+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 4 5 6 7 8 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/173

Tema: Film General u kinima

https://www.vecernji.hr/kultura/gene...godine-1372864

jugosrboslavci na aparatima, haha a dali su si truda da useru film do daske, doduše film ko film nije ništa specijalno ali kada jugosrboslavna kamarila kenja nema ništa slađe nego vidjet da je upravo taj film gledan najviše.

naravno da najviše seru zbog tematike filma, a ne zbog kvalitete filma, dobro se zna što njih "svrbi". kao što se zgražaju sada što se Glasnović slikao s Norcem "ratnim zločincem", njih samo treba pitat na čijoj ste vi strani ? JNA i četnika, ili HV ?

mislim jasno je na čijoj su, ali kada počnu srat svoje kretenarije, treba im provokativnim pitanjima uzvratit istom mjerom, jer kritiziranjem domovinskog rata i hrvatskih generala i branitelja oni jasno daju do znanja da im ova država i oni koji su se borili za istu nimalo ne leži, oni bi rađe da gledaju kako Šešelj pali hrvatska sela, ili kako Knindža pozira na kninskoj tvrđavi s Martićem, mislim da bi im to po svemu sudeći bilo puno draže nego kada Hrvat stoji do Hrvata.

zagadili su najčišći rat u modernoj povijesti do daske, a od partizanskih govana rade finoću. i to su sve krive hrvatske vlade, od 1991 do danas oni su krivi svi zajedno što je takva interpretacija naše povijesti, a da ne govorim ustaša tu su tek u napadaju bijesa i moralne ispravnosti jer su ustaše gubitnici, pa shodno tome mogu oplest do daske po njima. ali vidimo da ih ni pobjeda hrvatskih branitelja i generala u domovinskom ratu, nije zaustavila da jednakom gorčinom ne seru po njima, kao i po ustašama. dakle, sve je to ista bagra jugosrboslavska.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Samo ga pitaj sto je pokrao cetnicku pesmu...i tu bi stao sa njime, frajer me ne zanima, ako smo malo zatrolali sa njime, bolje da stanemo, pisemo tu romane o indijancu...

gledaj i plači, domovina je slobodna, i to će ostat unatoč vama i našim proleterima.

Nuić opet rekorder, 5.300 gledatelja, a njegov film izabrali kao hrvatskog kandidata za Oscara među 10 hrvatskih filmova.

Ivan Goran Vitez 5.800 gledatelja za svoj film o talačkoj situaciji u Hrvatskoj školi. Inače jako bliska tema hrvatskom društvu. To je moderator Mr. Smoogj s forum.hr.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 17-01-2020 at 18:49

Eto, samo anderlonov retard moze snimiti onakov smece od filma narodni heroj smiljan vidic ili kako se vec zove.

Sljedeca je valjda kemik, film na temu ustasizacija hrvatskih vrtica kroz djelovanje zlocinackce crkve.

Kakve je sve idiote iznjedrio onaj forum, ne mozes vjerovati.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Eto, samo anderlonov retard moze snimiti onakov smece od filma narodni heroj smiljan vidic ili kako se vec zove.

Sljedeca je valjda kemik, film na temu ustasizacija hrvatskih vrtica kroz djelovanje zlocinackce crkve.

Nije ih iznjedrio, samo ih je privukao, okupio. Nagrnuli ko muhe na... med.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku

Ono je tamo najgore protuhrvatsko leglo u rangu indexa ili Novosti.

Lakmus papir za sve protuhrvate a modovi na politici su 50% splitski orjunaši a ostalo ostatak rashrvata.

Mr Smoogj se činio relativno normalan dok je bio samo forumaš i dok sam vodio polemiku s Dežulovićem doli na književnosti. Kasnije je pokazao svoju ćud.

Ali onaj film a tek onaj Čuček, kaj je Februarka zbrisala od njega.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-01-2020 at 08:45
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Evo po kriteriju društva hrvatskih kritičara ili režisera svejedno ( sve moj do moga) "General" proglašen najgorim a "Dnevnik Dane Budisavljević" najboljim ostvarenjem. Iako je film u kinima doživio fijasko i pogledalo ga 26 000 i nešto ljudi uz svu reklamu. A kad je Yutarnji slavodobitno stavio kao top vijest premijeru u Zagrebu komentari su bili takvii da su i članak i komentare skinuli za pola sata. ( meni osobno iznenađenje jer komentari vrve inače od rashrvata , Srba koji tamo dežuraju.

To je predvidljivije od rezultata derbija Dinamo-Hajduk.

Klika je zasjela na svako mjesto u Hrvatskoj.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ono je tamo najgore protuhrvatsko leglo u rangu indexa ili Novosti.

Lakmus papir za sve protuhrvate a modovi na politici su 50% splitski orjunaši a ostalo ostatak rashrvata.

Mr Smoogj se činio relativno normalan dok je bio samo forumaš i dok sam vodio polemiku s Dežulovićem doli na književnosti. Kasnije je pokazao svoju ćud.

Ali onaj film a tek onaj Čuček, kaj je Februarka zbrisala od njega.
    Inkvi, uletis tamo, ali ne potrajes dugo malo kad se opustis, dodje banana...

Inkvi, uletis tamo, ali ne potrajes dugo malo kad se opustis, dodje banana...
    Ja se otpustim od početka samo su oni glupi pa ne skuže odmah.

Treba im nacrtat.

Ja se otpustim od početka samo su oni glupi pa ne skuže odmah.

Treba im nacrtat.
    Ja sam bio u Banovicima jedno 10-ak puta, i svaki put sa nekim nemustim obrazlozenjem... u zadnje vreme me ne diraju...

Ti kao i da hoces da dobijes ban, smatras to kao odlikovanje u sukobu sa jugodesnicom

Ma ne. Ja bi mogo tamo glumit i promjenit stil i nikad me ne bi skužili ali onda to nisam ja. Ja pišem kako pišem i ovdje a oni kad skuže baniraju.

A i ne idem tamo nešto često. Sad kad su bili izbori dođe želja da malo prcaš one ljevičarske troglodite , inače se tamo više nema što pročitat. Sve što je nekad vrijedilo je rastjerano ili su ljudi sami otišli

Ma ne. Ja bi mogo tamo glumit i promjenit stil i nikad me ne bi skužili ali onda to nisam ja. Ja pišem kako pišem i ovdje a oni kad skuže baniraju.

A i ne idem tamo nešto često. Sad kad su bili izbori dođe želja da malo prcaš one ljevičarske troglodite , inače se tamo više nema što pročitat. Sve što je nekad vrijedilo je rastjerano ili su ljudi sami otišli
    Jbt, vi se bas mrzite... oko pola zemlje ti je takvih uverenja, a ti nikad nisi verovao u pricu o jedinstvu, nego o ceranju...

K
    Ja sam bio u Banovicima jedno 10-ak puta, i svaki put sa nekim nemustim obrazlozenjem... u zadnje vreme me ne diraju...
    Di će tebe dirat kad si im glavni politički analitičar. Vidiš ti moj Džo kakvo je crno vrijeme došlo

Pogotovo je tobom fascinirana ona splitska ljiga DTJcro ili kako već.

Onaj što je sijao paniku i latentno podgrijavao mržnju prema BiH Hrvatima na dan izbora, kao gužva u Bih na biračkim mjestima. Pa naravno da će bit gužva idiote kad ima samo par biračkih mjesta.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-01-2020 at 12:51

Jbt, vi se bas mrzite... oko pola zemlje ti je takvih uverenja, a ti nikad nisi verovao u pricu o jedinstvu, nego o ceranju...

Pa nisam ja Kolinda da njačem o jedinstvu.

Ja znam što oni misle, oni znaju što ja mislim.

Da su Hrvati iz Bih odlučili ove izbore oni bi da imaju dvije nuklearne bombe jednu bacili na Hrvate iz BiH.

Drugu bi bacili na Hrvate iz Hrvatske koji ne misle kao oni.

To je na svojoj koži osjetio i Denis Latin iako je njihov1/1. Pa je napisao " pola godine ismijavam Kolindine gafove i nitko mi nije ružnu riječ uputio a dva dana spominjanja Milanovićevih gafova i ne prestaju uvrede i prijetnje.

Oni su takvi. Oni mrze. Oni bi ubijali ko 45-te

Glupi a krvožedni.

Tzv hrvatska desnica ja pojam tolerancije za njih.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-01-2020 at 12:54

K

Di će tebe dirat kad si im glavni politički analitičar. Vidiš ti moj Džo kakvo je crno vrijeme došlo

Pogotovo je tobom fascinirana ona splitska ljiga DTJcro ili kako već.

Onaj što je sijao paniku i latentno podgrijavao mržnju prema BiH Hrvatima na dan izbora, kao gužva u Bih na biračkim mjestima. Pa naravno da će bit gužva idiote kad ima samo par biračkih mjesta.
    Nije tu idila, samo kad sam napisao da je Milanovic imao kikseve, odmah su se neki uzbunili...

To sa guzvama u BiH na izborima... navukli su nas na foru, ubitacni propagandni trik koji je na dan izbora upalio one i koji nisu hteli da glasaju...

Glavno je pitanje zasto ovi tvoji u BiH pristaju da ih dovoze kao ovce na glasanje, da tamo cekaju u redovima satima... to je sramota, sete ih se samo za izbore, plate im bus i sendvice... stranacka masinerija HDZ-a, i onda kao takvi nameste se na penal levici, i izlevate ih za izbore tako sto ih iskoriste kao pogonsko gorivo za svoje glasace...

Ma tko je išao na izbore jer su eto Bih Hrvati nagrnuli.

Možda pokoji idiot.

Uopće ne znam jel istinita ta priča o busevima a sendviče nemoj prebacivat iz Srbije u Hrvatsku. Još nije zabilježeno da je itko dijelio sendviče u Bih.

To su primili debilni mutanti s fhr-a.

Ma tko je išao na izbore jer su eto Bih Hrvati nagrnuli.

Možda pokoji idiot.

Uopće ne znam jel istinita ta priča o busevima a sendviče nemoj prebacivat iz Srbije u Hrvatsku. Još nije zabilježeno da je itko dijelio sendviče u Bih.

To su primili debilni mutanti s fhr-a.
    Nebitno je za sendvice, imali su placene ture za glasanje... ne pricam ti pricu, video svojim ocima...

Na Bascarsiji u cevabdzinici, nekoliko familija iz Kiseljaka, bas u nedelju popodne, cujem po naglasku da nisu Sarajlije, pocese izmedju sebe o izborima, cujem i po imenima da su Hrvati, spomenuse glasanje, pocese o tome... dosli su tu busom da glasaju...

To je blam, pusti sta ovi drugi pricaju... sete ih se samo za izbore...

A šta ti radiš na Baščaršiji?

Čuo si, ga špijunira...Prati Hrvate koji gravitiraju sarajevskim biralištima, šta pričaju i kako pričaju, može biti da se pritom izasipao od hrvatskih riječi, koje su mu naročito parale njeovo srpsko "levo uvo" ...
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Uzivam...

Inkvi, ako vec imas takav stav, ostaje samo ceranje sa levicom... isti si Pera Bozovic

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove