+ Odgovori na temu
Stranica 43 od 50 PrviPrvi ... 33 41 42 43 44 45 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 841/990

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Kolinda ce pobjedit na izborima.Uopce neman dileme. Skoro ce joj uzest dio glasova ka i Kolakusic, Milanovicu. U drugome krugu Milanovic nema sanse.
    Nema sumnje. Kolinda će potvrditi i svoj drugi mandat, prema najnovijim anketama pravljenim tijekom studenog u Hrvatskoj. Kolindi daju znakovitih 28,6%, Milanović 24,3%, Škoro 16,7%, a Kolakušić nekih 14% anketiranih građana Republike Hrvatske.
    I dalje se ne dvoji oko toga tko će ući u drugi krug glasovanja, te se i ovdje predviđa da će izravnim "dvobojem" o predsjedniku RH odlučiti "pobjednik" iz duela Milanović KGK.

Podaci uzeti sa stranice:
    http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...a_refresh=true
    Posljednje uređivanje od imperator : 03-12-2019 at 14:54
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Tragično je da Milanović nakon onog mandata može uopće prikupiti 10.000 potpisa. Tragično

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Moje mišljenje je upravo suprotno od gore navedenih:
    u drugom krugu Milovanović glatko dobija Kolindu,nešto slično kao što su svi bili uvjereni da će Hillary pobijediti Trumpa 2016,kad ono...

znamo svi što se desilo...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Nemam ništa protiv Đapića, dapače, drago mi je da je skupio dovoljno potpisa. Uvijek govori ispravno i pravo. Mnogi ga za svašta osuđuju, optužuju, te grobar desnice, grobar HSP-a... Ne znam, možda netko zna više ali meni je on OK; glasala sam njegov HSP tamo 2007. godine.
    Mene je Đapić uspio iživcirati nekim svojim potezima kojih se zapravo više i ne sjećam (valjda s odmakom to i nije bilo nešto bitno), a također sumnjam kako iza njega stoji HDZ. Međutim one najveće greške koje mu se pripisuju, ja zapravo i ne smatram greškama, nego dobrim potezima ili stvarima, na koje u zadanim okolnostima nije mogao utjecati. Tako da najuriti Paragu, nije bilo ništa loše, a također nije Đapić kriv što je Sanader izabrao SDSS ili što su Tonči Tadić i Ruža napravili svinjariju.
    Kada bi mislio kako Đapić ima ikakve šanse za drugi krug, radije bi (pored svega) glasao za njega, nego za "desničare" Škoru i Kolindu. Sada, u vrijeme predkampanje nije rekao ništa loše, dapače u svojim izjavama je bio najbolji i najjasniji.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 03-12-2019 at 15:41

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nema naslova. Indexovi članci ovdje nisu dobrodošli.

Dala je potporu na jedan dan. Priča koja se briše nakon 24 sata. Besramnica. Što nije stavila na službeni profil da stoji i sad. Kako da ne. A koga ovdje boli kurac što govori sarajevska čaršija. Naš je veći problem telci koje ta besramna cajkača vata na jeftine mamce.
    Ok. Vodit ću u buduće računa da ne prenosim poveznice sa Indexa.
    Možda si i u pravu...
    No opet ću se drznuti pa sad prenijei jedan tekst sa Kamenjara, nadam se da ti ovaj portal neće smetati.
    Rijeć je o Kolindi i njenom predizbornom trijumfu u skupljanju potpisa za potporu njenoj kandidaturi od preko 230 tisuća prikupljenih potpisa, što je fantastično u odnosu na ostale protukandidate aktualnoj Predsjednici RH..
    Uistinu ne želim da provociram njene protivnike, koje posve razumijem, ali moram prenijeti ovu poveznicu čisto bilješke o aktualnom trenutku radi.

https://kamenjar.com/a-sada-ih-pobij...-napadaju-vas/
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Kolinda ce pobjedit na izborima.Uopce neman dileme. Skoro ce joj uzest dio glasova ka i Kolakusic, Milanovicu. U drugome krugu Milanovic nema sanse.
    Prije mislim kako neće biti tako. Na zadnjim izborima, Kolinda je pobijedila sa jako malom većinom. A pored svih svojih liberalnih ljevičarskih feminističkih i antifa budalaština koje je izvela, vjerujem da na svoju stranu nije pridobila niti jednog bivšeg Josipovićevog glasača. Ali zato je dosta izgubila. I prije zadnjih izbora, ona mi je bila iritantna, nisam s njom bio oduševljen, pa čak i ne mogu reći kako sam sa njom razočaran, jer ništa od nje nisam ni očekivao. Jedino sam mislio kako će, ne zbog iskrenosti nego oportunističkih razloga, biti pametnija, obazriva prema svom biračkom tijelu i svoje svinjarije odrađivati sa manje pompe. Sada, više nema šanse da joj dam glas, a mislim da nisam jedini.
    Tako da, u eventualnom drugom krugu (Milanović-Kolinda), Josipovićevi birači glasaju za Milanovića i adio Kolinda.

Sreća bi bila, da se Kolinda ni ne dovuče u drugi krug.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Prije mislim kako neće biti tako. Na zadnjim izborima, Kolinda je pobijedila sa jako malom većinom. A pored svih svojih liberalnih ljevičarskih feminističkih i antifa budalaština koje je izvela, vjerujem da na svoju stranu nije pridobila niti jednog bivšeg Josipovićevog glasača. Ali zato je dosta izgubila. I prije zadnjih izbora, ona mi je bila iritantna, nisam s njom bio oduševljen, pa čak i ne mogu reći kako sam sa njom razočaran, jer ništa od nje nisam ni očekivao. Jedino sam mislio kako će, ne zbog iskrenosti nego oportunističkih razloga, biti pametnija, obazriva prema svom biračkom tijelu i svoje svinjarije odrađivati sa manje pompe. Sada, više nema šanse da joj dam glas, a mislim da nisam jedini.
    Tako da, u eventualnom drugom krugu (Milanović-Kolinda), Josipovićevi birači glasaju za Milanovića i adio Kolinda.

Sreća bi bila, da se Kolinda ni ne dovuče u drugi krug.
    Volio bih da netko otvori ovdje na portalu anketu o tome kojem od kandidata se daje najviše šansi, pa bi možda to bilo jedno mikro mjerilo o tome za koga je večina forumaša.
    Bilo bi to jako inetersantno vidjeti, čisto zabave radi...
    No jedno je što mi osobno želimo, a jedno je kako će narod u večini glasovati.
    Mi to intimno točno znamo, ali dobro je da imamo otvorenim i ostale opcije, čisto demokracije radi.
    Jednako tako ankete mogu, ali i ne moraju biti pokazatelj tko je objektivno u prednosti i u kojem procentualnom iznosu.
    U svakom slučaju neka Bog blagoslovi Hrvatsku.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Ok. Vodit ću u buduće računa da ne prenosim poveznice sa Indexa.
    Možda si i u pravu...
    No opet ću se drznuti pa sad prenijei jedan tekst sa Kamenjara, nadam se da ti ovaj portal neće smetati.
    Rijeć je o Kolindi i njenom predizbornom trijumfu u skupljanju potpisa za potporu njenoj kandidaturi od preko 230 tisuća prikupljenih potpisa, što je fantastično u odnosu na ostale protukandidate aktualnoj Predsjednici RH..
    Uistinu ne želim da provociram njene protivnike, koje posve razumijem, ali moram prenijeti ovu poveznicu čisto bilješke o aktualnom trenutku radi.

https://kamenjar.com/a-sada-ih-pobij...-napadaju-vas/
    Kamenjar je besramni Kolindin bilten. Skupiti 230 000 potpisa sa HDZ ovom mašinerijom nije nikakav uspjeh. Da podsjetimo kad je jedva pobijedila Josipovića skupila je 320 000 potpisa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2019 at 15:59
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sve ankete su nepouzdane a najnepouzdanije su one "službene". Portalske ankete ovise o vrsti čitatelja tih portala. No..čak i da su ankete točne opet bi bile nepouzdane jer službeni rezultati izbora se neće poklapati sa aktualnim rezultatima. Previše muljanja, previše nepostojećih birača na popisu birača. Da bi Kolakušć ili Škoro, ili oboje, ušli u drugi krug potrebni su im tkz. "landslides" kakav je Trump imao u SAD-u pa lažiranje nije bilo moguće.

Anketa ne treba jer nas je premalo i nismo neki uzorak. Osobno od nje nisam ništa očekivao u smislu velikih stvari ali nisam ni očekivao ovu besramnost koju je radila. Naravno glasovao sam najviše protiv Josipovića.

Sad. Nema te opcije u kojoj bi glasovao za nju. Ne postoji. Milanović. Pa ne bi glasovao za nju da joj je Pupovac protukandidat.

Količinu prezira koju osjećam prema toj nacionalnoj sramoti ne mogu ni opisati.

Ima još jedna stvar. Koliko god antifa kričala, dijaspora nije odlučila još nijedne izbore u Hrvatskoj.. Ali malo je falilo da odluči zadnje predsjedničke kad je KGK u Hrvatskoj dobila Josipovića za jedva 2000 i nešto glasova. To su glasovi jednog omanjeg kvarta u Zagrebu. Plus malo manje od 30 000 iz dijaspore, 95% iz BiH.

Zsto se ona sad rastrčala po BiH mjestima gdje žive Hrvati. Vitez, Mostar. Stavljanje slike generala Praljka na par sati.

Hdz ovci jesu pokvareni ali nisu glupi. Oni znaju da mogu služiti Vučiću i Pupovcu i domaćoj antifi ( što zdušno rade zajedno s besramnicom Kolindom) ali oni im ne mogu donijeti glasove. Jer antifa ima svoje ljude i što im više služiš a nisi njihov, nisu te oni odabrali 1/1, to te više preziru. Antifa ima svog autentičnog kandidata i ona će stati iza njega jer antifin vođa ne izdaje svoje birače. Nitijedan glas od njih dobit neće iako im je služila cijeli mandat a koliko ih je izgubila. Samo u mojoj okolini 10-15 pod uvjetom da se ne predomisle.

Tako da ja uopće nisam siguran da bi ona dobila poluludog Zoku u drugom krugu pogotovo jer je ona verbalno nula. Realno i Josipović ju zadnji put razbio u sučeljavanjima. Ovaj bi ju pojeo iako to nije najbitnije.

Dakle HDZeu je jedini spas BiH i ogromni redovi pred konzulatima. Ako naši ljudi odluče izbore ( a moglo bi se desiti) sručit će se na njih nezabilježen val mržnje od antifa medija i svega ostalog. Što mene ne bi smetalo da se bori za pravu stvar a ne za antifa fejkaču koja nas BiH Hrvate ničim nije zadužila ( kao ni Hrvate iz Hrvatske koji su politički Hrvati).

Mogu se samo nadati da naši ljudi neće bit toliko glupi da ispadnu Kolindini telci ali ne bi se u to kladio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-12-2019 at 16:51

...................
    Dakle HDZeu je jedini spas BiH i ogromni redovi pred konzulatima. Ako naši ljudi odluče izbore ( a moglo bi se desiti) sručit će se na njih nezabilježen val mržnje od antifa medija i svega ostalog. Što mene ne bi smetalo da se bori za pravu stvar a ne za antifa fejkaču koja nas BiH Hrvate ničim nije zadužila ( kao ni Hrvate iz Hrvatske koji su politički Hrvati).

Mogu se samo nadati da naši ljudi neće bit toliko glupi da ispadnu Kolindini telci ali ne bi se u to kladio.
    Na stranu mržnja medija, to mu sada već dođe pod normalno. Nego, što da o tome misle oni koji su domoljubno desno orjentirani, ako nam dijaspora ponovno instalira toga Plenkovića (Josipovića) u suknji? Danas u doba interneta, gledam tu dijasporu u Južnoj Americi... BIH, kako ju dočekuju i očito nemaju pojma tko je, što je i čime se ovdje bavi?! Što im je?? Isto i za parlamentarne izbore. OK, izabrali su jednog Glasnovića, ali i nekoliko standardnih HDZ-ovaca, plus što još biranje u dijaspori nam nude kao opravdanje za "biranje" manjinaca. Znači, kada se podvuče crta - prave nam štetu. Kakva je razlika između jednoga HDZ-ovca kojega izaberemo ovdje i HDZ-ovca koji nam stigne iz dijaspore?

Ako se baš silno dijaspori glasa za lažnog deničara - evo im makar Škoro, manje je zlo od jedne Kolinde (Plenkovića)?

Kada gledam ove izbore, i općenito, hrvatski političari izgledaju kao pijani bogataši dok idioti oko njih plešu i bore se za mrvice sa stola dok brod tone.
    ZA DOM SPREMNI !

Gledam neke slije na facebooku predavanja potpisa Škore i Kolinde. Škorini potpisi u 6 kutija a Kolindini u 3. Kolindine kutije izgledaju malo veće al' ne toliko. Oće li se Kušćević vratit za provjeru potpisa?

Anketa ne treba jer nas je premalo i nismo neki uzorak. Osobno od nje nisam ništa očekivao u smislu velikih stvari ali nisam ni očekivao ovu besramnost koju je radila. Naravno glasovao sam najviše protiv Josipovića.
    Inkvi, ima li te na ovim izborima... dal ces prekratiti najkraci dan u godini pohodom na glasacku kutiju, ili apstiniras od alkohola...

Ima ona jedna stara mudra izreka - alkohol ne sme da trpi zbog posla...

U prvi krug sigurno ne idem a u drugi moožda ako budu Škoro i ludi Milojko. Ili Cajka i Škoro ali to je skoro nemoguća misija. I prva opcija je malo moguća ali tko zna.

Najizglednije je da oba kruga pratim s pristojne udaljenosti od glasačkih kutija.

Bar otić prekrižit listić ne bi bilo loše...

U prvi krug sigurno ne idem a u drugi moožda ako budu Škoro i ludi Milojko. Ili Cajka i Škoro ali to je skoro nemoguća misija. I prva opcija je malo moguća ali tko zna.

Najizglednije je da oba kruga pratim s pristojne udaljenosti od glasačkih kutija.
    Imam osecaj da ce Cajka podbaciti... dobice mnogo manje glasova nego sto ocekuje... jedan deo ce otici Skori, drugi ce apstinirati... mora stvarno da si opasan tenkre da glasas za nju...

Milance vreba priliku, verujem da ce uci u drugi krug, a onda unakaziti Cajku u suceljavanju... Skoro ce tesko da ga prebaci u prvom krugu, a posle... jedino ako Cajka zaigra bas opasno protiv Juge, za Tudjmana, domovinski rat, i paletu proizvoda kojima istice rok upotrebe...

https://www.youtube.com/watch?v=_38PEk7Jpx4

Josip Pecaric, kakva glava jbt

Kojim jezikom, kojim naglaskom govori teleca glava u saftu, ne mogu nikako da izvalim... on je iz Varazdina, jel tako govori Grunficka, ili je ovo neki mutant jezik... najace mi je kad umesto KAD kaze KAT

Ne kužim kakve veze imaju Bujanec i Pečarić s ovim.

Milanović je kurac od polemičara, level ispod Plenkovića koji je isto kurac od polemičara( da mi je obojicu pola sata samo) al cajka je što se tiče toga dno. Njoj je i jedan Josipović bio superioran. Što se tih vještina tiče još je Đapić, kad se odbije šušljičanje i ubrzani govor daleko najsuperiorniji.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2019 at 12:56

Ne kužim kakve veze imaju Bujanec i Pečarić s ovim.

Milanović je kurac od polemičara, level ispod Plenkovića koji je isto kurac od polemičara( da mi ga je pola sata samo) al cajka je što se tiče toga dno. Njoj je i jedan Josipović bio superioran. Što se tih vještina tiče još je Đapić, ksd se odbije šušljičanje i brzi govor daleko najsperiorniji.
    Pa ima veze, jer je Bujanec upalio sve motore da progura Skoru kao kandidata desnice...

Nema tu nekog vrsnog retoricara, to je jako tesko naci u danasnjoj politici. Uzanso su dosadni svi za slusanje, jos kad im namestaju pitanja na volej...odmah promenis kanal...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Pa ima veze, jer je Bujanec upalio sve motore da progura Skoru kao kandidata desnice...

Nema tu nekog vrsnog retoricara, to je jako tesko naci u danasnjoj politici. Uzanso su dosadni svi za slusanje, jos kad im namestaju pitanja na volej...odmah promenis kanal...
    Malo ih je. Ali u Hrvatskoj Hasanbegović je vrstan govornik, malo slabiji u polemici zbog govorne mane i usporene motorike a z Srbiji je to npr. Đilas.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove