+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/39

Tema: Europa 2019/20

Ne znam kad je Dinamo, kao ekipa izgledao ovako srčano i nadmoćno na terenu. Takvo praćenje suigrača i kretanje bez lopte pitam se kad sam zadnji put gledao. Možda tamo, kad su Partizanu natrpali petardu. Ali najdraže od svega mi je što sve dobro priozlazi iz kolektivne igre. Bjelica baš zna pos'o.

Bruka kako su BBB rastureni.

Oni u utakmici koja odlučuje o ulasku u LP ne mogu skupit par tisuća ljudi.

Mamić ih rasturio na duže staze
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dobar Dinamo, ovi su jaki ko stijene jebote, sta je ono onako. Pravi vikinzi. Pojedose Olma za veceru, ali neka im jednom pobjegne u revansu, to je pola gola.

Svidja mi se onaj mali Peric, visok plecat, ja bi to u reprezentaciju ubacio.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Bilo ih je 4.000 tisuće na sjeveru, unatoč tome što se zadnjih 20 godina vodi hajka prema njima od svih mogućih institucija. Daleko je ovo od najjačeg izdanja Bojsa, kad su Bojsi u najjačem izdanju onda strijepi cijela Europa.

Dinamo prošao uz lošu igru. Liga prvaka

Dinamo u skupini s Manchesterom Sahtarom i Atalantom, čak je i atraktivno gostovanje upalo.

sve u svemu, nije loše kako je moglo biti. čak je i prolazno, Manchester će ih zgazit, ali Sahtar i Atalanta se mogu dobit. bumo vidli, grunf je uz nas tak da ne bu problema.

Neloša grupa. Čak i prolazna. Navijački neatraktivna osim Atalante eventualno ali pošto su BBB rastureni ionako nebitno.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012

Sve se da iščupat osim emocije za klub.

Bojsi su u katastrofa situaciji, imaju klub koji ako navijaš bez zadrške i ne vidiš problem onda nisi bojs, ili ako jesi to je propast bojsa.
    A ako vidiš što je vidljivo svakom, onda ne možeš se uz to vezat nikako.

Dobro pa i ikako postoje.
    Ne mogu ni zamislit da je moj klub to što su oni.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

A koja je tek sad tuga navijati za Hajduk. Ne zbog rezultata nego zato što ti klub prodaje utakmicu 1- og kola pretkola europske lige, za kladionice.

Nikad taj osjećaj gađenja nisam imao i ne znam koliko će me držati

Da, kod tebe Bukowski navijači navijaju bez zadrške iako im klub vodi teška mafija koja ga potkrada i sramoti rezultatima tako da je razumljivo zašto ne možeš zamisliti klub u kojem se navijači bore protiv mutnih radnji i sramoćenja.

Neloša grupa. Čak i prolazna. Navijački neatraktivna osim Atalante eventualno ali pošto su BBB rastureni ionako nebitno.
    Skupina je prolazna jer su oba kluba Dinamove razine kvalitete, a i ovi ne igraju na svojim stadionima doma.

Samo je raspored utakmica za Dinamo skoro najgori mogući.

Po čemu? Dinamo odmah uzima 3 boda protiv Atalante doma, onda gubi protiv Citija u gostima. Ključne će biti 2 tekme sa Šahtarom, jedna pobjeda bi bila super i onda Atalanti u goste i City doma. Zadnja tekma City doma kad će ovi već davno osigurati prvo mjesto i doći će sa rezervama. Opet se može otkinuti pokoji bod.

Dinamo rasturio Atalantu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dinamo rasturio Atalantu.
    A digicki komentatori su se prvo arogantno smijali Maksimiru, kao kakva je ovo rupetina, gdje smo mi to stigli
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

To je hram nogometa, a Atalanta ima stadion razine Inkera trenutno.

ubilo ih ko mraz paprike

svaka cast purgeri

solidan Dinamo, well done

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove