stoljeća iza rata je krenila u posve drugom smijeru.
    Ali ti si glup da bi to razumio, tebi su bitne srpske pobede nad Hrvatima.
    Oni su vec u slucaju Hrvata dozivili ono sto nisu mislili, dozivili su otpor i, jos vaznije, da ljudi ostaju u svojim gradovima i ne bjeze.
    Ja kada citam te price Srba mogli su oni ovo ono, mogli su uzesti Osijek, mogli su uzesti Sibenik i Zadar itd.
    Mogli su oni kurac, mobilizacija im je 1991 stizala i do 100% ako se ne varam, a kada su poceli stizati lesevi u kesama, dobrano je to splasnulo.
    Treba uci u grad u kojem stanovnistvo ostaje, treba voditi borbu kucu za kucu, a da su probali tako uzesti neki veci hrvatski grad, nakukale bi se srbijanske mamice, i mislim da bi vjesali Slobodana a Seselja nabili na razanj.

Treba ovo poslati Bujancu da digne prašinu.

Za tjedan dana, u danima kad se prisjećamo žrtve Vukovara, u Hrvatsku nam stižu teroristi Irinej i SPC svita te Vučić. Vjerojatno se posrati po nama, pod punim sponzorstvom HDZ-a, Plenkovića i Kolinde Grabar Kitarović. Sramotno poniženje nam priređuju HDZ-ovci.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja sam prije par dana gledao ono oko sveucilista u Zagrebu. Dok je Boras nabrojao tko je sve prisutan, spomenuo je i Porfirija, a nasa Koka se razdrecila, odmah gledajuci uokolo, valjda ga nije zapazila, i izmaklo joj slikivanje sa njenim dobrim prijateljem. Jadna mala Koka.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove