+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6 14 15 16
Prikaz rezultata str. 301/314

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Koga zanima moze poci na onaj forum i procitati sto ona klika pise o Skori "Dodrinas i gotovo". Sto vise pratim "protivnike" Skore to mi je jasnije da taj nije projekt HDZa.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Crolažometar veli da bi Kolindu izabralo 33% birača, Milanovića 23%, a Škoru 20% birača.

Nato barbika se izmedju ostaloga bavi yogom... Prava krscanka i katolkinja... Nadam se da ce ju preostali dio NZH sada i formalo podržati...

Ako u drugom krugu (ne daj Bože) ostanu Kolinda i Milaovic, mislim da glasam za Zoku...

Ni u ludilu. To bi bilo pogubno za Hrvatsku. Sjeti se Josipovića. Nikad više SDP i taj kružok ne smiju doći na čelo države, prošli put su nas skoro uništili.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ni u ludilu. To bi bilo pogubno za Hrvatsku. Sjeti se Josipovića. Nikad više SDP i taj kružok ne smiju doći na čelo države, prošli put su nas skoro uništili.
    Ovakav HDZ s Plenkovićem, Božinovićem, Kuščevićem, Bačićem, Jandrokovićem, Obuljenkom, Žalac, Pejčinovićkom, Glavakicom i yoga nato barbikom se po ničem ideološki ne razlikuje od SDPa... Samim tim je i puno opasniji...

To je ono što sam često govorio, HDZ se ne smije napuštati nego ga se mora iznutra osvojiti kao izgledno sredstvo dolaska na vlast inače ga preuzmu ovakva levokomunistička govna i onda si cijelo vrijeme između mlata i nakovnja dok se narod možda ne opameti za kojih 30-50 godina i glasuje za neku novu stranku. Naravno, onda se opet otvara mogućnost ponavljanja iste priče jer se mi nikada ne naučimo pameti. Također sam smatrao da bi bilo dobro da mi isto sabotiramo Partiju ali vidim da Bero i sam odlično odrađuje posao pa je bar taj dio ispao kako treba.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Ovakav HDZ s Plenkovićem, Božinovićem, Kuščevićem, Bačićem, Jandrokovićem, Obuljenkom, Žalac, Pejčinovićkom, Glavakicom i yoga nato barbikom se po ničem ideološki ne razlikuje od SDPa... Samim tim je i puno opasniji...
    Razlikuje se ideološki i ekonomski. Neću nikad zaboraviti kako je SDP uništavao ekonomski i društveno Hrvatsku u zadnjem mandatu. HDZ je probušen i treba ga zamijeniti domoljubnom opcijom, a ne SDP-om. Ne trebate glasati za Kolindu, ali nemojte ni u ludilu za Milanovića ili bilo koga s jugoljevičarske strane.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Pa dobro... Dobije li joga nato barbika drugi mandat okrenut će se oslobođena svih "okova" žestoko protiv Plenkovića, a možda pod svoje skute ponovno primi Buju i ekipu:-)

https://www.dalmacijadanas.hr/skoro-...mo-pogrijesili

Može li netko ovo prevesti na Hrvatski? Škoro je za zabranu ZDS ili protiv, a zakasnili smo 28 godina sa zabranom ili legalizacijom?

Što je to Škoro shvatio na vrijeme, a nisu shvatili oni koji imaju problema sa shvaćanje?

Mislim da na indirektan nacin postavlja pitanje zasto oni, kojima smeta pozdrav zbog tzv. fasisticke konotacije, se nisu javljali vec 91', nego su sutjeli kao zaliveni.
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Cim se moras misliti sta je Skoro mislio reci, dakle nedorecen, dakle ne bi se on zamjerao nikome.

Sto ne kaze otvoreno, decentno, tako i tako. A ne, mislim da sam mislio da sam trebao misliti.

Otvoreno, jasno, glasno, za dom spremni je domoljubni poklic i nista drugo. Kao sto je kuna hrvatski novac. On kao Kolinda, suc muc.

http://https://www.facebook.com/Miro...34344303299554

Ma nu, ga nu... Opet će napravit svašta, a o načinu provedbe tih poteza ni za lijek. Pa šta je to drugo nego populizam? Podsjeća me na Neovisne.

Covjece, ovo je kao los vic, ovako je Kolinda pocela kampanju prosli put, "necu trositi novce na skupocjene predsjednicke dvore" i slicne trice.

Citati komentare, neprocjenjivo.

Citiraj Prvotno napisano od juro Vidi poruku
    Mislim da na indirektan nacin postavlja pitanje zasto oni, kojima smeta pozdrav zbog tzv. fasisticke konotacije, se nisu javljali vec 91', nego su sutjeli kao zaliveni.
    Ali koga briga za to. I zbog čega bi nama bilo prihvatljivo, da nam na konkretno pitanje (zabrana ZDS, da ili ne) Škoro odgovara filozofskim protupitanjem? Što mene briga što su neki šutjeli od 1991., u kontekstu izbora Škore za predsjednika? Niti danas Škoro ne daje konkretan odgovor, dakle šuti i po čemu je onda on bolji od tih koji su "šutjeli kao zaliveni".
    Škoro, reci, jesi li ti za slobodno korištenje ZDS ili nisi? DA ili NE? Kraj priče. On bi to (valjda) zabranio još 1991.
    Ja to njegovo muljanje, mogu samo tumačiti kako je on ZA ZABRANU ZDS-a. Sad, da li zbog toga što tako zaista misli ili zbog toga, što se želi svidjeti lijevim biračima (koji ionako nikada neće glasati za njega) - tako da iritira svoje vlastite birače?!
    Samo neka on i dalje tako nastavi, mudruje, filozofira, ljevičari tj. modernodesničari - pa ću ja na izborima zaokružiti Kolakušića umjesto Škoru. Neka si uzme Macana za savjetnika.

Poput Kolindinih neodgovora (kojima jadna misli da je nekog nasamarila), koji se svejedno daju lako protumačiti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove