Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 57 od 110 PrviPrvi ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,121/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Zaboravia sam reć da HSP-a danas nema nigdi, da je počela nestajat baš pod Đapićem. Pa jel' on uništia stranku ili samo predsjedavao njom dok je nestajala je u politici isti kurac...pogotovo u kontekstu definiranja uspješnosti/jakosti političara
    On prvi zna da ima apsolutno nikakve sanse postati predsjednik.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Nema ti tu nikakvog misterija. Ja sam u masu postova na ovoj temi obrazložio moj stav. Igrom slučaja ili' ne, sa menom se slažu i Sunić i Glasnović..i to u "t". Pogotovo Sunić. Nije stvar u mekšanju nego u pragmatici. A i u nadi. A koliko se Sunić slaže sa mojim općim stavom o Škori toliko se i ja slažem sa tebom da je Škoro (pre)mekan. Nadam se da će bit' tvrđi u praksi ako se dočepa Pantovčaka. Možda je glupo nadati se tome al' jebiga, meni je nadanje drago. A i navika sam bit razočaran sa političarima pa me neće teško pogodit ako ne bude.
    Ja nisan nikad čua ni vidia da je neki političar posta žešći i radikalniji kad se dočepa fotelje, u usporedbi s predizbornon kampanjom.
    Praksa je da obećavaju sve i svašta uoči izbora, pa ako ispune dio toga kad dođu na vlast, dobro je...

Tako da ne dijelim tvoj optimizam za Škoru.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ja nisan nikad čua ni vidia da je neki političar posta žešći i radikalniji kad se dočepa fotelje, u usporedbi s predizbornon kampanjom.
    Praksa je da obećavaju sve i svašta uoči izbora, pa ako ispune dio toga kad dođu na vlast, dobro je...

Već sam reka da Škoro nije političar. A nadati se nije baš jednako optimizam. Da ti pravo kažem..nisam ni ja optimist šta se toga tiče.

Zaboravia sam reć da HSP-a danas nema nigdi, da je počela nestajat baš pod Đapićem. Pa jel' on uništia stranku ili samo predsjedavao njom dok je nestajala je u politici isti kurac...pogotovo u kontekstu definiranja uspješnosti/jakosti političara
    Neće da bidne. Đapić je preuzeo stranku 1993- će da bi na izbirima 2003-će imao mislim 8 ili 9 zastupnika. Najviše u novijoj povijesti ikad. Tajo da se može komotno reći da ja HSP pod Đapićem imao snagu jaču nego ikad u novijoj hrvatskoj povijesti.

A na slijedećim izborima je Sanader ponavljao ko papagaj da je glas za HSP glas za SDP. Jesu li mu gkupi Hrvati povjerovali ili je presudilo to da su stranku tik pred izbore napustila tri spomenuta saborska zastupnika teško ćemo saznat.

Plafon plafona je 8 ili 9 saborskih zastupnika desnice u HR. I tu nitko ne može ništa nek se nacrta tko god hoće. Svi na crtu pa da vidimo.

Ovakvi poput Škore, pa toga imaš na bacanje u HDZ što nit smrde nit mirišu i to Hrvati vole birat.

U suštini tako i je. 10% 0d 10% Hrvata je obranilo Hrvatsku. Ostake je bolio kurac. Da im netko garantira da ga četnik neće zaklat on bi ga pustio u zemlju.

To dokazuje i sadašnje stanje u Hrvatskoj. Četnici četnikuju al ne kolju ( osim pojedinačno ponekad) i Hrvatuma oni uopće ne smetaju). Ne smetaju ni Škori.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Neće da bidne. Đapić je preuzeo stranku 1993- će da bi na izbirima 2003-će imao mislim 8 ili 9 zastupnika. Najviše u novijoj povijesti ikad. Tajo da se može komotno reći da ja HSP pod Đapićem imao snagu jaču nego ikad u novijoj hrvatskoj povijesti.

A na slijedećim izborima je Sanader ponavljao ko papagaj da je glas za HSP glas za SDP. Jesu li mu gkupi Hrvati povjerovali ili je presudilo to da su stranku tik pred izbore napustila tri spomenuta saborska zastupnika teško ćemo saznat.

Plafon plafona je 8 ili 9 saborskih zastupnika desnice u HR. I tu nitko ne može ništa nek se nacrta tko god hoće. Svi na crtu pa da vidimo.

Ovakvi poput Škore, pa toga imaš na bacanje u HDZ što nit smrde nit mirišu i to Hrvati vole birat.

U suštini tako i je. 10% 0d 10% Hrvata je obranilo Hrvatsku. Ostake je bolio kurac. Da im netko garantira da ga četnik neće zaklat on bi ga pustio u zemlju.

To dokazuje i sadašnje stanje u Hrvatskoj. Četnici četnikuju al ne kolju ( osim pojedinačno ponekad) i Hrvatuma oni uopće ne smetaju). Ne smetaju ni Škori.
    Najključniju tvoju riječ o HSP-u sam poboldao. A to o Škori, da takvih ima oho-ho u adezeu ti ne drži ni kap vode. Nema nikoga poput Škore u adezeu. Jer da su poput Škore, ne bi više bili tamo. Niko nije formulirao bolje problem ćirilice u Vukovaru (pa tako i četništva u Hrvatskoj) od Škore ("kad Peđa Mišić odluči da je došlo vrijeme za ćirilicu..."). 2/3 tvojih kritika Škore uopće ne stoje. A impliciraš i da Đapić nije potrošena roba i da bi mogao napraviti nešto ključno za domoljubnu opciju. A ka da ti to nije dosta, još mene proglašavaš nekakvim Škorinim vjernim i nekritičnim fanom.

Kad poboldaš jednu rečenicu to je ništa.

Neka se Škoro ne pokriva Mišićem nek on izrekne jednom svoj stav.

Nisam ni ja netko tko je rekao da je Đapić budućnost desnice nego sam lijepo pobrojao zašto ne stoji da je on uništio HSP. I da je politički jumbo jet i sad za Škoru. Ja sučeljavanje nisam gledao.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-12-2019 at 16:51

Delminium Vulgaris.

Upravo iz vrha HDZ-ea prijelomna vijest.

Nakon dugo nagovaranja vladika zagrebačko-ljubljanski i ceke Italije, Porfirije Perić pristao je doći na Kolindin završni skup i otpjevati nekoliko pesama.

Navodno će usred programa ući u Arenu u stilu Muhameda Alija, praćen svjetlosnim efektima uz pjesmu "ne daj mala da te ljube deca, nego čekaj mene mitraljesca".

Ostali repertoar pjesama je tajan ali kako kažu u HDZeu vrlo zanimljiv. Jedino što se pouzdano zna da će vladika otpjevati duet s Mirjanom Hrgom.

Očekuje se da i nazočna publika a i sama predsjednica veselo tapšu uz zvuke gore navedenih senzualnih stihova. Hoće li vladika održati i govor to nam iz vrha HDZea nisu htjeli potvrdit.

A možda i bidne. Svi uslovi su tu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kad poboldaš jednu rečenicu to je ništa.

Neka se Škoro ne pokriva Mišićem nek on izrekne jednom svoj stav.

Nisam ni ja netko tko je rekao da je Đapić budućnost desnice nego sam lijepo pobrojao zašto ne stoji da he on uništio HSP. I da je politički jumbo jet i sad za Škoru. Ja sučeljavanje nisam gledao.
    Poboldao sam jednu riječ a ne rečenicu. I nisam reka da si reka nego da impliciraš. Na svojim predizbornim skupovima on je izrazio svoje stavove dovoljno jasno da bi, u nepostojanju boljeg kandidata, ja glasa "za" (njega) umisto "protiv" nekoga drugoga iako znam da će bit dobro ako ispuni 10% svojih obećanja. Iskreno, više od 10% i ne očekujem.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Delminium Vulgaris.
    Dobar je Delminium. Al' mi nije jasno zašto neće glasat kontra cajkače.

Dobar je Delminium. Al' mi nije jasno zašto neće glasat kontra cajkače.
    Jel postoji ta opcija na izborima?

Nema ti tu nikakvog misterija. Ja sam u masu postova na ovoj temi obrazložio moj stav. Igrom slučaja ili' ne, sa menom se slažu i Sunić i Glasnović..i to u "t". Pogotovo Sunić. Nije stvar u mekšanju nego u pragmatici. A i u nadi. A koliko se Sunić slaže sa mojim općim stavom o Škori toliko se i ja slažem sa tebom da je Škoro (pre)mekan. Nadam se da će bit' tvrđi u praksi ako se dočepa Pantovčaka. Možda je glupo nadati se tome al' jebiga, meni je nadanje drago. A i navika sam bit razočaran sa političarima pa me neće teško pogodit ako ne bude.
    Iz istog razloga i ja mislim da je Skoro najbolji izbor, ali po nekima ovdje sad bi se trebao cesljati i pustiti brcice ko Skejo pa da ga oni prepoznaju kao svog kandidata vrijednog njihovog glasa.

Đapić je HDZ-eov igrač. Uvjek bio, je i to će i ostati.

Djapic govori ono sto prosjecani desnicar zeli cuti, sto Kolinda ne zeli reci a Skoro ne smije zbog izgleda na izborima.

Prosta matematika.

Taman ce uzeti nekih 4-5% glasova koji bi vjerojatno isli Skori. Jer desnicar nece nikada glasovati za Kolindu.

Taman da Koli ide u drugi krug, a tamo vec ide taktika "bolje ja nego Milanovic, zar ne glasaci".

Zašto desničar ne bi glasovao za Kolindu a za Škoru bi?

Danas ga uvatili u zrendu jugomediji oko pomilovanja Merčepa pa on trt pa mrt , pa bolestan je, pa ga pitaju bil pomilovao i bolesne srpske ratne zločince a on trt pa mrt..pa ga na kraju pitaju bi li pomilovao bolesnog Ratka Mladića a on će " nemojmo sad hipoteze". Daj odgovori jednom ko čovjek šta si se usro od jugovića.

Pa šta bi ti tek ko predsjedniku radili ako ih sad ne smiješ trolat.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-12-2019 at 18:44

Koliko ja znam Karamarko je skupa sa Hasanbegovicem krenuo ajmo reć jako. I kako su završili?

Karamarko nije imao većinu i nije oštro ni krenuo. U čemu je krenuo oštro a realno nije ni mogao.

Predsjedniku ne mogu ništa pet godina.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku

ma škoro je premlak, a opet Hrvati konforne pizde kakve već jesu, neće glasati za nekog žešćeg ako im nije nož pod vratom. budite uvjereni da bi i Račan, onakav šonjo kakav je bio, pobjedio Tuđmana da nije bio rat pred vratima. i da se SFRJ nije počela demontirat od zapadnih hoštaplera, a sve je išlo uz ruku s padom berlinskog zida odnosno željezne zavjese, gdje su stvaranjem novih država opet pobrali vrhnje i opljačkali sve narode, a Hrvati su tu prošli najgore jer su nama još i rat namjestili, stimulirali su Srbe na ludilo a njima ne treba puno da budu ludi jer su prirodno bolesni, i realno Hrvati su od svih tranzicijskih zemalja prošli najgore, a Tuđman kratkovidana kakav je bio je pomislio kako će s mlakim pristupom hrvatske komuniste i antifašiste dobiti uz sebe, naravno da se zajebo, jer antifašisti čim skreneš s puta jugoslovenskog te gledaju ko neprijatelja, Tuđman nije znao ili nije htio znati da antifa i jugosrbofilija u hrvatskoj ne prihvaća ništa drugo osim tog pravca, dakle potpuno su isključivi i zato je njegovo petljanje s zavnohom i avnojem bio žešći autogol koji danas davi modernu hrvatsku, jer je izgleda važnije biti antifašist nego Hrvat, kad ste čuli da se nekome postavlja pitanje jeste vi Hrvat ? a koliko puta ste čuli pitanje, jeste li vi antifašist ? dakle biti antifašist je za tu gamad važnije od nacionalnog rasnog vjerskog i svakog drugog normalnog identiteta, jer oni su to bili 1941 i to su i danas, i njihova djeca i unuci će biti isti takvi jer su to imbecili koji dok seru o otvorenosti uma i budućnosti, žive isključivo u prošlosti.

prema tome, suludo mi je više govorit o nekakvom zajedništvu s tim žoharima, kada ti žohari evidentno žele uništit sve što ima ikakve veze s hrvatskom i hrvatima, dakle vrijeme je za dezinsekcijske protumjere, i to po mogućnosti s najdjelotvornijim otrovom.

Škoro neće tu promjenit ništa, iako bi mogao u drugom krugu ako do njega dođe sjebati i Kolindu i Zoku ovisno tko bude bio u drugom krugu, ali brijem da će ga pokrast ko Mikšića i da će u drugi krug deca partije narodnih heroja proletera i antifašista, jer u hrvatskoj je najvažnije biti antifašist, i koračat putevima revolucije i tabanat put za Beograd, hrvatska politika se tako postavila, a Tuđman i HDZ su najveći krivci što se to događa, jer su s ustavnom kategorijom o važnosti zavnoha i avnoja za današnje granice i međunarodno priznanje otvorili pandorinu kutiju, i sada je vrag došao po svoje, desnica ona prva rekli bi oni radikalna neće imati nikada više od 10 mandata u saboru, a HDZ nije bio desnica ni 1991 a kamoli je to danas, da ne govorim da je Tuđman uvijek imao onaj ljevičarski melos u svom govoru i davao naznake da u njemu još uvijek traje sukob između nacionalista i antifašista. on je sebe vjerojatno smatrao i jednim i drugim, ali jedno drugo isključuje, nacionalist ne može biti antifašist, a antifašist ne može biti nacionalist, mislim da bi se Hrvoje Klasić sa mnom složio po ovom pitanju. iako njemu je dilema važnija da se nekako obnovi Jugoslavija, i da on ko pravi hrVOJE preseli u Beograd.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Koliko ja znam Karamarko je skupa sa Hasanbegovicem krenuo ajmo reć jako. I kako su završili?
    Karamarko je krenuo ..ma mlitavo nije pravi pridjev. Karamarko je sudjelovao u miniranju referenduma "o ćirilici" za koji je skupljeno skoro 700 000 potpisa. Isto je napravio i sa referendumom za promjenu izbornog zakona. Da to nije napravio, uz svu njegovu mlitavost na ostalim područjima, imao bi više nego dovoljno ruku u Saboru i za promjenu Ustava i za ukidanje i za donošenje bilo kojeg zakona. Karamarko je daleko najveći krivac za ovo današnje sranje

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jel postoji ta opcija na izborima?
    Naravno da postoji...tj. postoje. Zovu se "glas za Milančeta" i"glas za Škoru"

Nego..čuo sam nedavno da svaki predsjednički kandidat na osnovu 10 i više tisuća skupljenih potpisa dobija neku lovu iz proračuna..da je riječ o milijun(ima). Jel' zna neko nešto o tome?

[QUOTE=DzoniBG;491826.ako bi uspela, ni ti Grunficka, ni Inkvi, ni svi ostali ovde ne bi bili medju zivima... metla revolucije bi vas gurnula 3 metra nize...[/QUOTE]

Metla revolucije Domovinskog rata je zaobišla ljevičare, antifašiste, ukratko etnomazohiste, ratne profitere, organizirani kriminal i protuhrvatske plaćenike. Šteta da hrvatski vojnici to nisu učinili i obračunali se s hrvatskim komunistima i udbašima, uključujući Tuđmana, jer bio bi mir i blagostanje na neko vrijeme ali zato su oni učinkovito likvidirali hrvatske nacionaliste i političku konkurenciju. Hrvatski komunisti to jest antifašisti su 1945. pobili najbolje Hrvate i nepovratno uništili genetski materijal i intelektualni potencijal da SFRJ može živjeti nekih 50 godina.
    Treba učiti od antifašista kako se radi.

Ali ima se vremena, općenito ljevica na zapadu je potpuno izgubila kompas, rade protiv interesa vlastitog naroda i rade sve uvjete svjesno ili nesvjesno za građanski rat.

Ti sa sigurnošću mo'š reć da ne može? Može li neko drugi od ponuđenih kandidata?
    Škoro je kukavica, on ne može stvoriti nikakve uvjete za proboj kako si rekao novom naraštaju povjesničara.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove