Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 107 od 110 PrviPrvi ... 7 57 97 105 106 107 108 109 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,121/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Nisu ni ovi drugi nista vise napravili, i oni su stitili, presucivali, prikrivali zlocine... tko je dosao u Barbarin rov ili Hudu jamu. Koli je slala Brunu. Je li bila ona ili Plenki na Jazovki? Kako su reagirali na Leljakovu i Vukićevu knjigu? Tako da mozda jest hrvatska glupost, ali nije ona pocela od veceras.

Mesic uz bok Milanovica, uzivanje za gledati. Cekaju se Budo Loncar i Manolic, iduce godine proslava 100. rodjendana Joze Manolica, predlazem da bude neradni dan, proslava u Srbu a moze i u Negoslavcima.

Hoce li on vise otegnuti papke? I loncar? Moram promijeinti opciju, hocu i ja dugo zivjeti.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Osim grunfa koji je pošten i častan forumaš,čak i idealist koji još vjeruje u hrvatsku košarku, neki drugi ovdje jednostavno se pretvaraju da nisu najobičniji hdz-ovci koji nisu birali manje zlo nego hdz ,a kad bi sutra zooki postao član zajednice i za njega bi glasali.

Nema potrebe da se vrijedjamo, ja nisam ni izasao na izbore.

Ja samo iznosim predvidjanja poucen dugogodisnjim iskustvom. Desnica nikada nista napraviti nece jer su gomila posvadjanih idiota, svaki misli da je pametniji od ostalih.
    Ljudi nespremni na kompromise u politici nikada nista napravili nisu, niti ce.

HDZ nece nestati i ne moze biti unisten, samo ostaje pitanje sta je manja steta, zaokret udesno ili ostanak Plenkovica. U svakom slucaju oni na par stotina tisuca glasova mogu racunati. To je vec masinerija, glasacka.

Tako da prostom racunicom, za parlamentarne, dolazimo do dosta slabijeg HDZ-a, desnicu razjedinjenu na 36 partija koje ce svaka uzeti po 3% ili 1%, i SDP koji ce uzeti vecinu, sabrati manjince, IDS, HNS i eto nove SDP vlade.

Za utjehu, moze se reci "nema neke razlike izmedju njih i HDZ-a".

Ako ne bude tako, sam cu se odjaviti sa foruma.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Osim grunfa koji je pošten i častan forumaš,čak i idealist koji još vjeruje u hrvatsku košarku, neki drugi ovdje jednostavno se pretvaraju da nisu najobičniji hdz-ovci koji nisu birali manje zlo nego hdz ,a kad bi sutra zooki postao član zajednice i za njega bi glasali.
    Kaj nisi ti glasal za čovjeka koji nije izdao HDZ?

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kaj nisi ti glasal za čovjeka koji nije izdao HDZ?
    na koga misliš?

moja zadnja tri glasa su za škoru,hasana i culeja.

kajem se zbog hasana i culeja.

Raspudić ovna kretena Macana. Šutira ga ko staru krpu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

na koga misliš?

moja zadnja tri glasa su za škoru,hasana i culeja.

kajem se zbog hasana i culeja.
    kajat ćeš se i zbog škore samo mu daj vremena
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Momentum večeri je plačljivo cendranje Bernardića da ga Milanović ne izbaci iz stranke.

Očajnički je mljeo usiljene gluposti i to takvom intonacijom glasa kao da je izgubio parlamentarne izbore a drži pobjednički govor.

Kakva pobjeda, takav i govor. Mada je meni i dalje tesko povjerovati da je razlika veca od 1-2,%.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    neću,s obzirom da više ne mislim glasati na budućim izborima,nije me previše briga kojim će putem on krenuti.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Koka i Plenko unisono pruzaju rukice Milanovicu, Skoru su detektirali kao najveceg neprijatelja, a i Koka, pa i Zoki pozivaju na inkluzivnost, sAradnju itd.
    HDZovci u HRT studiju Maldini i Relkovic hvale Milanovica.
    Velika koalicija.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Nije bit u Skori.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nemojmo se ideološki djeliti!

Laku noć!

p.s. na kamenjaru je zabava

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dobro, mi se tu igramo povuci potegni, ali meni je nevjerojatno da prokušani čovjek koji se pokazao po zlu dobije milijun glasova. Ajde da je nepoznat nego je skoro uništio naše gospodarstvo i ljude i takav lik dobije milijun glasova ljudi koje je skoro uništio. Pa jesu ti ljudi toliko osakaćeni ili koji jarac?
    Još tamo 3. siječnja 2000. shvatila sam da je naš narod politički retardiran. Sve što se kasnije događalo ali i ovo večeras s Milanovićem samo je potvrda toga.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Samo za uzorak. Iz moje obitelji u Zagrebu. 6 apstinenata od izbora. Tj sestra je izišla i prekrižila listić. Dosad uvijek izlazili osim sestrične koja je tek postala punoljetna ali već bila na izborima propšli put.

Za Split ću provjerit. Tamo nas je pet puta više. Mislim da su pola pola izišli. Inače svi desna opcija naravno. što znači da je potencijal za desnicu tu. za HDZ većina više neće ( ovo što je danas izišlo to je bilo samo kontra Milanovića), to je gotova priča. Sad hoće li apstinirati i dalje ili će se pojavit neka dostojna opcija, to je jedino pitanje. A to je samo jedna obitelj, doduše vrlo velika.

Ja sam glasao protiv Milanovica. U prvom krugu za Skoru. A sad da ja tebe nešto pitam. Trebaš. Napraviti nešto za ručak a imaš samo krumpir i rižu. A tebi se jede meso, a mesa nemaš. Što ćeš jesti? Ništa ili nešto od ovoga što imaš na raspolaganju?

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ja sam glasao protiv Milanovica. U prvom krugu za Skoru. A sad da ja tebe nešto pitam. Trebaš. Napraviti nešto za ručak a imaš samo krumpir i rižu. A tebi se jede meso, a mesa nemaš. Što ćeš jesti? Ništa ili nešto od ovoga što imaš na raspolaganju?
    Ja sam u prvom krugu izabrao krumpir,kad već nije bilo mesa,a u drugom na jelovniku je bio samo otrov.hvala,gladovat ću.

Ja sam u prvom krugu izabrao krumpir,kad već nije bilo mesa,a u drugom na jelovniku je bio samo otrov.hvala,gladovat ću.
    Koliko se može gladovati?

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove