+ Odgovori na temu
Stranica 37 od 49 PrviPrvi ... 27 35 36 37 38 39 47 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 721/977

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Od tebe bih zadnjeg očekivao podršku Škori, s obzirom da si dobro upućen u neke stvari.
    Moja "podrška" Škori se sastoji isključivo od činjenice da sam prepoznao da je on najbolji (il' daleko najmanje loš) od svih ostalih kandidata. Počinju mi ić na kurac ove nebuloze oko Škore i pogrešnih interpretacija izrečenog. Da se Raspudić naprimjer kandidira moja "podrška" Škori bi isparila u roku keks.

Ne baš, Mussolinijeva kćer je vodila "nacional-konzervativnu" stranku. U Njemačkoj je sljednica NSDAP, NDP, "nacional-demokratska" partija.

E baš je tako. Jer nacional-konzervativna stranka se zove/zvala nacional-konzervativna a ne fašistička. A NDP se zvao NDP a ne NSDAP. Komunističke partije su se uvijek i svuda zvale komunističke partije.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ja sam upravo pročitao tu "vijest" na Indexu. Naslov glasi tako ali nigdje u članku se ne govori da je Škoro to rekao o Bujancu i Jasenovcu nego da kaže Škoro da su neke njegove izjave "montirane". Di si ti to čuo/vidio/čitao?
    Evo vidim sad na Direktno.hr.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ja sam upravo pročitao tu "vijest" na Indexu. Naslov glasi tako ali nigdje u članku se ne govori da je Škoro to rekao o Bujancu i Jasenovcu nego da kaže Škoro da su neke njegove izjave "montirane". Di si ti to čuo/vidio/čitao?
    Vecernji, tamo sam vidio.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Moja "podrška" Škori se sastoji isključivo od činjenice da sam prepoznao da je on najbolji (il' daleko najmanje loš) od svih ostalih kandidata. Počinju mi ić na kurac ove nebuloze oko Škore i pogrešnih interpretacija izrečenog. Da se Raspudić naprimjer kandidira moja "podrška" Škori bi isparila u roku keks.
    Slazem se, kratki espresso bi bio najkvalitetniji. A od sada ponudjenog to je ipak Skoro.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Mislio sam opet pohvaliti Škoru (vidi ti njega, konačno jasni domoljubni stavovi), kad ono, to su zapravo "Bujančeve montaže". Pohvale ipak neće biti.

Pohvala Bujancu, sa zanatske (montažerske) strane.

Kolinda dobija još jedan mandat.

Nadam se da izvan izdajničke ljevice nema nikoga tko Zorangutanu razmišlja dati glas. Ta karikatura je netko koga bi svaki odgovoran i razuman čovjek htio kao predsjednika svojeg najgoreg neprijatelja a ne sebi.

Ono danasnje preseravanje i jeftina gluma.Mene je sramota bilo ju gledat tamo medju onim ljudima koji jos traze kosti svojih najmilijih.
    Pa da smo toliko otupili narod pa da se medju onom gomilom naroda ne nadje deset ludih pa da tu Vucicevu pudlicu a i ostali politicki izrod ne pozove na odgovornost,meni to ne ide glavu.
    Kakvo oprastanje,kakvi bakaraci

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Ono danasnje preseravanje i jeftina gluma.Mene je sramota bilo ju gledat tamo medju onim ljudima koji jos traze kosti svojih najmilijih.
    Pa da smo toliko otupili narod pa da se medju onom gomilom naroda ne nadje deset ludih pa da tu Vucicevu pudlicu a i ostali politicki izrod ne pozove na odgovornost,meni to ne ide glavu.
    Kakvo oprastanje,kakvi bakaraci
    ''Naši'' političari, pa tako i predsjednica rade po zadatku. Njih ne zanima puno interes vlastitog naroda i države. Samo osobni probitak i ono što su im u zadaću stavili njihovi inostrani sponzori. Zapad, zajedno i sa Amerikom i Hrvatskom, svojski nastoji Srbiju staviti na svoju stranu, iščupati je ispod šapa ruskog medvjeda. I tu Hrvatska ''igra značajnu ulogu'', ali ruski medo je čvrsto stisnuo u svoj zagrljaj prekodrinsku braću i nema nikakvu namjeru da ih pusti. Tako da - uzalud Vam trud svirači.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 18-11-2019 at 21:24

Pobrka si prilagođavanje sa dodvoravanjem. Il' obratno

Loša vijest je da Škoro neće spasiti svijet od globalističkog NWO. Doduše nisu to napravili ni moćni Japan u savezu sa nikad moćnijom Njemačkom ali dobra vijest je da su tu Filipini i Duterte.
    Kod hrvatskih političara prilagođavanje i dodvoravanje dođe na isto.

Nitko ne očekuje od predsjednika bilo koje zemlje spašavanje svijeta, to je zadaća bijelih patoloških altruista, kršćana/katolika, licemjernih ljevičarskih etnomazohista i košer desničara. Da nismo genetski i mentalno definirani sluganski narod iz kojeg proizlaze isto takvi političari, onda bi predsjednik RH vodio prvenstveno računa o interesima hrvatskog naroda i nebi se dao ucjenjivati priglupim moralizatorskih glupostima iz Drugog svjetskog rata.

Naslućujem sarkazam, međutim žalosno je kada ljudi iz Trećeg svijeta na čelu s predsjednikom imaju više hrabrosti i ponosa od Hrvata i njihovih političkih izroda.

Uopće se ne radi o interpretacijama, Škoro se jasno odredio prema antifašizmu s ponavljanjem ljevičarskih floskula. Ladislav Ilčić usprkos inteligenciji i upućenosti također je pao na ispitu iz antifašizma. Ljudi nisu sposobni kritizirati takozvani antifašizam da ih se nebi etiketiralo određenim etiketama za proizvodnju pristanka.
    To su dječje fore koje sve manje imaju učinka kod bijelih "milenijalaca" i nadalje kojima prijašnje generacije (ponajviše "baby boomeri") uništavaju i kradu budućnost.

Fašizam i nacional-socijalizam uz razne varijacije su normalne i očekivane reakcije na komunizam i ljevičarski etnomazohizam i njihove sulude društvene eksperimente.

Predsjednik RH je nebitna figura i smiješno je uopće koliko se na to pitanje troši energija, isto vrijedi za bezbroj stranaka po Hrvatskoj.

Općenito, ljudi su skloni konformizmu, znaju se metode manipulacije i upravljanja masama, mediji u tome igraju ključnu ulogu, jedino im je internet pomrsio račune. Problem je kada se interesi naroda ne poklapaju s interesima takozvane elite koja je došla do pozicija moći ne znanjem i sposobnostima, nego psihopatskim osobinama, nepotizmom, negativnom selekcijom, korupcijom.

Hrvatska to jest hrvatski narod nema budućnost s obzirom na sve što se događa. Svaki za sebe, nema osjećaja plemenske povezanosti (to bi bio "fašizam" i "passé"), hrvatski poduzetnici izrabljuju vlastite sunarodnjake da bi akumulirali u kratkom vremenu bogatstvo, a sada traže masovni uvoz stranaca koji će još više smanjiti cijenu hrvatskog radnika.

U Hrvatsku se dovlače Sirijci iz Turske, daju im se stanovi, dok se hrvatske obitelji izbacuju iz stanova radi dugova ili odlaze u inozemstvo.

Hrvati, iako više od 80% kršćani/katolici, dopustili provokativne LGBTQ ("Hrvatska to može progutati") parade "ponosa" uz teror policije koja "samo radi svoj posao".

[
    E baš je tako. Jer nacional-konzervativna stranka se zove/zvala nacional-konzervativna a ne fašistička. A NDP se zvao NDP a ne NSDAP. Komunističke partije su se uvijek i svuda zvale komunističke partije.
    I Komunistička partije Hrvatske se preimenovala u SDP ("Stranku demokratskih promjena", poslije "Socijaldemokratska partija") ali nikakve veze sa socijaldemokracijom.

Zar se stranka treba doslovno zvati fašističkom ili nacional-socijalističkom da bi slijedila takav političko-ekonomski i ideološki program?
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    ''Naši'' političari, pa tako i predsjednica rade po zadatku. Njih ne zanima puno interes vlastitog naroda i države. Samo osobni probitak i ono što su im u zadaću stavili njihovi inostrani sponzori. Zapad, zajedno i sa Amerikom i Hrvatskom, svojski nastoji Srbiju staviti na svoju stranu, iščupati je ispod šapa ruskog medvjeda. I tu Hrvatska ''igra značajnu ulogu'', ali ruski medo je čvrsto stisnuo u svoj zagrljaj prekodrinsku braću i nema nikakvu namjeru da ih pusti. Tako da - uzalud Vam trud svirači.
    Je li u pitanju samo osobni probitak ili između ostalog strah i ucjene? Na primjeru Orbana se vidi kako se može ako se hoće, voditi interesa o svojem narodu i zemlji i ne obazirati se na standardne etikete iz ljevičarskog i komunističkog rječnika za ucjene, povlačenje i pristanak.
    ZA DOM SPREMNI !

Je li u pitanju samo osobni probitak ili između ostalog strah i ucjene? Na primjeru Orbana se vidi kako se može ako se hoće, voditi interesa o svojem narodu i zemlji i ne obazirati se na standardne etikete iz ljevičarskog i komunističkog rječnika za ucjene, povlačenje i pristanak.
    Da ima tu i straha od ucjene.

Umjesto srbizama poput " inostrani" poželjno bi bi bilo koristiti hrvatske pojmove poput " inozemni" mada ako drukaš za Kolindu mogu i srbizmi proć.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Umjesto srbizama poput " inostrani" poželjno bi bi bilo koristiti hrvatske pojmove poput " inozemni" mada ako drukaš za Kolindu mogu i srbizmi proć.
    U pravu si inozemni. I ne drukam ni za koga. Tko god bio - nece se nista promjeniti.

Gdje Bujo gazi ne raste zeleno. Bit će urnebesno ako se dr. Škoro javno odrekne Bujanca.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Gdje Bujo gazi ne raste zeleno. Bit će urnebesno ako se dr. Škoro javno odrekne Bujanca.
    Jasenovac i šire je u tri navrata istraživan/prekopavan. Još za one države. Zadnji put mislim 1969. Kad su radili i tzv sondiranje terena. Istraživanje je tada prekinuto, jer nisu pronašli ono što bi potkrijepilo njihove tvrdnje. Znači ne jednom nego tri puta i ništa.

Koko u lažnom afanu

https://images.app.goo.gl/NaVit3TJpkZSUKCq7

Ludača. Užasna glumica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-11-2019 at 09:41

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koko u lažnom afanu

https://images.app.goo.gl/NaVit3TJpkZSUKCq7

Ludača. Užasna glumica.
    Toliko je trash devojka... toliko prelazi sve mere ukusa, da mi postaje uvrnuto simpaticna

Inkvi, pa sta je ovo hebemtisunce... kakva su ovo stanja, koji je ovo trans...

Dajte Kolindi jos 5 godina, bar sa njom nikad nije dosadno...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove