Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 47 od 110 PrviPrvi ... 37 45 46 47 48 49 57 97 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 921/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Pa takve "prijetnje" Pupovcu i sličnima ionako su kamilica naspram onig što zaslužuju. Baš me zanima kako bi ti reagirao da u Srbiji inaš predstavnika Hrvata koji se ponaša iole slično ko benkovački gremlin. Eto, malo čašćenja.
    Dozvolili ste mu to... napravili izborni zakon, dali mesto u Saboru, uveli ga u vlast... kome se sad zalite... jel necete to, pa onda promenite zakon, a pre toga glasajte za Djapica koji to obecava... a kandiduje se jer su mu oni koji su uveli Pupovca u vlast omogucili potpise...pa to je luda kuca jbt

Pa takve "prijetnje" Pupovcu i sličnima ionako su kamilica naspram onig što zaslužuju. Baš me zanima kako bi ti reagirao da u Srbiji inaš predstavnika Hrvata koji se ponaša iole slično ko benkovački gremlin. Eto, malo čašćenja.
    Pupovac je prijetio u više navrata da će Hrvatska završiti kao NDH. Provocira redovno, i kad tad bude takav lik naletil na šamar ili dva. Ima sreće kaj ne živi u Srbiji, tam bi ga pojela črna mati zemla. Prvi bi ga Džoni pojeo da za prijeti tak Srbima npr.

Ovo kaj je Đapić rekel je ono kaj osjeća hrvatski narod. Četništvo nećemo tolerirati. Tko želi živjeti u Hrvatskoj nek poštuje hrvatski narod, a svako četništvo i jugokomunizam tj. velikosrpstvo ćemo zgaziti kao što smo i zgazili.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Ako ti se gadi, reci sta mislis... jel smo hor beckih decaka, ili na forumskoj kafani...

Da, Bujanec, Djapic i takvi su mi najgori... nema tu bontona, kazem otvoreno da su olos... jel to treba u rukavicama, gospoda smo inace, pricamo knjizevni a...
    Ne, nismo zbor bečkih dječaka (ni djevojčica) ali i na forumu se treba držati nekog reda u raspravi. Ne mora biti neki bonton veliki, ali prizemnim omalovaźavanjem i infantilnim davanjem epiteta pojedincima koje ne podnosiš ne pridonosiš baš vlastiitoj vjerodostojnosti.

Ne, nismo zbor bečkih dječaka (ni djevojčica) ali i na forumu se treba držati nekog reda u raspravi. Ne mora biti neki bonton veliki, ali prizemnim omalovaźavanjem i infantilnim davanjem epiteta pojedincima koje ne podnosiš ne pridonosiš baš vlastiitoj vjerodostojnosti.
    Ti si u zboru beckih djevojcica

Kod Djapica je to organski povezano, previse je sala u glavi... frajer je apologet ustastva, i to i ne krije... sta ocekujes da mislim o njemu, sta ti mislis o Seselju...e ja mislim o Djapicu... samo ja Seselja u Srbiji necu podrzati, nego cu napisati isto sto i o Djapicu...jos gore...

Dozvolili ste mu to... napravili izborni zakon, dali mesto u Saboru, uveli ga u vlast... kome se sad zalite... jel necete to, pa onda promenite zakon, a pre toga glasajte za Djapica koji to obecava... a kandiduje se jer su mu oni koji su uveli Pupovca u vlast omogucili potpise...pa to je luda kuca jbt
    Pitam se tko mu je to dozvolio, ha. Čudni su putovi majke politike, ništa se tu narod nije pitalo. Eto vidiš, koliko mu se dalo, a on bezobrazan. I što treba s takvim. Sve ima svoje granice i možda idući atentat na Mikija ne bude limunom. Uf, jel i ovo prijetnja za zatvor?

Pitam se tko mu je to dozvolio, ha. Čudni su putovi majke politike, ništa se tu narod nije pitalo. Eto vidiš, koliko mu se dalo, a on bezobrazan. I što treba s takvim. Sve ima svoje granice i možda idući atentat na Mikija ne bude limunom. Uf, jel i ovo prijetnja za zatvor?
    Pucajte u Pupovca, to ce biti zaista hrabar cin, u odbrani posrnulog hrvatsva... a atentatora odlikujte, napravite spomenik, i beatrifikujte...

Kad ode Pupovac, Hrvatska ce biti najbolja drzava na svetu, taj cetnik je izvor svih problema...odose 300k ljudi van zbog njega...

Ti si u zboru beckih djevojcica

Kod Djapica je to organski povezano, previse je sala u glavi... frajer je apologet ustastva, i to i ne krije... sta ocekujes da mislim o njemu, sta ti mislis o Seselju...e ja mislim o Djapicu... samo ja Seselja u Srbiji necu podrzati, nego cu napisati isto sto i o Djapicu...jos gore...
    E, Šešelj i Đapić se ne mogu uspoređivati samim tim što Đapić nije mogući ratni zlocinac i nije šetkao i naslikavao se po razrušenim hrvatskim gradovima i selima u pratnji poludivljih hordi. I ne pali srpske zastave na svakom koraku. I zna reći r i tako dalje. A vama je , što je najtragikomičnije, "Hevcegovac" Voja još uvijek neki čimbenik i to bi vas trebalo brinuti. A ne Đapić i slični. I ne bi ga ni trebao zvati ustašom, neš ti ustaše od Đapića. Da su ustaše bili kao on, ne bi vam i danas pjena na usta izlazila na njihiv spomen.

Nn
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pupovac je prijetio u više navrata da će Hrvatska završiti kao NDH. Provocira redovno, i kad tad bude takav lik naletil na šamar ili dva. Ima sreće kaj ne živi u Srbiji, tam bi ga pojela črna mati zemla. Prvi bi ga Džoni pojeo da za prijeti tak Srbima npr.

.
    Apsolutno. Ako je to izjavio njegovo uhićenje je trebalo biti momentalno.

Znamo svi zašto nije.

Što bi se dogodilo Žigmanovu da npr. Izjavi da će Srbija završiti kao u jesen 1915-te.

Bi li preživio 24 sata.

Džoni bi za njega tražio što? Reci Džoni?

Onom vojvođanskomHrvatu na hercegsrpska forumu koji se žalio na tretman Hrvata u Vojvodini (Srbiji) rekao si da nema što tražiti u Srbiji.

Kosovskim Albancima si priželjkivao kolektivno putovanje preko Prokletija.

Ovdje si previše osjetljiv.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2019 at 16:27
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

E, Šešelj i Đapić se ne mogu uspoređivati samim tim što Đapić nije mogući ratni zlocinac i nije šetkao i naslikavao se po razrušenim hrvatskim gradovima i selima u pratnji poludivljih hordi. I ne pali srpske zastave na svakom koraku. I zna reći r i tako dalje. A vama je , što je najtragikomičnije, "Hevcegovac" Voja još uvijek neki čimbenik i to bi vas trebalo brinuti. A ne Đapić i slični. I ne bi ga ni trebao zvati ustašom, neš ti ustaše od Đapića. Da su ustaše bili kao on, ne bi vam i danas pjena na usta izlazila na njihiv spomen.
    Djapic je vise cirkuzant... da je Srbin, bio bi desna ruka Seselju, on obozava takve... a zajedno su za kucni pritvor, i brnjicu na ustima...

i Djapicu i Bujanecu i slicnim, samo promenis predznak, ucitas drugi program, eto ih kod Seselja, mentalni blizanci...

Pucajte u Pupovca, to ce biti zaista hrabar cin, u odbrani posrnulog hrvatsva... a atentatora odlikujte, napravite spomenik, i beatrifikujte...

Kad ode Pupovac, Hrvatska ce biti najbolja drzava na svetu, taj cetnik je izvor svih problema...odose 300k ljudi van zbog njega...
    Nasreću, nije Pupovac tako bitan da bih ja, a vjerujem i bilo tko drugi pucao u njega.u mome kraju kazu da go..no jače smrdi kad ga diraš. Pa mu treba raditi na političkoj marginalizaciji .Iako bi bilo lijepo čuti pjesmicu o tome nemilom događaju. Npr u Zagrebu, gradu hrvatskome, ode glava ... ma šalim se. Nećemo da ga bijemo. Još. Nije on izvor svih problema, ali ni ti ne pišeš ovdje jer te zanima hrvatska ekonomija, pa smo, eto, malo zatrolali.

Ne insinuiraj nikakvo pucanje. Nitko nije spominjao pucanje. Možda slijedeći "atentat" bude bananom ili celerom.

Ne brini ti za hrvatske probleme. Valjda imate svojih.

Mi imamo isto svoje. Jedan od njih je SDSS i Pupovac. Nitko nije rekao i jedini što stalno insinuiraš.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2019 at 16:35

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Onom vojvođanskomHrvatu na hercegsrpska forumu koji se žalio na tretman Hrvata u Vojvodini (Srbiji) rekao si da nema što tražiti u Srbiji.
    Nemoj ovo da mi imputiras ko zna koji put, jer je laz...tip se zalio da nista ne valja, da je sve propalo... dobronamerno sam mu rekao, ako imas takav utisak, nemoj da se mucis, idi gde ce ti biti bolje... a inace sam sa njim uglavnom imao korektan odnos...

Takve fore o seljenju, proterivanju, paljenju, lincovanju... to od mene neces cuti nikad... ti znas kakav ja i privatan odnos imam sa Hrvatima, ne znam zasto ovo kenjas...bez potrebe...

Džoni nemoj budalu radit od mene. Znaš da ne možeš.

Bijesno si mu rekao i ljutito. U stilu " Ako ti ne valja u Srbiji, mrš iz Srbije".

A sad još reci da nisi napisao na forum hr kako bi kosovski Albanci mogli vrlo lako kolektivno završit preko Prokletija.

Djapic je vise cirkuzant... da je Srbin, bio bi desna ruka Seselju, on obozava takve... a zajedno su za kucni pritvor, i brnjicu na ustima...

i Djapicu i Bujanecu i slicnim, samo promenis predznak, ucitas drugi program, eto ih kod Seselja, mentalni blizanci...
    Pa onda učinite nešto po tom pitanju. Voji brnjica i kućni pritvor. A nećete nista slično jer ga očito previše vas podržava i misli kao on a to je blago uznemiravajuće. Umjesto da trošiš toliko energije objašnhjavajući Hrvatima kako su Bujanec, Đapić i slicni zlo, radije poradi na liječenju od šešeljitisa od kojeg ti boluje velik dio populacije.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Džoni nemoj budalu radit od mene. Znaš da ne možeš.

Bijesno si mu rekao i ljutito. U stilu " Ako ti ne valja u Srbiji, mrš iz Srbije".

A sad još reci da nisi napisao na forum hr kako bi kosovski Albanci mogli vrlo lako kolektivno završit preko Prokletija.
    Ovo drugo sam rekao, ovo prvo nisam... sto bi to sad lagao, boli me uvo...

Ima nekih tu izjava u zaru diskusije, ali onog mucenika nisam terao iz Srbije, pogotovo ne napisao mars... on je bio valjda neki rom katolik, ali kao Hrvat...bilo mi ga i zao sto mu je lose...bzvz je ta prica skroz...

Samo odgovori na pitanje, kako neko moze da skupi 15k potpisa, a da uopste i nema standove i ne skuplja glasove, a nema neku vecu stranku iza sebe...jel ti se bar malo ne pali alarm za koga radi debeli Djapic...

Pa onda učinite nešto po tom pitanju. Voji brnjica i kućni pritvor. A nećete nista slično jer ga očito previše vas podržava i misli kao on a to je blago uznemiravajuće. Umjesto da trošiš toliko energije objašnhjavajući Hrvatima kako su Bujanec, Đapić i slicni zlo, radije poradi na liječenju od šešeljitisa od kojeg ti boluje velik dio populacije.
    Seseljitis

Moram priznati da imas zanimljiv stil...rece da se bavis jezikom...dobro je to...

Niko ni riči o Škorinom skupu/govru u Lisinskom. Valjda su Đapić i Džoni relevantniji za ovu temu.

Pa tko kome brani pisati ovdje. To što piše onaj tko hoće a neće onaj tko neće, nije problem foruma. Tj. je ali tako je kako je.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2019 at 18:06

Ja sam rekel pa nitko nije reagiral. Slobodno napiši nešto o skupu, nitko ti ne brani.

Ovo drugo sam rekao, ovo prvo nisam... sto bi to sad lagao, boli me uvo...

Ima nekih tu izjava u zaru diskusije, ali onog mucenika nisam terao iz Srbije, pogotovo ne napisao mars... on je bio valjda neki rom katolik, ali kao Hrvat...bilo mi ga i zao sto mu je lose...bzvz je ta prica skroz...

Samo odgovori na pitanje, kako neko moze da skupi 15k potpisa, a da uopste i nema standove i ne skuplja glasove, a nema neku vecu stranku iza sebe...jel ti se bar malo ne pali alarm za koga radi debeli Djapic...
    Ja ne znam niti sam upućen tko je i kako skupljao potpise. Pojma nemam o tome a nit me zanima.

Kako ti iz Srbije znaš da Đapić nije imao štandove.

A sad ti odgovori kako bi Žigmanov prošao u Srbiji da izjavi kako će Srbija završiti ko kasne 1915- te

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove