+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 16 PrviPrvi ... 8 9 10 11 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/301

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Šta je to uopće desnica u Hrvata. Uzda san se u neovisne a oni nestali sa političke scene. Niti ih možeš vidit niti čuješ išta o njima.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Pa svi su nestali, godišnji su odmori. Kaj bi nestali, polako osnivaju podružnice po Hrvatskoj. Do parlamentarnih će ustrojiti stranku po cijeloj Hrvatskoj. Malo su spori, ali kaj je tu je.

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Gledaj, al treba li "desnici" 5 kandidata kao 2010. pa da se u toj zbrci od drveta ne vidi šuma, te na kraju u drugi krug na megdan moskovskoj pravdi prođe onaj najslabiji. Kao rezultat tog sukoba i zbrke na "desnici" u prvom krugu mnogi birači su u drugom krugu ili ostali kući ili iz inata glasali za ustašku guju i najvećeg među pravednicima. Iskustva nas uče kako "desnica" želi li pobijediti na predsjedničkim izborima smije imati najviše dva kandidata (izbori 2014. zoran pokazatelj) . Sve preko toga je voda na mlin jugoslavenskoj desnici.
    Ne, daleko od toga, kakvih 5 kandidata.

Nego, pitam, po cemu, zbog cega, tko je odlucio, po cemu je odlucio, da je Skoro
    legitimni kandidat domoljubne opcije. Ne kuzim po cemu je sad on neupitan, a svi drugi potencijalni kandidati samo su eto rastakanje glasova desnice.

Što mislite o bivšem prvaku hrvatske športske reprezantacije Zvonimiru Bobanu. Prilažem link s Kamenjara koji je vrlo zanimljiv, osobito na kraju gdje članko pisac završava svoje ogorčenje s riječima: EVO ZORE EVO DANA, PREKO ŠKORE I BOBANA.https://kamenjar.com/skoro-kao-boban/

http://otporas.com/evo-zore-evo-dana...u-kandidaturu/
    Posljednje uređivanje od Bobani : 26-06-2019 at 14:05

Dobar tekst, dobar presjek i dobar, oprezan stav, po meni.

čini se da je g. Škoro već neko vrijeme imao jak predosjećaj, ili možda čak viđenje, da će ga narod zazvati. Naime, kao predsjednik ocjenjivačkog žirija u jednom nedavno emitiranom televizijskom šou imao je naglašenu potrebu, prečesto da bi bilo spontano, opetovati – “ja, kao predsjednik…”.

Pet dana prije europskih izbora napokon je svanuo i taj dan. Narod je Škoru spontano zazvao u anketi koju je za HTV provela agencija u vlasništvu Agana Begića, a gledateljstvu ju predstavila novinarka Tatjana Munižaba. E, sad, tko je to dovoljno moćan da može učiniti da te narod u anketi zazove – krugovi koji se desetljećima koriste uslugama Munižabe i Begića ili pak desno orijentirani doskorašnji savjetnici Predsjednice koji vrlo vjerojatno operativno stoje iza Škorine kandidature?
    iz usta čudnih ljudi čudnog imena cure rijeke bombona kad o njemu divane. Em je divan, em je krasan, em ima istančan smisao za humor, em je dostigao najviši akademski stupanj, em zna strane jezike, em nije u politici od jučer,… kakva dikcija, kakva spontanost, kakav nastup…

Kad eto ga uvečer kod Šprajca, idući dan popodne kod Barbare Kolar. I dok nerijetki sa strepnjom otvaraju frižider i mikrovalnu u strahu da i tamo ne susretnu onoga koji je toliko očarao medijske blavore da mu bez prestanka pjevuše – šumi, šumi, javore…, uvodnikom Glasa koncila gromko odzvanja – otvor’ ženo kapiju, man’ se Očenaša… Škorofilija ipak dosiže vrhunac u komentarima dvoje spin-majstora, Leinert-Novosel i Relkovića, u HTV-ovom središnjem Dnevniku.

I neizvjesno je još samo hoće li do izbora triput ili svega dvaput gostovati kod Ace nedjeljom poslije ručka. A tamo ga sad ne očekuju neugodna pitanja, nego obasipanje silnim laudama nezabilježenim od vremena Bože od Arbitraža, preteče mu u funkciji umiljatog raspršivača domoljubnih glasova.

U velikom intervjuu Jutarnjem listu objavljenom na izborni dan Škoro je pokazao kako je iz medijskog bukvara za liječene desničare usvojio glavne zlobne konstrukcije na temu Predsjedničinog mandata. S Milanovićem ga, kao i s Josipovićem, spaja to što ga poslije eventualnog mandata ne čeka mjesto u EU, UN ili NATO, nego će ostati u Hrvatskoj. Međutim, on se time, za razliku od spomenutih, hvali i ponosi.

Ovo sam negdje čitao slično.

A tko beše autor.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zvone Boban je samo jos jedan iz plejade hrvatskih prevrtljivaca, kad je bilo isplativo onda je svoje sutiranje milicajca crpio i muzao do krajnjih granica... danas je europejac, voli Milanovica, setka se po Nionu, imao sam slucajno i ajmo reci cast da se druzim sa njim u tom ambijentu onako saroliko drustvance multietnicko, Boban nicim nije odavao dojam hrvatskog sportskog radnika. Taj se sav pretvorio u karikaturu.

Ciro broj dva. Imam dojam da bi koliko sutra sa Savicevicem i Piksijem organizirao neku humanitarnu utakmicu na Dorcolu. Ili bi kao Kitic iz Barcelone, uplatio novi semafor stadiona u Bijeljini.

Tekst je dobar, mozda malo prekritican ali komentari su sumanuti... poletili neki desnicari za Skorom, branice ga do zadnjeg Bobana.

Meni sve vise taj Skoro djeluje kao duda varalica onako, da slucajno desnica ne kandidira nekog tko nije po volji raznoraznim munizabama i inim.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Crni, koga bi ti kandidirao.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ajde Crni. Odgovori Puntaru. Dopizdilo mi čekat.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa ako podržavaš "ubrzanje procesa" onda tribaš, ako si dosljedan, podržavat Trumpu više nego Hillary jer "Nikada u povijesti nije došlo toliko uljeza iz Trećeg svijeta u SAD kao za Trump-a."

ja ne znam zašto se idioti iz Google-a toliko trude da spriječe ponavljanje "slučaja Trump" iz 2016.

Hillary bi još jače potencirala sukobe na međunarodnoj sceni kao i suludu kultur-marksističku politiku koja bi ubrzala raspad američkog društva iznutra koje je ionako neizbježno.

Koliko god se trudili ne mogu kontrolirati cijeli internet i nisu jedini koji to pokušavaju od tvrtki iz silicijske doline. Nevjerojatno je koliko su ljudi iz silicijske doline odmaknuti od stvarnosti i zastupaju lijevo-liberalne i kultur-marksističke stavove bez obzira na posljedice i koliko god bilo neracionalno. Valjda blagostanje sa sobom donosi poremećaj za stvarnost jer nisu u problemima kao ljudi srednje klase čije probleme i oni jednim dijelom stvaraju poput zastupanja politike otvorenih granica, uvažanja jeftine radne snage itd.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Hillary bi još jače potencirala sukobe na međunarodnoj sceni kao i suludu kultur-marksističku politiku koja bi ubrzala raspad američkog društva iznutra koje je ionako neizbježno.

Koliko god se trudili ne mogu kontrolirati cijeli internet i nisu jedini koji to pokušavaju od tvrtki iz silicijske doline. Nevjerojatno je koliko su ljudi iz silicijske doline odmaknuti od stvarnosti i zastupaju lijevo-liberalne i kultur-marksističke stavove bez obzira na posljedice i koliko god bilo neracionalno. Valjda blagostanje sa sobom donosi poremećaj za stvarnost jer nisu u problemima kao ljudi srednje klase čije probleme i oni jednim dijelom stvaraju poput zastupanja politike otvorenih granica, uvažanja jeftine radne snage itd.
    Šizofrena je to situacija; na Zapadu je uskrsnula neka mutirana verzija usudim se reći komunizma. Kao neki lonac u kojem je ubačeno ultra lijevi liberalizam, divlji kapitalizam, marksizam...sve zamislivo i nezamislivo zajedno. Sad se to sve zajedno kuha i brćka..
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Pustite vi za sada američku politiku po strani. Oni imaju svoje izborne probleme a mi Hrvati naše. To je demokracija koja je više škodila ljudskom napredku nego, recimo sve diktature. Poznato je da u diktaturama nije bilo "mile lale", nego je sve bilo po liniji. Skreni s linije, zna se šta je i koji je slijedeći korak.
    Kod nas Hrvata je drugačije. Iz škola man je usađena diktarura, tj. strah da kažemo što hoćemo, a na koncu ispadne da za svoje mišljenje moramo odgovarati, pa čak i u zatvor ići. To se danas dešava u Hrvatskoj, Prije dan/dva je u gradu Rijeka bio mimohod za hrvatski državni praznik i na tom mimohodu se pojavila skupina sa hrvatskom zastavom na kojoj je bio hrvatski stari i povijestni nacionalni grb s prvim bijelom poljem. Pogodite šta? Javila se vlast, čija, nemote mene pitati koja je tu hrvatsku zastavu sa prvim bijelim poljem nazvali "ustaškim simbolom". http://otporas.com/jeli-moglo-bez-to...staski-simbol/ Dokle ćemo tako?!
    Zato sam ja za nove snage, za mlađe snage, za one snage koje nemaju HIPOTEKE KRIVNJE SVOJIH ĆAĆA, RODITELJA IZ PROŠLOSTI.
    Svi kandidati za predsjewdničke izbore imaju svojih obiteljskih veza bilo fašizma, bilo komunizma, bilo antifašizma, ali se ne može reći "bilo ustaštva", jer je to davno bilo, što znači da ustaštva više nema, ali zato ima ostatka ostataka "smrt fašizmu, sloboda narodu", ili druže tito mi te se kunemo, da sa tvoga puta neskrećemo...

Svi za Miroslava Škoru!!!!!!!!!!

http://otporas.com/jeli-moglo-bez-to...staski-simbol/

Što je Glasnović izjavio da razmišlja o kandidaturi za predsjednika.

Ako to učini šanse su mu minimalne skoro nepostojeće ali ja osobno bi makar izišao na izbore.

Datum registracije
    Sep 2016
    Mislim da ideja nije dobra. Mislim da su mu sanse minimalne, jer su Hrvati postali veci Austrijanci od Austrijanaca, i bit ce municija za napade ala "igraci HDZa".
    Sada definitivno nije pravi trenutak. Neka to rijesavaju Koko i Skoro.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako sam dobro razumio Skoro trazi odstete za hrvatske logorase, koje su odvukli u Srbiju.
    To je onako minimum, minimuma, ne znam bil' to procjenio kao podilazenje ili sto.

Što nije trenutak. Nastranu izgledi ali trenutak je baš sad

Sinoć sam bio, kažem sinoć subota 29 lipnja 2019. kod jednog prijatelja Hrvata na večeri. Bilo je društvo svih pogleda. Za vrijeme objeda ozbiljno se je razgovaralo o izborima. kako sam površno poznavao nazočne samo sam slušao i tu i tamo ubacio po koju riječ tako da nikoga nebi provocirao. Ali što je upodljivo bilo je to da su skoro svi bilo uveliko rezervirani i prema KGK i Milanoviću Osobito domaćin Mladen od Žepča - Hrvatska Bosna - koji je od prvog dana bio u HVO. meni se činilo sinoć kao i sada da je taj Mladen znao što je govorio. Govorio je to da u Hrvatskoj imaju dvje struje HDZ i SDP kao i u Ameriki Demokrati i Republikanci. Ostali su samo dobro došli demokratskim putem na izbore. Rekao bih da je domaćin sinoć bio najgrlatiji, jer je htio kao domaćin sve nazočne uvjeriti da su KGK i Milanović uhodani stranačari i iz prošlosti i kao takovih nose Hipoteku grijeha njihovih roditelja koji su bili obožavatelji Tita i Jugoslavije. To se može vidjeti i moglo se je vidjeti iz njihovih nedavnih izjava i polaganja vijenaca prvim odredima antifašizma koji se je borio tada već protiv postojeće hrvatske Države, nastavlja domaćin Malden te zaključuje da najveću priliku ima Miroslav Škoro jer iza sebe nema ama baš nikakove HIPOTEKE PROŠLOSTI bilo iz redova brigada ili redova bojnih.
    Dakle, ukratko, nastavlja domaćin Mladen GLASUJMO SVI ZA MIROSLAVA ŠKORU, jer će on promijeniti postojeći i uhodani politički ESTABLISHMENT koji svoje korijene crpi iz prošlosti.

Glasnovic nece proci prvi krug to je 100% i kandidatura bi bila cisti dispet, ali eto ja bi opet njemu glas dao. Bar u prvom krugu.

Za drugi krug, ako prodju Kolinda i onaj sdp-ov kriminalac, ni ne izlaziti. Ako pak prodje Skoro nekim slucajem, dati njemu glas, mada sumnjam. Mislim moguce da ce proci u drugi krug ali da pobijedi, ne vjerujem.
    Izbori kod nas ionako nisu regularni, duboko vjerujem da se glasovi kradu, dva krila partije to rade jako dobro i nece oni dopustiti da netko drugi pobijedi.

Ma ja bih glasala za Glasnovića bez obzira na ankete, na šanse! To bi mi bio čisti užitak, moja politička poruka! Koli i Zoki ne dolaze u obzir ni u ludilu, za Škoru tek u drugom krugu. Ali za Glasnovića uvijek. On bi za nas bio kao onaj general Bolsanaro u Brazilu.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove