+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 5 PrviPrvi 1 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/100

Tema: Događanja u HB županiji-nova agresija Srbije

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Onda to vrijedi za vašu genocidnu tvorevinu. Ona je isto plod dogovora i vi nemate nikakvo pravo na taj teritorij a kamoli da sanjate o nezavisnosti ili nekom pripajanju Srbiji.

Vaša vojska je u bježaniji potučena od strane Hv i HVO. To što se vi tješite da je to dogovorom prepušteno to je stvar vaše povrijeđene sujete.

A tek smijuruja kako vi ne provodite hajke. Pa vašim se političarima bale cijede više od spominjanja Hrvatske i Hrvata i Hrvatske. Vaše Tv kuće i pisani mediji su kao neki vojno obavještajni centri kojima je jedini smisao kako što žešće lagati na Hrvate i širiti mržnju prema njima.
    Pa sve je plod dogovora, ali kakvog dogovora? Takvog po kome Srbija ima veće prisustvo u DGGP od Hrvatske, ili Sarajeva.

A što se tiče ujedinjenja, ujedinjeni smo mi sasvim dovoljno.
    Ovo ti je slika iz Drvara:

Ovde ti je Dodik ispred kojeg se danas postrojila Vojska Srbije:
    https://www.youtube.com/watch?v=UnmjwxqqKzA

U Drvaru su srpska okupljanja, peva Baja Mali Knindža, a Srbija i Srpska vode brigu o perspektivi tog kraja, u koji dolaze kao da je u pitanju Stalać ili Ćićevac.
    U Drvaru je sve kao da je reč o Srbiji, tako da narod može na miru da čeka dan kada će to i formalno da bude Srbija.

Što se tiče medija, zar stvarno razumevaš stvari kao Sarajka?
    Pa ukazujem na to da se Bošnjaci mešaju u izbor srpskog naroda ko će da im bude na vlasti, što je par exellance unutrašnja stvar.
    A to da generalno pljujemo politike jedni drugima to stoji. Čak bih i privatio da naši tabloiodi to rade na vulgarniji način, na šta nisam uopšte ponosan.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    3 puta su Hrvati Drvara doživjeli genocid, jednom od Srba 1941., drugi put 1991., a treći put od Britanaca koji su provodili srpsku politiku genocida Hrvata 1999.

Zato nas sad tamo ima 500.

Unatoč tome, Drvar je u HR županiji di je HR vlast, vojska i policija i svaki upad četnika treba zabraniti. Čović je ovo poniženju dopustio. I Plenković.
    I Konjic i Jablanica su u zupaniji koja je vecinski hrvatska, ali daleko su od hrvatskog uticaja.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    I Konjic i Jablanica su u zupaniji koja je vecinski hrvatska, ali daleko su od hrvatskog uticaja.
    Držimo represivni aparat i možemo onemogućiti vršljanje četnika po našoj županiji.

Krivci su i HDz ovci koji od 1995-te nisu tim ljudima napravili smještaj. Ne u srpske kuće nego je država Hrvatska ako već želi strateško zakeđe trebala uložiti tamo lovu za stambeno zbrinjavanje ljudi. Znači to je bilo 1995-te -2000, Tuđman na vlasti.

Onda se priča o milijunima maraka kojim je Marčeta, tadašnji vođa Srba iz Drvara podmićivao HDZ ovce da se odreknu Drvara. Jel to trač ili istina ne znam ali poznavajuć HDZ ovce.

Kad sam ja pričao u nekoj raspravi to kako je SFOR istjerao Hrvate iz Drvara javila se neka ženska akter događaja i rekla. Nisu oni nas tukli, mi smo njih. Nismo mi radi toga otišli iz Drvara.

I ja se sjećam isprevrnutih vozila SFORa u Drvaru čak i kako gore.

To je greška hrvatske politike i obe HDZ BiH i generalno HDZea.

Kako je ovih 500 Hrvata opstalo u Drvaru tako je moglo i 10 000
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-09-2019 at 09:36
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kao da su Srbi po RS gradili nove zgrade za svoje... Došli su i oteli tuđe stanove i kuće pa im nije MZ zbog toga upadala tenkovima. Greška naše politike je bila što nije stala uz naš narod, to je bila strateška pogreška jer je to područje zaleđe Dalmacije i da smo zadržali čvrsto to područje, imali bi kompaktnost HB i HR, a time bi i Hrvati HB imali veću političku snagu kao i Hrvatska. Mi bi radili pritisak na RS i Bošnjake, a ne obrnuto. Ma da to možemo i danas raditi jer smo gospodarski i politički puno jači od njih, ali eto, imamo nedorasle ljude na čelu države.

Ljudi su prodavali i da, nije bio pritisak na Srbe kao na nas. Sfor je čak protjerao Hrvate sela Liskovice kod Mrkonjić grada iz njihovih kuća. Nakon Daytona. Jedva zabilježeno.

Ali to se znalo da je nama SFOR nesklon i međ zajednica. To za jednu državu nije ništa da napravi nekoliko zgrada. Ali to je sve krahiralo kao i Bobanovo i Šuškovo naselje kod Stoca. Naši ne znaju strateški promišljat. Samo grabi sebi

Pa tako u Srednjoj Bosni hrvatske tvrtke najjače al sve Muslimani u njima rade. Jer su jeftiniji gazdi.

Tako se radi u Hrvatskoj. Srpski političari i mediji stvaraju klimu da je za Srbe u Hrvatskoj klima klanja i ubijanja a onda dođu tisuće Srba i Srpkinja iz Srbije radit u tu istu Hrvatsku.

To je jedno ludilo sastavljeno iz masu malih ludila rekao bi Kristijan Golubović.

Mi kao držimo gospodarstvo SB a spali smo na 500 rođenih tamo ako i toliko koliko je nekad valhda samo Travnik imao ako ne i više. Di je tim gospodarstvenicima pamet, minimalni osjećaj domoljublja i zrno pameti i logike.

Al jebe se HDZ ovcima oni su se uvalili u javna poduzeća, utalili se ne samo sa Dodikom nego i Bakirom, beru kajmak i čekaju da im Dodik riješi hrvatsko pitanje.

To je kao da kokoš čeka da joj lisica ogradi kokošinjac.

On sanja tvoj nestanak a ti od njega očekuješ pomoć. To mogu samo ljudi i narodi kojima tok svijesti nije u vinklu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-09-2019 at 00:38

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kao da su Srbi po RS gradili nove zgrade za svoje...
    o, jesu, itekako. po hrvatskim selima. čak su i pravoslavnu crkvu sagradili, na ulazu u ustaško selo.
    ili na ledinama gdje nitko prije nije gradio. je da im je Bosna poplavila sve prije par godina, ali gradili su čitava naselja. valjda za ove što su pobjegli pred Olujom.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pa sve je plod dogovora, ali kakvog dogovora? Takvog po kome Srbija ima veće prisustvo u DGGP od Hrvatske, ili Sarajeva.

U Drvaru su srpska okupljanja, peva Baja Mali Knindža, a Srbija i Srpska vode brigu o perspektivi tog kraja, u koji dolaze kao da je u pitanju Stalać ili Ćićevac.
    U Drvaru je sve kao da je reč o Srbiji, tako da narod može na miru da čeka dan kada će to i formalno da bude Srbija.

Pa ukazujem na to da se Bošnjaci mešaju u izbor srpskog naroda ko će da im bude na vlasti, što je par exellance unutrašnja stvar.
    A to da generalno pljujemo politike jedni drugima to stoji. Čak bih i privatio da naši tabloiodi to rade na vulgarniji način, na šta nisam uopšte ponosan.
    Čuj nešto, kad NATO pakt "sroka" bukvalno Srbiju osiromašenim uranijem da se posljedice osjete i nakon 20 godina, ti makar iz pristojnosti prema sopstvenom narodu i žrtvama ne bi trebao da to "rokanje" nazivaš 'stvarom dogovora" i potenciraš priču kako ste vi negdje prisutniji zbog "dogovora" a negdje niste. Vaš su ljudi prisilili. Bukvalno. Isto ove ISIL-ovce u Siriji. Samo ste vi brže poklekli. Razliku nema...
    Realno, to nam je svima jasno vi da ste mogli, osvojili bi i protjerali sve do Virovitice/Karlovca/Karlobaga. Dotle su došli i Turci vaši idoli, i vi se manjim ne bi zadovoljili. Ali eto nije vam se dalo zbog raznoraznih drugih čimbenika.
    Zato vas i zovu gubitnicima.
    Najvećim. Jer ste najveći zalogaj bili ugrabili zahvaljujući JNA a ostali ste bez RSK, dijelova BiH ( u onom prvom naletu VRS i JNA držali su 70% teritorije a sada 49%), CG, Kosova a vidim i Sandže i Vojvođani se bune. I sad ti nama na osnovu svega zauzimaš superironu poziciju i flegmanski tvrdiš da će DGG biti dio Srbije.
    Je li to opet priželjkuješ zasipanje sugrađana osiromašenim uranijem? Bilo malo?
    Na kraju u BiH bilo bi najkomfornije u RS smijeniti laktaškog krmka. Ali nažalost imate mehanizme zaštite u genocidnoj. Što ne znači ni da će oni pri nekom novom preslagavanju na Balkanu ostati. Kolo sreće se okreće.
    A vi nikad niste bili njeni miljenici

RSK, 20% BiH, CG, Kosovo i još RS jedina utjeha preostala. Sumnjam u prekidanje lošeg niza po vas.

I kakav ti je ono potpis na HB

Omekšao i tamo, da opstaneš? Vratio se starim željama saradnji Srba i Hrvata na štetu Bošnjaka?
    Posljednje uređivanje od Sarafina : 16-09-2019 at 11:04

Uglavnom su Hrvati istjerani iz Drvara, a u Vares i Kakanj se vratili nisu. Muslimanska politika je unistila gospodarstvo Varesa pa se nemaju di i vratiti, ali niti postoji zelja, meni to nije jasno. Ne zele se vratiti u svoj grad, eto imaju nacelnika Hrvata, je HDZovac ali je i gospodarstvenik i ima prilicno dobre rezultate, Vares i sada ima jaku perspektivu u rudarstvu i procjene stranih strucnjaka je da su tu najveca nalazista nekih ruda u Europi opcenito ali nista to nije nepoznato ni od ranije.

I opet ce svo to bogatstvo pokrasti muslimanska politika, dok ce Hrvati tavoriti po Gvozdu i Korenici. Hocu reci oni kradu kao i nasi, ali ujedno uz tu pljacku planski unistavaju podrucja na koja bi se trebali vratiti Hrvati ili Srbi. Kad kradu "hrvatsku sumu", dobro paze da sirovina ide na preradu u "muslimansku pilanu". Taj sustav pljacke.

Za to vrijeme hrvatski gospodarstvenici uposljavaju muslimane.

Sve kao i u ratnim vremenima, muslimanska armija ima logisticke centre u Zagrebu u Splitu a "Hrvatska je agresor na BiH".

Suludost hrvatske politike. Suradnja sa Dodikom, vise puta napisah, da, ali sluganstvo ne. Medjutim oni se ne zaustavljaju na tome, prvo su otkazali proslavu oslobodjenja Drvara pa im je Vucic dosao cetovati, a nedavno i onaj pindek takozvani knindja, onda su Borjanu poslali da glumi ikebanu na kongresu SDA na kojem se otvoreno govori o ukidanju konstitutivnosti naroda i nekakvoj gradjanskoj drzavi.

A Covic ko neka porculanska lutka, ponavlja glupe fraze o "euroatlanskim integracijama i nuznosti pristupanja BiH EU". Covjek je ko debil neki, a tek ovi ispod njega, natjecu se ko ce mu glasnije aplaudirati.
    Mada ne cudi, sve je to Plenkijeva politika.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Kad sam ja pričao u nekoj raspravi to kako je SFOR istjerao Hrvate iz Drvara javila se neka ženska akter događaja i rekla. Nisu oni nas tukli, mi smo njih. Nismo mi radi toga otišli iz Drvara.

I ja se sjećam isprevrnutih vozila SFORa u Drvaru čak i kako gore.

To je greška hrvatske politike i obe HDZ BiH i generalno HDZea.

Kako je ovih 500 Hrvata opstalo u Drvaru tako je moglo i 10 000
    Kad između Kupresa i Zadra imaš praznih sela i gradića, gde će se ljudi radije naseljavati?
    Pa valjda bliže Zadru.
    A taj prostoj je veliki, a vas malo za naseljavanje.

I to seu neki faktori koji su utcali na razvoj situacije.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Sarafina Vidi poruku
    Čuj nešto, kad NATO pakt "sroka" bukvalno Srbiju osiromašenim uranijem da se posljedice osjete i nakon 20 godina, ti makar iz pristojnosti prema sopstvenom narodu i žrtvama ne bi trebao da to "rokanje" nazivaš 'stvarom dogovora" i potenciraš priču kako ste vi negdje prisutniji zbog "dogovora" a negdje niste. Vaš su ljudi prisilili. Bukvalno. Isto ove ISIL-ovce u Siriji. Samo ste vi brže poklekli. Razliku nema...
    Realno, to nam je svima jasno vi da ste mogli, osvojili bi i protjerali sve do Virovitice/Karlovca/Karlobaga. Dotle su došli i Turci vaši idoli, i vi se manjim ne bi zadovoljili. Ali eto nije vam se dalo zbog raznoraznih drugih čimbenika.
    Zato vas i zovu gubitnicima.
    Najvećim. Jer ste najveći zalogaj bili ugrabili zahvaljujući JNA a ostali ste bez RSK, dijelova BiH ( u onom prvom naletu VRS i JNA držali su 70% teritorije a sada 49%), CG, Kosova a vidim i Sandže i Vojvođani se bune. I sad ti nama na osnovu svega zauzimaš superironu poziciju i flegmanski tvrdiš da će DGG biti dio Srbije.
    Je li to opet priželjkuješ zasipanje sugrađana osiromašenim uranijem? Bilo malo?
    Na kraju u BiH bilo bi najkomfornije u RS smijeniti laktaškog krmka. Ali nažalost imate mehanizme zaštite u genocidnoj. Što ne znači ni da će oni pri nekom novom preslagavanju na Balkanu ostati. Kolo sreće se okreće.
    A vi nikad niste bili njeni miljenici

RSK, 20% BiH, CG, Kosovo i još RS jedina utjeha preostala. Sumnjam u prekidanje lošeg niza po vas.

I kakav ti je ono potpis na HB

Omekšao i tamo, da opstaneš? Vratio se starim željama saradnji Srba i Hrvata na štetu Bošnjaka?
    Znači "srokani" smo, nismo miljenici, gubitnici... A kole sreće se okreće. Lepo.
    A vi ste dobitnici. Svaka čast, uživajte u dobitku.

Kakve veze ima moj potpis sa omekšavanjem? Ovde mi Grunf i Inkvi menjaju potpis kako im se prohte, pogotovo ako je patriotski, pa onda moram neki ljubavni da stavim.

Drvar u Srbiji.

Za to ćete morat ratovat a onda je i Banjaluka na meniju.
    A pošto se vi niste iskazali ji u jednoj frci kad je bilo stani- pani, povuci-potegni ne bi mi to bila opcija.

Znaš kako je rekao Slavko Lisica glede Banjaluke " cijela zgrada je spremna za pokret. Ti ljudi nisu imali želju ni da se brane".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-09-2019 at 00:41

Znači "srokani" smo, nismo miljenici, gubitnici... A kole sreće se okreće. Lepo.

Kakve veze ima moj potpis sa omekšavanjem? Ovde mi Grunf i Inkvi menjaju potpis kako im se prohte, pogotovo ako je patriotski, pa onda moram neki ljubavni da stavim.
    Samo činjenica da smo relativno stari " sajber drugari" kumovala je tome da ne dobiješ trajni ban. Jer stavljaš četničke potpise. To je elementarno nepoštivanje domaćina.

Jel se sjećaš filma " Kako sam sistematski uništen od idiota". Kad Bata Stojković veli " Nije ovo brada klanja, ovo je brada razočaranja ".

Pa nauči nešto.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Drvar u Srbiji.

Za to ćete morat ratovat a onda je i Banjaluka na meniju.
    A pošto se vi niste iskazali ji u jednoj frci kad je bilo stani- pani, povuci-potegni ne bi mi to bila opcija.

Znaš kako je rekao Slavko Lisica gkede Banjaluke " cijela zgrada je spremna za pokret. Ti ljudi nisu imali želju ni da se brane".
    Da sam na vašem mestu, ja bih nas ostavio u uverenju da je MZ doprinela da pristanemo na dogovor o povlačenju sa određenih teritorija. Tako ćemo se opet prevariti pa vam pružiti šansu da nas pobedite još jednom. A ako nas ubedite da ste vi svojim herojstvom nešto postigli, može se desiti da se uplašimo i nikada ne stupimo u ratni rizik da izgubimo BL do koje je vama prilično stalo.

Samo činjenica da smo relativno stari " sajber drugari" kumovala je tome da ne dobiješ trajni ban. Jer stavljaš četničke potpise. To je elementarno nepoštivanje domaćina.

Jel se sjećaš filma " Kako sam sistematski uništen od idiota". Kad Bata Stojković veli " Nije ovo brada klanja, ovo je brada razočaranja ".

Pa nauči nešto.
    Eh, pa kad tako gledaš, onda su i upisi nepoštovanje domaćina. Ono, treba da povedem računa šta domećinu smeta pa da izbegavam te teme, a posebno rasprave. Potpis i jeste tu da bude neka simbolika, bilo provokacija, bilo humor, bilo neka identifikacijka sugestija, pesma i sl.

I treća stvar, da se ispravim. Gledao sam danas Bujaneca, pa se setih da sam rekao da vi ne vodite kampanju protiv pojedinih ličnosti. Kao muslimani. Međutim, ipak vodite. Protiv Pupovca. Jedino se razlikujete od mulimana po tome što ipak u u to niste uključeni svi (kao što oni rade sa Dodikom). Dobar deo javnosti u Hrvatskoj ne podržava satanizaciju Pupovca.

Pa jeste...mislim da ne postoji kršćanska država na svijetu koju je bombardovao NATO zarad islamske (kako vi Kosovo nazivate). Ako postoji, navedi je. Dakle stavljeni ste u isti položaj, u kojem je ISIL u Siriji. Jedina razlika je u tome što ste se vi poput pi*** predali vrlo brzo, a talibani nisu. A ti ako želiš misliti da ste ratovali protiv svih uspješno, plus NATO-a ko sam ja da te spriječim?

Što se tiče vaše povijesti i tvojih moždanih driblinga o nekim srpskim kraljevima... Trebaš posjetiti obavezno Topkapi u Istanbulu.
    Pa uzmi si aparat sa slušalicama koji prevodi na engleski. I kreni obilaziti to zdanje. Turci opisuju svoje neprijatelje kao strašne protivnike, da bi dali sebi na značaju u osvajanjima. I ratni plijen je u staklenim vitrinama pod nadzornim kamerama.
    Kad se dođe do poglavlja o Srbiji, vas ne opisuju ni kao saveznike (iako jeste bili) nego kao potlačenu primitivnu masu koja im je u nedostatku svijesti odano i maloumno služila.
    Znači čak ne žele ni velikodušno da vas nazovu saveznicima nego totalno unižavanje vaše povjesne uloge. Nagradili su vas kaže širenjem na teritorije, na koje nikad ne biste dospjeli bez Turaka.
    Zato te ja pitam za potpis. Kakav kralj i o čemu palamudiš? Ufurao se da si habsburgovac u najmanju ruku. Svi srpski mitomani uključujući tebe trebaju fakat preslušati tursku verziju povijesti ovih prostora.
    Ja mislim da bi se momentalno izliječili, a oni labilniji i doživjeli živčani slom. I sada pomenuh one vitrine prepune opljačkanog blaga od neprijatelja osvajanjem... Vjerovao ili ne od Srba nema apsolutno ništa da su vrijedno uzeli.
    Ima ona štavljena koža od ovce, ne znam kako vi to zovete? Gunj? I neka kapa slična onoj što nose Kosovari u filmovima. To opisuju kao "narodnu nošnju muškarca".
    I onda ti dođeš i otvoriš ni manje ni više temu o svojim kraljevima.
    Otkad vam datira kraljevska loza bogati? Obzirom da su Turci povukli se iz Srbije kada?

I na kraju nisam ni tvrdila da tvoj potpis na HB ima veze sa opstankom. Nego da šizofreničan. Kad kažem opstanak tamo mislim na tvoj stav. Imao si furku o nekom savezništvu s Bošnjacima i kukao ovdje da te šikaniraju na HB radi toga? Sad si promjenio verziju za 360 stepeni i Hrvate vidiš saveznicima. Pa se pitam je li to radi opstanka ili što si generalno licemjeran i u ovako nebitnim stvarima kao piskaranje na forumu?
    Šta bi tek za bolje radno mjesto i lovu napravio

I treća stvar, da se ispravim. Gledao sam danas Bujaneca, pa se setih da sam rekao da vi ne vodite kampanju protiv pojedinih ličnosti. Kao muslimani. Međutim, ipak vodite. Protiv Pupovca. Jedino se razlikujete od mulimana po tome što ipak u u to niste uključeni svi (kao što oni rade sa Dodikom). Dobar deo javnosti u Hrvatskoj ne podržava satanizaciju Pupovca

Što se tiče tvog potenciranja ovoga...Pa vi ste iznad nacističke propagande od devedesetih. I bićete još 200g. Mene plaši samo položaj mog naroda pored vas.
    Od guslanja do kontrole medija i sijanja mržnje na sve i svakog.
    Posljednje uređivanje od Sarafina : 17-09-2019 at 09:11

Valjda je zdravije i društveno prihvatljivije (normalno) da javnost jednog naroda kritikuje vlast (susjednu i svoju) kao u BiH Dodika, nego da cjelokupan jedan narod naziva četnicima i zločincima. To što je kod vas percepcija izvrnuta, pa vi mrzite sve narode oko sebe i nazivate ih pogrdno, težeći ka potpunom ili djelimičnom istrebljenju i prisvajanju teritorija tih naroda... drugi je par opanaka. Shvataš li konačno?

Dokaz ti je govor picoustog četnika u Drvaru 2019. A možeš i Slobu pustiti devedesetih rad podsjećanja... Karadžića i Mladića pred Srebrenicom (koju oslobađaod dahija)

Čovječe niste se pomaknuli sa razmišljanjem. A i sebe pročitaj i onu nebulozu "Drvar u Srbiji"

Šizofrenija kolektivna.
    Posljednje uređivanje od Sarafina : 17-09-2019 at 09:25

Da sam na vašem mestu, ja bih nas ostavio u uverenju da je MZ doprinela da pristanemo na dogovor o povlačenju sa određenih teritorija. Tako ćemo se opet prevariti pa vam pružiti šansu da nas pobedite još jednom. A ako nas ubedite da ste vi svojim herojstvom nešto postigli, može se desiti da se uplašimo i nikada ne stupimo u ratni rizik da izgubimo BL do koje je vama prilično stalo.

Eh, pa kad tako gledaš, onda su i upisi nepoštovanje domaćina. Ono, treba da povedem računa šta domećinu smeta pa da izbegavam te teme, a posebno rasprave. Potpis i jeste tu da bude neka simbolika, bilo provokacija, bilo humor, bilo neka identifikacijka sugestija, pesma i sl.

I treća stvar, da se ispravim. Gledao sam danas Bujaneca, pa se setih da sam rekao da vi ne vodite kampanju protiv pojedinih ličnosti. Kao muslimani. Međutim, ipak vodite. Protiv Pupovca. Jedino se razlikujete od mulimana po tome što ipak u u to niste uključeni svi (kao što oni rade sa Dodikom). Dobar deo javnosti u Hrvatskoj ne podržava satanizaciju Pupovca.
    Gle, nisam najbolje razumio onaj gornji dio teksta, mislim jesam tehnički ali poanta mi je malo blesava.

Uglavnom nama paše kako god vi mislite. A svoju javnost uvjeravate da je to sve bio dogovor i belosvetska ujdurma naravno u predahu kad ne pričate o zločinačkoj hrvatskoj armadi.

Pošto nećete prestati s ufuravanjem da ste antifašisti slobodari koji su srušili dvije imperije ( jer je to jače od vas) pa što će vam neki kukavni Hrvati, NATO pešadija znam kako zavaravate vlastiti narod.

Otvori pitanje granica i Banjaluka je na meniju. I samo će da bidne "mljac".

Tu ste ionako došli s Osmanlijama. Malo kao Srbi malo kao Vlasi i čuvali ste granicu s osmanlijske strane prema kršćanima dok se ratna sreća nije okrenula pa je manji dio izdao dojučerašnje gospodare i prešao na kršćansku stranu, ali samo manji dio, većina je ostala s ove strane granice. Pa ste vi kao nešto spasili ( apsurd) a habsburški kralj vam dao povlastice pod Vlaškim imenom. "Statute Valachorum" ( Vlaški statut) sjećaš se.

Uglavnom moja teorija je da ste vi s te tetitoroje pobjegli ko zečevi ( citat S.M) jer tu zemlju i niste osjećali kao svoju. Iskonski.

To su sve stare hrvatske župe Lika, Krbava a ovamo u današnjoj Bih oko Banjaluke stara hrvatska župa "Pset". Do Osmanlija je to sve bilo hrvatsko i ovo što držite vi i ona cazinska krajina što je drže Muslimani. Oni su na gotičku crkvu Sv. Ante u Bihaću ( stari hrvatski grad) stavili munaru a vi ste stare katoličke crkve pretvarali u manastire od Krke sve do rijeke Bosne.

Nijednu opsadu niste izdržali , niti za jedno to " srrrrrpsko mjesto od davnina" kako tepate svim tim Grahovima i Drvarima niste izdržali napad više od 24 sata.

Ja to ne mogu protumačit drugačije nego da vi tu zemlju, osim larmanjem i jezikom ne smatrate za svoju.

Za ovo doli si u pravu oko Pupovca. Hrvati imaju najviše izdajnika u vlastitom korpusu. O tome je Matoš pisao prije sto i više godina.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-09-2019 at 09:31

Najjače je ovo kak se Aleksa hvali da kompletno vodstvo Srbije i RS javno ne priznaje Daytonski sporazum i teritorijalnu podjelu određenu njime. Sami ne priznaju svoju RS, zamisli te ludosti. RS stoji na Daytonu, a oni žele ukinuti Dayton i RS zbog jednog sela zvanog Drvar. Neutaživa pohlepa će vas opet stajati teritorija.

Malo vam je besmisleno raspravljati sa ovim spodobama sa HB foruma, kako nasim tako i ovim komsijama. Oni su se nalozili da netko njih slusa u kreiranju politike na Balkanu, ovaj konkretno misli da ako on napise kako srbi i muslimani trebaju biti saveznici, da ce Vucic i Dodik ispuniti njegovu zelju jer on je bitan toliko.

a tko je on, nekakav nikogovic zadojen cetnistvom iz Chicaga ako se ne varam.

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Sarafina Vidi poruku
    Pa jeste...mislim da ne postoji kršćanska država na svijetu koju je bombardovao NATO zarad islamske (kako vi Kosovo nazivate). Ako postoji, navedi je. Dakle stavljeni ste u isti položaj, u kojem je ISIL u Siriji. Jedina razlika je u tome što ste se vi poput pi*** predali vrlo brzo, a talibani nisu. A ti ako želiš misliti da ste ratovali protiv svih uspješno, plus NATO-a ko sam ja da te spriječim?

Što se tiče vaše povijesti i tvojih moždanih driblinga o nekim srpskim kraljevima... Trebaš posjetiti obavezno Topkapi u Istanbulu.
    Pa uzmi si aparat sa slušalicama koji prevodi na engleski. I kreni obilaziti to zdanje. Turci opisuju svoje neprijatelje kao strašne protivnike, da bi dali sebi na značaju u osvajanjima. I ratni plijen je u staklenim vitrinama pod nadzornim kamerama.
    Kad se dođe do poglavlja o Srbiji, vas ne opisuju ni kao saveznike (iako jeste bili) nego kao potlačenu primitivnu masu koja im je u nedostatku svijesti odano i maloumno služila.
    Znači čak ne žele ni velikodušno da vas nazovu saveznicima nego totalno unižavanje vaše povjesne uloge. Nagradili su vas kaže širenjem na teritorije, na koje nikad ne biste dospjeli bez Turaka.
    Zato te ja pitam za potpis. Kakav kralj i o čemu palamudiš? Ufurao se da si habsburgovac u najmanju ruku. Svi srpski mitomani uključujući tebe trebaju fakat preslušati tursku verziju povijesti ovih prostora.
    Ja mislim da bi se momentalno izliječili, a oni labilniji i doživjeli živčani slom. I sada pomenuh one vitrine prepune opljačkanog blaga od neprijatelja osvajanjem... Vjerovao ili ne od Srba nema apsolutno ništa da su vrijedno uzeli.
    Ima ona štavljena koža od ovce, ne znam kako vi to zovete? Gunj? I neka kapa slična onoj što nose Kosovari u filmovima. To opisuju kao "narodnu nošnju muškarca".
    I onda ti dođeš i otvoriš ni manje ni više temu o svojim kraljevima.
    Otkad vam datira kraljevska loza bogati? Obzirom da su Turci povukli se iz Srbije kada?

I na kraju nisam ni tvrdila da tvoj potpis na HB ima veze sa opstankom. Nego da šizofreničan. Kad kažem opstanak tamo mislim na tvoj stav. Imao si furku o nekom savezništvu s Bošnjacima i kukao ovdje da te šikaniraju na HB radi toga? Sad si promjenio verziju za 360 stepeni i Hrvate vidiš saveznicima. Pa se pitam je li to radi opstanka ili što si generalno licemjeran i u ovako nebitnim stvarima kao piskaranje na forumu?
    Šta bi tek za bolje radno mjesto i lovu napravio

Što se tiče tvog potenciranja ovoga...Pa vi ste iznad nacističke propagande od devedesetih. I bićete još 200g. Mene plaši samo položaj mog naroda pored vas.
    Od guslanja do kontrole medija i sijanja mržnje na sve i svakog.
    O, Bogo...

Izvini Sarajkice, jedno pitanjce: da li kod vas muslimana, pored sunećenja muškaraca, postoji još neki obred, i za muškarce i za žene, u vidu neke lobotomijice? Pa vam od toga jezik nekontrolisano landara, da niko živ ne može povatati šta oćete?!
    Kakav ti je ovo upis, leba ti?!
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 17-09-2019 at 15:11

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove