Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 90 od 110 PrviPrvi ... 40 80 88 89 90 91 92 100 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,781/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Fora je da je pripremljena, citala je sa papira 70% vremena, a opet je izgledala jadno...
    Ma što će oni njoj napisati na papir. Ova jedna arhitektica, onaj Madžar doktor medicine (i još napravi glupost) Nema to ni s čim blage veze. U rangu su sa našim piskaralima.

Znači večeras u 20 i 20 novo sučeljavanje.Koka je potvrdila dolazak a Milančeta se još čeka.Bago na aparatima oče se Milanče pojavit ili neće.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Inace,tata "Lagera" osnovnoskolac j i udbasija kako mu tepaju Posusaci,stari je pajdas sa Zoranovim tatom jos iz onog vremena..
    Inace,jedan Basic je nedavno zavrsio iza resetaka....

Ne mogu vjerovati koliko je loša u ovim sučeljavanjima.
    Pola forumaša bi obrisalo pod sa Zokijem, a ona ko papagaj ponavlja napamet naučene fraze i nikako da izađe iz tih floskula.
    U drugoj debati nisam čuo ni jednu izjavu kojom bi se približila desnim biračima, nego se opet ulizuje ljevici, sve čini i govori kao da želi da desnica ostane kod kuće.
    Teška katastrofa.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

To je istina i pokazuje koliko je naivna kad misli da će biti predsjednik i ljevice i desnice. Desnica joj može dati novi mandat, ali njoj su draži gej udomitelji. Vidjet ćemo danas, na neprijateljskom je terenu, ili će potaknuti svoje birače na izlazak na izbore i tako osvojiti novi mandat ili dolazi Zoka bandit.

Milanović od 1985. komunističkoj partiji Jugoslavije

Postao član tijekom dolaska na vojni rok u JNA u Beogradu. Evo kako je opisao svoje razloge ulaska u KPJ.

Unatoč komunističkim idejnim stremljenjima u mojoj porodici, a samim tim i odgoju, do odlaska u JNA nisam ušao u članstvo SK, prvenstveno iz razloga subjektivne prirode, a to su loš rad partijske organizacije u mojoj školi i mjesnoj zajednici, loš sastav članstva i ostali činioci koji su kod mene stvorili prilično loš dojam o radu SK i samim tim djelovali odbojno. Lično smatram da se takve karakteristike mogu pripisati najvećem broju OOSK u Zagrebu. Inače, moja uvjerenja su izrazito komunistički orijentirana, zahvaljujući prvenstveno odgoju i utjecaju oca i druženju s tom vrstom literature, pa stoga bez lažne skromnosti mogu reći da, iako sam tek nedavno primljen u članstvo, sam s ovom problematikom odlično upoznat i da mi je idejno-politička svijest na visokom nivou”.

Nakon što je JNA oficirima u Beogradu prokazao nedostatke partijske organizacije u Zagrebu, Zoran Milanović je napisao: “Dolaskom u GMTBR (nap.: ‘Gardijska mehanizovana brigada’ u Beogradu) uvidio sam da ovdje vladaju drugačiji odnosi, te me je sama spoznaja o tome na neki način ohrabrila, a prijedlog za prijem u članstvo kao prvi iz svoje generacije, izuzetno polaskao”.

Dnevno prenijelo, možda je, možda nije istina, ali ne bi bilo tko bio Račanov nasljednik.

Milanovic veli da mu to smjesta Vaso -Vucic,sto po meni i nije nemoguca opcija buduci da Beograd ima sve o nasim presvucenim komunistima.
    A kako je jucer opleo po Beogradskoj carsiji meni ovo nije nemoguce za povjerovat.
    Da je to kod nas u arhivi ,davno bi se netko toga docepao.

I tu je kontradiktoran kao i uvijek. Ako je falsifikat kao što kaže, što će tu Beograd i Vučić u priči..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zato jer se Vučić jako bori da Milanović srboljubac ne dođe na mjesto predsjednika. Rukama i nogama kopa.

Kladim se da je Milanovićev skrivena biografija puno gora od ovog iskopanog dijela. Samo prokušani kadar dolazi na čelo SDP-a.

Nije falsifikat,Zoka je omladinac al ga je zatekla Beogradska carsija koja ga je ocito poslala HDZu upomoc.
    Inace ,dokument je objavio Boze Vukusic sto dosta govori.

Tri puta je šmrcnuo za nepunu minutu.

Izgleda da je opet u pitanju tzv "kolumbijska prehlada"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-01-2020 at 21:05

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Nije falsifikat,Zoka je omladinac al ga je zatekla Beogradska carsija koja ga je ocito poslala HDZu upomoc.
    pa on kaže da je faklsifikat. Ako je falsifikat, mogu ga napraviti i u Zagrebu što će im Beograd, to hoću reći.

inače što je rekao Grunf čisto sumnjam da bi on Beogradu bio mrzak. Oni Srbi koji izlaze glasat glasaju za njega skoro 100%

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pa on kaže da je faklsifikat. Ako je falsifikat, mogu ga napraviti i u Zagrebu što će im Beograd, to hoću reći.

inače što je rekao Grunf čisto sumnjam da bi on Beogradu bio mrzak. Oni Srbi koji izlaze glasat glasaju za njega skoro 100%
    Jugodesničarska taktika su obmane, laži, klevete, objede. I razdor. Oni ne mogu drugačije dobiti. Vidjet ćemo hoće li im uspjeti ovaj put.

Srbi će biti svi za Milanovića. Jović je jasno rekel.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Milanović s tom sintagmom Beogradska čaršija hoće reći da velikosrpska protuhrvatska politika stanuje u glavama malenog dijela ljudi koji trenutno vode Srbiju i da je on protivnik takve politike, ali je za dijalog sa Srbima.

To je naravno još jedna laž, on je batinao hrvatske branitelje, srbizirao Hrvatsku, izbijao hrvatske spomenike prije nego je Vučić došao na vlast.

To je ješka za naivne, da se prikaže kao domoljub. Ta sintagma već postoji stotinu godina, tak su se i prije njega naši Jugosi opirali Beogradskoj čaršiji do te mjere da nam fali pola države i 4 milijuna ljudi živi diljem svijeta.

Nije se posavjetovao sa savjetnicima i ponila ga prehlada pa svasta pise.
    Ma Zoka je komunist,ili kako si danas tepaju ti stari komunisti,da su oni hrvatski komunisti.Oni cetnike ne podnose.Pa jednoj Pusicki se kosa dizala od Vucica i Nikolica a ona ne zna bez regiona.
    Srbi u Hrvatskoj su jedno,al Beograd je nesto trece.Jos je jucer ispalio sacicu Srba u Crnoj Gori sto ni jedan hrvatski politicar se nije usudio komentirati a kamoli ih nalepusiti.
    I onda Kolinda nakon njega nesto nemusto komentira.

Nova glupsosova lažljiva anketa, kažu Zorangutan 45% a Kolinda 42%. Zna se da lažu zato što kažu da Kolinda dobija 61% Škorinih birača a Milanče 28%. To znači da ako primijenimo taj postotak na rezultate prvog kruga Kolinda dobija 41% svih birača a ostalo je još 21% ostalih birača, i tu kao dobija samo još 1% ukupnog broja... Naravno, još niti dijasporu nisu uračunali tako da bi stvarno Milanče trebao dobiti 70%+ svih preostalih birača samo da se izjednači a to je prilično nevjerojatno. Podsjećam da su ovi glupanderi prije drugog kruga predhodnih predsjedničkih izbora YUsifoviću dali 10% prednosti a izgubio je za 2%.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Nova glupsosova lažljiva anketa, kažu Zorangutan 45% a Kolinda 42%. Zna se da lažu zato što kažu da Kolinda dobija 61% Škorinih birača a Milanče 28%. To znači da ako primijenimo taj postotak na rezultate prvog kruga Kolinda dobija 41% svih birača a ostalo je još 21% ostalih birača, i tu kao dobija samo još 1% ukupnog broja... Naravno, još niti dijasporu nisu uračunali tako da bi stvarno Milanče trebao dobiti 70%+ svih preostalih birača samo da se izjednači a to je prilično nevjerojatno. Podsjećam da su ovi glupanderi prije drugog kruga predhodnih predsjedničkih izbora YUsifoviću dali 10% prednosti a izgubio je za 2%.
    Pa lažu, to im je taktika.

I tu je kontradiktoran kao i uvijek. Ako je falsifikat kao što kaže, što će tu Beograd i Vučić u priči..
    Sad sam se sjetio Don Ante Bakovića. Pričao je jednom mislim u nekoj emisiji na HRT-u - slijedeće.

Kaže - Ja skupio neke materijale da tiskam par vjerskih knjiga. I došao ja u Zagreb. Na koja sam god vrata ušao, kad bi čuli o čemu se radi, odbijali bi me.

I ja što ću kud ću - u Beograd. Došo pred neku njihovu ustanovu koja tiska knjige. Portir me poslao u neku sobu. Ja pokucam i uđem. Za stolom sjedi čovjek, košulja malo razdrljena i jede.

Dobar dan!
    Dobar dan!

Mene su poslali kod Vas. Ja bih štampao neke knjige.

Gleda on u mene. Vidi materijale. I kaže dajte da pogledam. Baković mu ih dade. Gleda on, gleda, a Baković će mu: Dali biste Vi to štampali.

Srbin diže pogled prema meni i upita:

''A jeli pope - imaš li ti da platiš?

Imam, imam!

Pa će da štampamo bre - nema problema.

Eto u Zagrebu nitko nije smio, a u Beogradu - nema problema - samo ako možeš da platiš.

Sve će da bude i sve može - samo - plati!

Možda je tako i taj papir o Milanoviću - dospio u javnost.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove