Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 51 od 110 PrviPrvi ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,001/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Esihica podupire Kolindu, NHR-ovci moraju slijediti ili nikoga ne podupirati...

I onda se ljudi čude kaj je Hasanbeg htio smijeniti s čela stranke Esihicu...I još neki, nećemo o imenima šefe, proglašavaju Hasanbega izdajicom.
    Da, Hasanbeg je olicenje skromnosti....i naravno nema svoje agende....
    Kako vrijeme odmice, Haso mi je sve odvratniji.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa taj intervju je star mjesecima. Nemoj dezinformirat javnost fiškalu jedan.

Grunficka je pravi fiskal...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    sve me više muče neke sumnje oko Škore,imam dojam kao da hdz domoljubi svojim idiotskim napadima na Škoru,a moraju biti svjesni tog idiotizma, žele da Hrvati glasaju za njega. Tu mi nešto ne štima.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja ovo histericno napadanje Skore sa strane Raspudica, Sole i Dujmovica vidim na nacin da su svi ukljuceni u mainstream medije, ili teze ka tome, pa im je nepredvidivo sto bi se moglo izdogadjati u slucaju pobjede Skore. Jednostavno nemaju poveznice spram tom taboru. Na kraju krajeva, sa ljudske strane, razumljivo je, ali ostaje pretjerano.
    Sto se tice Skore, pa on je i kandidat "desne oporbe unutar HDZa" i koliko god oni meni osobno bili ljigavi i nepodnosljivi, ne vidim sto bi Hrvatska mogla dobiti od novoga mandata Krokolinde. Tu svatko ima svoje racunice, evo Bernardic mobilizira kao protiv Skore, to mozemo razumijeti na ovaj ili onaj nacin.
    Valja se osloboditi svega toga i skontati tko je najmanja stetocina.

Ivica Ursic sa svog fejsa :
    Kako se primiče dan izbora mnogi sve razvidnije svjedoče svoju poziciju kada je u pitanju opredjeljenje za jednog od predsjedničkih kandidata… ne nije riječ o opredjeljenju nego o neopredjeljenju koje je u biti opredjeljenje … zvuči čudno?
    Samo na prvu!

Jutros je na portalu narod.hr osvanuo komentar sa FB profila Martina Pauka, mlade političke zvijezde u usponu, na “desnom” obzorju hrvatske politike. Pauk je vijećnik u splitskom gradskom vijeću u ime Nezavisnih za Hrvatsku, a do nedavno je bio vijećnik iz kvote Mosta.

Na svojem FB profilu Pauk tvrdi “budući da gajim dobre odnose s njegovim bivšim prijateljima i kumovima i da su mi poznate brojne činjenice koje široj javnosti nisu, s velikom sigurnošću mogu kazati da Miroslav Škoro nije takav kakvim se prikazuje i kakvim ga smatraju.”

Pauk dakle “poznaje brojne činjenice” koje nama, koji se ubrajamo u “širu javnost” i koji izlazimo na izbore – nisu poznate i koje bi nam, ako vjerujemo u njihovu istinitost, jako pomogle pri izboru. E, ali Martin ne da nama ni jednu činjenicu od “brojnih činjenica”.

Je li u pitanju državna tajna, vojna tajna, ispovijedna ili odvjetnička tajna ili se jednostavno Martin Pauk vodi dominantnom tezom naših političara kako “common people” nije tu kako bi mislio nego kako bi zaokruživao?

Ne znam što to motivira jednog političara na čuvanje istine od javnosti a koja bi nama svima trebala “pomoći” pri izboru najboljeg kandidata.

Martin se boji da će ga, pristalice kandidata Škore, proglasiti “ljevičarom” ali ja bih mu želio razbiti taj strah i osokoliti ga neka kaže punu istinu, jer istina će ga osloboditi straha.

Martin se Pauk poziva na novinarski autoritet Dujmovića, Raspudića i Šole, koji su kaže Pauk ipak bili od njega malo darežljiviji prema puku pa su narodu otkrili pojedine (ne sve!!!) detalje priče oko M. Škore.

Dobro je! Volim ljude koji ti loše vjesti daju na kapaljku, kako ti ne bi pale naglo na želudac. Istinu, cjelovitu, ćemo doznati u nekom budućem vremenu. Njih trojica ionako imaju zajamčene pozicije u medijima koji su na suprotnoj strani od suverenističkih i državotvornih, pa se ja ne bojim za njih. Snaći će se njih trojica. Uvijek jesu.

Svećenik prije nego što će pred Bogom i ljudima sklopiti brak žene i muškarca, izgovara: "Tko ima bilo što protiv ovog braka, neka kaže sad ili neka zauvijek šuti!"

Hrvatska i njezin predsjednik ili predsjednica ući će u vezu koja nije brak, ali je veza koja bi trebala trajati barem 5 godina. Nije svejedno ako postoji nešto što će tu vezu u neko dogledno vrijeme učiniti disfunkcionalnom. Nije.

Zato pozivam Martina Pauka, koji nije (nadam se) vezan ni svećeničkim ni odvjetničkim zavjetom šutnje, neka kaže što to mi “ovi-oni” koji bismo trebali o Škori znati ne znamo a on Šola, Raspudić i Dujmović znaju.

Neka kaže ili neka zauvijek u politici šuti!

Ali što ako mi istinu već znamo?
    Što ako je ona tu i bode nas u oči, a mi smo oči zatvorili?
    Što ako istina viče a mi smo začepili uši?

Teza “nitko od njih nije dobar kandidat” zagovara neizlazak na izbore.

Zagovara “status quo”.
    Zagovara još 5 godina imati za predsjednicu KGK.
    Dakle, riječ je o opredjeljenju. Riječ je u konačnici o izboru. Odnosno – reizboru KGK.

Najopasnije su teze koje poluinformacijama i različitim spinovima žele pasivizirati narod. Teze “svi su oni isti” (osim nas nekoliko pravovjernih) vode u depresiju i u odustajanje naroda od politike. A to je nešto što politička oligarhija priželjkuje iz dna svojeg bića. Narod koji se ne bavi politikom je za političare idealan narod, jer onda je igralište njihovo i mogu na njemu se igrati kad žele i kako žele. Narod eventualno može gledati. Ako plati ulaznicu.

Na izbore se mora izići. Naravno ako želimo sami (koliko je to više uopće i moguće) vladati svojom državom i svojom sudbinom. Razne paukove mreže kojima se želi sputati volja naroda preslabe su ako je narod odlučan.

Škoro narodu nudi tu mogućnost. Hoće li Škoro biti dosljedan? Hoće li ispuniti obećano? To samo nebo zna ali ono što mi znamo jest da ako mu ne damo šansu to nikada ne ćemo doznati.

Martin Pauk je mlad političar ali brzo uči stare političke trikove. Njegov post je zagovaranje “ne diraj - dobro nam je” a nama “i ovima i onima”, kako nas naziva Martin Pauk, nije dobro, preko glave nam je ovih političara i ovakve politike. Vlast pripada narodu i narod vlast treba uzeti pod svoju kontrolu.

Sve ostalo su mreže kojima nas love. Dok nas ne ulove.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ja ovo histericno napadanje Skore sa strane Raspudica, Sole i Dujmovica vidim na nacin da su svi ukljuceni u mainstream medije, ili teze ka tome, pa im je nepredvidivo sto bi se moglo izdogadjati u slucaju pobjede Skore. Jednostavno nemaju poveznice spram tom taboru. Na kraju krajeva, sa ljudske strane, razumljivo je, ali ostaje pretjerano.
    Sto se tice Skore, pa on je i kandidat "desne oporbe unutar HDZa" i koliko god oni meni osobno bili ljigavi i nepodnosljivi, ne vidim sto bi Hrvatska mogla dobiti od novoga mandata Krokolinde. Tu svatko ima svoje racunice, evo Bernardic mobilizira kao protiv Skore, to mozemo razumijeti na ovaj ili onaj nacin.
    Lako za napadanje DOKTORA Škore, za Ninu Raspudića ne znam, ali ono ulizivanje Kolindi G.K od strane Dujmovića, pogotovo Šole koji je ipak načitana, obrazovana osoba, reklo bi se intelektualac, je jadno da jadnije ne može biti, da se netko tako može kompromitirati.

ne vidim sto bi Hrvatska mogla dobiti od novoga mandata Krokolinde.
    Predsjednik RH ima paradnu ulogu, ne može učiniti ništa više ili manje od Kolinde, osim što mu može koristiti za karijeru, poslovne veze, lobiranje (čitaj mito i korupcija).

Štetočina je štetočina koliko god velika ili mala bila. Razlika je jedinu brža ili polagana smrt. Problem društva je puno dublji i ne odnosi se samo na Hrvate nego cijelu zapadnu civilizaciju kojoj pripadamo. Dok se to ne riješi, nema pomaka na bolje, ide samo na gore.
    ZA DOM SPREMNI !

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Osim hdz domoljuba koji pišu genijalne umotvorine o Škori tu je i podjednako smiješna ekipa tj.dvije ekipe iz bivšeg NHR koji kao daju nekome podršku. To je od iste važnosti za kandidate kao i da im netko od nas sa ovog foruma javno da svoju podršku,toliki je utjecaj na birače.Dobro, mi možda možemo utjecati na svoju obitelj ili prijatelje ovi više ni na svoje najbliže ne mogu utjecati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Lako za napadanje DOKTORA Škore, za Ninu Raspudića ne znam, ali ono ulizivanje Kolindi G.K od strane Dujmovića, pogotovo Šole koji je ipak načitana, obrazovana osoba, reklo bi se intelektualac, je jadno da jadnije ne može biti, da se netko tako može kompromitirati.

Predsjednik RH ima paradnu ulogu, ne može učiniti ništa više ili manje od Kolinde, osim što mu može koristiti za karijeru, poslovne veze, lobiranje (čitaj mito i korupcija).

Štetočina je štetočina koliko god velika ili mala bila. Razlika je jedinu brža ili polagana smrt. Problem društva je puno dublji i ne odnosi se samo na Hrvate nego cijelu zapadnu civilizaciju kojoj pripadamo. Dok se to ne riješi, nema pomaka na bolje, ide samo na gore.
    Nisam bas najupuceniji, ali recimo diplomacija je u rukama predsjednika. Sto je ogromna, ogromna stvar.

Sto se tice Dujmovica, meni je fascinatno taj stokholski sindrom koji ima, njega je HDZ zgazio kao mrava, ponizio do boli, a on ovako "objektivno".

Sto ljudi, sto cudi.

Sto se tice ovog zadnjega sto si naveo, mozda, mozda ne. Valja nekaj delati kako bi rekli sjevernjaci.

Promaklo mi ovo od Raspudića. Di bi to moga vidit?

pa čim hodočaste na HRT, koji je JRT umro je drug Tito, naš galeb ništa čudno. čude se riječani kako ih nazivaju srbima i komunistima, pa neka se ne čude jer uveliko je to njihova krivnja kada mirno prate kako Obersnel "renovira" galeba s 30 miliona naših i njihovih kuna. njima je draži Beograd od Hrvatske, to je takav sloj hrvata, njima su bliži Srbi nego Hercegovci oni to ni ne skrivaju, samo pričajte s tim jugonostalgičarima pa ćete shvatit kako oni tretiraju hrvatski narod i određene djelove istog gledaju s gađanjem i mržnjom, a u isto vrijeme su im Srbi Židovi Romi i ostale manjine bliže i draže od vlastitog naroda. mislim da u ovoj državi konačno treba raskrinkat te budale, i otvoreno staviti onu konfrontaciju MI ILI ONI, a ove idiotarije Kolinde da će ona biti predsjednica svih, pa u tome i je problem hrvatske politike jer dok oni predstavljaju "sve", hrvatski narod polako nestaje i odlazi iz ove zemlje, upravo zato jer oni predstavljaju sve pomalo, samo ne hrvate.

u biti oni dokazano uvijek dobro guraju u miru, oni znaju da rat i krvoproliće mobilizira desnicu i hrvate koji dišu prohrvatski, i zato je njima svaka rizična situacija pogubna, jer oni ne predstavljaju ovaj narod i onda dolaze do izražaja autentični političari koji istinski predstavljaju hrvatski narod, zato jer u vrijeme očaja nema prostora za debile koji prodaju maglu. kada je Vukovar krvario, nisu mogli ti jugonostalgičari pričati o hercegovcima i ustašama, jer je narod bio svijestan da je neprijatelj netko drugi. zato se oni groze ratova, jer oni znaju da kada do njih dođe oni gube prostor za prodavanje magle. zato koliko god ratovi bili pogubni za hrvatski narod, jer izgine najvitalniji dio mladosti, oni su i blagoslov jer se u tim trenucima jasno razdvoji žito od kukolja, i nema prostora za kukolj da se mješa sa žitom.

štetočine će uvijek egzistirati u vrijeme mira, to je poanta cijele ove naše tragedije, jer oni u miru mogu prodavati svoje lovačke priče o tome tko je problem, a mainstream mediji su ionako produkt međunarodnih hoštaplera koji ih plaćaju i drže na svojoj platnoj listi, a većini tih monstruma je jedini interes proizvoditi kaos, i tome im i služe mediji. nikoga oni ne informiraju, već prvenstveno dezinformiraju kao što su se partizani lažno predstavljali antifašistima, da bi provodili identičnu torturu nad neistomišljenicima i protivnicima kao i fašisti. a vole si tepat da su antifašisti, prema tome njihova demagogija je kratkog daha, jer njima nije dugo trebalo ni 1945 kao ni nakon 1995 da pokažu svoje pravo lice i koje su njima namjere, destruktivne jer su oni prodane duše i izdajice koje sve što rade rade zbog vlastitog komfora, a ne dobrobiti naroda, puna su im usta slobode naroda a na koncu su donjeli slobodu jedino svom kriminalu i zločinu, plus smrt svima onima koji su bili na drugoj strani a to nisu bili samo ustaše i četnici kako bi dragi galeb volio reći i svi njegovi istomišljenici u hrvatskoj, kojih je i danas puno i previše. ali neka oni misle što god ih je volja, problem ovog naroda je što je dozvolio da mu u institucijama države sjede ljudi koji su em nesposobni em su kadrovski i danas oličenje komunističke partije koja preko njih živi i egzistira, i na kraju je i ispalo da smo mi svoju slobodu i pobjedu u ratu zapravo poklonili njima. a njih nije briga za to sve, niti ih je briga za muku bilo kojeg sunarodnjaka, kako onu financijsku tako ni fizičku tj duhovnu. stoga je suludo očekivat od tih ljudi razmjevanje, za ono kako bi hrvatska trebala izgledati danas i u čijim rukama bi trebala biti, sigurno ne u rukama djece partizana i jugnostalgičara, a još manje u rukama HDZa koji je tim jugonostalgičarima zapravo glavni zaštitnik od samih početaka, jer oni su se lijepo razračunali s ustašama i onima koji ih simpatiziraju, a nisu se ni dotakli kadrova KP i onima koji otvoreno plaču za Beogradom kroz priče "kako je nekad bilo lijepo". pa nitko njih ne drži u ovoj državi, pa ako im je bilo lijepo kada je Beograd vladao, mogu slobodno svi kolektivno preselit u isti, živo me zanima koliko dugo će im biti lijepo u Beogradu za kojim čeznu kada ih lokalni patrioti krenu dresirat u bunjevce šokce itd, a oni se još igraju skrivača po šumama i nose pionirske marame te čeznu da još jednom svom galebu odnesu štafetu.

HDZ je u biti glavni sponzor tih jugonostalgičara, i tragikomično je za pratit od samostalnosti ne sasmo od 2000e, kako se HDZ naivnim hrvatima predstavlja kao tvrda desnica, a oni su zapravo glavni zaštitnik tvrde ljevice i komunizma u hrvatskoj, koji živi upravo zahvaljujući njima. dok su političku desnicu marginalizirali, i gotovo uništili, za račun crvenih srbofila i Srba. nešto slično što je njihov najdraži galeb, napravio koncem 2ww, kada je 1945 većinu političkih hrvata fizički elminirao i natjerao u emigraciju. oni vole govorit da su to redom ustaše, ali prava je istina da su to velikom većinom bili hrvati koji najvećim djelom nisu imali nikakve dodirne točke s ustašama, osim što su kao i ustaše bili protivnici jugoslavije i stvaranje umjetne državne tvorevine za koju se već tad moglo pretpostavit da će završit onako kako je i završila, okupana u krvi većinom hrvatskog naroda. dakle jasno mi je da ovi lažni hrvati, koji su zapravo većinom mješanci, koji se lažno predstavljaju hrvatima a u pravilu su jugoslaveni jer su iz mješanih brakova, njima je cool biti hrvat samo u trenutku kada mogu ogađivat hrvatsku i hrvate kao šatro hrvati, to je bit nihovog "hrvatstva". poslje toga, oni su rigidni jugoslaveni i srbofili koji bi rado dali guze svakom četniku i obrijanom i neobrijanom dok se kurče kako su ratovati i protiv četnika i ustaša, zapravo im je teško sakrit da su im ustaše dakle hrvati puno omraženiji, kao što sam rekao tim mješancima nema gore stvari od onih koji su čistokrvni u bilo kojem pogledu, političkom rasnom ili vjerskom, to njih najviše jebe. jer oni nisu!

a mi na HRT pardon JRT, moramo gledat zatupljivanje i zaglupljivanje na maksimum, samo zato jer se kadrove koji su radili na tome da hrvati nikada ne imaju svoju državu, nije na vrijeme uklonilo za dobrobit većine u ovoj zemlji, a štetočine treba uklonit jer kao što vidimo kada se razmašu poslje im je teško stati na kraj. svako zlo, treba rezat u startu, usrana Tuđmanova i HDZ pomirba je tim lešinarima omogućila da imamo ovakvu džravu, a oni uživaju u tome da hrvati imaju ovakvu nefunkcionalnu i korumpiranu državu, jer je oni mrze. to je poanta njihovog antifašizma, i borbe protiv okupatora, ako nekome nije do danas postalo jasno evo ja pojašnjavam, pa ako makar jednoj ovci postane jasnije ja zadovoljan.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Promaklo mi ovo od Raspudića. Di bi to moga vidit?
    Raspudic mi je tu malo lapsus, njega sam upamtio kako je Skori savjetovao odreci se ovih i onih, ali na kraju krajeva je dosta kriticniji spram Kolindi.

Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    pa čim hodočaste na HRT, koji je JRT umro je drug Tito, naš galeb ništa čudno. čude se riječani kako ih nazivaju srbima i komunistima, pa neka se ne čude jer uveliko je to njihova krivnja kada mirno prate kako Obersnel "renovira" galeba s 30 miliona naših i njihovih kuna. njima je draži Beograd od Hrvatske, to je takav sloj hrvata, njima su bliži Srbi nego Hercegovci oni to ni ne skrivaju, samo pričajte s tim jugonostalgičarima pa ćete shvatit kako oni tretiraju hrvatski narod i određene djelove istog gledaju s gađanjem i mržnjom, a u isto vrijeme su im Srbi Židovi Romi i ostale manjine bliže i draže od vlastitog naroda. mislim da u ovoj državi konačno treba raskrinkat te budale, i otvoreno staviti onu konfrontaciju MI ILI ONI, a ove idiotarije Kolinde da će ona biti predsjednica svih, pa u tome i je problem hrvatske politike jer dok oni predstavljaju "sve", hrvatski narod polako nestaje i odlazi iz ove zemlje, upravo zato jer oni predstavljaju sve pomalo, samo ne hrvate.

u biti oni dokazano uvijek dobro guraju u miru, oni znaju da rat i krvoproliće mobilizira desnicu i hrvate koji dišu prohrvatski, i zato je njima svaka rizična situacija pogubna, jer oni ne predstavljaju ovaj narod i onda dolaze do izražaja autentični političari koji istinski predstavljaju hrvatski narod, zato jer u vrijeme očaja nema prostora za debile koji prodaju maglu. kada je Vukovar krvario, nisu mogli ti jugonostalgičari pričati o hercegovcima i ustašama, jer je narod bio svijestan da je neprijatelj netko drugi. zato se oni groze ratova, jer oni znaju da kada do njih dođe oni gube prostor za prodavanje magle. zato koliko god ratovi bili pogubni za hrvatski narod, jer izgine najvitalniji dio mladosti, oni su i blagoslov jer se u tim trenucima jasno razdvoji žito od kukolja, i nema prostora za kukolj da se mješa sa žitom.

štetočine će uvijek egzistirati u vrijeme mira, to je poanta cijele ove naše tragedije, jer oni u miru mogu prodavati svoje lovačke priče o tome tko je problem, a mainstream mediji su ionako produkt međunarodnih hoštaplera koji ih plaćaju i drže na svojoj platnoj listi, a većini tih monstruma je jedini interes proizvoditi kaos, i tome im i služe mediji. nikoga oni ne informiraju, već prvenstveno dezinformiraju kao što su se partizani lažno predstavljali antifašistima, da bi provodili identičnu torturu nad neistomišljenicima i protivnicima kao i fašisti. a vole si tepat da su antifašisti, prema tome njihova demagogija je kratkog daha, jer njima nije dugo trebalo ni 1945 kao ni nakon 1995 da pokažu svoje pravo lice i koje su njima namjere, destruktivne jer su oni prodane duše i izdajice koje sve što rade rade zbog vlastitog komfora, a ne dobrobiti naroda, puna su im usta slobode naroda a na koncu su donjeli slobodu jedino svom kriminalu i zločinu, plus smrt svima onima koji su bili na drugoj strani a to nisu bili samo ustaše i četnici kako bi dragi galeb volio reći i svi njegovi istomišljenici u hrvatskoj, kojih je i danas puno i previše. ali neka oni misle što god ih je volja, problem ovog naroda je što je dozvolio da mu u institucijama države sjede ljudi koji su em nesposobni em su kadrovski i danas oličenje komunističke partije koja preko njih živi i egzistira, i na kraju je i ispalo da smo mi svoju slobodu i pobjedu u ratu zapravo poklonili njima. a njih nije briga za to sve, niti ih je briga za muku bilo kojeg sunarodnjaka, kako onu financijsku tako ni fizičku tj duhovnu. stoga je suludo očekivat od tih ljudi razmjevanje, za ono kako bi hrvatska trebala izgledati danas i u čijim rukama bi trebala biti, sigurno ne u rukama djece partizana i jugnostalgičara, a još manje u rukama HDZa koji je tim jugonostalgičarima zapravo glavni zaštitnik od samih početaka, jer oni su se lijepo razračunali s ustašama i onima koji ih simpatiziraju, a nisu se ni dotakli kadrova KP i onima koji otvoreno plaču za Beogradom kroz priče "kako je nekad bilo lijepo". pa nitko njih ne drži u ovoj državi, pa ako im je bilo lijepo kada je Beograd vladao, mogu slobodno svi kolektivno preselit u isti, živo me zanima koliko dugo će im biti lijepo u Beogradu za kojim čeznu kada ih lokalni patrioti krenu dresirat u bunjevce šokce itd, a oni se još igraju skrivača po šumama i nose pionirske marame te čeznu da još jednom svom galebu odnesu štafetu.

HDZ je u biti glavni sponzor tih jugonostalgičara, i tragikomično je za pratit od samostalnosti ne sasmo od 2000e, kako se HDZ naivnim hrvatima predstavlja kao tvrda desnica, a oni su zapravo glavni zaštitnik tvrde ljevice i komunizma u hrvatskoj, koji živi upravo zahvaljujući njima. dok su političku desnicu marginalizirali, i gotovo uništili, za račun crvenih srbofila i Srba. nešto slično što je njihov najdraži galeb, napravio koncem 2ww, kada je 1945 većinu političkih hrvata fizički elminirao i natjerao u emigraciju. oni vole govorit da su to redom ustaše, ali prava je istina da su to velikom većinom bili hrvati koji najvećim djelom nisu imali nikakve dodirne točke s ustašama, osim što su kao i ustaše bili protivnici jugoslavije i stvaranje umjetne državne tvorevine za koju se već tad moglo pretpostavit da će završit onako kako je i završila, okupana u krvi većinom hrvatskog naroda. dakle jasno mi je da ovi lažni hrvati, koji su zapravo većinom mješanci, koji se lažno predstavljaju hrvatima a u pravilu su jugoslaveni jer su iz mješanih brakova, njima je cool biti hrvat samo u trenutku kada mogu ogađivat hrvatsku i hrvate kao šatro hrvati, to je bit nihovog "hrvatstva". poslje toga, oni su rigidni jugoslaveni i srbofili koji bi rado dali guze svakom četniku i obrijanom i neobrijanom dok se kurče kako su ratovati i protiv četnika i ustaša, zapravo im je teško sakrit da su im ustaše dakle hrvati puno omraženiji, kao što sam rekao tim mješancima nema gore stvari od onih koji su čistokrvni u bilo kojem pogledu, političkom rasnom ili vjerskom, to njih najviše jebe. jer oni nisu!

a mi na HRT pardon JRT, moramo gledat zatupljivanje i zaglupljivanje na maksimum, samo zato jer se kadrove koji su radili na tome da hrvati nikada ne imaju svoju državu, nije na vrijeme uklonilo za dobrobit većine u ovoj zemlji, a štetočine treba uklonit jer kao što vidimo kada se razmašu poslje im je teško stati na kraj. svako zlo, treba rezat u startu, usrana Tuđmanova i HDZ pomirba je tim lešinarima omogućila da imamo ovakvu džravu, a oni uživaju u tome da hrvati imaju ovakvu nefunkcionalnu i korumpiranu državu, jer je oni mrze. to je poanta njihovog antifašizma, i borbe protiv okupatora, ako nekome nije do danas postalo jasno evo ja pojašnjavam, pa ako makar jednoj ovci postane jasnije ja zadovoljan.
    Ja sam zadovoljan ovim tvojim opisom. Kamo sreća da nas ima više koji tako razmišljaju. Kolinda, zaboravimo to. ja sam imao priliku često puta vidjeti na raznim portalima gdje ju neki s miljem obožavaju i nazivlju LIEPA PLAVKA. Daleko je ona od LIEPE PLAVKE. Imala je priliku ostvariti ono što je obećavala u svojoj kampanji 2014., ali je propustila. Sve što ju zanima je PARADA, što bi Amerikanci rekli: MI, MYSEF AND I. = JA, JA I OPET JA! Toga je dosta Hrvatima!

OTPORAŠ i Srbijanac

NIKOLIĆ

IMOĆANIN O NIKOLIĆU I NJEGOVU ČUĐENJU
    ČETNICIMA U HRVATSKIM UDŽBENICIMA

http://www.safaric-safaric.si/ndh/20..._Hrvatskoj.pdf

Plenkoviću bi (uz pobjedu Kolinde naravno) čak i više odgovarala pobjeda Milanovića nad Škorom u drugom krugu. Samo u tom slučaju može optužiti Škoru i one koji ga žele detronizirati sa mjesta predsjednika HDZ-a kako su kukavičje jaje ljevice ubačeno da razbije uvjetno rečeno desnicu i omogući kanditadu ljevice (Milanoviću) stvaranjem zbrke i nesloge na desnom polu biračkog tijela da lakše pobijedi. A tek koliko bi se analizirala ova Mesićeva izjava iz svibnja 2019. o Škori: “Mnogi će se iznenaditi što će taj čovjek napraviti. On će tek početi govoriti. Kako ja nešto više znam o njegovim stavovima, očekujem da će on vrlo brzo pokazati zrelost jednog političara, a to će ljudi vrlo lako prepoznati” Gledajući ovu izjavu može se isčitati puno toga, no ostaje činjenica kako bi pobjeda Mesićeva prvog odabranika (Milanović) nad drugim (Škoro) Plenkovićeve protivnike u HDZ-u i oko njega koji podržavaju Škoru učinila potpunim političkim diletantima i kao takvim nesposobnim za preuzimanje HDZ-a.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 15-12-2019 at 10:37

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Osim hdz domoljuba koji pišu genijalne umotvorine o Škori tu je i podjednako smiješna ekipa tj.dvije ekipe iz bivšeg NHR koji kao daju nekome podršku. To je od iste važnosti za kandidate kao i da im netko od nas sa ovog foruma javno da svoju podršku,toliki je utjecaj na birače.Dobro, mi možda možemo utjecati na svoju obitelj ili prijatelje ovi više ni na svoje najbliže ne mogu utjecati.
    U mom slučaju, ne mislim davati potporu Škori. Stavovi su mu nejasni, nedorečeni čak ima i bezvezarija, ali ću za njega glasati - zbog Kolinde. Mislim kako tako nisko on (valjda?) neće pasti, no sada mi je primarno otpremiti Kolindu.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    U mom slučaju, ne mislim davati potporu Škori. Stavovi su mu nejasni, nedorečeni čak ima i bezvezarija, ali ću za njega glasati - zbog Kolinde. Mislim kako tako nisko on (valjda?) neće pasti, no sada mi je primarno otpremiti Kolindu.
    Ja sam gleda ove njegove skupove u Zg-u St-u i danas u Rijeci i ako su mu stavovi ono što je govorio da su mu stavovi onda su mu stavovi kristalno jasni. Doduše, mene nije uvjerio da je najiskreniji al' eto. No, sa drugim dijelom tvoje zadnje rečenice se apsolutno slažem. Glasat ću kontra nje sa istim guštom ka šta sam glasa kontra Josipovića...jer Milanče neće u drugi krug.

Datum registracije
    Sep 2016
    Vidim da se jedan dio forumasa slozio, Skoro je li-la, ali od ponudjenog, i da ''stozernoj stranci'' sutnemo jednu postenu, ok je. Realpolitika na desnici.

Nisam bas najupuceniji, ali recimo diplomacija je u rukama predsjednika. Sto je ogromna, ogromna stvar.
    Ako je tako, ionako hrvatska nema pravu diplomaciju, Srbi kakvi god bili, oni imaju diplomaciju koja grize svugdje po svijetu, piše prosvjedna pisma i demantije, širi propagandu, ukratko zalaže se za srpske interese dok je to kod nas nepostojeća misija, s kriminalnim i nesposobnima kadrovima, to jest partijskim uhljebima, aparatčikima.

Ono što se kod nas može dogoditi je da predsjednik vodi drugačiju politiku od vlade što je šizofreno i govori da hrvatski političari ne znaju što bi učinili s krvavo stečenom državom koja im je dana na upravljanje.

Sto se tice Dujmovica, meni je fascinatno taj stokholski sindrom koji ima, njega je HDZ zgazio kao mrava, ponizio do boli, a on ovako "objektivno".
    Sve što je rekao pada u vodu, jer je sam sebe pogazio. Dujmović i Šola, intelektualni, pokvareni idioti ili je novac i interes u pitanju. Kako god bilo, u potpunosti kompromitirani s podrškom KGK.
    ZA DOM SPREMNI !

Je li Buka spinuje ili je zbilja ovo izjavila?zajebala je i Bakira ljigavca i njegove laži.

Kaže da ima dogovor da ljudi rade odavde za 8000 eura

Ustvrdila je kako će "otvoriti nova radna mjesta"*iako neki tvrde da se to ne može.

Tvrdim da se to može*jer već imam dogovore s nekim državama, da nam Hrvati odu na obuku negdje drugdje i*da se vrate u Hrvatsku, da rade preko interneta u nekoj drugoj državi, a u Hrvatskoj zarađuju osam tisuća eura. Zamislite što to znači za naše mlade, istaknula je.

Kolinda Grabar-Kitarović poručila je iz Osijeka da su predsjednički izbori 22. prosinca posebno važni*jer ćemo birati politiku*koja će idućih pet godina*promicati hrvatske nacionalne i državne interese*i osobu koja će sudjelovati u rješavanju ključnih društvenih problema, a ne biti fikus na Pantovčaku.

Hrvatska predsjednica i kandidatkinja HDZ-a za novi predsjednički mandat Grabar-Kitarović*na predizbornom je skupu istaknula kako na ovim izborima*"svi moramo razmisliti kamo ide Hrvatska" te da*se trebamo ujediniti u ljubavi prema domovini, a ne se usredotočiti na svađe i*prepirke te izlike*kako se nešto ne može učiniti zbog nedostatka ovlasti.

Ocijenila je kako je Hrvatska zemlja talentiranih ljudi*te da*moramo "zajedno pomoći našim talentima*da povuku Hrvatsku tamo gdje joj je mjesto, među najprosperitetnijim i najboljim mjestima za život u svijetu.

Imamo sve, resurse i ljude. Treba nam samo dobro vodstvo, a ne ono koje tvrdi da ne može ništa napraviti, nego da može biti fikus ili simbol nerada. Treba nam rad*i dostojanstvo", poručila je Grabar-Kitarović.

Kaže da je bila kritična prema vladama

Podsjetila je kako je u svom mandatu znala biti kritična prema vladama*jer "ne želi da budu salonski političari" te najavila da će "nastaviti biti kritična prema bilo kome tko je neradnik, tko ne radi za Hrvatsku, tko podcjenjuje Hrvatsku, koji misli da je Hrvatska mala i beznačajna".

"S druge strane, uvijek ću pružiti ruku prema svima koji žele surađivati*jer jedino u suradnji možemo postići ono što narod želi, a narod je izvor vlasti u ovoj državi i nemojte dopustiti pojedincima da vam govore da su oni bitniji od vas", istaknula je Grabar Kitarović.

Kazala je kako su je roditelji naučili da se jedino radom, trudom i zalaganjem može nešto postići u životu*i da zato "ne želi neradnike na čelu države*jer to su samo izgovori kako ovlasti nisu dovoljne".

Kaže da ima dogovor da ljudi rade odavde za 8000 eura

Ustvrdila je kako će "otvoriti nova radna mjesta"*iako neki tvrde da se to ne može.

Tvrdim da se to može*jer već imam dogovore s nekim državama, da nam Hrvati odu na obuku negdje drugdje i*da se vrate u Hrvatsku, da rade preko interneta u nekoj drugoj državi, a u Hrvatskoj zarađuju osam tisuća eura. Zamislite što to znači za naše mlade, istaknula je.

"Nemojte podcjenjivati svoj glas, meni je svaki glas bitan*jer je glas od mojega naroda, a ja vam jamčim*da ću i dalje biti vaš glas i vaša predsjednica", poručila je Grabar-Kitarović.

Voditelj njezina izbornog stožera osječko-baranjski župan Ivan Anušić kazao je kako se "kandidat hrvatske, demokršćanske i domoljubne opcije mora*dovesti do cilja i da Kolinda Grabar-Kitarović mora pobijediti".

Šef Kolindine kampanje: Ako ti je temelj priče Domovinski rat, onda si 1991. morao biti ovdje

Ustvrdio je kako u kampanji trpe napade medija koji "nisu objektivni i realni" te da su ovi*izbori bitni*jer su se na njima svi udružili*"kako bi napadali ženu, koja ima hrabrosti više od svih njih zajedno".

"Nisu oni morali biti 1991. godine u vojsci, nije to nikakva manjkavost, ali onda dragi moj kandidat, ako ideš u tu utrku, a temelj priče su ti Domovinski rat, hrvatski branitelji, vjera, ljubav i domovina, onda si 1991. godine morao biti ovdje. Onom drugom kandidatu vjera, ljubav i domovina*apsolutno ništa ne znači, tako da nije ni morao biti, to mu se ni ne uzima kao grijeh", poručio je protukandidatima Anušić.

Predsjednik osječkog HDZ-a Ivan Radić konkurenciju je nazvao "ogorčenim, pesimističnim i razočaranim gubitnicima, koji ne vjeruju da Hrvatska zna i može".
    Za kandidata SDP-a Zorana Milanovića rekao je da se na izbore prijavio "bez vizije, plana i programa", dok je kandidatu Miroslavu Škori poručio kako "ovo nije sport za njega te da u politici iz njega progovara samo frustracija, mržnja*i nekakav čudan svijet*koji se krije iza njega".
    Moramo poslati jasnu poruku, da je naše zajedništvo jače nego što su neki mislili i da nas ne mogu podijeliti oni koji za ovu državu smatraju da je*neželjeni eksperiment, poručio je Radić.
    Posljednje uređivanje od Sarafina : 16-12-2019 at 12:57

Igor Peternel
    57 min
    Da u HDZu imaju imalo poštenja, morala i srca sklonili bi je i zaštitili od sprdnje i javnog ponižavanja . Nakon onog govora jučer svima je već jasno da tu nešto nije u redu medicinski i da to vise nije politika!
    Gadi mi se ona bagra po tim stranačkim skupovima koja joj plješće i skandira, a zapravo joj se rugaju!

Datum registracije
    Sep 2016
    Koka hvali Zlatne Dukate zbog pjesme "Ne dirajte mi ravnicu".
    Hm.
    Hmmm.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove