+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/173

Tema: Film General u kinima

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Baja je seljak i seljačina za Thompsona. Majmunče obično. Thompson je gospodin čovjek čijim su ritmovima i pjesmama bili oduševljeni veliki svjetski glazbenici i koji s3 sluša u Poljskoj i Češkoj dok Baja pjeva pod šatrama gdje smrdi na znoj i ukiseljeno vino.

Dovoljno je vidjeti jedan njegov spot i kretenski tekst i pokrete majmuna koji želi van iz kaveza.

Kakve on ima dodirne točke, jedna livanjska seljačina sa vrhunskom svjetskom Thompsonovom produkcijom

Točno se vidi iz aviona da te ne zanima. Baš se vidi.
    Produkcija mu je kopija Iron Maidena...Bruce Dickinson je frajer koji je diplomirao istoriju, vrhunski obrazovan, i on moze pevati o raznim istorijskim bitkama... Marko Perkovic iz Zagore koji je namesio fejk zubalo... Inkvi, ti si ipak tip koji ima sluha i ukusa, ti ga branis jer ga levi napadaju, pa ti je zato drag, inace te pesme su krsh... imate toliko lepih pesama, od klapa, do tamburice, rocka, morskih laganica...

Nemoj da mi padas u ocima...hebo politiku, ovo je ipak iznad toga...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Mene on ne zulja, meni je on samo jedan ljakse... pitam se kako trezan i normalan mozes pustiti njegove pesme kad si u kuci, koji su to porivi, sta te muci... zamisli ja pustim nekog dripca Baju i lozim se na to...pa sam bi sebi pre presudio... takav ne valjam ni sebi ni drugima...

Gibonni je zdrav primer jednog muzicara i umetnika koji se nije dao skrenuti u taj ogavan ratni populizam... covek peva o zivotu, ljubavi, ljudskoj slabosti... to je muzika, a ne da drmas kozicu o nekoj Cikoli, jel ste vi svoj rat i borbu sveli na to... to masu dovodi u delirijum, najznacajnije pitanje Oluje je gde Tompson peva...sta je vama... umesto da tu borbu malo profinite i upristojite, vi dovedete tog tipa koji je blamantan...muska Kolinda...

Radite sta hocete, znam da te ovo nervira, ali to je tako...
    Ma nemoj. I Glogovac je bio veliki umjetnik pa se dao uvući u " kožu čiča Draže", dobro što ga je glumio nego ga i falio.kao i Mladića krvoloka. Kako se on dao u to uvući.

Ja te ne pitam kakav je Gibonni umjetnik jer to znam bolje od tebe ( vi mu ionako pola riječi i tekstova ne kužite) nego te pitam bil smio doći pjevati u Srbiju da pohvali Pavelića i Luburića. To te pitam a ako ne želiš odgovorit reci, neću.

Glogovac je bome došao snimati u Hrvatsku nakon što je nahvalio i Dražu i Mladića.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-01-2020 at 22:53
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Produkcija mu je kopija Iron Maidena...Bruce Dickinson je frajer koji je diplomirao istoriju, vrhunski obrazovan, i on moze pevati o raznim istorijskim bitkama... Marko Perkovic iz Zagore koji je namesio fejk zubalo... Inkvi, ti si ipak tip koji ima sluha i ukusa, ti ga branis jer ga levi napadaju, pa ti je zato drag, inace te pesme su krsh... imate toliko lepih pesama, od klapa, do tamburice, rocka, morskih laganica...

Nemoj da mi padas u ocima...hebo politiku, ovo je ipak iznad toga...
    Koga boli kurac za zubalo i zašto je ono bitno.

Thompson ima odličnih stvari. Vrhunskih. Svjetska razina.

Vi mu ne možete oprostit Čavoglave i " Kninsku kraljicu" jer vam je žao.propale tzv RSK. I to jesva priča oko njega i vas.

https://www.youtube.com/watch?v=MRUucGY05Mw

i onda ono poredi majmunce sa ovim... e srbi srbi

Još ga uspoređuje s onom livanjskom seljačinom s idiotskim i kretenskim stihovima na razini netalentiranog prvoškolca.

Ma nemoj. I Glovovac je bio veliki umjetnik pa se dao uvući u " kožu čiča Draže", dobro što ga je glumio nego ga i falio.kao i Mladića krvoloka. Kako se on dao u to uvući.

Ja te ne pitam kakav je Gibonni umjetnik jer to znam bolje od tebe ( vi mu ionako pola riječi i tekstova ne kužite) nego te pitam bil smio doći pjevati u Srbiju da pohvali Pavelića i Luburića. To te pitam a ako ne želiš odgovorit reci, neću.

Glogovac je bome došao snimati u Hrvatsku nakon što je nahvalio i Dražu i Mladića.
    Naveo sam ti primer Dine Merlina...

Mа, kаkаv suživot sа Srbimа! Bog ne voli one koji seju nered i on će ih ukloniti pomoću nаših pušаkа.(1994)
    Srbi bi trebаlo dа uzmu lekove zа svoje bolesti, jer je evidentno dа su bolesni. Većinа je bolesnа i to je jedаn od rаzlogа zbog kojih bi trebаlo dа idem u Beogrаd, jer bolesnici se obilаze.(2001)

Bez obzira na to, covek dodje i napuni 3 beogradske Arene... 60k ljudi... ne samo da je govorio, nego je i pevao - Da te nije Alija...

Ako ces reci - nije to isto...nije, ovo je jos gore, ovakve stvari niko u Hrvatskoj poznat nije govorio...

Koga boli kurac za zubalo i zašto je ono bitno.

Thompson ima odličnih stvari. Vrhunskih. Svjetska razina.

Vi mu ne možete oprostit Čavoglave i " Kninsku kraljicu" jer vam je žao.propale tzv RSK. I to jesva priča oko njega i vas.
    Samo ga pitaj sto je pokrao cetnicku pesmu...i tu bi stao sa njime, frajer me ne zanima, ako smo malo zatrolali sa njime, bolje da stanemo, pisemo tu romane o indijancu...

Naveo sam ti primer Dine Merlina...

Mа, kаkаv suživot sа Srbimа! Bog ne voli one koji seju nered i on će ih ukloniti pomoću nаših pušаkа.(1994)
    Srbi bi trebаlo dа uzmu lekove zа svoje bolesti, jer je evidentno dа su bolesni. Većinа je bolesnа i to je jedаn od rаzlogа zbog kojih bi trebаlo dа idem u Beogrаd, jer bolesnici se obilаze.(2001)

Bez obzira na to, covek dodje i napuni 3 beogradske Arene... 60k ljudi... ne samo da je govorio, nego je i pevao - Da te nije Alija...

Ako ces reci - nije to isto...nije, ovo je jos gore, ovakve stvari niko u Hrvatskoj poznat nije govorio...
    Što me briga za Merlina. Jesam li ja iz Sarajeva možda

Samo ga pitaj sto je pokrao cetnicku pesmu...i tu bi stao sa njime, frajer me ne zanima, ako smo malo zatrolali sa njime, bolje da stanemo, pisemo tu romane o indijancu...
    Joj da, vama su sve pokrali. Smisli nešto orginalnije.

Ti uvijek trolaš s njim. Ko da ti stoji u cipeli.

sestu epizodu nisam imao snage gledati, jos kad sam vidio "Vesnu", uzas... kakav tresh od serije i filma

skandalozno, po meni...

apostrof je na pateticnim dijalozima, losoj glumi, uzasnoj glumi, bespotrebni dugotrajni dijalozi, scene borbi smusene nikakve uzasne, oni sto ne zele prihvatiti uzas Vrdoljakovog uratka vade se na kronoloske istine... iako je i tu promasio bar 50%

vec vidim Oluju, sjede hrvatski vojnik i srpski zarobljenik pa mu ovaj nas pola sata objasnjava da mu nece nista, dok general Izet Fazlinovic pije Janu i hvata kafe kuharicu za guzicu, 150 kilograma Navojca na tenku pjeva coban tjera ovcice a Roso i Loso igraju remija u kafani

Tu nema niti koja veže događaje. U seriji , livanjska bojišnica, nema bitke, odjednom Mustafa priča o Maslenici. Koja je za 7 mjeseci. Alo nigdje niti nigdje povezanog toka.

Od Maslenice ima pogibija Kobri i to prikazana vjerojatno promašeno i kao ljubavna avantura Gotovine i Karuze ( glumi je Nataša Janjić koja je u srpskom "Sv. Georgije ubija aždahu" odigrala pristojno, ne maestralno ali solidno. Ovdje sva ukočena i drvena. Znači do scenariste je i režisera.

Tko je pisao scenarij treba ga na robiju.

I počela priča o Maslenici odjednom eto nas u 95- toj pred Oluju, prijeti pad Bihaća.

Vrdoljak moj ostavi se onoga što za tebe odavno nije.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-01-2020 at 23:34

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    apostrof je na pateticnim dijalozima, losoj glumi, uzasnoj glumi, bespotrebni dugotrajni dijalozi, scene borbi smusene nikakve uzasne, oni sto ne zele prihvatiti uzas Vrdoljakovog uratka vade se na kronoloske istine... iako je i tu promasio bar 50%

vec vidim Oluju, sjede hrvatski vojnik i srpski zarobljenik pa mu ovaj nas pola sata objasnjava da mu nece nista, dok general Izet Fazlinovic pije Janu i hvata kafe kuharicu za guzicu, 150 kilograma Navojca na tenku pjeva coban tjera ovcice a Roso i Loso igraju remija u kafani
    Eto to je ta priča i to ne puno karikirana. Čak mislim da su stvarne scene karikiranije.

Navojec igra Zulu-a. Zulu je bio kost i koža, čovjek je maksimalno malo pričao, viđao sam ga po Duvnu poslije pada Kupresa, doveo je svoje " Frankopane" koji su stabilizirali liniju i Srbima pokazali da neće mirovat na tom što su zauzeli. Da on sjedi na tenku i pjeva " čoban tjera Ovčica" to može past samo pogubljenom Vrdoljaku napamet

da, nepovezano, u jednoj sceni Gotovina organizira obranu Livna a u Livnu je snijeg ili zima, premda je to vec proljece/ljeto 92, sljedeca scena zove ga Izet za Maslenicu koja je inace u sijecnju naredne godine, slavonci ginu u zasjedi nigdje objasnjenja odakle oni tamo, bitno da su otpjevali ne dirajte mi ravnicu da jos malo patetike upadne kao da je nema dovoljno, onaj je hvatao ptice na livadi to je bitna informacija a kako su slavonci dosli u kotare ravne, ne znamo... i kineske mine za minobacace su odnekud osvanule, valjda je prdoljak gledao dokumentarac o Maslenici pa eto da ubaci i taj detalj... ali mozda najjace, gdje sam prestao gledati zadnju epizodu, Loso i Ante u istoj sceni kazu odakle su dosli diverzanti di su sada nema ih kako sta gdje, za pet sekundi Loso kaze locirani su opkoljeni su nece nam umaci... malo zatim Vesna Karuza je do Kotara dosla ni manje ni vise nego kroz neprijateljske redove, ekipa HTV je dosla do Zadra kroz Knin, mahnuvsi cetnicima na prolasku... ok

Joj da, vama su sve pokrali. Smisli nešto orginalnije.
    Zar je srpstvo napadnuto opet?

Nego da se vratim na temu.
    Odgledao generala 4 minute 4-5 epizode.
    Stvarno ne znam što se desilo sa Mustafom, ono što on glumi nije gledljivo ni 5 sekundi.
    Inače ne sjećam se kad sam zadnji put gledao hrvatski film, mislim da je to bilo prije 13-14 godina, Živi i mrtvi, koji i nije toliko loš film.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Loš je ali što se kaže, u carstvu slijepih ćoravac je kralj.

Film i serija su još jedan prilog tvrdnji da Havc treba ukinuti i prepustiti proizvodnju filma privatnicima jer će oni ovisiti o sponzorima i uspješnosti filma pa će im biti stalo da naprave nešto kvalitetno.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Film i serija su još jedan prilog tvrdnji da Havc treba ukinuti i prepustiti proizvodnju filma privatnicima jer će oni ovisiti o sponzorima i uspješnosti filma pa će im biti stalo da naprave nešto kvalitetno.

I kada jedan, sada privatnik, snimi nešto tako kvalitetno, onda to mora biti i dobro plaćeno.

https://www.maxportal.hr/premium-sad...milijuna-kuna/

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove