Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 95 od 110 PrviPrvi ... 45 85 93 94 95 96 97 105 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,881/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Danas je najbitnije da Milanče ne pobjedi a onda krajen godine nove karte se dile i teško da če ko moč sastavit večinu bez treče opcije. Tu če se vidit ko je ko i oče li ostat pri svojin stavovima ili če se prodat za funkcije. S obziron na iskustvo hrvatske političke scene teško da ima nepotkupljivih a ako oh ima nema ih više nego prstiju na jednoj ruci.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Apsolutno si u pravu.
    Zagreb i zagrebačka županija će biti ključne.
    Dalmacija će anulirati Istru, Rijeku i Varaždin.
    Zasad dajem malu prednost Milančetu.
    Nije tolika razlika u SD u korist Koko da bi anulirali ove tri županije. Kad bi tako bilo Koko bi premoćno pobijedila, ni Zagreb joj ne bi pomogao. Zagrebačka županija je druga stvar, tu i nema Muljanče neku ekstra prednost ako je uopće ima.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Za sendvicare znaju jer kao i svaki jugo supak, vise po srpskim portalima, gledaju zadrugu i srbijanske rijalitije, idu na brenin koncert i opcenito nos ne vade iz mile im i bratske srbije.

Neki dan gledam jednog jugo stakora, kao nekakav food vloger, otislo govno u Srbiju da Hrvatima prezentira beogradske kulinarske delicije. Pa se jadan skupio u grupi nekih gedzovana, koji bi mu najradije ebali majku ustasku ali nece zbog kamere. Ni ne registruju ga, a on klasicni hrvatski izrod, studira na crvenim faksovima, bradica, pederski izgled.

Meni je izuzetno zabavno kako jugo bagra u HR, graDZani iz bejha i srbijanska scena, svi zajedno udruzeno navijaju za Milanceta i ebu majku "mrskim hercegovcima i bosancinama"

Davno rekoh, sve njih ujedinjuje mrznja prema svemu hrvatskom.

jednog takvog sličnog je namlatilo u nekoj srpskoj septičkoj jami zvanoj neka "Zadruga" di se javno jebu i tuku. Tamo je otišla neka kokoš iz Hrvatske ( tipa ovih sa foruma yu) pa je on kati došao podržat pa ga neki gedžovan raspalio po gubici psujuć Zagreb i Hrvatsku.

Svi yumediji u Hrvatskoj su to prenijeli kao bitnu vijest što se događa u primitivnom srpskom jebarniku. Pa se onda čude što Fahreta Živojinović dvaput Arenu nakrca.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 16:40

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije tolika razlika u SD u korist Koko da bi anulirali ove tri županije. Kad bi tako bilo Koko bi premoćno pobijedila, ni Zagreb joj ne bi pomogao. Zagrebačka županija je druga stvar, tu i nema Muljanče neku ekstra prednost ako je uopće ima.
    U Dalmaciji ce Koka pobjedit bez problema. Mislin da če i u Splitu odnit pobjedu u večini kvartova.

Mislio sam na sve četiri dalmatinske županije.
    Sve ovo sto pišemo su samo procjene, previše je nepoznanica.

Glasao sa u Vitezu, gužva je bila osjetno veća nego u prvom krugu.
    I dalje mislim da će gasovi iz BiH biti presudni, ako tao bude ima da uživam, ne razumijem potrebu da se ikome pravdamo!
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

jednog takvog sličnog je namlatilo u nekoj srpskoj septičkoj jami zvanoj neka "Zadruga" di se javno jebu i tuku. Tamo je otišla neka kokoš iz Hrvatske ( tipa ovih sa foruma yu) pa joj on kati došao podržat pa ga neki gedžovan raspalio po gubici psujuć zagreb i Hrvatsku.

Svi yumediji su to prenijeli kao bitnu vijest što se događa u srpskom primitivnom jebarniku. Pa se onda čude što Fahreta Živojinović dvaput Arenu nakrca.
    Je, pred novu godinu, lik je jedan od tih jugo pacenika, proglugao sam mu ime i naravno, prije 3-4 godine na indexu kmeci protiv ustasoidne Hrvatske pa mora u Norvesku na rad... iz Zupanje lik, i sad je u Norveskoj na radu... sad otisao u Beograd i dobio batine od gedze. Pa trazi zastitu od "ustasoidne Hrvatske".

Sta ti je karma.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    U Dalmaciji ce Koka pobjedit bez problema. Mislin da če i u Splitu odnit pobjedu u večini kvartova.
    Dobit će prigradske kvartove ka i uvik. Al Spinut, Lovret ,Lučac- Manuš, Split 3, Bačvice, Bol, i sl mislim da HDZ nikad nije dobio. Ni 90-te. jedino Varoš zadnji put al Varoš je ispražnjen od domaćih ljudi. To su sve apartmani. Iša sam svojom nekadašnjom ulicom Kamenitom ove godine, nema nikog a nekad je vrilo od ljudi. I onaj mali park u Kamenitoj su betonizirali. Dobit će Kman, Sućidar, Kacunar, Brda, Ravne njive, Mertojak eventualno, Dragovode, Mejaše, Barutanu, Šine, Stobreč..

To ti je ona priča od bandire da kad su se vraćali s terena, 90% ljudi bi izišlo iz autobusa do Prime 3. To je i neka razdjelnica Splita po glasovima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 15:44

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Mislio sam na sve četiri dalmatinske županije.
    Sve ovo sto pišemo su samo procjene, previše je nepoznanica.

Glasao sa u Vitezu, gužva je bila osjetno veća nego u prvom krugu.
    I dalje mislim da će gasovi iz BiH biti presudni, ako tao bude ima da uživam, ne razumijem potrebu da se ikome pravdamo!
    Što bi se pravdao. Jebe se mene što će uprazno prijetiti rahitični leftardi sa filofaksa.

Meni je jedino bed što ona tu podršku Hrvata iz BiH nije ničim zaslužila. Baš ničim.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Meni je izuzetno zabavno kako jugo bagra u HR, graDZani iz bejha i srbijanska scena, svi zajedno udruzeno navijaju za Milanceta i ebu majku "mrskim hercegovcima i bosancinama"

Davno rekoh, sve njih ujedinjuje mrznja prema svemu hrvatskom.
    Volija bi vidit porijeklo i DNK tih jugovića šta su napaljeni na Bosance i Hercegovce.

Što bi se pravdao. Jebe se mene što će uprazno prijetiti rahitični leftardi sa filofaksa.

Meni je jedino bed što ona tu podršku Hrvata iz BiH nije ničim zaslužila. Baš ničim.
    Ma naravno da nije zaslužila, to je jasno svima.
    Dvije pametne o BiH nije rekla za vrijeme kampanje, a za vrijeme mandata isto tako.

Kad vidiš sto pišu o nama, moram priznati da ću uživati ako budu naši glasovi presudni.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Volija bi vidit porijeklo i DNK tih jugovića šta su napaljeni na Bosance i Hercegovce.
    Ne bi virava da među njima ima dobar postotak Bosanaca i Hercegovaca čak. I To Hrvata

koji se pokondire kad dođu u Zagreb, Split, Osijek i misle da će biti primljeni ako pljucaju po svojima.

Naravno tu su i potomci onih koji su otvarali vrata šarcem u stanovima Donjeg grada i s čijih fasada vise krpe takve da te strah proć ( briga ih, nisu ih gradili) i koji su izbacivali wc šolje iz stanove jer tko je vidio jest i srat pod istim krovom. U Donjem Gradu SDP rastura. Samo to je populacija koja polako odumire.

A ima tu i etničkih Hrvata iz HR. Hrvati su poznati etnomazohistički nastrojeni pa će rađe mrziti svog sunarodnjaka nego neprijatelja. I nije to ni od komunista samo. Starčević i Matoš su o tome još pisali.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 16:42

Malo sto je ona pametno uopce i rekla.

Potpuno je razumljivo sto masa domoljuba ne zeli glasovati za nju, po cijenu dolaska Milanovica na Pantovcak.
    Kolika je razlika izmedju Hrge i Pilsela (i ima li je uopce) a da bi prosjecan domoljub imao razlog da izadje u drugi krug. U zagradi je kljucno.

Domoljubi su taoci postojanja HDZ-a, da nema te interesne stranke malo vece grupe mufljuza, desna opcija bi imala cisci pogled na stvar. Ali sa druge strane, mozda je HDZ takav kakav jeste i produkt dezorjentiranosti domoljubnih Hrvata.
    Kod nas se ide iz krajnosti u krajnost, gomila njih dodrinasi, gomila ih ne zna ni gdje udaraju, citava ekipa intersdzija, prodaju se za saku srebrnjaka, mozda je sve to djelo udbe i kosa koji su od Hrvata napravili iskompleksirano stado ovaca, a mozda smo samo takav narod.

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Na stranu ove ideološke priče (koje me ne zanimaju više), koja je logika izabrati tipa koji je bio neuspješan premijer, odnosno premijer koji je izgubio izbore? Kolinda je katastrofa u svakom smislu, tu se svi slažemo, ali nije mi jasna ekipa koja Milanovića reklamira kao "promjenu", kakva promjena jbt, pa tip je potrošena figura. Da je bilo koji drugi kandidat ljevice ok, ali on? Nemaju ništa bolje? To mi je fascinantno. Ako on bude izabran neću se uznemiravati, samo mi je sve skupa apsurdno.

Glasa. Ako Milanče izgubi malo ću proslavit. A ako izgubi zahvaljujući glasovima dijaspore razvalit ću se do daske.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Na stranu ove ideološke priče (koje me ne zanimaju više), koja je logika izabrati tipa koji je bio neuspješan premijer, odnosno premijer koji je izgubio izbore? Kolinda je katastrofa u svakom smislu, tu se svi slažemo, ali nije mi jasna ekipa koja Milanovića reklamira kao "promjenu", kakva promjena jbt, pa tip je potrošena figura. Da je bilo koji drugi kandidat ljevice ok, ali on? Nemaju ništa bolje? To mi je fascinantno. Ako on bude izabran neću se uznemiravati, samo mi je sve skupa apsurdno.
    Ma kakva promjena, oni samo smisljaju parole, bitno im je da njihov dodje na vlast kakvu takvu.

Njima je i SDP promjena, iako je SDP isto sto i HDZ, nikakve razlike nema. Prodaju jeftinu demagogiju kako je SDP posteniji, a HDZ kriminalna organizacija. Jer im je tako servirano iz Nacionala i slicnih udbaskih medija. Ne da im je nametnuto misljenje, oni tako i misle, nego dobijaju loptu na volej od svojih medija.

200 obitelji i slicne gluposti, koliko takvih fraza imaju crveni gadovi. Ni preko 20 godina poslije, ne znaju nabrojati tih 200 obitelji. Ali bitno je da se vrte teze. Ona stara, sto puta ponovljena laz postaje istina.

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Glasa. Ako Milanče izgubi malo ću proslavit. A ako izgubi zahvaljujući glasovima dijaspore razvalit ću se do daske.
    Bilo bi idealno da izgubi zahvaljujući glasovima dijaspore, mislim da bi bilo više kmečanja nego kad je Trump dobia u Americi

Samo citati onu temu gdje bljuju zuc po Hrvatima Herceg Bosne, ne zbog njih vec zbog nasih takozvanih desno orjentiranih, oni se njima idu pravdati kao pa eto ne glasuju Hrvati iz HB za HDZ, samo uhljebi... kome se pravdas bem te glupa.

Sacekati rezultate, pa ako odluci Herceg Bosna, otvoriti sampanjac i "lizati im suze" ko onaj debeli u onom crticu.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    To je i meni misterij.

Ja sam mislio da je on definitivno otiša iz politike. Kao uša u neki strava biznis ( moš mislit) pa savjetuje Ramu. Pa u čemu ćeš ti savjetovat Ramu, ma ne samo Ramu neko ikoga, koga bi on savjetova ili ga konzultira taj bi propa za misec dana, vjerojatno mu netko vraća dug iz vremena kad je bio premijer ili pere nečiju lovu, on je zaradio nije. A izgleda da mu je i Rama vraća postotak za pranje u naturi. Uvalio mu kokain prve klase pa s njim razvaljuje.

uz sve to lik koji sam sebe prijavljuje na minimalac nema što radit u utrci za predsjednika ( to nije stvar smije li se to ili ne, to je stvar stava, higijene, odnosa prema državi, kakav primjer ti daješ al to leftarde sa filofaksa ne zanima. Oni ko konji imaju one štitnike sa strane očiju da ne mogu gledat ni lijevo ni desno, isprike konjima).

Tu ga je Koko da ima zrno soli u glavi mogla podjebavat da je super jer će od Nove Godine dobijat dvista kuna više koliko se minimalac povisio. Da ona to zna.

Čovjek je i na prvo i na treće sučeljavanje došao razvaljen kokom. Ali Koko to nije znala iskoristit kad je ograničena.

A nemaju nikog jačeg. Sve ostalo je ajme i kuku. Doduše nema ni druga strana ništa jače adute.

Al njegov povratak u politiku je jedna od bizarnijih stvari. Ostao je isti bahati lažljivac kakav je i bio, šupalj po svim pitanjima al s druge strane imaš Koko.

Kokain protiv Koko. Čuo sam dobru foru kao ona pije a on šmrče. Alkoholom protiv droge.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove