Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 50 od 110 PrviPrvi ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 981/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Sudeći po izjavi, Petirka najviše podržava Kolindu, ali neće jasno reći da joj daje punu podršku.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sudeći po izjavi, Petirka najviše podržava Kolindu, ali neće jasno reći da joj daje punu podršku.
    Al' joj nije dala punu podršku neki dan..zbog neradne nedjelje i, čini mi se, demografije? Moga bi se zaklet da je.

Nisam to videl, sad sam pročital na narodu kaj kaže. U rukavicama podupire Kolindu.

NHR isto u rukavicama podupiru Kolindu.

Sudeći po EU izborima, Petirkini i HDZ-ovi glasovi su dovoljni Kolindi za drugi krug.

Nisam to videl, sad sam pročital na narodu kaj kaže. U rukavicama podupire Kolindu.

NHR isto u rukavicama podupiru Kolindu.

Sudeći po EU izborima, Petirkini i HDZ-ovi glasovi su dovoljni Kolindi za drugi krug.
    Nisam siguran da će svi HDZ-ovi glasovi otić Kokolindi. U stvari, siguran sam da neće.

Meni je Škorin skup u Lisinskom izgledao kao skup HDZ-a 2.0. Govor kao da su mu pisali Radeljić i Karamarko a sve skupa u režiji Bujanca. Ono, ostavilo me ravnodušnom pogotovo kad cijela predstava izgleda kao igra za prijestolje HDZ-a. 'Glasajte za mene a ne za Kolindu tako da padne Plenković pa na njegovo mjesto dođe Stier ili Kovač pa ćemo svi skupa opet glasati za HDZ'- eto, to mi tako zvuči.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Pa i meni je taj dio govora bio loš, kad je pričao da on nije izdao HDZ nego su ga drugi izdali. Koga briga za HDZ...

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nisam siguran da će svi HDZ-ovi glasovi otić Kokolindi. U stvari, siguran sam da neće.
    A SDP-ovi Milanoviću? Kukurikavci su dobili nekih 28% na EU izborima.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Meni je Škorin skup u Lisinskom izgledao kao skup HDZ-a 2.0. Govor kao da su mu pisali Radeljić i Karamarko a sve skupa u režiji Bujanca. Ono, ostavilo me ravnodušnom pogotovo kad cijela predstava izgleda kao igra za prijestolje HDZ-a. 'Glasajte za mene a ne za Kolindu tako da padne Plenković pa na njegovo mjesto dođe Stier ili Kovač pa ćemo svi skupa opet glasati za HDZ'- eto, to mi tako zvuči.
    meni ne. Naprotiv. Naravno da masu članova HDZ-a nije zadovoljno sa Plijenkovićem, Njonjom i koalicijskim partnerima. naravno da to Škoro zna i naravno da će govorit o tome jer se bori za svaki glas...i to, izgleda mi, poprilično uspješno. Taj skup pokazuje meni da je on jedini ozbiljni predsjednički kandidat. Kakav će bita ka predsjednik ako uspije postat predsjednik..to bi tribali tek vidit. Nešto mi govori da nikako ne more bit gori od zadnja 3.

Nešto će otić Daliji i Pejovićki. A mislim da ima još jedan livi kandidat. Na predsjedničkim izborima će bit duplo više glasačanego na EU što znači da je tih 28 u stvari 14.

Jezgru Milanovićevih birača čini Tuđmanovih "20 % koji se nisu nikad pomirili sa stvaranjem hrvatske države" plus nacionalne manjine. Ovisno o izlaznosti to bi trebalo biti negdje dovoljno za 25 do 30 % glasova u prvom krugu.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 13-12-2019 at 08:09

Zahvaljujući ovim predsjedničkim izborima maske su pale sa tkz. domoljubno desnih portala Kamenjar, Max Portal, Narod.hr..a i sa tkz desno-domoljubnih novinara, publicista i aktivista tipa Dujmović, Vukman, Željka Markić...
    A moga bi nešto reć i o crkvenim facama tipa Bozanić i Miklenić al' neću.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 13-12-2019 at 13:30

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Markicka bi zagovarala integralno jugoslavenstvo kada bi Bozanic trazio to.. Tu uvijek valja biti oprezan.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Prema nekim anketama, a posebice iza jedne za koju se drži da je navodno najpouzdanija anketarska agencija, Milanović je preuzeo vodstvo prema njihovom predviđanju šansi kandidata za izbor za Predsjednika(cu) RH.
    Ako bi ovo bilo točno velike šanse za drugi krug imali bi Škoro i Milanović ukoliko bi se nastavio trenda pada popularnosti aktualne Predsjednice.
    Zanimljiv tekst da se iščitati na sljedećoj poveznici:

https://www.maxportal.hr/vijesti/ank...za-drugi-krug/

Čitateljima ovog posta ostavljam na razmišljanje i razmatranje jednog posve novog scenarija, koji bi bio moguć u razvoju predsjedničke utrke u Hrvatskoj.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Jezgru Milanovićevih birača čini Tuđmanovih "20 % koji se nisu nikad pomirili sa stvaranjem hrvatske države" plus nacionalne manjine. Ovisno o izlaznosti to bi trebalo biti negdje dovoljno za 25 do 30 % glasova u prvom krugu.
    Jugoanketari su ga napucali na 25%, nema šanse da dobije više od toga.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Prema nekim anketama, a posebice iza jedne za koju se drži da je navodno najpouzdanija anketarska agencija, Milanović je preuzeo vodstvo prema njihovom predviđanju šansi kandidata za izbor za Predsjednika(cu) RH.
    Ako bi ovo bilo točno velike šanse za drugi krug imali bi Škoro i Milanović ukoliko bi se nastavio trenda pada popularnosti aktualne Predsjednice.
    Zanimljiv tekst da se iščitati na sljedećoj poveznici:

https://www.maxportal.hr/vijesti/ank...za-drugi-krug/

Čitateljima ovog posta ostavljam na razmišljanje i razmatranje jednog posve novog scenarija, koji bi bio moguć u razvoju predsjedničke utrke u Hrvatskoj.
    Ankete su proizvod, koji plaća kupac. A kupac je ovdje onaj koji je na prvom mjestu.

Esihica podupire Kolindu, NHR-ovci moraju slijediti ili nikoga ne podupirati...

I onda se ljudi čude kaj je Hasanbeg htio smijeniti s čela stranke Esihicu...I još neki, nećemo o imenima šefe, proglašavaju Hasanbega izdajicom.

Gdje je izišla ta podrška. Mislim dato neko priopćenje ili nešto slično?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pital sam ih za koga je NHR i ovo su mi zalijepili kao odgovor.

■ Što mislite o Miroslavu Škori?

– Mislim da je do 1996. napravio odlične nosače zvuka tamburaške glazbe koje zaista volim slušati. U političkom smislu mi je velika nepoznanica, u nekim javnim istupima govorio je stvari za koje bih voljela da ih nije izgovorio, a neke bitne stvari, poput geopolitičkog pozicioniranja Hrvatske – koje je realno najbitnija uloga predsjednika – uopće nisam čula. No, rekla sam već, ne želim sudjelovati u vrsti kampanje koja će Zoranu Milanoviću imalo pomoći u njegovu pohodu na Pantovčak.

■ Što mislite o dosadašnjem radu Kolinde Grabar-Kitarović?

– Kada je god donosila odluke na temelju pripadnosti svome biračkome tijelu koje je – to je matematički dokazano – šire od HDZ-a, i njegovu svjetonazoru i interesima, njezin je rad bio pozdravljen. Ne možemo se svidjeti i udovoljiti svima, to je nemoguće, zato i treba ostati dosljedan sebi, a ne podlijegati političkom mikromenadžmentu. Takve pokušaje kritiziram kod svih političara, ne samo kod predsjednice, i upravo po toj dosljednosti kreiram svoj stav te promatram njihovu i njezinu političku ostavštinu. U ovom konkretnom slučaju, stvar je, takvog sam mišljenja, vrlo jednostavna: njoj je za novi mandat i kampanju trebala potpora HDZ-a, a na tu potporu nije mogla računati dok se ne riješi politike koja nije po volji Andreju Plenkoviću. Koliko će cijenu te pragmatike platiti, to će se vidjeti na izborima.

https://www.neovisni.hr/predsjednica...20-rujna-2019/

Pa taj intervju je star mjesecima. Nemoj dezinformirat javnost fiškalu jedan.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Je, ali nisu promijenili stav nego ga se čvrsto drže.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove