Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 45 od 110 PrviPrvi ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 881/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nisam sigurann jel' ovo najrealnija od svih anketa koje sam do sada vidio ili samo želim da je najrealnija.

https://m.vecernji.hr/vijesti/za-kog...DoDfvP3WBDH5hU
    Mislim da je realna. Samo mi ovaj Kolakušić ima malo previše postotaka.

Realna je ko što je realno da ću ja maznuti Rihannu.

Kad bi Škoro i Kolinda završili u drugom krugu to bi značilo da je jugodesnica totalno krahirala u Hrvatskoj. A to je daleko od stvarnog stanja.

To bi značilo da je Hrvatska skoro potpuno kroatizirana ili hrvatizirana a u to je opet daleko od stvarnog stanja.

Ja vjerujem da je ludi Milojko skupio onoliko potpisa za dva dana koliko je Škori trebalo 10 dana. Što da ne. Pa nema nas toliko a njih tako malo da mi za dva kandidata kupimo a oni kao ne mogu za jednog .Moš mislit. A to su pokazali i lokalni izbori gdje je jugodesnica tu negdje al pari sa nacionalnim glasačima ( ne strankama jer HDZ je laž i prevara)

Mislim ni Kolinda ni Škoro nisu nacionalisti ( ona pogotovo) ali njihovi jadni, zgoljni birači većinom jesu.

Ja imam u familiji one koji će glasati i za nju i za njega. Kad ja kažem " kako možete glasati za tu jadnicu koja je na svakom pitanju hraknula svoje birače u facu" oni me gledaju ko da sam pao s Marsa.

Zadnju iluziju sam izgubio kod NHR-a. Hrvati, elokventni ( Hasan, malo manje poznati Kartelo i Capo pa i Bruna), beskompromisni Glasnović i Pauk. Nitko tada nije znao za njihove unutrašnje sukobe pa da to bude razlog fijaska. Jednostavno mi takve nećemo. Nama treba Kolinda i ludi Zoki, debil Mesić, pokvareni Josipović, to Hrvat ište jer je i sam većinom takav.

Čak i da je ušla ta famozna koalicija sa Suverenistima koji su toliko dobili samo jer se Ruža percipira kao iberhrvatica u Briselu to je nekih jadnih 11- 12 % maksimalno ( a nikad ne možeš jednostavno samo tako zbrojit postotke koje su dobili jedni i drugi, to nigdje tako ne šljaka). Toliko je skoro imao HSP davno na vrhuncu moći i snage. Dakle mi se skoro nismo pomakli

Iako se nisam pokazao kao neki prognozer, Milanović ima po meni zabetoniran drugi krug a vjerojatno i cajka. Ne vjerujem da Škoro može pobijedit stranačku mašineriju. A ako treba pokrast će ga ko i Mikšića. Nikakav problem Tko se još sjeća kako su Mikšića pokrali i glasove prebacili Kosorici koju je Sanader žrtvovao kao bezličnu osobu za koju ni trećina HDZea nije glasala a sve u dogovoru s Mesićem.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2019 at 22:32
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Tko god bude predsjednik, ništa se neće značajno promijeniti jer sluge od naroda imaju isto takve vođe. Političari će i dalje pljačkati narod a državu i pravno-politički sustav koristiti za svoju blagajnu i bogaćenje (nema kažnjavanja ratnog profiterstva, uzimanja nezakonito stečene imovine to jest imovine za koju se ne može dokazati način na koji se stekla ili se stekla sukobom interesa i trenutnom političkom funkcijom), demografski ćemo i dalje nazadovati, odljev mozgova a time istraživačko-razvojni potencijal u padu prema daljnjem nazadovanju nacije. Nazadovanje ili zatucanost ima različito značenje kod svjetonazorski različitih ljudi, iako se mogu naći ili preklapati zajednički interesi, tako je nazadovanje i raspad društva za desničare između ostalog ovo što sam spomenuo i djelomično za neke ljevičare, a za suvremene leftarde je nazadovanje povratak patrijarhatu, tradiciji, nacionalizmu, obrani granica, zabrani abortusa, smrtna kazna itd.

Znači sve ovo je mlaćenje prazne slame, zabava, cirkus, igre bez kruha s kruhom za odabrane.

Za radikalne promjene nitko nije spreman. Nitko se nije spreman žrtvovati za bolju budućnost jer je ionako odavno nestao plemenski instinkt i etnička povezanost među Hrvatima, što je boljka brojnih europskih naroda. Čak i da dođe do velikog sranja ništa se neće dogoditi jer je većina europskih naroda postala objektom terorizma, klanja i silovanja uz podršku pravosuđa ("govor mržnje", "ljudska prava", "azil") i policije koji štite odnarođenu političku kastu koja je svrha sama sebi i one koji vrše teror nad domicilnim narodom.

Najgore od svega, nevjerojatno je kako Hrvate očito ne brine budućnost njihovog potomstva, kakvu zemlju im ostavljaju u nasljeđe ili su svi toliko ovisni i dobro žive od partitokratskog sustava da samo manjina Hrvata živi loše.

Kako god bilo, ne piše se Hrvatima dobro.

Svoju budućnost i slobodu su dali u ruke najgorem ološu da ih vodi ali svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
    ZA DOM SPREMNI !

Nego,jel se Esih oglasila?Jel podrzava svoju mentoricu,Vucicevu pudlicu?

Bojim se da rezultate izbora ne odredi broj apstinirajućih glasača.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Haso podrzava Skoru.
    Unatoc tome, i ja dalje podrzavam Skoru. Toliko da se zna.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Bojim se da rezultate izbora ne odredi broj apstinirajućih glasača.
    Ponosno sam jedan sam od tih "apstinirajućih", mada ne smatram to apstinencijom nego ispravnim stavom kojega sam argumentirano potkrijepio u brojnim postovima. Demokraciju smatram obmanom masa jer u ovako posloženoj demokraciji jedino psihopati/sociopati i mediokriteti isplivaju na površinu i općenito ovako posložen politički sustav nema smisla jer nema duha narodnog jedinstva i borbe za opće dobro nego je sve atomizirano i snađi se druže. Promjenu u državi ili društvu ne može učiniti jedan čovjek, može to učiniti jedino sila preko policije i vojske ili volja većine. Da Hrvatima ne odgovara sadašnje stanje već bi se puno toga odavno promijenilo.
    ZA DOM SPREMNI !

Sve mi se cini da Neovisni idu prema Kolindi.

Netko je ovdje dobro primjetio da bi bilo bolje da Škoro uđe u drugi krug jer jedino može donekle ujediniti desnicu što svakako Kolinda ne može. Glasala sam za nju 2015. iako mi ona njie bila prvi izbor ali pod svaku se cijenu moralo skinuti Josipovića. I ne, nije me razočarala jer i nisam imala nekakva velika očekivanja od nje, no sad u drugom krugu ako budu ona i Milanović ja ostajem kod kuće kao i članovi moje obitelji. Glasati ću jedino ako u drugi krug uđu Kolakušić ili Škoro.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ponosno sam jedan sam od tih "apstinirajućih", mada ne smatram to apstinencijom nego ispravnim stavom kojega sam argumentirano potkrijepio u brojnim postovima. Demokraciju smatram obmanom masa jer u ovako posloženoj demokraciji jedino psihopati/sociopati i mediokriteti isplivaju na površinu i općenito ovako posložen politički sustav nema smisla jer nema duha narodnog jedinstva i borbe za opće dobro nego je sve atomizirano i snađi se druže. Promjenu u državi ili društvu ne može učiniti jedan čovjek, može to učiniti jedino sila preko policije i vojske ili volja većine. Da Hrvatima ne odgovara sadašnje stanje već bi se puno toga odavno promijenilo.
    Vojna hunta je jedino rješenje...
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Ovi s Nove tv i glupsos pulsa zasmijavaju narod.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Sve mi se cini da Neovisni idu prema Kolindi.
    idu ka Škori

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Vojna hunta je jedino rješenje...
    Kada bi imali takve generale, vojsku i policiju. Ali svi su oni dobri sluge judeo-globalista i protunarodne veleizdajničke vlasti. Jedinu silu koju hrvatska policija koristi je protiv vlastitog naroda, hrvatska vojska je trenutno zauzeta obranom Hrvatske u NATO osvajačkim pohodima i čuvanju nafte i droge u Afganistanu i prema ruskoj granici pa nemaju prilike iskazati silu na hrvatskom narodu ali možda bude prilike za to.

Hrvati se kao i brojni Europljani boje sankcija, nižeg životnog standarda stoga žrtvuju svoju djecu na oltar multikulta, globalizacije, rodne ideologije, sodomije, lezbijstva, kulturnog marksizma, raznih konvencija i deklaracija da bi im protunarodna vlast dala neke mrvice sa stola i da mogu proživjeti svoj život u nekakvom miru i normalnoj egzistenciji, ali kao što je Benjamin Franklin jednom rekao a Očevi osnivači SAD-a su bili mudri ljudi , oni koji se odriću slobode da bi postigli malo privremene sigurnosti ne zaslužuju ni slobodu ni sigurnost.

EU i NATO nas ne čine sigurnijima niti su nam životi ulaskom u EU poboljšali životni standard osim političkoj patokratskoj protunarodnoj oligarhiji.
    Posljednje uređivanje od skater : 07-12-2019 at 16:57
    ZA DOM SPREMNI !

Đapić ak ovak nastavi bude ubral dosta glasova.

"Tko smo to mi koji se trebamo razumjeti, tko su te dvije strane na čije se razumijevanje poziva? U ovoj zemlji, što se Hrvatska zove i što, koliko god država slaba bila, što Hrvatska jest, jer joj je temelj, duša i srce, hrvatski narod a ne vlast, nema dvije strane, dva subjekta, nema Hrvata i Srba.

U Hrvatskoj nema dviju strana Pupovče, nema razumijevanja za tvoju stranu. No, razumijem smisao i tajming tvoje poruke. U jeku kampanje za predsjednika Republike, države hrvatskog naroda, nezakonito javno komuniciraš na srpskom jeziku i pismu u zemlji i državi čija je ustavna obveza hrvatski jezik i latinično pismo, predstavljajući tim činom izbor predsjednika hrvatske nacionalne države igrarijom podčinjenih u srpskim okvirima i sa srpskim biljegom.

Tvoj bezobrazluk i otvoreno kršenje ustavne odredbe o jeziku i pismu je još jedna potvrda teške krize hrvatske državnosti. To je pljuska nacionalnim politikama, državnim institucijama, ali nije duga vijeka jer ti nemaš snage i moći pljusnuti hrvatski narod. Možeš ga samo probuditi, kao što ste uradili devedesetih godina prošlog stoljeća, a tad vam se ne piše dobro.

Tvoje podmuklo srbovanje s neskrivenim velikosrpskim ambicijama će biti prebrisano s lica ove zemlje prije nego i zamisliti možeš. Taj bezobrazluk i zla politička namjera djelotvorni je signal i poziv svakome Hrvatu da je vrijeme zauvijek uništiti srbovanje u našim njedrima. Ta drskost vas je koštala teškog poraza krajem prošlog stoljeća, a milost koja vam je darovana, očito vas nije opametila. Milosti više neće biti, neće biti ni državnih uporišta, neće biti ni slabosti i nesnalaženja, neće biti ni raspoloženja za toleranciju tvojih političkih svinjarija, neće biti razumijevanja.

Zato što se dobro razumijemo i znamo što nam je činiti. Znaš li ti što tebe i slične čeka?", poručio je Ante Đapić u priopćenju.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Đapić ak ovak nastavi bude ubral dosta glasova.
    Tako to ide. Plenković namjesti Đapiću Pupovca da Đaponja može otkidati glasove drugima. Ono..baš je Pupavi problem. Kad ga Đaponja riješi, sve će procvjetat.

Đapić je fenomenalno reagirao na najnovije Pupovčeve provokacije! Tko je kriv Škori i Kolindi što nisu u stanju odgovoriti na takav način pogotovo Škoro kao neki desni domoljub a šuti na ovakve stvari.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-12-2019 at 02:12
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Đapić je fenomenalno reagirao na najnovije Pupovčeve provokacije! Tko je kriv Škori i Kolindi što nisu u stanju odgovoriti na takav način pogotovo Škoro kao neki desni domoljub a šuti na ovakve stvari.
    To nisu Pupovčeve provokacije. Nego Plenkovićeve. Bez Plenkijevog blagoslova i proračunske love koju dijeli Pupovca ne bi nigdje bilo.
    Stari trik je dati govnu da zastupa/zagovara nešto vrijedno.

Na Faceu prijenos uživo iz Lisinskog, Škoro ima skup, krcati je Lisinski. Uočil sam Hasanbega, Jonjića, Glasnovića, Tomašićku, Zekanovića...

6.000 gledatelja je bilo na Faceu, naravno, upitne vjerodostojnosti, Face lažira to sve. Kladil bih se da je bilo više. Strastveni skup, nabrijani su na pobjedu.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Tako to ide. Plenković namjesti Đapiću Pupovca da Đaponja može otkidati glasove drugima. Ono..baš je Pupavi problem. Kad ga Đaponja riješi, sve će procvjetat.
    na Đapića možeš uvijek računati,ako si na čelu HDZ naravno.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove