Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 96 od 110 PrviPrvi ... 46 86 94 95 96 97 98 106 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,901/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Glasa. Ako Milanče izgubi malo ću proslavit. A ako izgubi zahvaljujući glasovima dijaspore razvalit ću se do daske.
    Ja ču se s gušton javit ovoj trojici ili četvorici bivših JNA oficira iz portuna. Jedan je bija isprid mene na glasanju a od žene san mu mislija da je Jovanka Broz kakvu prekrasnu punđu od frizure je imala. Neznan kako je yugoTBF nisu uzeli za spot nostalgične.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ja ču se s gušton javit ovoj trojici ili četvorici bivših JNA oficira iz portuna. Jedan je bija isprid mene na glasanju a od žene san mu mislija da je Jovanka Broz kakvu prekrasnu punđu od frizure je imala. Neznan kako je yugoTBF nisu uzeli za spot nostalgične.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Inkvi ti i dalje ostaješ pri svom da ne izlaziš?
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Bilo bi idealno da izgubi zahvaljujući glasovima dijaspore, mislim da bi bilo više kmečanja nego kad je Trump dobia u Americi
    Po meni je 50-50 jer su i on i ona loši kandidati. I neče se glasat za njih nego protiv njih. I ovo je jedina istina da če ti birači odlučit.

Izlaznost treba ocijeniti u 17 sati jer naši glasuju nakon mise, iako se vidi da Slavonija malo šteka ali zato Dalmacija razvaljuje jer ovaj put nema lošeg vrjemena. A glede pobjednika, bilo bi zbilja urnebesno da odluče Hrvati iz BiH. To bi bio takav živčani slom među jugoslovenima kakav nije viđen još od Trumpa.

Po meni je 50-50 jer su i on i ona loši kandidati. I neče se glasat za njih nego protiv njih. I ovo je jedina istina da če ti birači odlučit.
    Niko ko da glas Milančetu neće to napravit jer je glasa protiv Kollinde.

Upravo tako.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Inkvi ti i dalje ostaješ pri svom da ne izlaziš?
    Da, I objasnio sma toliko puta zašto neću. Za njega ne mogu jer nisam mazohistički poremećen a za nju neću jer je radila to što je radila. Nikad se nisam našao s njom po nijednom pitanju. Toliko sam puta napisao. Porfirije, Vučić, istanbulska, Marakeš, Divjak, a savjetnica joj je Hrga Stefanović koja priča po šeher Sarajevu kako Hrvati nemaju veze s Dubrovnikom.

Ogadila mi se.

Al nisam ni ljude pozivao da ne glasaju za nju. Nek svatko radi po osjećaju.

ja imam osjećaj da se sve perpetuira i ništa se ne mjenja. Ko neka baruština.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 16:34

I ne moramu dat glas, dovoljno je da ostanu domu ili zaokruže br. 3 šta ih je svitova pametni Škoro.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Izlaznost treba ocijeniti u 17 sati jer naši glasuju nakon mise, iako se vidi da Slavonija malo šteka ali zato Dalmacija razvaljuje jer ovaj put nema lošeg vrjemena. A glede pobjednika, bilo bi zbilja urnebesno da odluče Hrvati iz BiH. To bi bio takav živčani slom među jugoslovenima kakav nije viđen još od Trumpa.
    ma kakv Trump ikurac. Hopsali bi ko medvjedići na baterije misec dana.

Možda Vlatka Pokos napiše dramatičan status iz Canade, Tatjana Jurić?!? Oni najneduhovitiji ljudi na svijetu iz News bara. Mile Kekin harlekin. Slavica Lukić neudana Pupovac. trodimenzionalni Miljenko Jergović. Vedrana ( kurac mi je vazda u ustima) Rudan. Možda Mrle i ekipa budu na riječkom korzu ispaljivali cijelu noć čepove iz guzice. Možda poskoče Kangrgine knjige s polica. I spadne prašina s njjih.

Koji je to bazen potencijalnog urnebesa.

I ne moramu dat glas, dovoljno je da ostanu domu ili zaokruže br. 3 šta ih je svitova pametni Škoro.
    Istina. Al' ja govrim samo o nima koji će glasat za Milanovića. Kod njih nema ni glasanja protiv, ni poništavanja listića ni neizlaska na izbore.

Necu joj dati glas,al daj Boze da joj pobjedu donesu Hrvati iz BiH.
    Da ova stoka jugoslovenaka pocrka od jada

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dal sam glas Kolindi.
    Morat ćemo i ostatak Varaždina poženit iz Imotskog )))

Izgleda da Slavonci bojkotiraju drugi krug, nema Škore.

40.000 glasača u inozemstvu, dobit će Kolinda s dijasporom, ljevičari će se pjeniti tjedan dana.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Morat ćemo i ostatak Varaždina poženit iz Imotskog )))
    Hehe.

Neka mi Bog oprosti,al kad sam vidila da su susjedi dosli glasovat a jedna me toliko najarcala na fesju,zqokruzila sam dvicu.
    A i radi mira u kuci

Sve županije imaju veći izlazak, rekorderi povećanja prema 1. krugu Istarska i Splitsko-dalmatinska i inozemstvo.

Ajooj..vidi se što je čvrsta muška ruka..)))

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove