Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 46 od 110 PrviPrvi ... 36 44 45 46 47 48 56 96 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 901/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To nisu Pupovčeve provokacije. Nego Plenkovićeve. Bez Plenkijevog blagoslova i proračunske love koju dijeli Pupovca ne bi nigdje bilo.
    Stari trik je dati govnu da zastupa/zagovara nešto vrijedno.
    Svaka stranka na vlasti ovisi od manjinaca jer nijedna više ne može premoćno osvojiti na izborima a HDZ i SDP se još nisu odlučili na veliku koaliciju. Plenković pleše kako Pupavac svira. Da se usudi Plenković dirnuti u povlastice manjina, mediji povezani s protuhrvatskim udrugama bi ga napadali 24 sata na dan uz kojekakve strane aparatčike, stoga se većina hrvatskih političara ne usudi dirati u povlastice manjina.
    ZA DOM SPREMNI !

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zadarski HDZovac prijavio Skoru zbog dezerterstva.
    Bilo bi zanimljivo znati zbog cega nije prijavio Plenkovica, Milanovica a prije Josipovica.
    Kakvi su to likovi.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Svaka stranka na vlasti ovisi od manjinaca jer nijedna više ne može premoćno osvojiti na izborima a HDZ i SDP se još nisu odlučili na veliku koaliciju. Plenković pleše kako Pupavac svira. Da se usudi Plenković dirnuti u povlastice manjina, mediji povezani s protuhrvatskim udrugama bi ga napadali 24 sata na dan uz kojekakve strane aparatčike, stoga se većina hrvatskih političara ne usudi dirati u povlastice manjina.
    Ključni problem je fiksna kvota za nacionalne manjine, gdje pojedinci sa osvojenih 1200 glasova postaju nekakve veličine u nacionalnoj politici, i to iz razloga jer je sva politička moć u državi u rukama parlamenta. Postoje dva rješenja ovog problema, a to je uvođenje nefiksne kvote za nacionalne manjine i jedne izborne jedinice zajedno sa dijasporom, pa ukoliko manjinska lista osvoji oko 20000 glasova koliko je potrebno za jedan mandat na razini RH onda tek dobija mandat. Drugo rješenje je zadržavanje ovakvog načina izbora za sabor i fiksne kvote manjinaca, al ponovno uvođenje polupredsjedničkog sustava i županijskoga doma kao efikasnog sredstva kontrole zakona koji se donose u donjem domu parlamenta.

Uvijek ide ta priča o Đapiću kao HDZ ovom igraču. To ide od vremena Parage i ti pričaju Paragisti najčešće. Pa ako je skidanje Parage s čela HSP ea najveća Đapićeva greška onda ja ne znam što je to greška.

Ako je Đapić HDZov igrač zašto ga Sanader nije 2003- će uzeo u koaliciju.

Nazivaju ga grobarom pravaštva iako je pod njim HSP 2003-će ostvario najbolji rezultat i imao mislim 8 zastupnika a za izbore 2007 me ankete su im davale i 15% glasova dok ih nisu razvalili iznutra Tomašićka, Tadić i Rožič sve saborski zastupnici, napustivši HSP usred predizborne kampanje, nešto što nije učinio nitko no prije ni poslije.

Tko je to odradio.

Treba jednom ispitati tko je tada razvalio HSP.

Đapiç barem kaže ono što Hrvati misle. Zašto se ovi " nehadezeovi" politički faktori ne usude to reći. Tko im brani. Doduše Škoro je rekao da će se nakon 22.12 bolje razumjeti sa SDSS om što su ovi shvatili kao prijetnju.

Kažu HDZ ga instalirao da otme glasove Škori. A zašto ne bi oteo glasove Kolindi. Ne vidim nijednu prepreku.

Ako je itko HDZ ov igrač onda je to Tomašićka. A ona je sad fol za Škoru.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ko je i kada skupio Djapicu 10k potpisa...i preko toga...

Vidi se da je debeli morz placen, i da su mu predati potpisi kako bi mogao da se kandiduje...pritom prica takve svinjarije, zreo je za zatvor...

Đapić ko Đapić, pitanje je kome on dugoročno koristi. Ne razmišljam o HDZ- ovim igračima, spavačima, plesačima.. mislim čemu to? Meni je jedino žao što znam da na prvi krug izbora najvjerojatnije neću ni izaći jer nemam za koga glasat, ili cu.prekrižiti listić.

A dobro je Đapićevo priopćenje Pupavom, rekao je što velika većina Hrvata misli o tom gmazu i njegovu političkom djelovanju. Jedna od Antinih najbolje formuliranih "svinjarija". Ne znam što je tu za zatvor.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Đapić ko Đapić, pitanje je kome on dugoročno koristi. Ne razmišljam o HDZ- ovim igračima, spavačima, plesačima.. mislim čemu to? Meni je jedino žao što znam da na prvi krug izbora najvjerojatnije neću ni izaći jer nemam za koga glasat, ili cu.prekrižiti listić.

A dobro je Đapićevo priopćenje Pupavom, rekao je što velika većina Hrvata misli o tom gmazu i njegovu političkom djelovanju. Jedna od Antinih najbolje formuliranih "svinjarija". Ne znam što je tu za zatvor.
    Jedini gmaz, i to poveceg gabarita...onako, za veliki kavez je ovaj osijecki ustasa... kako izgleda fizicki, takav je i u glavi, vreca govana...

Ima na vasarima obicaj za ovakve, dohvate cigani drvenu motku, na vrhu zica, prebace medvedima preko glave, pa ih vodaju okolo... mislim da bi mu to najbolje prilicilo... ljudi ga gledaju iz daljine, i smeju mu se...

Zato što se dobro razumijemo i znamo što nam je činiti. Znaš li ti što tebe i slične čeka?", poručio je Ante Đapić u priopćenju.
    Ceka to da debeli ustasa moze samo da se sagne za jogurt... ako mu neko ponudi... a malo ko hoce...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Džoni, pukel si.
    Bzv je sklonjena slika juce... sve je objasnila, sad ja to moram recima da opisem... nije u redu Grunficka...

To nije odgovor. Rekao si da je za zatvor. Yaya te pitala što je tu za zatvor. Ja razumijem da ti njega ne podnosiš ali ovakvi postovi su čisto trolanje. Ovdje mi nismo da razgovaramo o nečijoj fizičkoj privlačnosti ili fizičkom izgledu nego razgovaramo o njemu kao političaru.

Taj tvoj post je ogledni primjer kako se ne polemizira. Nas ne zanima tvoje viđenje Đapića kao muškarca. Sviđaju ti se muškarci.????

Mislim prestani s tim. Tako si radio i sa Hasanom. Bujancem.

Ovo je politički forum a ne forum metroseksualaca. Krleža je bio debel čovjek pa jel to ima veze s njegovom književnošću.

Prestani s tim.

Da, stvarno. Malo osnovne kulture u raspravi. Ne sluša mi se o medvjedima, telećim glavama , debelim ustašama(ocito je da te ovo drugo smeta) i slično. Vjeruj mi, meni se puno više gadi npr. Vučić nego tebi Bujanec, Đapić i svi mi ustaše, pa i oni zgodni ,ali kad se referiram na njega ne kažem onaj pizdousti propali četalj nego predsjednik Vučić il mali vuk odmilja. Probaj i ti, Džoni, tako.

Da, stvarno. Malo osnovne kulture u raspravi. Ne sluša mi se o medvjedima, telećim glavama , debelim ustašama(ocito je da te ovo drugo smeta) i slično. Vjeruj mi, meni se puno više gadi npr. Vučić ali kad se referiram na njega ne kažem onaj pizdousti propali četalj nego predsjednik Vučić il mali vuk odmilja. Probaj i ti tako.
    Ne može, živi u takvoj sredini koja je primitivna i koja nagonski nasilno reagira na svako kršenje srbovanja.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To nije odgovor. Rekao si da je za zatvor. Yaya te pitala što je tu za zatvor. Ja razumijem da ti njega ne podnosiš ali ovakvi postovi su čisto trolanje. Ovdje mi nismo da razgovaramo o nečijoj fizičkoj privlačnosti ili fizičkom izgledu nego razgovaramo o njemu kao političaru.

Taj tvoj post je ogledni primjer kako se ne polemizira. Nas ne zanima tvoje viđenje Đapića kao muškarca. Sviđaju ti se muškarci.????

Mislim prestani s tim. Tako si radio i sa Hasanom. Bujancem.

Ovo je politički forum a ne forum metroseksualaca. Krleža je bio debel čovjek pa jel to ima veze s njegovom književnošću.

Prestani s tim.
    Inkvi, prvi si vredjao razne politicare i ljude, nemoj da mi se pozivas na bonton...ovo nije apoteka i gradska citaonica...

Zato što se dobro razumijemo i znamo što nam je činiti. Znaš li ti što tebe i slične čeka?", poručio je Ante Đapić u priopćenju.
    Zbog ovoga je za zatvor, ovo je ocita pretnja...prvo navodi kako su prosli Srbi u ratu, a onda ovo... nemoj da se pravimo ludi, kao, nije to mislio, hteo je reci da ga ceka argumentovana rasprava...

Ironija je u tome, da podrsku i potpise za njegovu kandidaturu su upravo skupili oni koji i koaliraju sa Pupovcem, drze ga kao deo vlade, daju mu pare... samim time groteskna pojava i ovakvo bulaznjenje i zasluzuju verbalni bic...

A ja u sredini koja tako reagira na srbovanja, pa se isto trudim

Da, stvarno. Malo osnovne kulture u raspravi. Ne sluša mi se o medvjedima, telećim glavama , debelim ustašama(ocito je da te ovo drugo smeta) i slično. Vjeruj mi, meni se puno više gadi npr. Vučić nego tebi Bujanec, Đapić i svi mi ustaše, pa i oni zgodni ,ali kad se referiram na njega ne kažem onaj pizdousti propali četalj nego predsjednik Vučić il mali vuk odmilja. Probaj i ti, Džoni, tako.
    Ako ti se gadi, reci sta mislis... jel smo hor beckih decaka, ili na forumskoj kafani...

Da, Bujanec, Djapic i takvi su mi najgori... nema tu bontona, kazem otvoreno da su olos... jel to treba u rukavicama, gospoda smo inace, pricamo knjizevni a...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Bzv je sklonjena slika juce... sve je objasnila, sad ja to moram recima da opisem... nije u redu Grunficka...
    Ma samo ti opisuj rečima kako bi čovjeka vodao žicom kao stoku. Gušt je to čitati.

Inkvi, prvi si vredjao razne politicare i ljude, nemoj da mi se pozivas na bonton...ovo nije apoteka i gradska citaonica...

Zbog ovoga je za zatvor, ovo je ocita pretnja...prvo navodi kako su prosli Srbi u ratu, a onda ovo... nemoj da se pravimo ludi, kao, nije to mislio, hteo je reci da ga ceka argumentovana rasprava...

Ironija je u tome, da podrsku i potpise za njegovu kandidaturu su upravo skupili oni koji i koaliraju sa Pupovcem, drze ga kao deo vlade, daju mu pare... samim time groteskna pojava i ovakvo bulaznjenje i zasluzuju verbalni bic...
    Pa takve "prijetnje" Pupovcu i sličnima ionako su kamilica naspram onig što zaslužuju. Baš me zanima kako bi ti reagirao da u Srbiji inaš predstavnika Hrvata koji se ponaša iole slično ko benkovački gremlin. Eto, malo čašćenja.

A kaj tebe boli kifla kaj jedan političar prijeti drugome u Hrvatskoj?

Ja vrijeđao političare na osnovu njihovog fizičkog izgleda. Teško.

Ako sam ih vrijeđao vrijeđao sam ih zbog onog što rade a ne zbog toga kako izgledaju. Baš me briga kako izgledaju. Pa neću živjeti s njima. A to to radiš. Snaga političara ne ogleda se u njegovom izgledu.

Eto sad si dao primjer zašto misliš da bi trebao u zatvor. Mada ja tu ne vidim ništa za zatvor.

S Pupovcem i sličnim njemu hrvatska država se mora obračunat. Na zakonski način.

To što nspominje kako su prošli Srbi u ratu koji su se pobunili protiv hrvatske države i htjeli je uništiti pri tom počinivši grozne zločine, po prošli su odlično. Navodno im se i mirovine isplaćuju za period kad su rušili Hrvatsku i ubijali Hrvate.

Imaju sve osim države i tu je Đapić u pravu što je rekao da su krivo shvatili hrvatsku milost. Koju shvaćaju kao slabost. Što ja odavno tvrdim.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2019 at 16:12

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove