+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 16 PrviPrvi ... 5 13 14 15 16 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 281/314

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    ja bi to veoma lako napravio sa pozicije predsjednika države. Svaki dan bi sazivao konferenciju za medije, citirao članke Novosti i kritizirao Vladu zbog financiranja takvog "novinarstva".
    Bravo Picaferaj. ja bih isto tako napravio. Za zadovoljiti jedne nije potrebno se udvarati drugima. Poznat mi je primjer iz Toronta godine 1978. kada je bila sjednica HNO. Tu su se koplja lomila. ja sam Bio Pročelnik HNO za Sjeveroa merički kontinent. napadalo me se sa svih strana. Ja sam ostaouporan u mojim općim hrvatskim načelima i na koncu pobjedio. Politika nije šport, ali nekako izgleda kao šport. Na svakoj utakmici ljudi se opredjele za koga će navijati. onaj koji je izgubio, izgubio je i iše se dalje. Takoi ja navijam za Miroslava Škoru. Ako on izgubi, ja ću po športskim načelima to prihvatiti i išemo dalje...

ja bi to veoma lako napravio sa pozicije predsjednika države. Svaki dan bi sazivao konferenciju za medije, citirao članke Novosti i kritizirao Vladu zbog financiranja takvog "novinarstva".
    To bi bilo pomalo karikaturalno. Mediji bi ga kako veliš "izmasakrirali' a učinak bi bio nula.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To bi bilo pomalo karikaturalno. Mediji bi ga kako veliš "izmasakrirali' a učinak bi bio nula.
    Mediji ga ionako masakriraju. Od Novosti preko Indexa i 24 časa sve do Kamenjara i Max Portala. Ali ne bi mogli ignorirati njegove press konferencije i objave na društvenim mrežama. Poanta je da nešto možeš samo ako hoćeš. Ako nećeš, ako ne želiš, onda sigurno "ne možeš". naravno da ne mogu biti 100% siguran da Škoro hoće, da želi ali mu vjerujem tisuću puta više nego Kolindi naprimjer kad je obećavala lupanje šakom o stol.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 14-07-2019 at 13:28

Ali ti si rekao kao glavni argument da bi Sunića mediji " izmasakrirali".

Za Škoru ionako nisam mislio glasovati i to mi je sve prebizarno odpočetka a nakon izjave da bi on išao u Jasenovac i Bleiburg i to izjednačio. Jedan dokazani morbidni masovni zločin- Bleiburg odnosno događanja nakon Bleiburga i jedan nedokazani srpski mit - Jasenovac čime je pristao biti jedna id toljaga kojima se mlati po hrvatskim glavama preko 70 godina a vidi paradoksa najviše u u zadnjih skoro 30 godina hrvatske samostalnosti ja sam vidio da je to samo još jedna od opasnih prevara u nizu
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-07-2019 at 15:02

Mediji ga ionako masakriraju. Od Novosti preko Indexa i 24 časa sve do Kamenjara i Max Portala. Ali ne bi mogli ignorirati njegove press konferencije i objave na društvenim mrežama. Poanta je da nešto možeš samo ako hoćeš. Ako nećeš, ako ne želiš, onda sigurno "ne možeš". naravno da ne mogu biti 100% siguran da Škoro hoće, da želi ali mu vjerujem tisuću puta više nego Kolindi naprimjer kad je obećavala lupanje šakom o stol.
    A dragi naš Picaferaj šte ćeš reći na predsjednice KGK izjavu da je bila "vrlo emotivna" kada je gledala film "general" Antuna Vrdoljaka. Ništa nije rekla za generala Merčepa koji se je borio za istu Hrvatsku za koju se je borio i general iz filma. Merčem za svoju borbu za našu Hrvatsku čami u zatvoru bez da ga se predsjednica "PIEPA PLAVKA" SJEĆA.

http://otporas.com/predsjednica-liep...-film-general/

Ali ti si rekao kao glavni argument da bi Sunića mediji " izmasakrirali".

Za Škoru ionako nisam mislio glasovati i to mi je sve prebizarno odpočetka a nakon izjave da bi on išao u Jasenovac i Bleiburg i to izjednačio. Jedan dokazani norbidni masovni zločin- Bleiburg odnosno događanja nakon Bleiburga i jedan nedokazani srpski mit - Jasenovac čime je pristao biti jedna id toljaga kojima se mlati po hrvatskim glavama preko 70 godina a vidi paradoksa najviše u u zadnjih skoro 30 godina hrvatske samostalnosti ja sam vidio da je to samo još jedna od opasnih prevara u nizu
    Mislio sam i na strane medije. I ne samo na medije. Šta se tiče Škorinog laprdanja o odlasku u Jasenovac..šta misliš šta bi mu se dogodilo da otvoreno kaže da je Jasenovac laž? Misliš da bi Židovi dopustili tamo nekom predsjedniku neke male i beznačajne državice ugroziti bajku o Holokaustu?

Za sada nema boljeg kandidata od Škore. A ne vjerujem ni da će ga biti. Ako se ipak pojavi onda ću dat glas tome boljem.

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    A dragi naš Picaferaj šte ćeš reći na predsjednice KGK izjavu da je bila "vrlo emotivna" kada je gledala film "general" Antuna Vrdoljaka. Ništa nije rekla za generala Merčepa koji se je borio za istu Hrvatsku za koju se je borio i general iz filma. Merčem za svoju borbu za našu Hrvatsku čami u zatvoru bez da ga se predsjednica "PIEPA PLAVKA" SJEĆA.

http://otporas.com/predsjednica-liep...-film-general/
    Pa reka sam na Facebooku da je dobro da je Kokolindica za promjenu malo emotivna jer je do sada uglavnom bila ili iznenađena ili zabrinuta.

Mislio sam i na strane medije. I ne samo na medije. Šta se tiče Škorinog laprdanja o odlasku u Jasenovac..šta misliš šta bi mu se dogodilo da otvoreno kaže da je Jasenovac laž? Misliš da bi Židovi dopustili tamo nekom predsjedniku neke male i beznačajne državice ugroziti bajku o Holokaustu?

Za sada nema boljeg kandidata od Škore. A ne vjerujem ni da će ga biti. Ako se ipak pojavi onda ću dat glas tome boljem.
    Aha znači onih 7 živahnih starčića iz podruma banke u Baselu mu ne bi dopustili.

Onda mu neće dopustiti ni druge stvari.

Što će nam onda.

Aha znači onih 7 živahnih starčića iz podruma banke u Baselu mu ne bi dopustili.

Što će nam onda.
    Đizus. Pa ti stvarno pojma nemaš o odnosu snaga na globalnoj pozornici.

To nije negiranje moje konstatacije.

Što će nam onda

To nije negiranje moje konstatacije.

Što će nam onda
    Predsjednika moramo imati. I imat ćemo ga/ju. Koliko god dobar bio od Hrvatske neće napraviti Raj. Ali dobar predsjednik može i hoće značajno doprinijeti značajnom poboljšanju stanja u državi. Jel' Škoro materijal za dobrog predsjednika? Ja ne vidim boljeg. Ti? Evo ja bi vidia u Suniću naprimjer boljeg kad bi Sunić imao i 10-ak posto Škorine šanse da bude izabran. Ali nema pa ne vidim.

Šta se tiče onog prvog..je, to je negiranje tvoje ne konstatacije nego izjavice. Da bi nešto bilo konstatacija potribno je da sadržava određenu dozu istinitosti/realnosti.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Vidim da mu sada nabrajaju nekretnine. Pa, bolje da ih ima sada nego nakon ozbiljnije politicke karijere.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Što će nam onda.
    Da se mi nebi lagali, ako bi Neovisni nekoga poslali u utrku, to bi bila Esihica. Sunica nebi 100%, a Glasnovica mozda cak i bi, ali on je za hrvatski prosjek jednostavno preiskren i agresivan je u nastupu.
    Meni osobno se to svidja, i volim tipove poput njega, Pauka ili Karacica, i najradijie bih htio da doista pobjedi jedan od njih, ali to se jednostavno nece desiti.
    A Esihica bi bila kao Skoro, po ljutini i odlucnosti.
    Tako da ostaje samo gledati, i progurati ravnicara ako bude sukob na relaciji on i Krokolinda.

Sunić nije u Neovisnima.

Datum registracije
    Sep 2016
    Znam da nije, a pitam se zasto nije ako se nudio.

A šta možemo izgubiti sa Škorom? Samo dobiti. Ne može biti gori od Kolinde ili ne daj Bože Milanovića.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    A šta možemo izgubiti sa Škorom? Samo dobiti. Ne može biti gori od Kolinde ili ne daj Bože Milanovića.
    Poštovana Gelsey Azalea ne da je KGK bolja ili gora, ali svakako da će Miroslav Škoro biti drugačije. To je ono što nama Hrvatima treba. Svi predsjednici od prvog prerdsjednika Franje Tuđmana su isti, iđu istim antifašističkim smjerom; samo što još ne koriste njiov slogan u ime kojeg se je poubijalo miljun Hrvata, drugi milijun raselio a treći milijun stavilo u zatvore, a taj slogan je: SMRT FAŠIZMU SLOBODA NAROGU..
    .https://otporas.com/rodna-kuca-legen...a-ranka-boban/

Također, već sada, putem mogućnosti raspisivanja referenduma (a tu mogućnost Škoro želi ojačati - opet putem narodnog referenduma). Popularni predsjednik bi svojim referendumskim inicijativama (+ potporom referendumskim inicijativama iz naroda), mogao itekako utjecati na događanja u državi.
    Npr. Kuščević je izjavio da on nema ništa protiv referenduma, ali, eto, "nije bilo dovoljno potpisa". Pa, kada već "nemaju ništa protiv", iste te referendume je kao svoje, mogla ponuditi predsjednica, a tada Kuščević (HDZ) više ne bi imali izliku nedostatnog broja potpisa - ali ona to nije učinila.
    Naravno, to je predizborni Škoro. Nakon izbora, ne bi me začudilo da dobijemo Josipovića III.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 15-07-2019 at 09:55

Ja se ne pitan kako ce se Skoro ako bude predsjenik postavit nego se pitan imamo li mi boljega kandidata od njega. Ocito nemamo. Mozemo mu dat glas ili ostat doma a mozemo glasat i za neke druge kandidate jer je ocito da je KGK trenutno najpopularnija politicarka i da je vecini gradjana po anketama glavni kandidat za jos jedan mandat.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Također, već sada, putem mogućnosti raspisivanja referenduma (a tu mogućnost Škoro želi ojačati - opet putem narodnog referenduma). Popularni predsjednik bi svojim referendumskim inicijativama (+ potporom referendumskim inicijativama iz naroda), mogao itekako utjecati na događanja u državi.
    Npr. Kuščević je izjavio da on nema ništa protiv referenduma, ali, eto, "nije bilo dovoljno potpisa". Pa, kada već "nemaju ništa protiv", iste te referendume je kao svoje, mogla ponuditi predsjednica, a tada Kuščević (HDZ) više ne bi imali izliku nedostatnog broja potpisa - ali ona to nije učinila.
    Naravno, to je predizborni Škoro. Nakon izbora, ne bi me začudilo da dobijemo Josipovića III.
    Kolinda je puno odgovornija od Kušćevića za krađu glasova/referenduma. Mogla je spriječiti a nije. Kušćević je samo "izvršavao naređenje". A to joj je samo jedan od brojnih "gafova"- Ne vjerujem anketama koje ju proglašavaju za favorita u utrci za predsjednika. Podsjećaju me na ankete o Josipoviću. A napadi na Škoru se pojačavaju i umnožavaju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove