+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 13 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/259

Tema: Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Ne možeš služiti svim neprijateljima hrvatstva i očekivati da ljudi to podnose. Odabrala si neprijateljsku stranu onu koja udara na Hrvata i žensko frajerski to podnesi i nemoj kukat i prijetit poput Matije Bećkovića " Ćeraćemo se još". Možda i hoćemo s tvojim mentorima ali opet ćemo pobijedit i to neće bit " tvoj rat". I možda jednom shvatiš da si korisna budala za sarajevsku čaršijetinu. Ustvari nije nas briga. Mi ćemo se ionako borit protiv sarajevske i beogradske čaršije u čije si krilo utekla.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne možeš služiti svim neprijateljima hrvatstva i očekivati da ljudi to podnose. Odabrala si neprijateljsku stranu onu koja udara na Hrvata i žensko frajerski to podnesi i nemoj kukat i prijetit poput Matije Bećkovića " Ćeraćemo se još". Možda i hoćemo s tvojim mentorima ali opet ćemo pobijedit i to neće bit " tvoj rat". I možda jednom shvatiš da si korisna budala za sarajevsku čaršijetinu. Ustvari nije nas briga. Mi ćemo se ionako borit protiv sarajevske i beogradske čaršije u čije si krilo utekla.
    Još jednom potpisujem.
    Bože sačuvaj ne želim joj zla dapače želim da uz Gospinu pomoć ozdravi,ali ovo političko prostituiranje ne može stati normalnom ćovjeku pod kapu.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

To uopće nije u pitanju. Bog joj da zdravlje ali ona djeluje destruktivno u hrvatskom narodu. Ne sano da služi neprijateljima hrvatstva nego se njome povodi mladež koja ne razmišlja svojom glavom i zato pozdravljam potez Čitlučana. Ona može živjeti u svom kraju i održavati promocije u svojoj kući i privatnim kafićima koje kasnije ako takvih ima i koji bi to dopuštali treba bojkotirati.

Isto tako zabrana u svim javnim objektima. Ovo je naša borba za opstanak a ona nažalost služi onima koji bi nas istrijebili iz ovih naših krajeva i tu nema razmišljanja oću- neću.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-08-2019 at 15:44

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ako je zabrana došla od Hrvata protiv kojih ova piše ok,ali ako to opet hdz-ovci izigravaju Hrvate onda se njihovoj gluposti i gadosti stvarno ne zna kraja.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nebitan je tu HDZ. Zapravo, ovakvi poput ove zenske koriste HDZu.
    Salje sliku kao da je svaki protivnik HDZa poturcenjak gladan muslimanski paznje.
    "Eto vidite sa kakvima se borimo."
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Prijavljen si američkoj ambasadi.

Hehe, ovo postaje prava drama. Vele organizatori da su je obavijestili o pogrdnim porukama koje su dobijali zbog njenog nadolazećeg nastupa i da je ona predložila otkazivanje nastupa.

Martina postala profesionalna žrtva.

Ako je sama otkazala nastup, a sad kmeci kako su joj zli Hrvati otkazali, onda je ona postala profi igracica. Takija, sto bi se reklo u zadnje vrijeme, laganje sa ciljem.

Pazi priopćenja organizatora, vele da su pozvali Selju Sexona i Edu Majku koji su provocirali publiku neprimjerenim vicevima o Međugorju.

Priopćenje festivala

Nakon objave Martininog nastupa zaprimili smo ružne komentare povodom njenog nastupa zbog njenih javnih istupa te smo je kontaktirali i izvjestili o tome. Odluka da događaj otkažemo je bila na Martinin prijedlog koji smo i prihvatili, a sve sa ciljem izbjegavanja bilo kakvog mogućeg incidenta. Mislim da bi Martinin događaj protekao u odličnoj atmosferi kao i dva njena dosadašnja nastupa na Evergreen Festu.

Izvođači (Edo Maajka i Davor Sučić, poznatiji kao Sejo Sekson) odlučili su se na provociranje publike neprimjerenim vicevima o Međugorju koje se nalazi u neposrednoj blizini te je svima nama u srcu. Podržavamo pravo na drugo mišljenje, ali osuđujemo svaki vid izrugivanja na toj osnovi. Cilj ovog projekta bio je da doprinese društveno-kulturnom boljitku našega Brotnja, a ne da se preko njega vode bilo kakve bitke i sakupljaju bodovi. Tužni smo zbog nastale situacije u kojoj je najveći gubitnik ovaj festival kojem je ovim ugrožena daljnja egzistencija. Cijenimo i zahvalni smo svima koji su nam se obratili za objašnjenje bez prethodne osude", zaključuju organizatori u svojoj reakciji.

Martina u misiji promjene maloumnog mentaliteta kamenjara. Ovo je njezin odgovor na kritike Hrvata iz tog kraja.

Oni bi da odredjuju gdje ce tko hodati.
    Oni bi da istjeravaju iz domova.
    Oni bi silovali.
    Oni bi pokopali.
    Jer oni su Bog i batina žlibine, oni su vlasnici hercegovačkog pejzaža, gospodari gradova.

Oni su pseudomoralisti sto ližu oltare i razglabaju o mom krevetu, a istovremeno jebu dje stignu i koga stignu, jer jebati koga zapravo žele, jebiga - ne mogu.
    Oni su istančanog glazbenog ukusa i nacionalne svijesti, a sakupljaju ih s podova cajkaških birtija svih vikenda, specijalno o Gospojini i sličnim najvećim danima njihovog skrušenog života.
    Oni su pravednici koji šutke šute na pedofile mantijske.
    One su majke, ponizne svetice, koje mi žele "sve najbolje u bolesti", licemjerne tračarošice što prvoj jaranici žele sve najgore, a kamoli nekom drugome.

Pazi, gamadi, nije isto kad ovo napišete na portalčićima koje posjećuje tek vaša baba i jos 3 tetke iz komšiluka, i kad ih ja ovako izvučem iz deponije.

U meni je 182cm snage.
    I kamenog inata.

A postat će ovaj kamenjar bolje mjesto za neku buduću djecu, da žive slobodno, da rade slobodno, da ljube slobodno, bez ovih maloumnih okova, postat će materemi, koliko god trebalo za to života dati.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Martina u misiji promjene maloumnog mentaliteta kamenjara. Ovo je njezin odgovor na kritike Hrvata iz tog kraja.
    neka ide na West Hercegovina fest pa neka tamo objavljuje svoj Huzur...
    tamo je jedan od šefova Goran Bogdan i mislim da ne bi trebala imati problema...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

A jbt, ne kužim da je kozmopolit poput Bogdana dao festivalu tako uskogrudno ime, koje dijeli Hercegovinu po nacionalističkom kriteriju.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    A jbt, ne kužim da je kozmopolit poput Bogdana dao festivalu tako uskogrudno ime, koje dijeli Hercegovinu po nacionalističkom kriteriju.
    ali se zato trudi ,iz godine u godinu ,sve više i više da sadržaj samog festivala ne bude ograničen na west hercegovinu...po gostima i svemu drugome...
    čak se i sam potrudio pa će tako ove godin,e pretpostavljam ,dovesti svoju ljubljenu Jovanicu na Široki...

bit će prva Jovana u historiji na Brijegu...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja kada citam te ljude sto pisu o radikalnosti Hrvata iz toga i toga kraja, na ovakav nacin jedino pomislim koliko sami sebi uskacu u usta.

Da su ti ljudi zaista takvi, kako opisuje ova budala, ona od straha nebi disala.

Neka pizdurina napise tako nesto o imamima, carsiji i Muslimanima, zabili bi joj cale u glavu.

Ali sve to ona zna.

Datum registracije
    Sep 2016
    A jos ovaj balija Edo....dok je gostovao kod Stankovica je lizao svojima muda, kao on je bio pro Palestinac sa dna kace u Izraelu, taj se nikada nebi izrugivao necem muslimanskom, ali moze doci balijander u Hercegovinu izrugivati se.
    Strasno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ja kada citam te ljude sto pisu o radikalnosti Hrvata iz toga i toga kraja, na ovakav nacin jedino pomislim koliko sami sebi uskacu u usta.

Da su ti ljudi zaista takvi, kako opisuje ova budala, ona od straha nebi disala.

Neka pizdurina napise tako nesto o imamima, carsiji i Muslimanima, zabili bi joj cale u glavu.

Ali sve to ona zna.
    Istina. Zna ona da je najveća radikalnost koju može doživjeti prijezir njenih sugrađana. I ljubav tisuća hanuma. Pogledal sam joj Face, 122 tisuće ljudi su joj lajkali stranicu, a naš starješina i vođa Inkvi ima 500 frendova. Zato smo kao narod u banani.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A jos ovaj balija Edo....dok je gostovao kod Stankovica je lizao svojima muda, kao on je bio pro Palestinac sa dna kace u Izraelu, taj se nikada nebi izrugivao necem muslimanskom, ali moze doci balijander u Hercegovinu izrugivati se.
    Strasno.
    A kaj su se tolko nakačili na Međugorje? Jel mi njima seremo po Ajvatovici?

Sta, ovi doveli Sucica i Edu Maaaaaaajku u Citluk na festival, a ovi pricaju viceve o Medjugorju.

I otisli zivi?

Zamisljam Sucica kako po multikulti Bascarsiji prica viceve o Cabi i Muhamedu, ne bi zivio duze od 24 sata. Bar ne sa svim ekstremitetima.

Ko nas jebe, kad smo glupi, ko jos zove takve likove u Citluk. I neka nam se seru po glavi.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    šteta što nisi dao link na ovaj njen verbalni izljev primitivizma.

čuj, Šefika, mi maloumni poštujemo brak, i svoj i tuđi, i kurvanje ne zovemo slobodom. ni vrijeđanje vjernika ne zovemo slobodom. kad budeš lajala na muslimane koliko laješ na katolike, onda nećeš biti jednako licemjerna kao oni na koje laješ. dotad si samo najobičnija fukara. i to prodana fukara. gospođo ambasadorice Sejde K.
    prezirem takve poput tebe, a čak nisam ni Hercegovka
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Sad vidim ne znam koji su gori. Organizatori ili ona.

Oni zovu Seju Saxona i Edu Maajku.

Jadna majko hercegovačka šta si dočekala

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove