+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6 14 15 16
Prikaz rezultata str. 301/308

Tema: Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    O njoj ili ???
    O svemu na ovoj temi... cacka se vrh ledenog brega, ispod je jama duboka... kako se igra iza zavese, ne mozes ni da zamislis...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    O svemu na ovoj temi... cacka se vrh ledenog brega, ispod je jama duboka... kako se igra iza zavese, ne mozes ni da zamislis...
    Na ovoj temi se samo "čačka" o Martini.

Nemoj sad neke tajanstvene spike ala " jema puno lipi stvari ma 'i nesmin reć..e"
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Na ovoj temi se samo "čačka" o Martini.

Nemoj sad neke tajanstvene spike ala " jema puno lipi stvari ma 'i nesmin reć..e"
    Sira je to politicka prica... al necu da ulazim u tu govnaru, ne treba mi to u zivotu... nije da ne smem, nego necu...

Reci sad i ovdje ili šuti zauvjek.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Johnny baci bombon i kaže "nema više, istrunut će vam zubi"
    A što se Martine tiče, ona više i nema "svojih" tamo odakle potječe. Samo se nadam da joj se isplatilo. Iz fašističke kotline zavukla se u Komšićevu & Co " kotlinu", samo joj nožice vire, a i na smrad se sigurno navikla.E, Martina, Martina.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Rekoh joj jednom u ostroj raspravi - pazi sta radis, navlace te, nemoj da dozvolis da te koriste... opasna je to igra, nisi ti za to...

Poslusala me je u vezi emisije - Dve skole pod jednim krovom...al ovo sad sto radi... koji ce joj to q u zivotu, kako ce sad da se vrati kuci kod svojih... hebo pare i medije...
    Pa tebi kao Beogradjaninu to nebi smio biti nepoznati fenomen. Ima ne samo jedna prastara crvena glavesina sa podrucja Dalmacije, koja se ne vraca na rodnu grudu, a vjerujem da su o svom kraju pricali isto kao ova. Da dodam, mislim da i potomci nisu bas nesto zagrijaniji, ne vidja se takve cesto.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

A doci ce Huzurka u Mostar, ne brinite, isto ko i Bogdan.

Ne libe se oni, niti se imaju koga plasiti, samo sto te posjete nece biti medijski popracene jer nije zgodno za njih. Ako i sada ne dolaze redovito.

Huzurka u bliskoistocnom Mostaru ima sve povlastice, stavili su njene price na repertoar kazalista ili pozorista... tko je uopce ikada dozivio neugodnost kod Hrvata, Tomic sa kantom govana i Kukic jednom dobio batine, i o tome se pisalo i izvjestavalo ko da su rascereceni.

Ostali rashrvati normalno zive i trose hrvatske kune. Prvi mi na pamet pada onaj gad iz Mirkovaca, Rade, i danas su Brijuni njegova rezidencija ako se ne varam a on i dalje zivi i djeluje kao Jugoslaven.

MMS samoinicijativno spustila BH zastavu na ambasadi u Pragu na pola koplja jer joj je preminul neki bošnjački frend književnik. Ministrica vanjskih poslova morala reagirati da se zastava vrati.

Ovo vrijedi bar 10 iftara po bošnjačkim selima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove