Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 77 od 110 PrviPrvi ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,521/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kviz pitanje.

Koja stranka nije nestala a HDZ je imao mogucnosti ugasiti istu.

a)HDSSB
    b)HSP
    c)SDP
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Mene opominješ - a ovo ne vidiš => hdz domoljub = četnik.
    je li HDZ u koaliciji s četnicima-je. I u čemu je problem. S kim si takav si.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa to za Milanovića i HDZ nije moja izjava nego Brune Esih. Dalje i eu izbore i predsjedničke će zeznuti ''desnica'' - kako je sad razvidno. Da li je to slučajno? Meni se čini da nije - previše puta se ista stvar događa - bit će da rade na nečiji daljinski. Neki se ovdje ponašaju po sistemu - ovo je sve pod kontrolom i ne vrijedi se truditi ionako se sve unaprijed zna - pa nek ''voda nosi sve'' - jer ovo ništa ne valja.

Jel sad jasnije?

Nije. I nema veze sa stvarnošću.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Zar hocete komuniste na vlasti??''

''Nejce nama marginalci odlucivati o tome kako ce da vodimo politiku, ziveo Jusej i moj drug Aleks Wolf, hoora' copyright Koka pratilja Porfirijeva.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    je li HDZ u koaliciji s četnicima-je. I u čemu je problem. S kim si takav si.
    Već sam napisao i ponavljam sadašnji vrh HDZ-a - a to traje od Ive Sanadera nije isto što i HDZeovi birači i članstvo. Ali neke stvari ovdje je džaba objašnjavati.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 28-12-2019 at 12:46

Nije. I nema veze sa stvarnošću.
    Itekako ima veze sa stvarnošću - samo što ti to ne želiš vidjeti. Uostalom Bruna Esih je bila sa Kolindom GK - pa je tek onda otišla i osnovala Neovisne. Možda joj vraća dug - najprije na EU izborima - a sad i na predsjedničkim. Ma nije možda siguran sam da joj vraća.

Normalnog čovjeka hvata muka od ove moralne panike kojom nas se želi raspametiti i nametnuti nam osjećaj krivnje ako ne glasamo za Porfirijevu pratilju.

Pa može ali imam ja npr par uvjeta ne baš teških.

razmislit ću o glasanju za Kolindu

ako

- prozove Plenkovića za otimanje narodu referendume, naloži ponovno brojanje potpisa ili raspiše referendum

- javno se pred cijelom nacijom ispriča što je pozvala Vučića zbog kampanje za beogradske izbore da bi se ovdje "kurčio" i izigravao Srbendu jer nigdje drugo ne može osim u Srbiji i Hrvatskoj.

- se javno ispriča što je zabranila određena pitanja gosn Vučiću na presici.

- se javno ispriča hrvatskom narodu što je organizirala "mali Gazimestan" u Lisinskom kojega više od toga ne može očistiti ni solna kiselina.

-se javno ispriča hrvatskom narodu što se četniku žalila na njega.

- se ispriča hrvatskom narodu što je politički pokrila vladiku "zagrebačko-ljubljanskog i cele Italije" Porfirija Perića kad se otkrilo da je pjevao četničke pjesme

- se javno ispriča don Luki Prceli što je sazvala presicu nakon televizijskog prijenosa iz crkve sv Dominika kad je rekao neku dobru riječ o NDH

- u kampanji bude na svakom skupu par minuta mahala HOS-ovom zastavom.

- se ispriča što je dan nakon što je maknula Titovu bistu s Pantovčaka otrčala u Istru držati govor pred "partizanima" ispred Titove biste

- zatraži od ustavnog suda zabranu četničkog SDSS-a koji je samo nastavak ratnog SDS-a koji je unesrećio Hrvatsku, spepeljao trećinu iste i zavio tolike obitelji u crno.

- zatraži smjenu svih županijskih sudaca i državnih odvjetnika koji opstruiraju procese četničkim ratnim zločincima, kao i da zatraži smjenu državnog odvjetnika i njegovih pomoćnika.

- smijeni Joška Paru sa mjesta veleposlanika u Briselu

- ako zatraži od ustavnog suda poništenje Istanbulske konvencije

- Ako osudi Marakešku konvenciju.

-ako Željka Komšića proglasi "personom non grata" u Hrvatskoj

-I na kraju ako sa Mirjanom Hrgom pet puta obiđe Dubrovačke zidine gdje će Mirjana nositi transparent promjera 5x5 metara na kojem će pisati "Hrvati imaju veze s Dubrovnikom, oduvjek imaju veze s Dubrovnikom i oduvjek su imali. ŽIVIO DUBROVNIK, ŽIVJELA HRVATSKA.

Neispunjenje samo jednog uvjeta automatski znači nerazmišljanje o uopće ikakvoj mogućnosti glasanja za nju. Ispunjenje svih uvjeta povlači duboko razmišljanje što uraditi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-12-2019 at 12:52

Normalnog čovjeka hvata muka od ove moralne panike kojom nas se želi raspametiti i nametnuti nam osjećaj krivnje ako ne glasamo za Porfirijevu pratilju.

Pa može ali imam ja npr par uvjeta ne baš teških.

razmislit ću o glasanju za Kolindu

ako

- prozove Plenkovića za otimanje narodu referendume, naloži ponovno brojanje potpisa ili raspiše referendum

- javno se pred cijelom nacijom ispriča što je pozvala Vučića zbog kampanje za beogradske izbore da bi se ovdje "kurčio" i izigravao Srbendu jer nigdje drugo ne može osim u Srbiji i Hrvatskoj.

- se javno ispriča što je zabranila određena pitanja gosn Vučiću na presici.

- se javno ispriča hrvatskom narodu što je organizirala "mali Gazimestan" u Lisinskom kojega više od toga ne može očistiti ni solna kiselina.

-se javno ispriča hrvatskom narodu što se četniku žalila na njega.

- se ispriča hrvatskom narodu što je politički pokrila vladiku "zagrebačko-ljubljanskog i cele Italije" Porfirija Perića kad se otkrilo da je pjevao četničke pjesme

- se javno ispriča don Luki Prceli što je sazvala presicu nakon televizijskog prijenosa iz crkve sv Dominika kad je rekao neku dobru riječ o NDH

- u kampanji bude na svakom skupu par minuta mahala HOS-ovom zastavom.

- se ispriča što je dan nakon što je maknula Titovu bistu s Pantovčaka otrčala u Istru držati govor pred "partizanima" ispred Titove biste

- zatraži od ustavnog suda zabranu četničkog SDSS-a koji je samo nastavak ratnog SDS-a koji je unesrećio Hrvatsku, spepeljao trećinu iste i zavio tolike obitelji u crno.

- zatraži smjenu svih županijskih sudaca i državnih odvjetnika koji opstruiraju procese četničkim ratnim zločincima, kao i da zatraži smjenu državnog odvjetnika i njegovih pomoćnika.

- smijeni Joška Paru sa mjesta veleposlanika u Briselu

- ako zatraži od ustavnog suda poništenje Istanbulske konvencije

- Ako osudi Marakešku konvenciju.

-ako Željka Komšića proglasi "personom non grata" u Hrvatskoj

-I na kraju ako sa Mirjanom Hrgom pet puta obiđe Dubrovačke zidine gdje će Mirjana nositi transparent promjera 5x5 metara na kojem će pisati "Hrvati imaju veze s Dubrovnikom, oduvjek imaju veze s Dubrovnikom i oduvjek su imali. ŽIVIO DUBROVNIK, ŽIVJELA HRVATSKA.

Neispunjenje samo jednog uvjeta automatski znači nerazmišljanje o uopće ikakvoj mogućnosti glasanja za nju. Ispunjenje svih uvjeta povlači duboko razmišljanje što uraditi.
    A da joj daš samokres i kažeš: ''Ajde Kolinda upucaj se u glavu, pa ako preživiš glasat ću za tebe''? To joj je puno lakši uvjet od ovih koje si nabrojao a i brži.

Moj Inkvi nema od toga ništa ona jučer u Karlovcu poziva na neko zajedništvo.

Izbor je umrijeti od metka ili umrijeti uz prethodnu torturu!
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku

Pa eto. Ako poziva na zajedništvo onda će svi glasati za nju "zajedno" i glasovi nas marginalaca i ekstremista njoj uopće ne trebaju.

Već sam napisao i ponavljam sadašnji vrh HDZ-a - a to traje od Ive Sanadera nije isto što i HDZeovi birači i članstvo. Ali neke stvari ovdje je džaba objašnjavati.
    To je unutar hdz-ovski problem. Zašto glasači HDZ-e akoji nisu isto kao vrh HDZ-ea glasa za vrh HDZ-ea.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku

Netko je već napisao da je za nju zajedništvo - ako svi glasaju za nju. Bolje bi joj bilo da šuti - jer za nju ljevičari neće glasati ni u ludilu, ali ona je već otjerala one koji su joj pomogli da dobije prošle izbore i to pod pritiskom Plenkovića - i od tada ona niti zna di je niti zna što priča. Pokušalo se sa Škorom - međutim Škoro nije prošao (ne bi me čudilo i da je kuhinja radila). I što sad - Milanović je tu.

Pa eto Vam ga - ništa bolje i ne zaslužujete.

To je unutar hdz-ovski problem. Zašto glasači HDZ-e akoji nisu isto kao vrh HDZ-ea glasa za vrh HDZ-ea.
    Pa kako možeš ovo pitanje postaviti kad si sam ustvrdio da vrh HDZ-a - vara vlastite birače nakon što izbori prođu. Ja nikad, ali baš nikad ne bih glasao za Sanadera i HDZ recimo da sam znao da će već slijedeći dan - nakon što izbori prođu - zamjeniti 8 HSP-eovaca sa tri četnika. Jel tebi to jasno?

A onda po istoj se matrici sve događa do danas. Plenković je nakon izbora uradio i gore od Sanadera. I vrijeme je da taj lik - kojemu je važnije kako će presjedati EU - nego što će mu biti sa matičnom državom - ode sa pozicije. Pokušalo se sad - sa Škorom - nije prošlo. Na EU izborima - se ovi dohvatili između sebe jer je netko sebe već vidio na dobroj plaći u Briselu ili je možda u pitanju još gori scenarij - ne znam.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 28-12-2019 at 13:21

https://www.hop.com.hr/2019/12/23/po...nde-i-bujanca/

https://www.hop.com.hr/2019/12/28/mi...jednik-vojske/

Eto pa Vi sad vidite - kakva nam je ustvari desnica i sve to skupa - a i neka Vam Milančeta - ako Vam paše. Kako li se Bujanac samo okrenuo - nekad je, ne tako davno, u emisiji imao javljanje četničkog vojvode Voje Šešelja i to samo da YUsipović padne, a danas skoro pa otvoreno ''drži ljestve'' Milančetu i SDP-eu.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 28-12-2019 at 13:25

Pa kako možeš ovo pitanje postaviti kad si sasm ustvrdio da vrh HDZ-a - vara vlastite birače nakon što izbori prođu. Ja nikad, ali baš nikad ne bih glasao za Sanadera i HDZ recimo da sam znao da će već slijedeći dan - nakon što izbori prođu - zamjeniti 8 HSP-eovaca sa tri četnika. Jel tebi to jasno?

A onda po istoj se matrici sve događa do danas. Plenković je nakon izbora uradio i gore od Sanadera. I vrijeme je da taj lik - kojemu je važnije kako će presjedati EU - nego što će mu biti sa matičnom državom - ode sa pozicije. Pokušalo se sad - sa Škorom - nije prošlo. Na EU izborima - se ovi dohvatili između sebe jer je netko sebe već vidio na dobroj plaći u Briselu ili je možda u pitanju još gori scenarij - ne znam.
    Akio ih se konstatno vara a oni opet glasaju za HDZ onda oni nisu žrtve nego saučesnici kako netko reče. Ako te netko prevari jednom njegova sramota, ako te prevari i drugi ( i treći ) put, nije njegova nego tvoja sramota,.

Kolinda je Plenković i Plenković je Kolinda. Tko god drugačije tvrdi, laže ili ne želi čut istinu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koga boli briga kaj ti kome zamjeraš ili ne? Ne zanimaju me razmišljanja ljudi koji će mirno gledati kako ubojica hrvatskih branitelja i neprijatelj Hrvata dolazi na čelo Hrvatske.
    Što je pozitivnog učinila Kolinda ili HDZ za hrvatski narod i državu? Oslobodilački rat je dobiven jedino pameću i sposobnošću hrvatskog vojnika i pojedinih zapovjednika, tako da to nemoj uopće spominjati, niti Tuđmana koji uz dobre stvari je napravio i puno sranja s kojim se moramo baviti do današnjih dana.

Koliko me sjećanje služi HDZ na čelu s Jadrankom Kosor je ubio Đuru Brodarca u zatvoru, privodili su ga s lisicama na rukama kao kriminalca dok srpske teroriste hrvatska policija privodi bez lisica. Znam da misliš na Pajičića, ali svejedno, nema velike razlike između HDZ-a i SDP-a, osim što SDP otvorenije napada sve hrvatsko, čak i s jezične strane kada su mijenjalo ministarstvo zdravstva u zdravlje, što već spada u patologiju i pokazuje koliko Hrvata ne podnaša sve što hrvatski diše.
    Arsena Bauka je smetala kratica jednog novog ministarstva "Za dom sp" ali ne samo njega nego i sve ostale političare ne smeta naziv agencije APIS IT, što direktno asocira na Dragutina Dimitrijevića Apis-a.

Jadno je vidjeti oko kojeg se veleizdajničkog političkog smeća svađamo, rade od nas budale desetljećima, svi oni lijepo žive na našoj grbači, ali ni to nije dovoljno, nego nas polagano uništavaju kao tumor. Da ne spominjem razne racionalizacije Ivice Marušića, Željka Olujića zašto glasati za Kolindu, i to od školovanih i starijih ljudi od kojih bi očekivao neko iskustvo.

Koliko je suvremena politika zapadne civilizacije postala vladavina mediokriteta, pokazuju kandidati poput Juričana koji ismijava tako postavljen sustav i političare, jer u davna vremena, političari su morali biti ljudi od karizme, znanja, sposobnosti, a danas nas vode beskralježnaci.

Prevari me jednom - sram te bilo, prevari me dvaput - sram me bilo.

Inače, očito neprijatelj Hrvata ima veliku podršku među Hrvatima.

Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje i bilo bi mi drago da pobijedi Zoran Milanović, jer želim xaos, mada je teško to za očekivati, jer Hrvati su mazohistički nastrojen narod.

Tko god pobijedi, Bujanec i "ekstremna desnica" će ponovo imati materijala za kukanje s pitanjima "kako je moguće da- blablabla", poneki branitelji će pisati prosvjedna pisma gdje "oštro osuđuju - "blaćenje" - blablabla".
    A politička bagra na vlasti će ponavljati globalističke fraze o toleranciji, drugima i drugačijima, antisemitizmu, holokaustu, Jasenovcu, konzervativnoj revoluciji, populizmu uz daljnje iseljavanje Hrvata, negativnu demografiju i dovlačenje stranaca, njihovih obitelji, radne snage na grbači hrvatskog naroda i domaćeg radnika itd.
    Posljednje uređivanje od skater : 28-12-2019 at 13:37
    ZA DOM SPREMNI !

Ja nikad, ali baš nikad ne bih glasao za Sanadera i HDZ recimo da sam znao da će već slijedeći dan - nakon što izbori prođu - zamjeniti 8 HSP-eovaca sa tri četnika. Jel tebi to jasno?
    I kako to da u navodnoj demokraciji za takve poteze ga nije (bilo) moguće maknuti?

Kada radnik napravi štetu ili ne radi dovoljno dobro, dobije otkaz i ovisno o slučaju mora nadoknatiti štetu, onda kakav je ovo politički sustav gdje političar može otvoreno provoditi veleizdaju, kriminal a da mu se ništa ne dogodi, nego može četiri ili pet godina nesmetano uništavati narod i državu?

Ah da, "kaznit" će ga se za četiri ili pet godina na izborima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-12-2019 at 13:48
    ZA DOM SPREMNI !

Akio ih se konstatno vara a oni opet glasaju za HDZ onda oni nisu žrtve nego saučesnici kako netko reče. Ako te netko prevari jednom njegova sramota, ako te prevari i drugi ( i treći ) put, nije njegova nego tvoja sramota,.

Kolinda je Plenković i Plenković je Kolinda. Tko god drugačije tvrdi, laže ili ne želi čut istinu.
    I Plenković i Kolinda su karijeristi, ali Milanović - e Milanović je - štetočina. Žali Bože - ali takva nam je situacija da moramo ili točnije rečeno ne da moramo - nego jednostavno biramo - menje zlo.

A sad ću ja tebi postaviti jedno pitanje: Zašto Hrvatska desnica pred svake izbore - povuče krivi potez?

I Plenković i Kolinda su karijeristi, ali Milanović - e Milanović je - štetočina. Žali Bože - ali takva nam je situacija da moramo ili točnije rečeno ne da moramo - nego jednostavno biramo - menje zlo.

A sad ću ja tebi postaviti jedno pitanje: Zašto Hrvatska desnica pred svake izbore - povuče krivi potez?

To je žalopojkanje. Desnica ne povuče krivi potez nego nas je premalo. Treba se možda pomiriti da smo mi ( tj ne znam spadaš li ti u takve) jednostavno manjina i da nas ima premalo.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    I kako to da u navodnoj demokraciji za takve poteze ga nije (bilo) moguće (s)maknuti?

Kada radnik napravi štetu ili ne radi dovoljno dobro, dobije otkaz i ovisno o slučaju mora nadoknatiti štetu, onda kakav je ovo politički sustav gdje političar može otvoreno provoditi veleizdaju, kriminal a da mu se ništa ne dogodi, nego može četiri ili pet godina nesmetano uništavati narod i državu?

Ah da, "kaznit" će ga se za četiri ili pet godina na izborima.
    Sanader je kažnjen! I neka je - jel tko s vragom tikve sadi - o glavu mu pucaju! Na kraju je dokazano da on ipak nije dio te ''ekipe'' jer da je ne bi njega proglasili Pedrom i još se uvjek klati. A sad ti meni reci jel se sjećaš ti koalicije - trećesiječanjske + Mesić? Pa usporedi njih i Sanadera.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 28-12-2019 at 13:38

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove