+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/100

Tema: Događanja u HB županiji-nova agresija Srbije

Događanja u HB županiji-nova agresija Srbije

Tko je dopustio velikosrpskim Orcima iz Srbije da špartaju po Drvaru i drže one svoje luđačke govore.

To su izgubili u borbi, pobjegli ko zečevi i to je hrvatski kanton.

Još jedna sramota Čovića i HDZ-ea.

Ako on želi pušiti Vučiću Vulinu i Dodiku nek to čini u slobodno vrijeme.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-09-2019 at 09:20
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jad i bijeda, u hrvatskoj županiji di je hrvatska policija, dopušta se dolazak četnika na njihov skup, a našima se otkazuje proslava Pobjede.

Ne znaš koji HDZ je jadniji, hrvatski ili hercegbosanski.

Tako je to kad predaš svoju sudbinu u četničke ruke. Što možeš očekivati osim poniženja. I prijetnji. I pogroma.

Četnička " ahd' nama" je teža i surovija od osmanlijske odnosno muslimanske. Ovi ti daju pravo na život pod nekim okolnostima, ovi ti ne daju ni pod kakvim.

Dokaz tome je genocidna tvorevina tzv Rs koja je sa svoga teritotija pokoljima i progonima uništila malo manje od polovice stanovništva koje je obitavalo na teritoriju koji se sad zove srpskom.

I hrvatski HDZ i ovaj BiH su ista šaka jada i isto su zaslužni za egzodus Hrvata. I za poniženja Hrvata.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jad i bijeda, u hrvatskoj županiji di je hrvatska policija, dopušta se dolazak četnika na njihov skup, a našima se otkazuje proslava Pobjede.

Ne znaš koji HDZ je jadniji, hrvatski ili hercegbosanski.
    Pa šta tu hadezeovi, i jedan i drugi, mogu?

I nije to samo miting. To je i radni sastanak sa predsednicima opština Bosanski Petrovac, Drvar, Bosansko Grahovo i Glamoč. Srpska i Srbija zajedno pomažu okolne srpske zajednice.
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/vuci...esta/190913141
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodi...fbih/190913140

Veliki je to prostor. Doduše, malo je Srba tu, ali su jedino oni tu. A i budumo pošteni: nije fer da to pripadne vama. Tu su uvek Srbi živeli, vama bi to bilo više terotorije nego što vam pripada i nego što zaslužujete, a i pre rata Srbi su imali katastarski više zemlje od 49% u BiH.

Ja mislim da su najgluplji soj na planeti a i u cijelom svemiru ove hrvatske posrbice.

Ti intelektualno prikraćeni ljudi nikako da skuže da su Srbima jedini pravi neprijatelji Hrvati. Da da. Čak i oni, posrbice. Kad bi nekim slučajem nas Srbi poklali i njih bi na kraju dokrajčili istim, već tupim noževima.

Kad si ti čuo od srpskog vodstva ili medija neki napad na bosanske Muslimane. Nikad. A na dnevnoj bazi imaš Hrvate, Hrvatsku, Jasenovac, oni poraz od Hrvata na bojnom polju ne mogu prežalit. Ubi ih to.

A ove naše glupe kretenske posrbice

Ti kreteni ne kuže jedan kurac.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja mislim da su najgluplji soj na planeti a i u cijelom svemiru ove hrvatske posrbice.

Ti intelektualno prikraćeni ljudi nikako da skuže da su Srbima jedini pravi neprijatelji Hrvati. Da da. Čak i oni, posrbice. Kad bi nekim slučajem nas Srbi poklali i njih bi na kraju dokrajčili istim, već tupim noževima.

Kad si ti čuo od srpskog vodstva ili medija neki napad na bosanske Muslimane. Nikad. A na dnevnoj bazi imaš Hrvate, Hrvatsku, Jasenovac, oni poraz od Hrvata na bojnom polju ne mogu prežalit. Ubi ih to.

A ove naše glupe kretenske posrbice

Ti kreteni ne kuže jedan kurac.
    Inkvi, jednostavno ne stoji da ste nam vi prvi tj. jedini neprijatelji. Istorija kaže drugačije.
    Dok mi razmišljamo o oslobođenju od Turaka i AU, vi nacionalnu ideju formirate na Starčevićevim idejama koje su u najvećem delu neprijateljstvo prema svemu srpskom.
    U svetskim ratovima, mi onako mali se guramo da budemo faktor svetskih odnosa, dok ste vi fokusirani samo na nas.
    Čak i devedesetih mi mislimo da ste vi samo instrument Nemačke i Vatikana, a ne samostalan antisrpski faktor. Vi ste opet fokusirani samo na nas.

Zapravo, ja sam za to da vam konačno damo za pravo i da se isključivo fokusiramo na vas, baš zbog vašeg držanja strane našim neprijateljima u prošlosti.

Što se tiče "hrvatskih posrbica" u jednom razgovoru između mene i Naše Kvačice, u kojem spominjemo i tebe, po njemu ispada da među vama Hrvatima, i nema nekih razlika bez obzira na ideologiju. Citiram:

NK: Imaš pogrešne polazne pretpostave o tome što je to hrvatstvo pa onda ne čude ni pogrešni zaključci.

Hrvatima samima, prvom meni a pretpostavljam i Duduu, Ministru, Robiju, Markanu evo svi mogu potvrditi, a i ogromnoj većini ostalih koje poznajem i u stvarnom životu, jako smeta pjesma "Jasenovac i Gradiška Stara".

To je smiješno prikazivati neizvođenje te pjesme kao hrvatski poraz, kad sam žestoko protiv toga. Svojim porazom bih naprotiv smatrao da se ta pjesma slobodno izvodi i da je ljudi podržavaju.

To što ti smatraš ustašku ikonografiju nekakvim hrvatstvom, to je tvoj osobni problem a ne hrvatski problem. Tvoj problem je vjerojatno nastao prekomjernim gledanjem srpskih medija, tako da nije ni zamjeriti. Možda bih i ja mrzio Hrvate da gledam dnevnik TV Beograd 30 godina. Ipak, mi nemamo ništa s tim. Mi sklanjamo ustašku ikonografiju jedino iz razloga jer nama smeta. Ostalo je vaš problem. Liječite se ako ste u mogućnosti, a i ne morate, nama svejedno.

Glede etabilirane snage SDSS-a i konsolidacije srpstva, toplo preporučujem da se lijepo gledaju sa Hrvatima i cijene svoju domovinu, inače će se sa 4% konsolidirati na 0.4%.

Ja: Uopšte mi nije RTS i srpski mediji neki faktor u mom suduo hrvatstvu.
    Dovoljno je da pročitam tog tvog dudua koji kaže da želi da Srbi potpuno nestanu u Hrvatskoj, pa da formiram neki odnos prema tome. A Dudu nije jedini...
    A da tvrdim da znam šta je hrvatsvo - ne trdim. To verujem da ne znaš ni ti. Tebi je hrvatstvo to što ti smeta ustaška ikonografija, a tamo na bratskom vam forumu Inkvi i Grunf lamentiraju zbog suzbijanja te ikonografije. A i oni su hrvatsvo, kao i ti. Predstavnik nekakvog hrvatstva je i Igor Mandić, ali i Andrija Hebrang, i spomenuti Marko Skejo.
    A teško je naći ikakvu vezu među njihovim svetonazorima. Kod vas se čak i u jednom čoveku mogu sukobljavati svetonazori. Tako da se tu božje zore ne zna.

Zato i nisam govorio o hrvatstvu nego o militantnom hrvatstvu, spremnom da uništava bilo kakvo sprsko prisutvo na području današnje RH. To su manje više proustaški elementi, i koliko god se vi ograđivali od njih, oni su ti koji te vaše planove o eliminaciji Srba bili voljni konkretno sprovoditi u delo.
    Zato i jeste poraz tog militantnog hrvatstva suzbijanje svake manifestacije ustaštva. I nemoj da govoriš da je to ne bitno. Pa o tome se kod vas godinama prave specijalne emisije na TV i pišu se knjige.

NK: Prvo nisu Hrvati nekakva kolektivna Borg svijest i ne mislimo svi isto. Inkvizitor i Grunf imaju drugačije stavove, ali ne toliko drugčije koliko ti misliš.

To su drugačiji stavovi samo na prvi pogled, ali u svojoj suštini su identični stavovi, iako se vjerojatno ni Ministar ni Invki ne bi složili s tim. :zubati

Stvar je motivacije. Razlog zašto su jedni protiv ikonografije a drugi nisu je zbog toga što ta ikonografija predstavlja. Konkretno, Ministar i ja osobno, smo protiv ustaške ikonografije jer ona podsjeća na ustaške zločine. Ali to NE znači da Inkvizitor podržava ustaške zločine, i ne znači da Inkvizitor ili Grunf danas pozivaju na zločine. To je pogrešan zaključak. To samo znači da eventualno oni smatraju da je ta ikonografija nepravedno optužena i da nije povezana sa zločinima.

Dakle, ono što bi Srbima trebalo biti bitno, kad bi bili dobronamjerni, je da Hrvati (evo neću reć svi ali bar 99.9%) osuđuju zločine.

Simboli su sasvim druga priča. Značenje simbola može biti različito za različite ljude. Npr. nekima je smetao ustaški novac kuna. Ali, Hrvatska je kunu ipak uvela i što s tim? Pa ništa, danas je normalno jer je Hrvatska pokazala da ne stoji iza ustaških zločina. Tako je kuna kao simbol otrgnuta od ustaša i postala simbol moderne Republike Hrvatske.

Slično se sutra može dogoditi i sa npr. šahovnicom sa prvim bijelim poljem. Neki su protiv, neki su za, ali to ovisi o perspektivi. Ni jedna ni druga strana ne podržavaju zločine, nego je razlika povezuju li ga sa tim zločinima ili možda sa ranijom povijesti Hrvata.

To je ta bitna razlika, koja bi barem trebala biti bitna onome tko je dobronamjeran. Sad, ako je tebi bitnije dokazati da Hrvati ne valjaju to je isto OK. :zubati

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zasto si ti toliko kivan da Srbi imaju utjecaj na Hrvatsku, mozes li mi to racionalno objasniti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koga boli kurac što ti u svojim mitomanskim snovima vidiš i zar misliš da sam toliki mazohist da čitam tvoju prepisku s nekom hrvatskom posrbicom.

Ja govorim o realnosti a ona će te udariti ko kurcem u čelo kad odgledaš srpski dnevnik ili ono lelekanje svakodnevno o genocidu koje kulminira svakog 04.08 a evo upriličilo se i jučer u Drvaru.

Vi ste uvijek bili konjušari. I Osmanlijski i austrijski i britanski i ruski i njemački i francuski. Nema kome vi niste konjušarili.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-09-2019 at 21:08

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku

I nije to samo miting. To je i radni sastanak sa predsednicima opština Bosanski Petrovac, Drvar, Bosansko Grahovo i Glamoč. Srpska i Srbija zajedno pomažu okolne srpske zajednice.

Veliki je to prostor. Doduše, malo je Srba tu, ali su jedino oni tu. A i budumo pošteni: nije fer da to pripadne vama. Tu su uvek Srbi živeli, vama bi to bilo više terotorije nego što vam pripada i nego što zaslužujete, a i pre rata Srbi su imali katastarski više zemlje od 49% u BiH.
    ok, vratite nam Derventu, Bosanski Brod,Bosanski Šamac....onaj dio tih općina u kojem su Hrvati bili većina.

Gledao sam malo na youtube kad je Dodik branio ono kad je proglasio vitalnim srpskim nacionalnim inteteresom gradnju Pelješkog mosta. Naravno kretenske hrvatske posrbice odmah su hopsale ko medvjedići na baterije od dragosti.

On je to naravno učinio radi mosta preko Save. Reciprocitet.

Unatoč tome velikosrpski Orci iz opozicije su ga napadali i sipali one kretenske laži o Hrvatima.

A taj most financira većinom EU. Ako ga ona financira a Kinezi grade da mu gradnju slučajno neće zaustavit sarajevska usrana balava čaršija.

Nije se trebalo obazirat na njegovo protivljenje i nek tuži i on Hrvatsku a most ne gradit kod Gradiške . Nek ide do Srbije preko Drine a na zapad preko Rumunjske ( oooo oni će tek jebat Srbiju radi Vlaha kojih su posrbili najmanje milijun) ili preko Bugarske( tu su posrbili drugi milijun Cincara) nek idu na zapad preko Albanije, kud god žele.

Nije samo zbog mosta na Gradišci Dodik povukao vitalni nacionalni interes. Nego i osobno bi bio oštećen, skupa sa svojim jatacima. Firme koje će u RS popratiti gradnju su njegove i njegovih jataka. To Čaršija balava zna, zbog izlaska na tendere. I kome su tenderi dodijeljeni.

U vašim mitomanskim snovima jesu imali katastarski upravo taj procent teritorije

I prestani predstavljati dolazak četnika na teritoriju BiH (bez predhodno protokolarnog odobrenja) kao neki dobrosusjetski pomak u odnosima. Pičke Čović i Izmetbegović su govna koja su dozvolila poniženje ovo.

Inkvi, jednostavno ne stoji da ste nam vi prvi tj. jedini neprijatelji. Istorija kaže drugačije.
    Dok mi razmišljamo o oslobođenju od Turaka i AU, vi nacionalnu ideju formirate na Starčevićevim idejama koje su u najvećem delu neprijateljstvo prema svemu srpskom.
    U svetskim ratovima, mi onako mali se guramo da budemo faktor svetskih odnosa, dok ste vi fokusirani samo na nas.
    Čak i devedesetih mi mislimo da ste vi samo instrument Nemačke i Vatikana, a ne samostalan antisrpski faktor. Vi ste opet fokusirani samo na nas.

Zapravo, ja sam za to da vam konačno damo za pravo i da se isključivo fokusiramo na vas, baš zbog vašeg držanja strane našim neprijateljima u prošlosti.

Što se tiče "hrvatskih posrbica" u jednom razgovoru između mene i Naše Kvačice, u kojem spominjemo i tebe, po njemu ispada da među vama Hrvatima, i nema nekih razlika bez obzira na ideologiju. Citiram:

NK: Imaš pogrešne polazne pretpostave o tome što je to hrvatstvo pa onda ne čude ni pogrešni zaključci.

Hrvatima samima, prvom meni a pretpostavljam i Duduu, Ministru, Robiju, Markanu evo svi mogu potvrditi, a i ogromnoj većini ostalih koje poznajem i u stvarnom životu, jako smeta pjesma "Jasenovac i Gradiška Stara".

To je smiješno prikazivati neizvođenje te pjesme kao hrvatski poraz, kad sam žestoko protiv toga. Svojim porazom bih naprotiv smatrao da se ta pjesma slobodno izvodi i da je ljudi podržavaju.

To što ti smatraš ustašku ikonografiju nekakvim hrvatstvom, to je tvoj osobni problem a ne hrvatski problem. Tvoj problem je vjerojatno nastao prekomjernim gledanjem srpskih medija, tako da nije ni zamjeriti. Možda bih i ja mrzio Hrvate da gledam dnevnik TV Beograd 30 godina. Ipak, mi nemamo ništa s tim. Mi sklanjamo ustašku ikonografiju jedino iz razloga jer nama smeta. Ostalo je vaš problem. Liječite se ako ste u mogućnosti, a i ne morate, nama svejedno.

Glede etabilirane snage SDSS-a i konsolidacije srpstva, toplo preporučujem da se lijepo gledaju sa Hrvatima i cijene svoju domovinu, inače će se sa 4% konsolidirati na 0.4%.

Ja: Uopšte mi nije RTS i srpski mediji neki faktor u mom suduo hrvatstvu.
    Dovoljno je da pročitam tog tvog dudua koji kaže da želi da Srbi potpuno nestanu u Hrvatskoj, pa da formiram neki odnos prema tome. A Dudu nije jedini...
    A da tvrdim da znam šta je hrvatsvo - ne trdim. To verujem da ne znaš ni ti. Tebi je hrvatstvo to što ti smeta ustaška ikonografija, a tamo na bratskom vam forumu Inkvi i Grunf lamentiraju zbog suzbijanja te ikonografije. A i oni su hrvatsvo, kao i ti. Predstavnik nekakvog hrvatstva je i Igor Mandić, ali i Andrija Hebrang, i spomenuti Marko Skejo.
    A teško je naći ikakvu vezu među njihovim svetonazorima. Kod vas se čak i u jednom čoveku mogu sukobljavati svetonazori. Tako da se tu božje zore ne zna.

Zato i nisam govorio o hrvatstvu nego o militantnom hrvatstvu, spremnom da uništava bilo kakvo sprsko prisutvo na području današnje RH. To su manje više proustaški elementi, i koliko god se vi ograđivali od njih, oni su ti koji te vaše planove o eliminaciji Srba bili voljni konkretno sprovoditi u delo.
    Zato i jeste poraz tog militantnog hrvatstva suzbijanje svake manifestacije ustaštva. I nemoj da govoriš da je to ne bitno. Pa o tome se kod vas godinama prave specijalne emisije na TV i pišu se knjige.

NK: Prvo nisu Hrvati nekakva kolektivna Borg svijest i ne mislimo svi isto. Inkvizitor i Grunf imaju drugačije stavove, ali ne toliko drugčije koliko ti misliš.

To su drugačiji stavovi samo na prvi pogled, ali u svojoj suštini su identični stavovi, iako se vjerojatno ni Ministar ni Invki ne bi složili s tim. :zubati

Stvar je motivacije. Razlog zašto su jedni protiv ikonografije a drugi nisu je zbog toga što ta ikonografija predstavlja. Konkretno, Ministar i ja osobno, smo protiv ustaške ikonografije jer ona podsjeća na ustaške zločine. Ali to NE znači da Inkvizitor podržava ustaške zločine, i ne znači da Inkvizitor ili Grunf danas pozivaju na zločine. To je pogrešan zaključak. To samo znači da eventualno oni smatraju da je ta ikonografija nepravedno optužena i da nije povezana sa zločinima.

Dakle, ono što bi Srbima trebalo biti bitno, kad bi bili dobronamjerni, je da Hrvati (evo neću reć svi ali bar 99.9%) osuđuju zločine.

Simboli su sasvim druga priča. Značenje simbola može biti različito za različite ljude. Npr. nekima je smetao ustaški novac kuna. Ali, Hrvatska je kunu ipak uvela i što s tim? Pa ništa, danas je normalno jer je Hrvatska pokazala da ne stoji iza ustaških zločina. Tako je kuna kao simbol otrgnuta od ustaša i postala simbol moderne Republike Hrvatske.

Slično se sutra može dogoditi i sa npr. šahovnicom sa prvim bijelim poljem. Neki su protiv, neki su za, ali to ovisi o perspektivi. Ni jedna ni druga strana ne podržavaju zločine, nego je razlika povezuju li ga sa tim zločinima ili možda sa ranijom povijesti Hrvata.

To je ta bitna razlika, koja bi barem trebala biti bitna onome tko je dobronamjeran. Sad, ako je tebi bitnije dokazati da Hrvati ne valjaju to je isto OK. :zubati
    Što se tiče HB foruma, sve ono preostalih Hrvata bukvalno nisu normalni. I pare od ko zna kojih poremećaja. Ostaviti onaj srpski bolesni šljam od ljudi i još voditi neke političko/intelektualna rasprave s njima može samo bolestan kolektiv.
    Znači ondje se ne radi više o njihovim političkim stavovima kojima preferiraju neko savezništvo sa Srbima nego o bolesti kompletnog foruma i forumaša HR nacionalnosti.
    Da li su toliko zglajzali da im onaj šljam diže "intelektualni nivo u raspravama" jer o politici raspravljaju intelektualno zakinuti četnici na nivou retardacije ili je forum toliko pao pa ga je bitno održati kako god, ne znam.
    Šta god bilo, ono je skup mentalno poremećenih bolesnika i hr i srpske nacionalnosti. Oni Bošnjaci ko fol sa upadima s klonovi. I osim korisnika nijedan nije stvaran lik.

Ništa u BiH nije izvorno srpsko osim ono malo podrinja što je bilo u sastavu Raške. Ako je matematičko središte današnje Hrvatske na Kupresu onda je sve do Vrbasa i logički i povijesno najbliža istočna granica bilo kakve hrvatske države. Baš zbog te činjenice taj prostor je najtemeljitije etnički očišćen od Hrvata kako bi bio osnova svakog napada na Hrvatsku i kako bi uopće spriječio bilo kakvo povezivanje nizinskog i primorskog dijela zemlje. Nikakva druga država osim jedinstvene BiH na tom prostoru nije niti najmanje prihvatljiva Hrvatskoj i ako ga itko ma dotakne sa separatističkim namjerama RH ga ima puno pravo ili zauzeti na sve načine, uključujući i onaj da postane nacionalni park netaknute prirode u sastavu Hrvatske. Naravno, ako dođe do takvog rata treba ponovno otvoriti i pitanje Srijema, i to je povijestna hrvatska zemlja trenutno pod okupacijom.

https://forum.klix.ba/bosnjacka-poli...7820s5575.html

Evo i mene u raspravi o Čovićevima motivima ali sa normalnim Hrvatima. Koje je stid ja mislim pa opravdavaju ga. Da ne bude da svratim da vas hinjski podpaljujem.

Dok velikosrpska i velikobosnjacka politika orgijaju, hrvatska politika niti ne postoji.

HDZ izaslanici su sjedili na kongresu Mladih Muslimana na kojem se otvoreno najavljuje "gradjanska drzava" i "republika". Cak je Borjana Kristo i govorila na kongresu.

Sve posljednica politickog sljepila u Hrvata opcenito. Jedni se guze sa balijama, drugi sa cetnicima.

Nije dobro, čete nas provociraju na našem terenu bez ikakvog odgovora i kazne. Cijelo srpstvo je organizirano i ujedinjeno u cilju širenja svojih granica i demonstracije sile prema zapadnim susjedima, a hrvatstvo je razjedinjeno, sluđeno, zavedeno, pognuto i vode ga briselski konjušari.

Ima li netko da prekine 20-godišnji gubitnički niz?

Potpuno je suludo, najblaža riječ stavit svoju sudbinu u ruke svog neprijatelja. Glavna misao srpske političke i intelektualne elite je ona rečenica prenešena u zagrebačkom Srbobranu poruka Hrvatima " do istrage naše ili vaše" hoće reći istrijebljenja gdje se predviđa da će Hrvati biti ti koji će doživjeti " istragu" jer su malobrojniji bez dovoljno nacionalne svijesti i još žive izmiješani sa Srbima.

Ta politika je danas više nego ikad prisutna u Srba. Ja pamtim dobro i kraj 80-tih i početak 90- tih nikad nije bilo ovakve mahnite hrvatofobije. Na svim programima nacionalnih Tv kuća i tiskanih medija i vrha politike riga se mržnja 24 sata dnevno na Hrvate. To nikad nije bilo u ovom opsegu.

Staviti sudbinu svog naroda u ruke promotorima te politike to je kao da antilopa ulijeće dragovoljno u lavlje ždrijelo.

A stavilo se. I dobio se Drvar. Koji je trebao biti koloniziran kao što je Vojvodina od strane Srba kolonizirana pa su sa jedva trećine došli na dvije trećine.

Ovi mahniti poluludi srbofili, to je isti soj kao i daidže samo što ovi prvi služe beogradskoj čaršiji a ovi drugi sarajevskoj i svoj narod smatraju nesposobnim da se bori sam za sebe.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-09-2019 at 15:11

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Potpuno je suludo, najblaža riječ stavit svoju sudbinu u ruke svog neprijatelja. Glavna misao srpske političke i intelektualne elite je ona rečenica prenešena u zagrebačkom Srbobranu poruka Hrvatima " do istrage naše ili vaše" hoće reći istrijebljenja gdje se predviđa da će Hrvati biti ti koji će doživjeti " istragu" jer su malobrojniji bez dovoljno nacionalne svijesti i još žive izmiješani sa Srbima.

Ta politika je danas više nego ikad prisutna u Srba. Ja pamtim dobro i kraj 80-tih i početak 90- tih nikad nije bilo ovakve mahnite hrvatofobije. Na svim programima nacionalnih Tv kuća i tiskanih medija i vrha politike riga se mržnja 24 sata dnevno na Hrvate. To nikad nije bilo u ovom opsegu.

Staviti sudbinu svog naroda u ruke promotorima te politike to je kao da antilopa ulijeće dragovoljno u lavlje ždrijelo.

A stavilo se. I dobio se Drvar. Koji je trebao biti koloniziran kao što je Vojvodina od strane Srba kolonizirana pa su sa jedva trećine došli na dvije trećine.

Ovi mahniti poluludi srbofili, to je usti soj kso i daudže samo što ovi prvi služe beogradskoj čaršiji a ovi drugi sarajevskoj i svoj narod smatraju nesposobnim da se bori sam za sebe.
    Vi nikad Bošnjake niste posmatrali kao narod ravnopravan s vašim. Zato je suludo porediti i zamjerati šačici dajdži ono što zamjerate posrbicama. Posrbica i Srbofila u HR narodu (posebno u BiH)je 50 puta više od dajdži. Kompletan politički vrh HDZ-a i uhljebi. Plus dosta naroda. Dajdži je koliko?
    Zato vi nikad bošnjački narod nista ni vidjeli kao pravog partnera, upravo zbog te superiornosti hrvatskog naroda. Nego kao polugu da zajednički razvalimo SFRJ. Kad je to uspjelo, opet ste željeli Bošnjake pretvoriti u manjinski narod i da vi budete neprikosnoveni vladari naše zbilje. Ta superiornosti koju osjećate u odnosu na nas i zajednička mržnja u BiH ujedinila vas je s vjekovnim neprijateljima Srbima. Bilans desetogodišnjeg partnerstva vas i Srba u BiH je ovo u Drvaru poniženje. A nije jedino koje vam je Čović i HDZ pruštio. (Obljetnica obilježavanja RS itd itd)
    Ja nisam bila za izbor Komsića u 1 i 2 njegovom mandatu. U 3 jesam. Mada sam glasala za Denisa. Bio je izbor ili da nam dva Srbina sjede u precjedništvu Čović i Dodik i razvaljuju i preglasavaju ili Komšić.
    Vaš HDZ očigledno je ispostave SNSD-a za Hercegovinu. I Mile vam može zabraniti da obilježite oslobođenje Drvara. Takvo što od Bošnjaka nikad ne bi progutali. Zajebaće vas u Bosni to podcjenjivanje i mržnja prema Bošnjacima a uvlakački odnos prema Srbima. I u HR. Jučer Drvar, za pet godina Vukovar i Oluja. Doće Pupovac i osporavati obilježavanje. Živi bili pa vidjeli.
    Posljednje uređivanje od Sarafina : 15-09-2019 at 14:56

Ajde vrati se u rupu iz koje si izgmizala.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove