Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 99 od 110 PrviPrvi ... 49 89 97 98 99 100 101 109 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,961/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Nije Škoro kriv što je ona bila loša predsjednica i što je tražila da se ne dijelimo.
    Sama je sebi kriva.
    Ja o ponosu i zaslugama a ti o krivnji.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    "Mrtvog" Milanovica samo HDZ moze dignit iz mrtvih
    To može samo HDZ. Najgoreg premijera, lijenčinu i zgubidana su vratili u politički ring.

Za to moraš biti strašno sposoban.

Ovo znači da čak i unatoč mnogima pa i ovdje na forumu koji su začepili nos i glasali za Kolindu ipak nije bilo dosta a to znači kakav će tek potop doživjeti na parlamentarnim izborima.

Što otvara veliki prostor nekoj desnici ako se ne posvađaju prije nego se sastanu kao što imaju običaj.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zokijevi su disciplinirani, i uz hodalice trk na birališta. Al da imamo presidentea narkomana, a dobro, to još nismo imali

Nije Škoro kriv što je ona bila loša predsjednica i što je tražila da se ne dijelimo.
    Sama je sebi kriva.
    Al je kriv kaj se upleo u drugi krug i to u Milanovićevu korist. Dal sam mu glas, ali nakon ovoga više nikad. Ne kuži osnovne stvari u Hrvatskoj u vezi politike ili kuži pa je bio Zokijevi igrač.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Po prvim izlaznim Milanče je predsjednik. Škoro je ponosan, srušio je pola pokvarenog sustava.
    A zasto ne spominjes Plenkovica, Kuscevica i ekipu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Sama je sebi kriva.
    Svakako nije kriv za njezine propuste, ali realno kriv je što nije pozvao svoje birače da glasaju kontra Milanovića. Ovako ništa nije postigao, dapače pogoršao je situaciju. Da je on prošao u drugi krug svakako bi morao privući HDZ-ove birače bez obzira na stvari izrečene u kampanji (s jedne i druge strane). To je politika.

Di je Plenkovic,bit ce otvorio sampanjac

Ma birališta se zatvorila prihe 20 min, a oni o pobjedniku. Treba pričekati do 10-11 navečer, možda i kasnije da bi se nešto konkretno znalo.

nema ovdje ni Škore, ni krivnje birače, HDZ je dobio što je zaslužio. I više je ndobio neog što je zaslužio. Zoki predsjednik.

Pa što. nema više "što Hrvati imaju s Dubrobnikom". zaštitnicom četničkog vladike Porfirija. Ona koja je Hrvatsku Vučiću dala na pladnju. Koja je podržavala Divjakušu, primala Jelenju Veljaču. Koja nika dnije stala uz svoje biračko tijelo. za tim da žalim?

Idu daleko bitniji parlamentarni izbori i tu treba bit pametan ali nisam siguran koliko su akteri kojima se nude glasovi ljudi koji su ostali kući ili poništili listić ili začepljenog nosa glasali za Kolindu.

HDZ je požnjeo što je posijao.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Svakako nije kriv za njezine propuste, ali realno kriv je što nije pozvao svoje birače da glasaju kontra Milanovića. Ovako ništa nije postigao, dapače pogoršao je situaciju. Da je on prošao u drugi krug svakako bi morao privući HDZ-ove birače bez obzira na stvari izrečene u kampanji (s jedne i druge strane). To je politika.
    Trebao je šutiti, ovak je utjecal na ishod izbora i to u korist jugoboljševika. Ja sam jednostavan čovjek, tko je pomogao jugoboljševiku taj je na njihovoj strani.

živio Zoki Kokainski, uvijek mi je bio simpatičan partizan s neretve bombe bacao, a sada će moći bombe bacat s pantovčaka a ne samo po neretvi. haha

kakav god da je, bolji je od Kolinde to je vidno tako, može biti jugo boljševički parazit ali je činjenica da Kolinda s ovom politikom u zadnjih 5 godina ne predstavlja nikog osim ameriku i izrael, i dobro je da je kažnjena za takvu politiku.

jer takvom politikom ona ne radi ništa dobro hrvatskoj i hrvatima, to uguzavanje u međunarodne interese zanemarujući vlastite je kobno za ovakav mali narod kakav smo mi, a Kolinda je oličenje takve politike. Zoki kakav god da je, znat će po nekim pitanjima reći ne, znam puno desničara koji su ostali doma jer je Kolinda protukandidat Zokiju, a i znam ih dosta koji smatraju da je Zoki trenutno jedan od boljih političara koje hrvatska ima, i stvarno je tako, iskreno kakav god bio bar ima neko držanje i stav za razliku od 99 posto ostalih hrvatskih političara, realno zoki za sve njih i izgleda ko državnik. iako se ne treba uzbuđivat, jer i Zoki ima iste gazde kao i Kolinda, tako da će politika ostat ista, plus će nam se naš dobri stari joža vratit na pantovčak što je meni drago, jer je tome svemu kumovao HDZ a ne Milanović, prvo s s pomirbom, a onda i s ne provođenjem lustracije, bez brige nijedan od tih kretena nema problema lustrirat nas i upirat prsom u nas, a njima HDZ već 30 godina nudi partnerstvo i suživot, nudi im zajedništvo koje ovi ne doživljavaju, jer da bi bili za zajedništvo za početak trebaju se osjećat Hrvatima, a jasno je da je to njima stran pojam.

stoga neka zokija i tita, dok god Hrvati ne shvate tko je neprijatelj, i ne usmjere cijevi na spram njih dotle neka ih. jer pun mi je kurac kolindine kamilice, i pričanja priča o zajedništvu. koje jugolinijašima daje vjetar u leđa, umjesto da ih se eliminira političkim metodama njih se stalno održava na životu preko HDZovog zajedništva.

stoga dok god u HDZ i hrvatsku ne dođu ljudi, kojima će ovo biti jasna računica, dotle me ne zanimaju nijedni izbori. jer ništa neće promjenit, bez onih koji su svijesni da jugo kadrove i balkanijadu treba uklonit iz hrvatske. mene ne zanima nijedna stranka, mene zanima hrvatska, tako da Kolinda je s 5 godina zanemarivanja hrvatske i hrvata dobila što je i zaslužila. ona nije smjela biti nagrađena za svoje nečinjenjenje, i urpavo su je hrvati trebali kaznit, a ne da jugoslaveni izaberu svog idola. osobno me ne jebe previše ta jugo bajka, jer znamo kako one završavaju svi ovi naši kreteni koji o tome fantaziraju nađu se u srbijanskom loncu, koji na kocu sjebe i njih koliko i nas. tako da od te jugolinijaške priče neče biti nikada ništa, baš zato jer su Srbi takvi kakvi jesu, tako da mene nije strah za Milanovića, samo neka on podilazi Vučiću, jedno je sigurno Vučić neće njemu, i zato i neka Vučića i neka Srba i neka Milanovića, svi oni svako na svoj način doprinose otriježnjenu hrvata i dovest će do toga da ćemo jednog dana imati normalnog predsjednika ili predsjednicu, odnosno premijera ili premijerku. tako da se ja ne uzbuđujem Milanovićem i Titom, jer svi oni su kratkotrajne pojave, kao i SFRJugoslavija i antifašizam, oni su to brendirali da traje vječno, a nije trajlao ni pola stoljeća, sada traje samo u njihovim propagandnim medijima, koji poliriraju tu priču ali neće ni to vječno. prodavanje magle, kad tad mora završit.

Datum registracije
    Nov 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Al je kriv kaj se upleo u drugi krug i to u Milanovićevu korist. Dal sam mu glas, ali nakon ovoga više nikad. Ne kuži osnovne stvari u Hrvatskoj u vezi politike ili kuži pa je bio Zokijevi igrač.
    Da. Kad imaš dva kandidata, jednog ljevice i jednog desnice, bez obzira na ideološku čistoću, logičnije je da kao desničar podržavaš desnog kandidata. Pogotovo ako kao ultimativno zlo prepoznaješ Milanovića, Josipovića i slične. Neven Sesardić je danas imao dobru objavu na facebooku koja se dotiče ove teme.

Ima li link di se mogu pratit rezultati.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Dao sam mu i ja glas u prvom krugu, a njoj danas.
    Ona je imala katastrofa kampanju, ničim se nije potrudila da privuče škorine glasače, ali baš ničim, nego opet neko jedinstvo i slične gluposti.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Svađe na desnici dovode do ovakvih scenarija. Ne znam što se drugo može očekivat u ovakvim okolnostima. Ovo je poprilično loše za nas, no ako SDP sada dobije krila i osvoji parlamentarne to će tek bit zabavno. Nitko od nas nije zadovoljan kandidatima, ali treba biti pragmatičan, samo je problem što kod nas prevladava iracionalnost.
    Tragedija je što to nije nikakva svađa na desnici. Kako može desnica biti tip koji se ženi četnikušom i boli me kurac jel mu to smeta kad mu se kaže, koji napiše pjesmu koju svi shvate kao Gotovininu a on to opovrgne i ne smeta mu što ju je iskoristio i Ratko Mladić, koji još doda da nikada nije iskoristio riječ "Hrvatska" u svojim tekstovima, koji je otišao iz HDZ-a kada je Karamarko postao predsjednik a Jaca je bila u redu valjda, koji nešto trtlja oko Tite i njegove biste, pa to je najobičnija inačica te Jace Vlaisavljević, tzv. Kosor, svaka riječ i djelo mu smrdi na libtarda. Nije ni ova Grabar ništa drugo doli centar koji naginje lijevo ali bar ima nekih dobrih strana tipa Inicijativa triju mora, ovaj nema ništa. Pa čim su ga poduprli Mesić i YUsifović odmah je bilo jasno što se zbiva. Thompson je ta desnica ako smo već kod pjevača, i to ne samo na riječima nego i djelom a ne ovaj prelivoda. Ali dobro, sreća pa ova mahnita komunjara dolazi na mjesto bez puno ovlasti. Za 5 godina toliko će iziritirati svakog normalnog Hrvata da će ga naganjati zasranom motkom s Pantovčaka.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    nema ovdje ni Škore, ni krivnje birače, HDZ je dobio što je zaslužio. I više je ndobio neog što je zaslužio. Zoki predsjednik.

Pa što. nema više "što Hrvati imaju s Dubrobnikom". zaštitnicom četničkog vladike Porfirija. Ona koja je Hrvatsku Vučiću dala na pladnju. Koja je podržavala Divjakušu, primala Jelenju Veljaču. Koja nika dnije stala uz svoje biračko tijelo. za tim da žalim?

Idu daleko bitniji parlamentarni izbori i tu treba bit pametan ali nisam siguran koliko su akteri kojima se nude glasovi ljudi koji su ostali kući ili poništili listić ili začepljenog nosa glasali za Kolindu.

HDZ je požnjeo što je posijao.
    Dogodilo se kaj sam rekao, poraz Kolinde će vrhu HDZ-a biti dokaz da su vodili previše desnu politiku. To je sad Jandroković rekao.

Kolinda vam je bila loša desničarka pa sad skrećemo radikalno ulijevo, to će biti milina.

Kaze njonjo da priblizavanje desnoj struji ne donosi rezultate.Sad ce oni u maticno krilo paartije.
    Da ima normalnih u HDZ u ovu stoku od Njonje do anemicnog bi naglavacke izbacili vanka

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A zasto ne spominjes Plenkovica, Kuscevica i ekipu.
    Pa oni su u polovici koju je Škoro srušio.

Datum registracije
    Nov 2013
    Trebao je šutiti, ovak je utjecal na ishod izbora i to u korist jugoboljševika. Ja sam jednostavan čovjek, tko je pomogao jugoboljševiku taj je na njihovoj strani.
    Da, prvo se riješiš protivnika kojeg percipiraš kao najveće zlo, onda se kasnije unutar svoje opcije boriš za poziciju.

Dao sam mu i ja glas u prvom krugu, a njoj danas.
    Ona je imala katastrofa kampanju, ničim se nije potrudila da privuče škorine glasače, ali baš ničim, nego opet neko jedinstvo i slične gluposti.
    Nije, ona je žešći naivac i idealist izgleda. Ne kuži tko su joj birači i to bu je stajalo poraza.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove