Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 76 od 110 PrviPrvi ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,501/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Slažem se. Ja sam također bio za Škoru u prvom krugu, ali ovaj krug ću glasati protiv Milanovića. Dakle ovo nije glas za Kolindu već glas protiv Milanovića. Kolinda je loš kandidat koji se aktivno pokušava sabotirati (neću ulaziti u razloge) i ne zaslužuje moj glas, ali kao alternativa stoji elementarna nepogoda u vidu najgoreg političara u novijoj hrvatskoj povijesti. Brzo smo zaboravili neke stvari.

Bilo bi jako loše da SDP sada dobije krila a to će se dogoditi ako Milanović pobijedi. Milanović će kao predsjednik odlučivati kome će dati mandat za sastavljanje vlade. To bi bila katastrofa.

SDP treba gurnuti na marginu političke scene onda se neke stvari mogu riješiti unutar desnice. Ovako su uvijek prijetnja koja izroni kada desnica međusobno ratuje. Nadam se da će hladne glave prevladati.
    Stalno govorimo o lustraciji, kao birači imamo priliku napraviti lustraciju udbaša s jedne funkcije, ja ću dati svoj doprinos za lustraciju.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    A vidite, mene svejedno zanima Vaše mišljenje.
    Prvo, da li Vi vjerujete kako je ovo istina:
    - Kolinda protiv pobačaja?
    - Kolinda vjernica?
    - Kolinda hrvatski domoljub?
    - Kolindin uzor Tuđman?
    - Kolinda za ZDS?
    - Kolinda slavi "Oluju"?
    Da, sve navedeno je točno, jedino je sad pri kraju mandata okrenula ploču oko ZDS-a.

Manjkavi je domoljub, to je istina, ali tko od nas nije.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da, sve navedeno je točno, jedino je sad pri kraju mandata okrenula ploču oko ZDS-a.

Manjkavi je domoljub, to je istina, ali tko od nas nije.
    Rušiti te teze i nabrojati joj još "tonu" nepodopština, bilo bi prelagano, ali neću kvariti idilu. Ako vjerujete da je to istina, onda glasajte za Kolindu. Nemate drugog izbora.

Znam ja njene nepodopštine bolje od tebe, a znam i da je Milanović ubijao i batinao hrvatske branitelje. Izbor je lagan.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Znam ja njene nepodopštine bolje od tebe, a znam i da je Milanović ubijao i batinao hrvatske branitelje. Izbor je lagan.
    Ja neću glasati za Milanovića. Odluka je samo u Vašim rukama.

lagan je izbor, zaokružite Milanovića. NORMALNO pobjeđuje ZAJEDNIŠTVO.

i nek vrati Titu na pantovčak, draže mi je gledat Titu na pantovčaku nego Kolindu i njeno "zajedništvo".

pun mi je k. HDZ-a i njihovog "zajedništva" kojim tamane desnicu od osnutka, put do pakla popločan je dobrim namjerama, a HDZ je tu majstor. oni znaju kako dobrim namjerama, odvesti ljude tj hrvate u pakao.

mislim da je vrijeme da HDZ popuši, i to teško. pa ako to znači da moram gledat Zorangutana i njegove Zorangutane antifašiste na vlasti 4 godine, nije problem. i oni su mi draži od njih, i nihovog zajedništva.

ONI SU JAMSTVO, DA ZAJEDNIŠTVO NEĆE ZAŽIVJET, MI ILI ONI TAKO JE ZORANE MI ILI ONI, ODNOSNO MI ILI VI. SLAŽEM SE S TOBOM, I ZATO PODRŽAVAM TVOJ POLITIČKI OPUS DEI, ili mi ili vi, druge odavno nema. samo slijepci ne vide, da između njih partizana i četnika razlike nema, dakle ako se ne mirimo s četnicima zašto bi se mirili s partizanima ? kratko i jasno, ne zanima me mirenje i zajedništvo s njima kao ni s četnicima, ono što želim četnicima to želim i "hrvatskim antifašistima" u mojim očima su isti, i tako ih tretiram, Tuđman i HDZ naivcima već 30 godina prodaju maglu, i to vrlo uspješno. čas seru po NDH, čas je veličaju i opravdavaju, u suštini cijelo vrijeme služe vragu i navlače nas na tanak led, uništavaju sve čega god se dohvate ponajviše hrvate. a hrvati su poznat narod po tome, da podržavaju svoje uništenje za korist partikularnih interesa jedne stranke koja je uhljebljeničko društvo, plus s domoljubljem i domoljubima imaju veze isto koliko i ja s skijama u vrijeme skijaške sezone.

Kolinda jedino što zna ko papagaj ponavljat je zajedništvo, i lizat guzice svojim NATO golupčićima i opčinjeno gledat u svog sponzora američkog predsjednika. rađe bi bio zgslavac, nego zaokružio Kolindu na izborima, nakon 5 godina prodavanja magle.
    Posljednje uređivanje od Patria : 28-12-2019 at 01:23

Ne mogu i neću zamjerit ovima šta neće glasat za nijedno od 2 zla al' ja bi sam sebi zamjerio kad ne bi glasa protiv Milančeta. Jer je milijun puta veće zlo.

Proročanski govor Stjepana Radića iz 1904., a koji Franjo Tuđman prenosi u svojoj knjizi "Hrvatska u monarhističkoj Jugoslaviji", citiram: “Hrvatske su prilike iznimne zato, jer je tuđinstvo u našoj inteligenciji tako jako, da nama godpodara ne treba silom nametati, mi ga sami izaberemo i to još s “elementarnim odušavljenjem“!“

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne mogu i neću zamjerit ovima šta neće glasat za nijedno od 2 zla al' ja bi sam sebi zamjerio kad ne bi glasa protiv Milančeta. Jer je milijun puta veće zlo.
    Picferaj zar tebi nije malo čudno? Na izborima za EU parlament - stvar zeznuli i SDP pogurali Bruna i Hasanbegović, a sad za predsjedničke opet desničari guraju Milanovića na Pantovčak - Bujanec i ostatak ekipe?

Pitanje glasi kakvi su to ''desničari'' u Hrvata koji drukaju za jugoslavensku ljevicu.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    hdz domoljubi došli na svoje,mogu glasati za hdz i još to prodavati kao borbu protiv udbaša,tako im rekao vlado šeks.

sad kad bi mi se dalo tražiti vjerojatno bi se nekima našlo upisa u kojima stavljaju znak jednakosti između hdz i sdp,ali tada su izbori bili daleko.

hdz = sdp

kolinda = milanović

hdz domoljub = četnik

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Picferaj zar tebi nije malo čudno? Na izborima za EU parlament - stvar zeznuli i SDP pogurali Bruna i Hasanbegović, a sad za predsjedničke opet desničari guraju Milanovića na Pantovčak - Bujanec i ostatak ekipe?

Pitanje glasi kakvi su to ''desničari'' u Hrvata koji drukaju za jugoslavensku ljevicu.
    kad bi mi tj ja drukali za Jugoslavensku ljevicu onda bi glasali za HDz.

opet si pobrkao lončiće.

HDz je jugoljevica SDP je jugodesnica.

Nit Kolinda ima veze s desnicom , hrvatskom, niti Milanović.

I kakve su to budalaštine da pobjeda Milanovića odgovara Plenkoviću. Gluplje nikad ništa nisam čuo u životu. To su čak profurali i iz NHR-a. valjda kako ne bi morali otvoreno reć da su za Kolindu. Il joj Bruna nešto duguje. Eto vidiš i tu si fulao.

Pobjeda Milanovića Plenkovića stavlja u tešku situaciju jer doživljava već drugi poraz zaredom. Pobjeda Kolinde ga drži čvrsto u sedlu, pobjeđuje na izborima u HDZ-eu i na parlamntarnim ima svojih nategnutih 30% i možda opet sastavi u dlaku istu vladu i još 5 godina ovog sranja i ponižavanja.

Rušit će ga na parlamentarnim. Tko će raušit ako Kolinda dobije. Tko će ga rušit. Škoro. Škoro će ga rušit sa Suverenistima i Mostom koji su se već podijelili a bili su podijeljeni i u Škorinom stožeru kako se ima čut. Škoro nije lider nit će ikad biti. da je on lider nebi peovićka mela pod s njim.

Nema tu priče. Hrvat sve zaboravi. I Vučića i Porfirija. i Istanbulsku i to da je uvijek gospođa išla protiv svojih birača. Sve se zaboravi.

i molim malo manje uvreda za one koje neće glasati za Kolindu jer ni mi ne vrijeđamo vas koji hoćete. OK.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    kad bi mi tj ja drukali za Jugoslavensku ljevicu onda bi glasali za HDz.

opet si pobrkao lončiće.

HDz je jugoljevica SDP je jugodesnica.

Nit Kolinda ima veze s desnicom , hrvatskom, niti Milanović.

I kakve su to budalaštine da pobjeda Milanovića odgovara Plenkoviću. Gluplje nikad ništa nisam čuo u životu. To su čak profurali i iz NHR-a. valjda kako ne bi morali otvoreno reć da su za Kolindu. Il joj Bruna nešto duguje. Eto vidiš i tu si fulao.

Pobjeda Milanovića Plenkovića stavlja u tešku situaciju jer doživljava već drugi poraz zaredom. Pobjeda Kolinde ga drži čvrsto u sedlu, pobjeđuje na izborima u HDZ-eu i na parlamntarnim ima svojih nategnutih 30% i možda opet sastavi u dlaku istu vladu i još 5 godina ovog sranja i ponižavanja.

Rušit će ga na parlamentarnim. Tko će raušit ako Kolinda dobije. Tko će ga rušit. Škoro. Škoro će ga rušit sa Suverenistima i Mostom koji su se već podijelili a bili su podijeljeni i u Škorinom stožeru kako se ima čut. Škoro nije lider nit će ikad biti. da je on lider nebi peovićka mela pod s njim.

Nema tu priče. Hrvat sve zaboravi. I Vučića i Porfirija. i Istanbulsku i to da je uvijek gospođa išla protiv svojih birača. Sve se zaboravi.

i molim malo manje uvreda za one koje neće glasati za Kolindu jer ni mi ne vrijeđamo vas koji hoćete. OK.
    Ja sam samo stavio izjavu Brune Esih. Da li je ona ili Hasanbegović pogurala SDP na EU izborima - to ne znam. Ali bit će navjerojatnije da sve drže udbaši i kosovci i da se uopće ne treba ni živcirati ni truditi i pustiti da sve ''voda odnese''.

U prvom krugu sam glasovao za Škoru, žena za Đapića.
    Koliko god Kolinda bila loša, ne može biti lošija od Zokija najvećeg štetočine koji se pojavio u Hrvatskoj politici.
    Imam osjećaj da će ovog puta presuditi glasovi Hrvata iz BiH, da će nastati takva medijska hajka koja nije vidjena ni početkom dvijetisucitih.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    hdz domoljubi došli na svoje,mogu glasati za hdz i još to prodavati kao borbu protiv udbaša,tako im rekao vlado šeks.

sad kad bi mi se dalo tražiti vjerojatno bi se nekima našlo upisa u kojima stavljaju znak jednakosti između hdz i sdp,ali tada su izbori bili daleko.

hdz = sdp

kolinda = milanović

hdz domoljub = četnik
    Humphrey tebi izgleda Hrvati sporo propadaju . Ti bi to htio znatno ubrzati. Organizirati - novi Bleiburg i križni put - ali ovaj put da se posao obavi kako valja. Eto to tebi nedostaje.. A i ti si zaboravio da su četnici ubijali baš hdezeovce - za neke od njih se ni dan danas ne zna gdje su im kosti i gdje su bačeni, pa prema tome kad govoriš o drugima - bio bi red da najprije pođeš od sebe.

Ja sam samo stavio izjavu Brune Esih. Da li je ona ili Hasanbegović pogurala SDP na EU izborima - to ne znam. Ali bit će navjerojatnije da sve drže udbaši i kosovci i da se uopće ne treba ni živcirati ni truditi i pustiti da sve ''voda odnese''.
    Šta si rekao ovom rečenicom. Ništa. Probaj ponovo.

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    U prvom krugu sam glasovao za Škoru, žena za Đapića.
    Koliko god Kolinda bila loša, ne može biti lošija od Zokija najvećeg štetočine koji se pojavio u Hrvatskoj politici.
    Imam osjećaj da će ovog puta presuditi glasovi Hrvata iz BiH, da će nastati takva medijska hajka koja nije vidjena ni početkom dvijetisucitih.
    Situacija je stvarno dramatična kad si se ti prijatelju javio.

Humphrey tebi izgleda Hrvati sporo propadaju . Ti bi to htio znatno ubrzati. Organizirati - novi Bleiburg i križni put - ali ovaj put da se posao obavi kako valja. Eto to tebi nedostaje.. A i ti si zaboravio da su četnici ubijali baš hdezeovce - za neke od njih se ni dan danas ne zna gdje su im kosti i gdje su bačeni, pa prema tome kad govoriš o drugima - bio bi red da najprije pođeš od sebe.
    Ajmo bez gluposti i uvredljivih insinuacija. Nerado to radim ali ovakve gluposti će se brisat.

Ma kakvi dramatična, preživjeli Hrvati i gore stvari pa će i pobjedu Zokija.
    Kolinda ne da je loša, ona je očajna, gledam je jučer u Karlovcu veze s vezom joj nema priča.
    Ovo današnje vrijeme najbolji je pokazatelj zašto Hrvati nisu 1000 godina državu.

Javio sam ti se za Johovac, tako da nije toliko dramatično.
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Šta si rekao ovom rečenicom. Ništa. Probaj ponovo.
    Pa to za Milanovića i HDZ nije moja izjava nego Brune Esih. Dalje i eu izbore i predsjedničke će zeznuti ''desnica'' - kako je sad razvidno. Da li je to slučajno? Meni se čini da nije - previše puta se ista stvar događa - bit će da rade na nečiji daljinski. Neki se ovdje ponašaju po sistemu - ovo je sve pod kontrolom i ne vrijedi se truditi ionako se sve unaprijed zna - pa nek ''voda nosi sve'' - jer ovo ništa ne valja.

Jel sad jasnije?

Ajmo bez gluposti i uvredljivih insinuacija. Nerado to radim ali ovakve gluposti će se brisat.
    Mene opominješ - a ovo ne vidiš => hdz domoljub = četnik.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove