+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 13 PrviPrvi ... 5 6 7 8 9 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 121/256

Tema: Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Govna govna. Edin Osmić je jedno od većih govana koje nam je doplutalo.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    sa njom bi se konzilij psihologa danima mogao o jadu zabaviti pokušavajući joj dati točnu dijagnozu,ali sumLJam da bi uspio...

čak i onaj Freud bi bio nemoćan shvatiti njeno stanje uma...

a stil kojima je pisala pisma Sabinici i ismijavanje Komšića je pokupila dok je studirala u Mostaru,u to se mogu kladiti...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Nije nego je tada bila u drugoj šemi.

Ona sad sere kvake i pazi da joj nitko ne stane na crtu da joj odgovara.

Djeluje u sterilnim kontroliranim uvjetima ili kako bi ona rekla " uslovima".

Upalo mi u moje zadrte nacionalističke oči da je rekla u tom intervjuu kako joj je djed bio Hrvat.

U smislu kako Ana Brnabić govori kako joj je djed bio Hrvat.

U nedjelju je prva Parada ponosa u Sarajevu, a u subotu se organizira Dan tradicionalne obitelj zbog te parade. MMS je odlučila nazvati subotnju paradu cirkusom, a ide na nedjeljnu. Izgleda da je odlučila prosvijetliti naprednim vrijednosti naše drage Sarajlije, jedva čekam vidjeti kak bu to izgledalo.

Bezbroj je kvalitetnih cirkuskih idiotluka koji prate prvu BH. Paradu Ponosa koja ce se odrzati u nedjelju u Sarajevu, ali jedan od jacih je kontrasetnja pod nazivom "Dan tradicionalne porodice", koja ce biti uprilicena dan ranije. Jedan od jacih cirkusa u tom cirkusu jeste da je Dan tradicionalne porodice podrzao Sindikat ucitelja FBIH.

Pa da upitamo svelicemjernu javnost da nam rezimira sta je to tradicionalna Be&Ha porodica?

Ona u kojoj se degeneci zena, u kojoj se varaju i lazu, spavaju s kim stignu, ali se hestegiraju kao #family na
    FB i Instagramu pred mahalom, sto je zapravo i jedino sto se pika?

Tradicionalna porodica je ona u kojoj ima galame i psovke i lopovluka, ali uredno ophode vjerske institucije u prvim redovima s bogatim milodarima?

Tradicionalna porodica je ona u kojoj se pije do podne, a iza podne se razbijaju tanjuri na suprugama? Ili ona gdje supruge placu u kuhinjske krpe na sudbine indijskih sapunjicarki, a kasnije na kavama s komsinicama izliju gomile najvecih ruznoca na svakog tko prodje ulicom?

U tradicionalnim porodicama se vrijeme trosi u kladionicama i birtijama umjesto s djecom, ili je vrijeme s djecom vrijeme kad mame ubace malce u igraonice dok su one u shopingu? U tradicionalnoj porodici on slini na gole cajkuse do jutra, a ona uci djecu stihovima Zvezda Granda umjesto Jezurke Jezic?

U tradicionalnoj porodici nema razgovora jer su svi na mobilnim telefonima i svojim drustvenim mrezama, gdje djeca od 7 godina vec imaju aktivne profile na instagramima i izvjestacene face u fotosopu, a curice od 17 vec istancan seksualni zivot?

Dakako svi su skupadjuture hestegirani kao #blessed i #family.

U tradicionalnoj porodici nema razvoda jer, pobogu, sta ce reci druge tradicionalne porodice?

Jesu li tradicionalna porodica bili obitelj dragog i postovanog profesora Lovrenovica, njegove supruge i malog Mahira? Naravno da nisu, jer Alisa je bila razvedena kurva, profesor Lovrenovic vlah, a Mahir pesko. Jedna predivna porodica je otisla u smrt radi licemjera. Kojima je porodica samo ono sto oni smatraju da jeste u njihovim izvrnutim svjetovima lazne moralnosti.

Ucitelji koji bi trebali biti stup drustva, obrazovanja, intelektualnosti i najveci zagovaraci sustinskih ideja ljudskog postojanja, u kojemu je sloboda zivljenja jedna od osnovnih, podrzali su dane tradicionalne porodice. To su i sve one tatice sto im prijete u skolama s pistoljima da bi njihova tradicionalna djeca dobila tradicionalno dobre ocjene? Ili tradicionalne mame sto djecu oblace u najskuplje marke da bi se dakako razlikovala od ostale tradicionalne djece po Zarama i Haiemovima, stvarajuci vec u tako malim godinama podjele, degradacije i komplekse. I dedo im je tradicionalno na prvi dan skole morao imati Adidaske najnovije...

Znas sta je, zapravo, tradicionalna porodica?

Ona koja te voli, usprkos svemu. Tradicionalna porodica je ona koja te nece napustiti ma sta da su tvoje odluke i izbori. Tradicionalna porodica je ona u kojoj onog svog izvjesis na sebe kao zastavu i nosis ga ponosan, pred selendrom sto mu hiljadu i jednu manu zakace, pljucajuci mu korake. Tradicionalna porodica stoji uz svoju djecu, u svemu. Bili oni pederi, kurve, narkomani ili ne do Bog, Srbi.

Tradicionalna porodica je kad razumijes i volis. Kad postujes posebnosti i razlicitosti. Tradicionalna porodica grli kad si pun najtezih rupa koje su prouzrokovali ljudi zvijeri. Previja rane. Prihvaca. Tradicionalna porodica ne mora biti cak ni iste krvi. Samo istog srca. Ponekad svoju porodicu nadjes sasvim daleko od onoga sto si nekad nazivao dom.

Jer nije dom tamo gdje su te upisali rodivsi te, vezuci te okovima mahale sto vonja na krkanluk. Dom je samo tamo gdje si dobio krila i slobodu. Slobodu da zivis, radis, volis i odlucujes. Slobodu da dises svoje unikatnosti i stujes tudje drugacijosti.

I zato, u nedjelju, 08.09. ja sam na Paradi ponosa, jer iz memle i smrada ovog lazno moralnog drustva - Ima Izac!
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/mart...zena/190905041

sudeci po komentarima, nije vise omiljena Hercegovka u bosnjaka

Drama. MMS nije otišla u Prag jer navodno nema još sveučilišnu diplomu bez koje ne smije biti veleposlanica. U međuvremenu je napravila još jednu izdaju. Ovaj put je izdala novu knjigu Bukača.

Datum registracije
    Aug 2013
    MARTINA MLINAREVIĆ SOPTA/ JE*EM LI VAM OBRAZ KOJEG NEMATE

03.09.15, 14:06h

Nakon oglasa kojeg sam ovdje objavila da tražim nekoga za čuvanje mog malog ženskog, hodajućeg lunaparka, moram jasno reći, bez imalo sekirancije šta će ko misliti o mom vokabularu (nek razguli odavde ako mu duša ne može podnijeti) – Jebem vam sve, vi luzeri na vlasti, kretenske „vođe“ ove usrane zemlje, ljigavi kriminalci što se svađate za fotelje danima i mjesecima u novom sazivu vlasti.

Za mijenjanje pelena mom zvrku redom su se javili diplomirani profesori, pravnici, inženjeri, ekonomisti, zdravstveni radnici, agronomi, učitelji, pedagozi, informatičari, višestruko nagrađivani studenti, besprijekorni mladi ljudi. Jer druge opcije nemaju.

Pa jebem li vam obraz kojeg nemate i uhljebljenu familiju na državnom budžetu koju imate! Dabogda ostali sami u ovoj rupi bez dna. Naravno, samo vi i "vitalni nacionalni interes." Čisto da vam nije dosadno. Vidjet ćete kako je to zanimljiv jedan jaran.

Nas jebete dvadeset godina s njim i ne date nam da dišemo. No, lako za to. Dok se za zrak borimo, uzeli ste sva raspoloživa radna mjesta za svoju svojtu i rođake, a mlađariju natjerali da se preko granice na Doljanima ne vrate navečer nakon kupanja na moru. Nego da odu tamo negdje daleko i ostanu. Da ostanu. Čujete li me bolan?

Pratila vas suza svakog onog roditelja što je od svoje mizerne plaće godinama odvajao za fakultet svog djeteta, dok se ono danas prijavljuje da mi Uni briše slinice. A vaša djeca upravo natankavaju tisuće eura u svoje preskupe jahte da bace još koji đir morem prije jeseni. Stoko.

Jel to kolumna od prije 4 godine. Pa ovdje nije puno ni pogriješila.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Podsjeca na Kosoricu, po gardu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Tekst je zapravo čisto egoistično bahaćenje da ima toliko love da joj visokoobrazovani dadiljaju dijete, a s druge strane demagoško dodvoravanje onima koji će joj i nadalje davati lovu za takav život u kojem će joj visokoobrazovani biti sluge. A kud ćeš boljeg dodvoravanja širokim masama od prostačenja političara?

Tak da nije čudno da je Martina iz prošlosti opsovala samu sebe u budućnosti, jer joj je jedino načelo ostalo lova.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-11-2019 at 00:34

Nije to bila njezina intencija nego da pokaže i prokaže vlast da se silni akademski građani javljaju kako bebisiteri.

Ja naravno mislim da ona pretjeruje kao i u svemu.

Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jel to kolumna od prije 4 godine. Pa ovdje nije puno ni pogriješila.
    Mislim da joj je ovo bio status na fb kad je tražila dadilju za kćerkicu...

Nije bit u tome je li pogriješila u napisanom ili ne ,nego kako se sama sebi pokakila u usta 4 godine kasnije...
    Ženska nije mogla završiti ni najlakši fakultet,a htjela se uvaliti u državne jasle i to uz pomoć notornog Komšića...
    Ono što je Mesić u Hrvtaskoj,to je Željko Komšić u BiH...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    to se vrlo lako riješi. nek ambasadorsko mjesto prepusti nekome od tih bebisiterskih kandidata s diplomom. kvalificiraniji su od nje.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    to se vrlo lako riješi. nek ambasadorsko mjesto prepusti nekome od tih bebisiterskih kandidata s diplomom. kvalificiraniji su od nje.
    Haha, odličan prijedlog.

Hohoho..sad bi umjesti " Pisama Sabinici" mogla krenut " Pisma Želji"

Inkvi dobio inspiraciju.

Pismo Želji

Dragi moj Želja javljam ti se iz Praga. Allahimanet. Kako je Sabinica. I njoj Allahimanet. Ovdje je sve plaho lijepo. Baš ti se zafaljujem što si me ovdje turio za ambasadoricu. Ko bi bolan bolje predstavljo Bosnu od mene.

Evo me na onom trgu većem od onog vatikanskog. Šta bi ovdje antifašista stalo. A tek naše vojske izovog rata. Sve je lijepo i uredno, bolan kažu da ovdje nije čik osto kad je bila ona kako se kaže, "sedefli revolucija" . Ma nije sedefli nego baršunasta. Ja škrta naroda ni čik nije osto. Alaše sačuvaj. Sve pokupili. A da naiđe nakav hrsuz ne bi mogo podignut čik i pripalit za dva tri dima. Joj kakav bi ovo trg bio da se na njega poredaju naši safovi i da tekbiraju, milina jedna. Tebi raport predaju, pored tebe Sabinica a ja pored nje. U tebe pivuša u ruci, dozvolio ti Husein ko Sidranu reis onomad a u mene i Sabinice najnoviji ajfoni. Pa ti guc a mi škljoc. Aj reci da nije merak.

Volim ja ove smotane Čehe što su pravo ateistički narod al opet mi fali munara i džamija i da hodža uči. Navika je to bolan. Al možda budne i toga samo sabura reko bi naš narod. Bila ja bolan Želja i u onoj pivnici gdje je osnovan onaj ćafirski klub iz Splita, Hajduk se zove. .a jok bolan nisam pivo pila nego nakav čaj. Gazda mi kazo da su klub nazvali po braći Morićima. Bezbeli, oklen Hajduka u Splitu.

Kad bude došo zeman otić ću ja kod Zemana ja mislim da se tako njihov sultan zove da mu predam ćage za moje imentovanje. A ti Želja čuvaj Bosnu dok sam ja vamo i nedaj je dušmanima. Vazda dušman na Bosnu jednim okom gleda. A ko će je branit Želja ako nećemo ja i ti. Ta neće onaj žentile Bakir ili onaj šejtan Milorad, neuzibillah, ili onaj tersuz Čović radi kojeg sam ja ovdje u Pragu umjesto da sam na Čeveljuši. Plaho mi pozdravi Sabinu i pitaj jel joj treba kakvih šamija i neki sitnica. A može ako treba i štogod čipkasto da mi se u krv u tebi malo uzmiša mili moj Želja.

Ljubi te tvoja MartinaizPraga godine po Hidžri, jebi me ako znam koje al ćafirske dviiljade devetneste

Datum registracije
    Aug 2013
    Allaha mi Želja,bolja je naša sarajevska piva klipaća,ma koliko oni hvalili svoju češku pivu,ipak nema meraka do naše pive sarajčice kad se zalije naš bosanski ćevap ,desetka u cijeli somun sa lukom ...

samo jednu stvar halali Želja,ipak su mi za bolji ćevapi kod Ferhatovića nego u Želje 1 i 2...

nadam se da mi nećeš to uzeti za zijan,pa da me vratiš nazad u šeher ćaršiju,haman taman sam se smjestila s bismillom u Veneciji srednje evrope,ali koja srećom ne poplavljuje k'o ta prava lukava latinska šejtanska Venecija...

Sad imam vremena završiti i taj diplomski,ćuj i to treba da bi se postao karijerni diplomatA...prvi mi je to glas majke mi...

Toliko za prvi havaz od mene sa Sulejman...pardon Karlove ćuprije...

maksuz selam za dolinu ćupova i FK Željeznićar,dedera malo kupi još sudija ako treba,samo da lažni Mostarci ne budu opet šampijoni,ko će bola ostat od njih,majke mi...probiše glavu sa tim NK Svinjskim...

u potpisu

Svoja i samo svoja Martina Değirmenčević

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Učinila je ona dovoljno za njih,pa napisala je nešto na fb, sad nek se oni vrate brisanju guzica razmaženim derištima,a ona će brisati guzu željku.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove