Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 106 od 110 PrviPrvi ... 6 56 96 104 105 106 107 108 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,101/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Kolinda 180.000 manje glasova nego 2014., a Milanović 50.000 manje nego Josipović 2014.

Milanović zahvalio Kolindi, nakon toga erupcija mržnje, uzvika i fućkanja. Zoki im ko djeci veli: Ne, to ne radimo.

Žao mi je, alu uvijek kažem svako zlo za neko dobro. Mislim da su Skoru pokrali za drugi krug. Da je on ušao. Obriši bi pod sa ovima.

Eto ,i Zoki je dostojanstven. Ko teta u vrtiću

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Žao mi je, alu uvijek kažem svako zlo za neko dobro. Mislim da su Skoru pokrali za drugi krug. Da je on ušao. Obriši bi pod sa ovima.
    Pokrali su i drugi krug, u to sam siguran.

Citiraj Prvotno napisano od Basta Vidi poruku
    Kriv, za što?
    Pa kazao sam da su krivi Šeks, Plenković i Njonjo-Za Kolindin poraz. Odnosno njihova politika u zadnje tri godine.

Jesu razvili hrvatske barjake, kako je predsjednik trazio? Il se predomislio?

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Pa kazao sam da su krivi Šeks, Plenković i Njonjo-Za Kolindina poraz. Odnosno njihova politika u zadnje tri godine.
    Mene je Kolinda izgubila onaj dan kad se kukavički ponašala pokraj Vučića i njegovih novinara usred Zagreba. Nakon toga ne bih glasao za nju ni mrtav. Ostale pizdarije koje je radila i govorila su samo desert na torti.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Jesu razvili hrvatske barjake, kako je predsjednik trazio? Il se predomislio?
    Razvili su prešarane hrvatske zastavice.

Humph i Inkvi me uvjeravaju da je crvena zvijezda početak hrvatske zore, ali ja mislim da je ovo početak jugoslavenske zore. Vidit ćemo za godinu dana kaj je istina.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pokrali su i drugi krug, u to sam siguran.
    Objektivno Grunfe nisu zaslužili. Ako su ih pokrali ovaj put - neka su. Mogao je Plenković vidjet da će izgubiti ako nastavi s Kolindom i jednostavno pustiti Skoru da dobije. E ali on više voli da on izgubi - nego treca hrvatska opcija da dobije.

Skoro ce nestati, isceznuti kao politicki faktor do parlamentarnih izbora, u to se kladim.

Ne da nece izaci na izbore, nego ce na njima uzeti 2% recimo.

On nije desnicar, on je samo bio prilika da maknemo Kolindu. Makli smo je, i dobili jugogovno.

A Skorini glasaci ce ili apstinirati a ono sto ostane ce se podijeliti na 4 ili 5 ili 25 opcija na desnom spektru.
    Imacemo deja vu, ovom ne valja sto je Haso rekao ono, onom se ne svidja sto je Bruna uradila ono, onom se ne svidja Zekanoviceva frizura, cetvrti je za Hrvatsku do Drine, peti mantra o masonima i iluminatima, sesti trabunja o fasizmu i antifasizmu, i tako bla bla bla bla bla bla.

Jugogamad ce opet okupiti oko svojih, i izglasati novu SDP vladu.

Na ovo stavljam kucu.

Jedino za HDZ ne znam na sto ce izaci, vec krecu glasovi unutar HDZ-a kako se stranka mora dozvati, Kovac, Vaso, Stier ce sad pokusati nesto, ako i uspiju eto opet price o "desnom HDZ-u". Ako ne uspiju, prevladace Plenkijeva i Njonjina struja, svejedno ce uzeti nekih 300 tisuca glasova.

Trecu im opciju ne vidim.

Tko vjeruje da ce HDZ biti unisten, taj je zaista... ne znam.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne, IDS.

Glasal sam za bolju Hrvatsku, nekaj kaj ljudi opterećeni strančarenjem nemreju shvatiti. Kolinda je bolji izbor 20 puta od Milanovića, a to ste i vi Vukovarci osjetili na svojoj koži.
    Već sam ti napisao što smo mi dobili od hdz.

a naravno u pravu si za ono što smo dobili od milanovića,ali zaboravljaš tko je imao 5 godina da neke nepravde ispravi,ali koliko je meni poznato srbin koji je ubio branitelja je još na slobodi i dalje policajac.

Zato okani se patetike,ta je žena sa vučićem ismijavala hrvatske žrtve samo radi jeftinih političkih bodova,ta žena je šutjela kod svih važnijih stvari u zadnjih 5 godina i ti nju predstavljaš kao neku bolju opciju.Pa jel ti mene zajebavaš ili što???

Neće ćirilica u Vukovar dok to ne odluči hdz,a onda će ući uz gromoglasni muk .

Ti biraj "manje zlo" ili "bolju opciju" ako hoćeš,ali nekima je dosta toga.

Sad se vidi sad se zna ko' je koga izabra!

Hrvatska glupost izabrala onoga koji je krio, zaŠtiĆivao, preŠuĆivao titove zloČine poČinjene nad hrvatski narodom!

Živjela hrvatska glupost!!!!

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Skoro ce nestati, isceznuti kao politicki faktor do parlamentarnih izbora, u to se kladim.

Ne da nece izaci na izbore, nego ce na njima uzeti 2% recimo.

On nije desnicar, on je samo bio prilika da maknemo Kolindu. Makli smo je, i dobili jugogovno.

A Skorini glasaci ce ili apstinirati a ono sto ostane ce se podijeliti na 4 ili 5 ili 25 opcija na desnom spektru.
    Imacemo deja vu, ovom ne valja sto je Haso rekao ono, onom se ne svidja sto je Bruna uradila ono, onom se ne svidja Zekanoviceva frizura, cetvrti je za Hrvatsku do Drine, peti mantra o masonima i iluminatima, sesti trabunja o fasizmu i antifasizmu, i tako bla bla bla bla bla bla.

Jugogamad ce opet okupiti oko svojih, i izglasati novu SDP vladu.

Na ovo stavljam kucu.

Jedino za HDZ ne znam na sto ce izaci, vec krecu glasovi unutar HDZ-a kako se stranka mora dozvati, Kovac, Vaso, Stier ce sad pokusati nesto, ako i uspiju eto opet price o "desnom HDZ-u". Ako ne uspiju, prevladace Plenkijeva i Njonjina struja, svejedno ce uzeti nekih 300 tisuca glasova.

Trecu im opciju ne vidim.

Tko vjeruje da ce HDZ biti unisten, taj je zaista... ne znam.
    Ti 4 godine pričaš protiv tog HDZ-ea i to žešće nego ja a onda kad dođe trenutak ispod žita okrećeš potpuno ploču. Mislim odluči se.

čak ti se ovdje priviđaju neki Paragisti ili što?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Dobro, mi se tu igramo povuci potegni, ali meni je nevjerojatno da prokušani čovjek koji se pokazao po zlu dobije milijun glasova. Ajde da je nepoznat nego je skoro uništio naše gospodarstvo i ljude i takav lik dobije milijun glasova ljudi koje je skoro uništio. Pa jesu ti ljudi toliko osakaćeni ili koji jarac?

Plavojko odjebi i Hrgu sa sobom povedi.

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Sad se vidi sad se zna ko' je koga izabra!

Hrvatska glupost izabrala onoga koji je krio, zaŠtiĆivao, preŠuĆivao titove zloČine poČinjene nad hrvatski narodom!

Živjela hrvatska glupost!!!!
    Bobani, nažalost, to je tako.

Samo dostojanstveno

Kad vidim ovaj govor žao mi je što sam pogazio dostojanstvo i glasao za nju
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Kako se miluju, netko bi pomislio da će ubrzo velika koalicija.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove