+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/78

Tema: Europa 2019/20

Šteta za onaj Oršićev show. Ono bi bilo jače od Baleovog gola da je ušlo.

A i inače je Dinamo imao jače šanse. Je dobio poklonjen penal od glupog poteza Pjatova ali svejedno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Oršić u 3 kola 4 gola. Malo prolazi ispod radara, ali lik je novi Perišić.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šteta za onaj Oršićev show. Ono bi bilo jače od Baleovog gola da je ušlo.

A i inače je Dinamo imao jače šanse. Je dobio poklonjen penal od glupog poteza Pjatova ali svejedno.
    Penal nije poklonjen - tko je vrataru kriv što je idiot. I još je za ono trebao dobiti - crveni.

Meni je Orsic trenutno bolji od Perisica, koji ionako grije klupu u Minhenu, ali kod Dalica se standardno igra po starim zaslugama.

Navodno nova pravila UEFA-e, od nešto prije SP-a u Rusiji kažu da nema više crvenog kartona i jedanaesterca, već ako je jedanaesterac onda je žuti karton, dok se igrača isključuje iz igre u slučaju prekršaja izvan šesnaesterca.

Ipak, subjektivno mislim da je ono bio prekršaj za iznimku crvenog i penala, jer ono se u nogometu ne radi.

Evo upravo gledam Barcelonu protiv Slavije (prvo poluvrijeme gotovo). Kako Barcelona ''igra'' to je za nepovjerovati. A neki igrači - prije svih onaj Buskets - djeluju na terenu totalno izgubljeno. Kao da su se tamo slučajno zatekli.

Neki igrači izgleda jednostavno moraju igrati dok Rakitić propada na klupi.

Trebao je otići na vrijeme iz Barcelone, a ne slušati ženu!

Sta smo mi upravo gledali

ovo samo nasi mogu, slave pobjedu a igra se jos utakmica

Nevjerovatno. Sad su Ukrajinci bolji u međusobnom dvoboju i u slučaju istog broja bodova, što je veoma vjerojatno, oni idu dalje

Nebitno za LP, ionako Dinamo nema sta traziti u osmini finala, bolje igrati EL ali sad je i ona upitna.

Sto zbog bodova sto zbog sokantne igre u produzecima. Ovo ce ostaviti traga na igracima.

Gledali smo Dinamovu nespretnost i tešku krađu Brycha kojega treba dobro ispleskasti prije nego ga puste kući. Sudi penal koji nije bio, a onda pogleda VAR i nađe neki drugi penal kojega sudi smeće jedno njemačko.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nebitno za LP, ionako Dinamo nema sta traziti u osmini finala, bolje igrati EL ali sad je i ona upitna.

Sto zbog bodova sto zbog sokantne igre u produzecima. Ovo ce ostaviti traga na igracima.
    Proći će Dinamo dalje u Ligi prvaka, pazi kaj ti velim.

Ovo je nevjerojatno ispustit. I kad su vodili 3:1 nisam bio siguran, jer to smo mi. To je taj jebeni mentalitet i gotovo je. Nije gotovo dok sudac ne svira kraj. Ne mogu krivit nikoga, ta utakmica se zubima čupa i ne da se protivniku igrat. A ne odmakni se od njega nek centrira slobodno. Kad su primili drugi gol znalo se da ide i treći. Nevjerojatno.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Po mom mišljenju,da Ivanušec nije zabio za 3:1 ,Dinamo bi bez problema priveo utakmicu kraju sa osvojena 3 boda.
    Možda zvuči paradoksalno,ali ja barem tako mislim.

A penal je još stravičniji:
    Sudac Brych nasjeda na Taisonovu simulaciju penala koji sam sebi zapinje i pada uvjerljivo u šesnaestercu.
    Umjesto da mu Nijemac dadne žuti karton zbog toga,on najprije pokazuje na bijelu točku,pa ide gledati VAR,da bi tamo vidio Kadziorovo udaranje laktom njihovog vratara?! Pyatova...

Sve u svemu,vrlo amaterska,nezrela završnica već dobivene utakmice...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Proći će Dinamo dalje u Ligi prvaka, pazi kaj ti velim.
    Nema Dinamo šanse za bit drugi. Jedino ako osvoji 4 boda u sljedeče dvi utakmice. Može se dogodit ako izgubi obe dvi utakmice da bude zadnji u grupi.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Može on bit i drugi s jednom pobjedom ali ono sinoć čovjek ne može povjerovat. Ono je naš mentalitet.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Građani će pasti u Zagrebu.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 08-11-2019 at 00:40

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gledali smo Dinamovu nespretnost i tešku krađu Brycha kojega treba dobro ispleskasti prije nego ga puste kući. Sudi penal koji nije bio, a onda pogleda VAR i nađe neki drugi penal kojega sudi smeće jedno njemačko.
    Nama Nijemci nikad nisu bili naklonjeni, a o Italijanima da ne govorim. Zaj....i su nas gdje su god mogli.

Citiraj Prvotno napisano od casualRi Vidi poruku
    Piši češće!
    samo govorim istinu, koju vi ne volite čut, ne mislim tu na armadu koja je časna katolički i hrvatski obojena, odgojena, već na ove ostale u vašem gradu koje krasi provincijski duh.

niste izašli iz tame koja vas obavija od 1943 i službene kapitulacije italije, od kad je Tito zapljenio galeba sve je krenulo u krivo po rijeku i riječane, iako ni prije toga nisu cvijetale ruže.

ali tada je simbolički mentalitet jednog grada, zamjenjen mentalitetom kominterne. to je povijesna činjenica tog lučkog grada, i da Rijeka i danas ima ogromni neostvareni potencijal, koji će i ostat samo potencijal zahvaljujući onom debelom govnu iz SDPa koje ima najvažniju atrakciju u 21 stoljeću, Titin galeb plus vlak u užem centru grada.

mora da je lijepo biti prijestolnica kulture, kada vidiš debelog kako maršira s onim ugojenim stomakom, u nadi da će i on shvatit što znači biti kulturan.

ovo sam napisao na forum.hr i naravno da su me zbanirali, eto i ovom prilikom riječanima poručujem nadiđite svoj provincijalni duh i postanite već jednom Hrvati. znam da je teško, ali taj izazov neka vam bude motiv više, jednom ćete i vi i vaša djeca doživjeti dan bez vlaka iz doba SFRJ, te galeba koji se šminka kao turistička atrakcija, dok brodogradilišta redom propadaju, plus Urinj i Janaf zagađuju sve u svom okruženju, redom zahvalite lokalnoj vlasti, koja je sve deblja na vaš račun.

ovo je vezano uz to da je Zagreb centralizirao državu, da je Dinamo Zvijezda itd, naravno da mi je pun kurac takvih rasprava, kao i teza da su nam na zapadu prijatelji, zato jer je Kolindica studirala u americi dok smo mi bili iza željezne zavijese, kao ona jadna ful solidarna bila s nama, a svako malo se hvali da smo dali stotine tisuća partizana, pa joj kao mrsko što smo bili iza željezna zavijese, glupači bi netko trebao reći da su se partizani upravo za to i borili. zato i jesu tako popularni u Rijeci i okolici.
    Posljednje uređivanje od Patria : 10-11-2019 at 17:50

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove