Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 48 od 110 PrviPrvi ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 941/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ja sam rekel pa nitko nije reagiral. Slobodno napiši nešto o skupu, nitko ti ne brani.
    Nisam ni insuinira da neko brani. Nego mi je to malo zanimljivo. Pogotovo ako se uzme u obzir kvaliteta Škorinog govora..a i cijelog skupa. Podsjetilo me malo na Trumpove predizborne mitinge

Škoru u Lisinskom entuzijastično najavila glumica Nada Gaćešić Livaković. Bili su prisutni Tomašićka, Zekanović, Mlikota, Glasnović, Petrov... Škoro je navodno rekao da je glas za Kolindu i glas za Plenkovića te pozvao simpatizere HDZ-a da glasaju za njega.
    A famozni Index piše o incidentu, netko fizički napao nekakve studente koji rade u Lisinskom i vikao da su komunjare. Tipično za indeksovce, oni uvijek znaju što je važno za prenijeti.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 08-12-2019 at 18:14

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Škoru u Lisinskom entuzijastično najavila glumica Nada Gaćešić Livaković. Bili su prisutni Tomašićka, Zekanović, Mlikota, Glasnović, Petrov... Škoro je navodno rekao da je glas za Kolindu i glas za Plenkovića te pozvao simpatizere HDZ-a da glasaju za njega.
    A famozni Index piše o incidentu, netko fizički napao nekakve studente koji rade u Lisinskom i vikao da su komunjare.
    Po Indexu, nakon Thompsonovog urlanja na Stradunu urlalo se i u Lisinskom. I još neka žena navodno opalila šamar nekom studentu.
    Škorin govor bi bio savršen da ga nije čitao. Cijela stvar je izvedena izvrsno. Po prvi put sam vidia malo vatre u Škori.

Tom Sunic
    2 min ·
    Otkrio sam na nečijem postu da ja, tj. Tom Sunic voli "likes" Naša predsjednica- Kolinda-Grabar Kitarović. Vjerojatno je riječ o nekom trollu. i podmetanju. Volim svoju ženu i Miroslav Škoro za predsjednika države. PS Volim i Sandru i Mirnu i kulturne žene. Kolinda Grabar Kitarović -Naša Predsjednica je "falša" i.e. " fake".

What ???????
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa sto ti je tu sada cudno, covjek je koliko znam jos dio ekipe Suverenista. Jesam li spomenuo da je pisao clanak, dva za neki izraelski portal. Sve se da smeksati, tako i Sunic. Ocito je procjenio da je bolje imati malog Trumpa nego Clintonicu ili kmera.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nisam ni insuinira da neko brani. Nego mi je to malo zanimljivo. Pogotovo ako se uzme u obzir kvaliteta Škorinog govora..a i cijelog skupa. Podsjetilo me malo na Trumpove predizborne mitinge
    Pa nije bil loš govor. Atmosfera je bila super. Mislim da nitko od drugih kandidata nemre napraviti takav skup.

Škoro je debelo pogriješio što se vezao uz raspali MOST koji sad parazitiraju na njemu ko krpelj na ovci. Što će mu panjina Bulj, Petrov i ekipa. Bez svjetonazora i ideologije. Ne kaže se džabe, s kim si takav si.

Treba se sjetiti da su oni krivci što Plenković vodu državu. Oni su otjerali Karamarka.

Inače naravno povećan je broj glasačkih mjesta u dijaspori za tri puta u odnosu na prošle izbore.

Ako glasovi dijaspore odluče izbore, koji će se tsunami bijesa sručiti na njih ako Milanović bude gubitnik.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2019 at 23:31

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Škoro je debelo pogriješio što se vezao uz raspali MOST koji sad parazitiraju na njemu ko krpelj na ovci. Što će mu panjina Bulj, Petrov i ekipa. Bez svjetonazora i ideologije. Ne kaže se džabe, s kim si takav si.

Treba se sjetiti da su oni krivci što Plenković vodu državu. Oni su otjerali Karamarka.

Inače naravno povećan je broj glasačkih mjesta u dijaspori za tri puta u odnosu na proške izbore.

Ako glasovi dijaspore odluče izbore, koji će se tsunami bijesa sručiti na njih ako Milanović bude gubitnik.
    I ja sam reka nekoliko puta na drugim mistima da će podrška ćuprijaša više štetit nego koristit Škori. Al' ne bi reka da se je Škoro sa njima poveza. Šta će on sad, nakon šta su ga javno podržali? Reć' im da odjebu skupa sa podrškom?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Inače naravno povećan je broj glasačkih mjesta u dijaspori za tri puta u odnosu na prošle izbore.

Slažem se s ovim. Ekipa koja je išla rušiti Karamarka i to u trenutku kad se ovaj počeo obračunavati preko Hasana sa parazitskim udrugama i Pupijevim privatnim biltenom Novosti samo je uteg a ne prednost. A što tek reći za tužbu protiv MOL-a za koju je Crni znao da će se izgubiti te tražio nagodbu da se spasi što se spasiti da, a ovi iz Mosta ko "som na durdubak" upecali se na priču partijskog biltena "Nacional" o nekakvom sukobu interesa što se na kraju pokazalo kao prazna puška. Oni su u biti i otvorili put Plenkoviću na čelo HDZ-a. Njihovo ponašanje nakon što ih je Plenković izbacio iz vlade podsjeća na odbačenu mladenku koju je nogirao frajer. Škorino slizavanje s Mostom može proći jedino kod birača desno-domoljubnog spektra koji imaju pamćenje ribice.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 09-12-2019 at 00:16

Citam malo portale, ove "desne", i razocarano moram reci da su svi neskriveno HDZ glasila. Maxportal, kamenjar, narod.

Sramotno.

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Ključni problem je fiksna kvota za nacionalne manjine, gdje pojedinci sa osvojenih 1200 glasova postaju nekakve veličine u nacionalnoj politici, i to iz razloga jer je sva politička moć u državi u rukama parlamenta. Postoje dva rješenja ovog problema, a to je uvođenje nefiksne kvote za nacionalne manjine i jedne izborne jedinice zajedno sa dijasporom, pa ukoliko manjinska lista osvoji oko 20000 glasova koliko je potrebno za jedan mandat na razini RH onda tek dobija mandat. Drugo rješenje je zadržavanje ovakvog načina izbora za sabor i fiksne kvote manjinaca, al ponovno uvođenje polupredsjedničkog sustava i županijskoga doma kao efikasnog sredstva kontrole zakona koji se donose u donjem domu parlamenta.
    treća opcija je ukinuti zastupnike nacionalne manjine, i nek se natječu na redovnim listama kao svi ostali. Ako smatraju da trebaju bit u Saboru onda će moći redovnim listama ostvarit legitimitet.

Obavijest o Škorinog skupu nije bila na HTV-ovom teletekstu. Nisam pratil njihove vijesti, jesu li tamo spomenuli nekaj?

Gubi Kolinda Imotsku krajinu.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Gubi Kolinda Imotsku krajinu.
    Sve dok sam ja tu, teško.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    I Radeljak za Skoru.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    A famozni Index piše o incidentu, netko fizički napao nekakve studente koji rade u Lisinskom i vikao da su komunjare. Tipično za indeksovce, oni uvijek znaju što je važno za prenijeti.
    Uvijek su mogući incidenti i nesporazumi. A dok su odlučili svoju bol podijeliti sa Index-om, znači da su im dobro i rekli - da jesu komunjare.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I Radeljak za Skoru.
    A vidi Radeljaka, pere ruke od Vlatkice. Pa bila je ona "glupa kokoška" i dok mu je bila žena. Mada se slažem s karakterizacijom.
    Inače treba imati čelične živce i dobar želudac za pristup Indexu, kamoli za čitanje njegovih smećara. Bolje bi bilo Babiću da i dalje guli krumpire.

Radeljak stari kurvar. Zamisli da je on u ovim godinama u Beogradu opet našao neku žensku. 50 godina nakon što je oženio Bebu Lončar. Čak je furao i sa nekom Šešeljevom glasnogovornicom. Ženska ujutro čita proglase Svbija do Kavvbobaga a uvečer se valja sa Radeljakom.

Lik je tipični stari playboy. A mutan iako je danas veliki Hrvat.

Družio se u Rimu sa Vjekom Santrićem starim splitskim udbašom koji je vrtio za Udbu lovu oko nafte a odavle im onaj Čedo Komljenović lifrao manekenke, misice i starlete. Tako je i Slavica Radić završila sa Berniem.

Koji je to kurvaluk bio.

A Vlatka je stvarno kokoš iako je zgodna. Bar bila. I prije par godina sreo sam je gradu. Uživo odlično izgleda. Al u ljubavi nije imala sreće. Prvo je nogirao onaj tamnoputi maneken, pa joj onda onaj krimos Maletić pobacao stvari s prozora na ulicu, pa onda onaj mister Bubičić prepričavao kako su vodili ljubav i to u sitne detalje". Na kraju joj i Radeljak izbaci stvari iz stana jer ga varala s nekim Talijanom.

Al da je glupa glupa je. Ženskoj bi trebalo reći da su 14 generala NDH bili Srbi ili pravoslavci.

https://m.youtube.com/watch?v=jpRfoq8GoHk

Mlada Vlatkica
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-12-2019 at 21:32

Ma Pokosica je glupačica. Lupa politički korektne gluposti i izlizane floskuletine iz SFRJ udžbenika, ali ne mislim da to toliko radi iz zlobe, više iz neznanja i konformizma.
    A Dikan mi je misterij, o njemu sam dugo samo slušala ko o dragom od baš Vlatkice, pa pokojne Lambaše, a prije toga Ene Begović i Desanke iliti Bebe Lončar. Ne znam kako se taj nametnuo kao veliki Hrvat i ikona desnice, čak je bio u Podcastu i navodno je Pupovčev nemesis.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove