Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 64 od 110 PrviPrvi ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,261/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Partizanka totalno podbacila unatoc prababi.

Skoro okrenio u Im i Ru.

gdje vidiš šanta te podatke..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Skoro okrenio u Im i Ru.
    Sve je pod kontrolom. Na zalost.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    gdje vidiš šanta te podatke..
    https://www.izbori.hr/pre2019/rezultati/1/

Milanović brije Kolindu ali u drugom krugu glasači Škora glasaće Kolindu, tako da moja omiljena milfara ima da vam bude predsednica još 5 godina
    grobari,28,100+

Po još uvijek neslužbenim izvorima izgleda da je kćerka antifašiste LIEPA PLAVKA KGK izgubila prednost. Iako se nje njezin tata borio za antifašizam i u ime "Smrt Fašizmu Sloboda Naroda" kojeg je njen nano koristio i s njim se ponosio dok su se Hrvti u ime te krilatice masovno ubijali http://www.safaric-safaric.si/HUP_Otporas_BD.htm a Milanović bez straha i bojazni smiono i hrabro koracao stopama i linijom svojih ljubimaca tita i partije...
    Vidjet ćemo pobjednika u drugom krugu. Zato se spremimo. Ja znam za koga ću dati moj glas. To će biti naša LIEPA PLAVKA.

Na kraju če bit u dlaku ka i u izbornoj anketi. Kolinda če dobit Škoru za 1.5 - 2%.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Puno su više obradili tzv. ljevičarskih krajeva nego desničarskih...
    Može se itekako još sve u konačnici promijeniti...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Imotska sela se ocito cuvaju za kraj,ako se Skoro puno priblizi

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    A Penava,koje je tk prevrtljivo smece.Sve za stranku,stranku ni za sto.
    Buja ti je dobar za prosvjed,a sad ne valja kad upozorava da srbadija za Kolindu glasuje
    Penava se bori za sebe. Najprije, a onda nesto malo i za ostalo.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Penava se bori za sebe. Najprije, a onda nesto malo i za ostalo.
    Jebes ti covika koji se preko mrtvi kostiju bori za ista.
    Ganjat ce ih to,ne njih al oce im potomke stic kad tad...

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Milanović brije Kolindu ali u drugom krugu glasači Škora glasaće Kolindu, tako da moja omiljena milfara ima da vam bude predsednica još 5 godina
    ma ništa od toga, pola škorinih i to najmanje neće glasati za nju, nadam se da su ljudi toliko sabrani i da shvaćaju da i ona voli Tita samo intimno u 4 zida kada je nitko ne vidi, kao i Zoka mitraljezac.

HDZ i Tito su jedno, HDZ i Tito se vole javno, a ponekad i vrlo intimno. kao recimo čika Draža i Tito onomad na slami, umjesto Isusa čika i maršal zajedno na slami. kakvi su to slavni bili dani.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    ma ništa od toga, pola škorinih i to najmanje neće glasati za nju, nadam se da su ljudi toliko sabrani i da shvaćaju da i ona voli Tita samo intimno u 4 zida kada je nitko ne vidi, kao i Zoka mitraljezac.

HDZ i Tito su jedno, HDZ i Tito se vole javno, a ponekad i vrlo intimno. kao recimo čika Draža i Tito onomad na slami, umjesto Isusa čika i maršal zajedno na slami. kakvi su to slavni bili dani.
    Ja znam da na izbore ne izlazim ako izbora nemam.
    Isti mi je kurac oće ova krava ili ono tele bit. Govna crvena.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Škoro tukao Kolindu u Imotskom. To je znak da HDZ vrti zadnji tango.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Škoro tukao Kolindu u Imotskom. To je znak da HDZ vrti zadnji tango.
    Ovo je sve u 2%. Slusao sam Hasanbegovica. Sve je rekao.

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    Ja znam da na izbore ne izlazim ako izbora nemam.
    Isti mi je kurac oće ova krava ili ono tele bit. Govna crvena.
    pa i meni je isti kurac, zato i govorim, Kolinda je ušminkani ženski Zoko.

ja ne kužim kako ljudi to ne kuže, jebote u 33 godine sam barem toliko sazrio da znam prepoznat prevarante i izdajice. a njih dvoje su upravo to. i njima ne dajem glas ni pod prisilom oružja.

jer život mi mogu oduzet, ali obraz i dostojanstvo ne. na kraju krajeva, mi Hrvati smo izrazito dostojanstven narod, zato dostojanstveno biramo ista govna skoro 30 godina od nezavisnosti.

nije problem jel netko crven, već je problem što neće ništa napravit da se promjenit trenutno stanje. da je Zoka crveni domoljub ne bih imao ništa protiv njega, da je Zoka bolji od Kolinde je jer je iskreni partizanski mitraljezac i barem se zna što od njega očekivat.

od Kolinde nijedan desničar i Hrvat ne zna što očekivat, mene ko desničara i Hrvata smeta da me predstavlja žena koja ne zna predstavljat svoje biračko tjelo i svoj narod. mene to smeta, izuzetno me nakon 5 godina njenog mandata povrijedila njena nebriga za aktualne hrvatske probleme, činjenica da na ništa nije utjecala i da nije imala ni namjeru utjecat kroz predsjednički mandat, i da joj je važnije bilo pit s Putinom i plesat s Trumpom. takvi meni ne trebaju, meni trebaju autohtoni hrvati koji vole svoj narod i svoju domovinu, i koji su spremni ići i do pakla i nazad za ovaj napaćeni narod, da bi ga se izvuklo iz sranja u koje je upao. kao što pastira više obraduje jedna izgubljena ovca, tako i mene može usrećit jedino spašavanje ovog naroda od tisućljetnog lutanja po kojekakvim unijama i tuđim zaštitama, jer onaj koji se sam ne zna pobrinuti za svoje, ne zna kako se iskobeljati iz aktualnih problema. zato je glupo navijati za Kolindu, jer ona je dio problema, a ne riješenje problema.

meni je žao samo što je tolike ljude prevarila i obmanula, i izdala kao i svi HDZ komunisti sve ove godine, i opet će isti pobrati lovorike i kitit se svojim lažnim domoljubljem dok će zemlji i narodu raditi nemjerljivu štetu i raseljavat ga po cijelom svijetu.

hrvatskoj trebaju ljudi koji žele istinske promjene, a ne ljudi koji žele održavat aktualno stanje. meni ne treba aktualno stanje, meni trebaju promjene, ne želim globaliste internacionaliste i one kojima je važnije tuđe dvorište nego naše vlastitog na vlasti, a između Zoke i Kolinde nema nikakve razlike, ja sam isto prije 5 godina bio u zabludi i naivno mislio da ima, i da je Josipović puno gori od nje, sada znam da nije, oni su isti, ista je to majka odgojila, majka je komunistička partija i od nje su oni dobro živjeli onda, 1990ih kada su mnogi izginuli, i danas kada masovno iseljavaju, njima je bitno samo to što oni imaju a to je njihovo krasno debelo ugojeno dupe, koje je važnije od naroda i hrvatskog opstanka, sve možemo preboljet ali da se njihova guzica bar malo stanji, ne, zato se iskreno nadam da ćemo i dalje biti ovako dostojanstveni kako samo mi znamo, i nastavit ne činiti ništa jer put u propast popločan je dobrim DOSTOJANSTVENIM! namjerama i držanjem!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ovo je sve u 2%. Slusao sam Hasanbegovica. Sve je rekao.
    Gledam Bagu. Koliko je sretan zbog Milanceta, toliko je i nesretan jer zna da bi mu to mogla biti pirova pobjeda. A komentar da Skoru nitko nije pitao hoce li nastaviti sa politikom ili izlazi iz nje. Bilo bi rudlavo da na parlamentarnim izborima uzme slican postotak. Mozda bi to dovelo do velike koalicije i tu bi maske sve pale.

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    pa i meni je isti kurac, zato i govorim, Kolinda je ušminkani ženski Zoko.

ja ne kužim kako ljudi to ne kuže, jebote u 33 godine sam barem toliko sazrio da znam prepoznat prevarante i izdajice. a njih dvoje su upravo to. i njima ne dajem glas ni pod prisilom oružja.

jer život mi mogu oduzet, ali obraz i dostojanstvo ne. na kraju krajeva, mi Hrvati smo izrazito dostojanstven narod, zato dostojanstveno biramo ista govna skoro 30 godina od nezavisnosti.

nije problem jel netko crven, već je problem što neće ništa napravit da se promjenit trenutno stanje. da je Zoka crveni domoljub ne bih imao ništa protiv njega, da je Zoka bolji od Kolinde je jer je iskreni partizanski mitraljezac i barem se zna što od njega očekivat.

od Kolinde nijedan desničar i Hrvat ne zna što očekivat, mene ko desničara i Hrvata smeta da me predstavlja žena koja ne zna predstavljat svoje biračko tjelo i svoj narod. mene to smeta, izuzetno me nakon 5 godina njenog mandata povrijedila njena nebriga za aktualne hrvatske probleme, činjenica da na ništa nije utjecala i da nije imala ni namjeru utjecat kroz predsjednički mandat, i da joj je važnije bilo pit s Putinom i plesat s Trumpom. takvi meni ne trebaju, meni trebaju autohtoni hrvati koji vole svoj narod i svoju domovinu, i koji su spremni ići i do pakla i nazad za ovaj napaćeni narod, da bi ga se izvuklo iz sranja u koje je upao. kao što pastira više obraduje jedna izgubljena ovca, tako i mene može usrećit jedino spašavanje ovog naroda od tisućljetnog lutanja po kojekakvim unijama i tuđim zaštitama, jer onaj koji se sam ne zna pobrinuti za svoje, ne zna kako se iskobeljati iz aktualnih problema. zato je glupo navijati za Kolindu, jer ona je dio problema, a ne riješenje problema.

meni je žao samo što je tolike ljude prevarila i obmanula, i izdala kao i svi HDZ komunisti sve ove godine, i opet će isti pobrati lovorike i kitit se svojim lažnim domoljubljem dok će zemlji i narodu raditi nemjerljivu štetu i raseljavat ga po cijelom svijetu.

hrvatskoj trebaju ljudi koji žele istinske promjene, a ne ljudi koji žele održavat aktualno stanje. meni ne treba aktualno stanje, meni trebaju promjene, ne želim globaliste internacionaliste i one kojima je važnije tuđe dvorište nego naše vlastitog na vlasti, a između Zoke i Kolinde nema nikakve razlike, ja sam isto prije 5 godina bio u zabludi i naivno mislio da ima, i da je Josipović puno gori od nje, sada znam da nije, oni su isti, ista je to majka odgojila, majka je komunistička partija i od nje su oni dobro živjeli onda, 1990ih kada su mnogi izginuli, i danas kada masovno iseljavaju, njima je bitno samo to što oni imaju a to je njihovo krasno debelo ugojeno dupe, koje je važnije od naroda i hrvatskog opstanka, sve možemo preboljet ali da se njihova guzica bar malo stanji, ne, zato se iskreno nadam da ćemo i dalje biti ovako dostojanstveni kako samo mi znamo, i nastavit ne činiti ništa jer put u propast popločan je dobrim DOSTOJANSTVENIM! namjerama i držanjem!
    I Bago se slaze s tobom vjeruj mi. A i u stozeru ZM masu hrvatskim zastavama i ne spominje vise slucajnu drzavu.

i sve po starom, desnica se mlati medjusobno, hoce Skoru nece Skoru hoce Kolindu nece Kolindu, a jugovici naravno stameno za svog kandidata

uvijek ista prica

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove