Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 94 od 110 PrviPrvi ... 44 84 92 93 94 95 96 104 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,861/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

DIP zabranio udruzi U ime obitelji nadzor nad izborima u Zagrebu.

Jel vi shvaćati koje će tu krađe biti za Milanovića? Samo se vi nećkajte.

Krenula hajka medija na glasače u BiH.
    Te redovi, te prije otvaranja se čeka, a naravno da nitko neće da napiše da treba putovati i preko 100 km da bi se glasalo.
    Poslije prvog kruga sam napisao da imam osjećaj da će glasači iz BiH presuditi i dalje sam tog mišljenja.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    O cemu pricas?
    o kandidatu desnice koji to nije, dapače.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    o kandidatu desnice koji to nije, dapače.
    Pa dobro, ciji je onda?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

https://www.izbori.hr/pre2019/odaziv/2/index.html

Zokijeve županije razvaljuju. Po ovome ako ostane ovaj omjer Milanče je siguran predsjednik.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Koja pljuvačina po Hrvatima iz BiH!!!!! Otvorena mržnja - bez granica.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Udruzi "U ime obitelji" zabranjeno promatranje izbora jer su, pazi sad, pristrani.

Tko vlada Hrvatskom, HDZ ili SDP???

Mislim, a sta je GONG nego pristran, pa oni su cak na nekim izborima otvoreno agitirali za SDP, po studiju Prisavskog JRT-a.
    Bivši dugogodišnji izvršni direktor GONG-a Dragan Zelić je postao izvršni tajnik SDP-a. Dovoljno rečeno.

Takozvane nevladine neprofitne udruge koje se bave politikom su ništa drugo nego nečije produžene ruke i najčešće su lijevo-liberalno nastrojene i iznutra rovare protiv obitelji, tradicije, naroda, onoga što se smatra "konzevativnim", "patrijahalnim" a nije ništa drugo nego prirodni poredak temeljen na stoljećima biološko-evolucijskih uvjetovanosti i genetike.

Ali tako to ide sa suvremenom zapadnom demokracijom. Idioti glasuju, zanose se političkim ološem, demagozima te veleizdajice i kriminalci vode državu do raspada sustava kada nastupa čišćenje od nagomilanog smeća i sustav se vraća u normalu.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    https://www.izbori.hr/pre2019/odaziv/2/index.html

Zokijeve županije razvaljuju. Po ovome ako ostane ovaj omjer Milanče je siguran predsjednik.
    Točno.
    Medjutim treba uzeti u obzir da su te županije imale dobru izlaznost i u prvom krugu.
    Gledam SDŽ ima povećanje malo manje od 5% u odnosu na prvi krug.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    DIP zabranio udruzi U ime obitelji nadzor nad izborima u Zagrebu.

Jel vi shvaćati koje će tu krađe biti za Milanovića? Samo se vi nećkajte.
    Ti udbaši posvuda,nije ni čudno što hdz nikako da pobjedi na nekim izborima.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Bivši dugogodišnji izvršni direktor GONG-a Dragan Zelić je postao izvršni tajnik SDP-a. Dovoljno rečeno.

Takozvane nevladine neprofitne udruge koje se bave politikom su ništa drugo nego nečije produžene ruke i najčešće su lijevo-liberalno nastrojene i iznutra rovare protiv obitelji, tradicije, naroda, onoga što se smatra "konzevativnim", "patrijahalnim" a nije ništa drugo nego prirodni poredak temeljen na stoljećima biološko-evolucijskih uvjetovanosti i genetike.

Ali tako to ide sa suvremenom zapadnom demokracijom. Idioti glasuju, zanose se političkim ološem, demagozima te veleizdajice i kriminalci vode državu do raspada sustava kada nastupa čišćenje od nagomilanog smeća i sustav se vraća u normalu.
    Nitko nikad nije ni sumnjao čiji su ti iz gonga,ali ovi iz UIO su uspješno zavarali mnoge,mene isto. Ali i nas budale možeš varati samo neko vrijeme.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Točno.
    Medjutim treba uzeti u obzir da su te županije imale dobru izlaznost i u prvom krugu.
    Sad imaju još veću, u postocima. Slavonija daleko najgora po izlaznosti a ni Dalmacija nije puno bolja.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 13:57

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Koja pljuvačina po Hrvatima iz BiH!!!!! Otvorena mržnja - bez granica.
    Uspjenili su maksimalno. Na forum.yu su samo prema njima sipali mržnju 10 stranica. Malo ih je primirila ova izlaznost i njezin raspored pa su sad u latentnoj euforiji.

Kad bi stvarno odlučili glasovi iz Bih mislim da bi prijetili da će krenut na Hrvate BiH.

Kad ne bi znali kolike su to kukavice i jebivjetri.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-01-2020 at 14:22

Koje su sve Zokijeve županije? Osim Istre i Primorsko-goranske? Pretpostavljam i Zagrebačka i Varaždinska. A možda i Krapinsko-zagorska. Nikad mi ti ljudi neće biti jasni.
    Ali dobro, s obzirom na izbor koji imamo... inače će u mojoj županiji garant dobit Kolinda, što opet nije neka sreća. Ne zbam kad je zadnji put i je li uopće bila ovdje, možda na maratonu lađa. Ali HDZ-ovih poslušnika puno previše, pa nema straha za nju.
    .

Inače, što se tiče štakora s Anderlonova foruma ili sljedbenika gulitelja krumpira, voljela bih više od ičega da presude glasovi mrske im dijaspore i "ognjištaraca" iz BiH. Samo da ti internetski jurišnici dobiju gadan stupanj gastritisa.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Točno.
    Još da nadodam ovo. Bitna je izlaznost u županijama koje imaju najviše birača. Tu je Zagreb skoro četvrtina Hrvatske. Što vrijedi ako Kolinda dobije premoćno Liku kad tamo ima glasača ko u osrednjem zagrebačkom kvartu.

Muljančetove su županije naseljenije i imaju više birača. Tu je Kolindina jedino SD i donekle Osječko baranjska.

Npr Kolinda je smanjivala razliku prema Milanoviću postocima ali je razlika u broju glasača je rasla pa dosegla preko 50 000.

BiH Hrvati i dijaspora ukupno ovim tempom mogu do 40 000-50 000 glasova i to maksimalno i mogu presuditi ako razlika bude do 1,5% maksimalno u korist Muljančeta

Dakle, predsjednik Milanovic, sa Pilselom i Jovanovicevm kao savjetnicima.

Milina.

Cestitam svima koji slave.

a sta onaj crveni pacov aka anderlonov moderator stavlja link na ono smece od foruma

samo reklamu udara

"tamo je atmosfera "ja tebi serdaru, ti meni vojvodo a kod kuće ionako znaju kakva smo govna".

onakvo jednoumlje nije vladalo ni u SSSR-u za vrijeme kovhoza i sovhoza.

Još su debili preuzeli onu goru srpske opozicije pa nazivaju Kolindine glasače "sendvičarima". iako se za razliku od Srbije nigdje nije vidjleo da HDZ-ovci kakvi jesu da jesu dijele sendviče. Tu se vidi njihova "orginalnost i duhovitost". Tamo ne samo da je moralni ološ, tamo je i intelektualni ološ. Rugaju se Kolindi a ona ima bar pet fraza koje ponavlja. Oni imaju dvi. Sendičari i još jedna.

isto ko da su štancani u nekoj komunističkoj manufakturi.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Još da nadodam ovo. Bitna je izlaznost u županijama koje imaju najviše birača. Tu je Zagreb skoro četvrtina Hrvatske. Što vrijedi ako Kolinda dobije premoćno Liku kad tamo ima glasača ko u osrednjem zagrebačkom kvartu.

Muljančetove su županije naseljenije i imaju više birača. Tu je Kolindina jedino SD i donekle Osječko baranjska.

Npr Kolinda je smanjivala razliku prema Milanoviću postocima ali je razlika u broju glasača je rasla pa dosegla preko 50 000.

BiH Hrvati i dijaspora ukupno ovim tempom mogu do 40 000-50 000 glasova i to maksimalno i mogu presuditi ako razlika bude do 1,5% maksimalno u korist Muljančeta
    Apsolutno si u pravu.
    Zagreb i zagrebačka županija će biti ključne.
    Dalmacija će anulirati Istru, Rijeku i Varaždin.
    Zasad dajem malu prednost Milančetu.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove