+ Odgovori na temu
Stranica 38 od 45 PrviPrvi ... 28 36 37 38 39 40 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 741/892

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Jasenovac i šire je u tri navrata istraživan/prekopavan. Još za one države. Zadnji put mislim 1969. Kad su radili i tzv sondiranje terena. Istraživanje je tada prekinuto, jer nisu pronašli ono što bi potkrijepilo njihove tvrdnje. Znači ne jednom nego tri puta i ništa.
    3 puta prekopavan i 3 puta sniman iz zraka.

https://www.vecernji.hr/vijesti/buji...0448/komentari

I dobro, da li Škoro želi Bujančevu potporu ili ne? Odriče li se on Bujanca?

Prozvao je Bujanca zbog "montaže". Ispada da ga je proglasio lažljivcem i manipulatorom, a "sve s ciljem da ga se lažno prikaže građanima". ZDS-a se Škoro već ranije odrekao (čudi se što nije zabranjen prije 28 godina), ne bi baš ni prekopao Jasenovac (a što drugo preostaje?). Gura li Bujanec Škoru u desno, samostalno (na svoju ruku)?

Kako izgleda pravi Škoro, koji nije lažno prikazan?

Ne znam, ali Škoro mi nije lik koji bi mogao, ali i znao predstavljati bilo koga, a najmanje jednu složenu državu kakva je Hrvatska. Previše je nekako zabavljen svojim imageom i brine isuviše da se dopadne što široj lepezi ljudi, glasača, pa tako upada u kontradikcije kao desničar koji gleda lijevo.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Toliko je trash devojka... toliko prelazi sve mere ukusa, da mi postaje uvrnuto simpaticna

Inkvi, pa sta je ovo hebemtisunce... kakva su ovo stanja, koji je ovo trans...

Dajte Kolindi jos 5 godina, bar sa njom nikad nije dosadno...
    Dam ti kurac da oprostiš.

Nego što ja to čujem. Da si našo Šejlu u Šeheru i da će bit suneta.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dam ti kurac da oprostiš.

Nego što ja to čujem. Da si našo Šejlu u Šeheru i da će bit suneta.
    Inkvi, cemu takav recnik...ni Kolindica ga ne voli...

10:00 "Ja nisam tada bila VOJNIKINJA, bila sam diplomatkinja" ali vojnikinja jbt... pa sta je to moj Inkvi, jel ste se za takvu Hrvatsku borili... zamisli da je bila vojnikinja... ono, sta ti radi zena?! moja zena je vojnikinja...

Bez Kolinde, ni po jada... ovi ostali su smesni...

Videcemo to za sunet, nikad kasno nije...

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku

Prozvao je Bujanca zbog "montaže". Ispada da ga je proglasio lažljivcem i manipulatorom, a "sve s ciljem da ga se lažno prikaže građanima". ZDS-a se Škoro već ranije odrekao (čudi se što nije zabranjen prije 28 godina), ne bi baš ni prekopao Jasenovac (a što drugo preostaje?). Gura li Bujanec Škoru u desno, samostalno (na svoju ruku)?

Boldano je glupost. Ili, ako preferiraš, neistina.
    Ovo Škorino sa Bujancem je čisti debilizam.

Nemam ja živaca za razliku od tebe očito slušat Kolindu ali što fali vojnikinji. Imali smo mi vojnikinja kojima muškarci nisu mogli cipele čistit.

Unuk kraljevog vozača pa da se suneti, ne ide to.

A što si srpkinju zanemario?

Nemam ja živaca za razliku od tebe očito slušat Kolindu ali što fali vojnikinji. Imali smo mi vojnikinja kojima muškarci nisu mogli cipele čistit.

Unuk kraljevog vozača pa da se suneti, ne ide to.

A što si srpkinju zanemario?
    Vojnikinja...nemoj me jebati... rodna ravnopravnost u vojsci jel si rekao nekad vojnikinja tokom rata... to niko nije rekao...

Pusti sunet u pm... glasao si za Kolindu u drugom krugu protiv Josipovica, jel se kajes malo...

Ne .........

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Boldano je glupost. Ili, ako preferiraš, neistina.
    Ovo Škorino sa Bujancem je čisti debilizam.
    https://www.dalmacijadanas.hr/skoro-...mo-pogrijesili

"Komentirao je i kaznu Visokog prekršajnog suda izrečenog zbog pjesme “Bojna Čavoglave” i uzvika “Za dom spremni”. “Sud je sud i sud treba slušati, ali mislim da smo u nekim stvarima pogriješili i zakasnili. Ta pjesma je bila nešto što se normalno izvodilo na HTV-u devedesetih i bezbroj puta dnevno i mislim da je onda trebalo reagirati. Post festum reagirati nije dobro. Ako nekome treba 28 godina da nešto shvati, onda imamo problem sa shvaćanjem”, rekao je Škoro."

15.8.2019. Davno je to bilo, pa se lako zaboravi.
    Dakle, ta pjesma (veli Škoro) se normalno izvodila devedesetih, bezbroj puta dnevno i onda je trebalo reagirati. Kako reagirati?? Pa ako ju ne misliš dalje puštati da se izvodi "bezbroj puta dnevno", pa onda ju treba zabraniti ili iz nje izbaciti ZDS?! Što treće? Kakvu je to Škoro reakciju priželjkivao i u čemu smo zakasnili?? Kako Vi tumačite tu Škorinu mudroliju?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    3 puta prekopavan i 3 puta sniman iz zraka.
    Eto sinoć sam našao. Nije tri, nego četiri puta. Četvrti i zadnji put 1984., godine. Trajalo najkraće jer je jedan novinar neoprezno napisao kako su iskopali leševe na kojima su bile uniforme hrvatske vojske.

Inače. Kad su komunisti radili dokumentaciju o sveukupnom broju stradalih jugoslavena u drugom svjetskom ratu da je pošalju SR Njemačkoj na osnovu koje bi im ista plaćala ratnu odštetu-ta brojka im se nije pokazala u onom obimu u kojem su oni željeli da je. Pa su Nijemcima poslali "svoju".

Ovi su im to vratili nazad i tražili ih da ponovno računaju. Ovi su poslali ponovno drugi put smanjeno nešto, ali su im Švabe i to vratile nazad i rekle da se uozbilje. Tek su treći put prihvatili poslano, a drugovi su ih zamolili da sa tim brojem ne izlaze u javnost da se ne bi otkrila njihova velika laž.

Legenda kaže da se tih dokumenata dokopao Ivan Stevo Krajačić i da ih je pokazao Franji Tuđmanu. Koji je onda s tim izašao u javnost pa završio u zatvoru.

Interesantna je činjenica da se Krajačić toliko opirao izgradnji spomen obilježja u Jasenovcu da je čak odbio doći na svečanost njegova otvaranja. Čak da je izazvao i veliki skandal na svečanom domjenku nakon otvaranja kojega su Srbi zbog toga i napustili (i nije bio jedini). I onda su se išli žaliti Titu na njega.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 19-11-2019 at 16:17

Istina je to za Krajačića.

https://www.dalmacijadanas.hr/skoro-...mo-pogrijesili

"Komentirao je i kaznu Visokog prekršajnog suda izrečenog zbog pjesme “Bojna Čavoglave” i uzvika “Za dom spremni”. “Sud je sud i sud treba slušati, ali mislim da smo u nekim stvarima pogriješili i zakasnili. Ta pjesma je bila nešto što se normalno izvodilo na HTV-u devedesetih i bezbroj puta dnevno i mislim da je onda trebalo reagirati. Post festum reagirati nije dobro. Ako nekome treba 28 godina da nešto shvati, onda imamo problem sa shvaćanjem”, rekao je Škoro."

15.8.2019. Davno je to bilo, pa se lako zaboravi.
    Dakle, ta pjesma (veli Škoro) se normalno izvodila devedesetih, bezbroj puta dnevno i onda je trebalo reagirati. Kako reagirati?? Pa ako ju ne misliš dalje puštati da se izvodi "bezbroj puta dnevno", pa onda ju treba zabraniti ili iz nje izbaciti ZDS?! Što treće? Kakvu je to Škoro reakciju priželjkivao i u čemu smo zakasnili?? Kako Vi tumačite tu Škorinu mudroliju?
    To je nespretno sročena izjava čiji smisao je "Zašto ZDS niste zabranili devedesetih?" Ima njegovih izjava na istu temu koje su puno "spretnije", tj. jasnije. Malo me čudiš, mislio sam da si puno bolje upućen.

Istina je to za Krajačića.
    Je za njega. Čak ni Bakarić nije htio doći. Makar postoje dvije verzije Krajacicevog skandala kao što postoji i mogućnost da je to srpska delegacija malo napuhala.

Još nešto pred kraj života Krajačić je dao veliki intervju za jedne novine koje su tad izlazile u YU, ali on nikad nije "ugledao svjetlo dana". Tvrdi se da ga u integralnoj verziji ima Josip Manolić ali da ga nije stavio u svoju zadnju knjigu. Točnije da je stavio tek jedan mali djelić.
    Sigurno mu sadržaj istog ne paše.

Ps: Ako su Krajačić i Bakarić bili protiv spomenika u Jasenovcu onda je jedan drugi "Hrvat" general Ivan Gosnjak bio žestoko za njega. Eto to su Hr.jugoslaveni.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 19-11-2019 at 16:39

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Kod hrvatskih političara prilagođavanje i dodvoravanje dođe na isto.

Nitko ne očekuje od predsjednika bilo koje zemlje spašavanje svijeta, to je zadaća bijelih patoloških altruista, kršćana/katolika, licemjernih ljevičarskih etnomazohista i košer desničara. Da nismo genetski i mentalno definirani sluganski narod iz kojeg proizlaze isto takvi političari, onda bi predsjednik RH vodio prvenstveno računa o interesima hrvatskog naroda i nebi se dao ucjenjivati priglupim moralizatorskih glupostima iz Drugog svjetskog rata.

Naslućujem sarkazam, međutim žalosno je kada ljudi iz Trećeg svijeta na čelu s predsjednikom imaju više hrabrosti i ponosa od Hrvata i njihovih političkih izroda.

Uopće se ne radi o interpretacijama, Škoro se jasno odredio prema antifašizmu s ponavljanjem ljevičarskih floskula. Ladislav Ilčić usprkos inteligenciji i upućenosti također je pao na ispitu iz antifašizma. Ljudi nisu sposobni kritizirati takozvani antifašizam da ih se nebi etiketiralo određenim etiketama za proizvodnju pristanka.
    To su dječje fore koje sve manje imaju učinka kod bijelih "milenijalaca" i nadalje kojima prijašnje generacije (ponajviše "baby boomeri") uništavaju i kradu budućnost.

Fašizam i nacional-socijalizam uz razne varijacije su normalne i očekivane reakcije na komunizam i ljevičarski etnomazohizam i njihove sulude društvene eksperimente.

Predsjednik RH je nebitna figura i smiješno je uopće koliko se na to pitanje troši energija, isto vrijedi za bezbroj stranaka po Hrvatskoj.

Općenito, ljudi su skloni konformizmu, znaju se metode manipulacije i upravljanja masama, mediji u tome igraju ključnu ulogu, jedino im je internet pomrsio račune. Problem je kada se interesi naroda ne poklapaju s interesima takozvane elite koja je došla do pozicija moći ne znanjem i sposobnostima, nego psihopatskim osobinama, nepotizmom, negativnom selekcijom, korupcijom.

Hrvatska to jest hrvatski narod nema budućnost s obzirom na sve što se događa. Svaki za sebe, nema osjećaja plemenske povezanosti (to bi bio "fašizam" i "passé"), hrvatski poduzetnici izrabljuju vlastite sunarodnjake da bi akumulirali u kratkom vremenu bogatstvo, a sada traže masovni uvoz stranaca koji će još više smanjiti cijenu hrvatskog radnika.

U Hrvatsku se dovlače Sirijci iz Turske, daju im se stanovi, dok se hrvatske obitelji izbacuju iz stanova radi dugova ili odlaze u inozemstvo.

Hrvati, iako više od 80% kršćani/katolici, dopustili provokativne LGBTQ ("Hrvatska to može progutati") parade "ponosa" uz teror policije koja "samo radi svoj posao".

[

I Komunistička partije Hrvatske se preimenovala u SDP ("Stranku demokratskih promjena", poslije "Socijaldemokratska partija") ali nikakve veze sa socijaldemokracijom.

Zar se stranka treba doslovno zvati fašističkom ili nacional-socijalističkom da bi slijedila takav političko-ekonomski i ideološki program?
    Ti znaš koji put debelo pretjerivati. Još nisi skužia da u današnjem svijetu ne mo'š glasno govorit istinu i očekivat da'š proć lišo. Dodvoravanje i prilagođavanje nije za nikoga isto pa ni za hrvatske političare. Uzmi Orbana naprimjer, on radi za interese svoje zemlje i naroda ali mu je "negiranje holokausta" kazneno djelo a Sunić i Alt Right nepoželjni gosti u Mađarskoj. To je prilagođavanje a ne dodvoravanje jer nije pametno se bosti sa rogatima. Otiša si malo preopširno pa ne mislim reagirati baš na sve šta si naškraba.
    KPH je prestala biti komunistička partija..što ne znači da su postali socijaldemokrati jer nisu.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Kod hrvatskih političara prilagođavanje i dodvoravanje dođe na isto.

Nitko ne očekuje od predsjednika bilo koje zemlje spašavanje svijeta, to je zadaća bijelih patoloških altruista, kršćana/katolika, licemjernih ljevičarskih etnomazohista i košer desničara. Da nismo genetski i mentalno definirani sluganski narod iz kojeg proizlaze isto takvi političari, onda bi predsjednik RH vodio prvenstveno računa o interesima hrvatskog naroda i nebi se dao ucjenjivati priglupim moralizatorskih glupostima iz Drugog svjetskog rata.

Naslućujem sarkazam, međutim žalosno je kada ljudi iz Trećeg svijeta na čelu s predsjednikom imaju više hrabrosti i ponosa od Hrvata i njihovih političkih izroda.

Uopće se ne radi o interpretacijama, Škoro se jasno odredio prema antifašizmu s ponavljanjem ljevičarskih floskula. Ladislav Ilčić usprkos inteligenciji i upućenosti također je pao na ispitu iz antifašizma. Ljudi nisu sposobni kritizirati takozvani antifašizam da ih se nebi etiketiralo određenim etiketama za proizvodnju pristanka.
    To su dječje fore koje sve manje imaju učinka kod bijelih "milenijalaca" i nadalje kojima prijašnje generacije (ponajviše "baby boomeri") uništavaju i kradu budućnost.

Fašizam i nacional-socijalizam uz razne varijacije su normalne i očekivane reakcije na komunizam i ljevičarski etnomazohizam i njihove sulude društvene eksperimente.

Predsjednik RH je nebitna figura i smiješno je uopće koliko se na to pitanje troši energija, isto vrijedi za bezbroj stranaka po Hrvatskoj.

Općenito, ljudi su skloni konformizmu, znaju se metode manipulacije i upravljanja masama, mediji u tome igraju ključnu ulogu, jedino im je internet pomrsio račune. Problem je kada se interesi naroda ne poklapaju s interesima takozvane elite koja je došla do pozicija moći ne znanjem i sposobnostima, nego psihopatskim osobinama, nepotizmom, negativnom selekcijom, korupcijom.

Hrvatska to jest hrvatski narod nema budućnost s obzirom na sve što se događa. Svaki za sebe, nema osjećaja plemenske povezanosti (to bi bio "fašizam" i "passé"), hrvatski poduzetnici izrabljuju vlastite sunarodnjake da bi akumulirali u kratkom vremenu bogatstvo, a sada traže masovni uvoz stranaca koji će još više smanjiti cijenu hrvatskog radnika.......

Zaboravia sam dodat da nikad nikakve važne promjene neće krenuti iz Hrvatske. Ali Hrvatska mora biti spremna ih prihvatiti kad se dogode vani. A mogle bi se veoma lako uskoro i dogoditi.
    https://www.dailymail.co.uk/debate/a...0u-F18pr6RFLzU

Naravno, proći ćeš kao Glasnović, ako ćeš govoriti istinu. Prvo ćeš doživjeti dreku i skriku te klevetanje od ljevičarskih medija i ako nastaviš će oni prestati, a ti ćeš dobiti podršku u narodu.

Škoro nije kapacitet, a i kukavica je kad se boji jasno i glasno reći svoj stav da ga jugoljevica ne bi napala preko medija. Taj kukavičluk je svuda mana, a kod predsjednika države je mana koja može biti pogubno za naš narod i državu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Naravno, proći ćeš kao Glasnović, ako ćeš govoriti istinu. Prvo ćeš doživjeti dreku i skriku te klevetanje od ljevičarskih medija i ako nastaviš će oni prestati, a ti ćeš dobiti podršku u narodu.

Škoro nije kapacitet, a i kukavica je kad se boji jasno i glasno reći svoj stav da ga jugoljevica ne bi napala preko medija. Taj kukavičluk je svuda mana, a kod predsjednika države je mana koja može biti pogubno za naš narod i državu.
    Jel' boldano znači da se Glasnović samo treba kandidirati da postane predsjednik države ili Vlade?

Ti znaš koji put debelo pretjerivati. Još nisi skužia da u današnjem svijetu ne mo'š glasno govorit istinu i očekivat da'š proć lišo. Dodvoravanje i prilagođavanje nije za nikoga isto pa ni za hrvatske političare. Uzmi Orbana naprimjer, on radi za interese svoje zemlje i naroda ali mu je "negiranje holokausta" kazneno djelo a Sunić i Alt Right nepoželjni gosti u Mađarskoj. To je prilagođavanje a ne dodvoravanje jer nije pametno se bosti sa rogatima. Otiša si malo preopširno pa ne mislim reagirati baš na sve šta si naškraba.
    KPH je prestala biti komunistička partija..što ne znači da su postali socijaldemokrati jer nisu.
    Istina oslobađa. Laž uništava. Hrvatska se temelji na laži i zato će se raspasti u duhovnom i fizičkom (demografija) smislu.

Otišao sam malo preopširno, želio sam sve obuhvatiti i objasniti neke stvari da me se nebi poslije krivo shvaćalo.

Zmija mijenja kožu ali ćud nikada.

ali mu je "negiranje holokausta" kazneno djelo a Sunić i Alt Right nepoželjni gosti u Mađarskoj
    S te strane je papak i Mađari licemjeri (iako su žestoki nacionalisti i šovinisti), isto kao i Česi. Češka policija je ekspresno uhitila i deportirala Davida Duke-a, ali zato im je po zemlji mogao švrljati iz Njemačke deportirani crnac i usput silovao češku maloljetnicu, čudno da policije iz EU međusobno ne dijele podatke o prekršiteljima ili kriminalcima i deportiranim ljudima, ili se to jedino odnosi na nogometne navijače i nacionalistički nastrojene pojedince i desničare. Dakle, Europljani, odnosno europski političari se boje nacionalista ili prema potrebi kontrolirano im daju ispušne ventile ali zato se ne usude propitkivati laži Odabranog naroda kao ni kontrolirati svoje granice kako treba da nebi ispali rasisti i slično.
    ZA DOM SPREMNI !

Veljo ponekad priča gluposti a kao novinar bi trebao biti bolje informiran, posebno sada zbog interneta.

Fox ima par dobrih novinara, posebice Tucker Carlson, ali ni Fox nije u potpunosti podržavao Trumpa ali donekle je objektivniji od ostalih mainstream medija kao što su CNN, MSNBC čiji se sadržaj bez imalo zadrške može zvati "lažnim vijestima".

Zaboravia sam dodat da nikad nikakve važne promjene neće krenuti iz Hrvatske. Ali Hrvatska mora biti spremna ih prihvatiti kad se dogode vani. A mogle bi se veoma lako uskoro i dogoditi.
    https://www.dailymail.co.uk/debate/a...0u-F18pr6RFLzU
    Da su Amerikanci i Britanci znali u što će se pretvoriti njihove zemlje, mislim da nikada nebi napali Njemačku, štoviše, pridružili bi im se u uništavanju komunista i ljevičarske internacionale.
    Posljednje uređivanje od skater : 19-11-2019 at 19:06
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove