Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Miroslav Škoro

7 58.33%
  • Kolinda Grabar Kitarović

2 16.67%
  • Anto Đapić

3 25.00%
  • Dalija Orešković

0 0%
  • Ivan Pernar

0 0%
  • Zoran Milanović

0 0%
  • Mislav Kolakušić

0 0%
  • Nedjeljko Babić

0 0%
  • Katarina Peović

0 0%
  • Ostali

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 44 od 110 PrviPrvi ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 861/2200

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019-obračun kod CK Korala.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Malo ih je. Ali u Hrvatskoj Hasanbegović je vrstan govornik, malo slabiji u polemici zbog govorne mane i usporene motorike a z Srbiji je to npr. Đilas.
    Hasan previse koristi akademskih i anahronih izraza... pa onda - stanoviti ovaj, notorni onaj... to je maznuo od Banca, toliko zvuci fejk...

Djilas je inzenjer, direktan, ali nema neki fond reci...

Zoki je bio najbolji polemicar, obrisao je patos sa inace dobrim govornikom brdjanskog kova, Slavkom Perovicem...

Danas ne mozes da cujes politicku debatu neistomisljenika, sve je strogo kontrolisano, pitanja se namestaju, teme... postalo je sve farsa...

Ako tebi Hasanbegović nije govornik onda ti ne znaš što je govorništvo. Ili te toliki animozitet prema njemu sprječava u objektivnisti. Neki njegovi govori iz sabora su povjesni čak i za vrijeme kad je tamo bila stvarna elita a ne bezlični uguzi ko danas.

Đinđića sam znao da ćeš spomenuti a on je često bio banalan , zato je toliko i imitiran. Pričao je s ljudima kao sa nezrelom djecom ( malo blaža verzija Mesića) i Đilas je za njega šampion polemike. Dok vam je vožd najsmješnije biće na svijetu u rangu politike. To što on izlupeta, meni bude neugodno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ako tebi Hasanbegović nije govornik onda ti ne znaš što je govorništvo. Ili te toliki animozitet prema njemu sprječava u objektivnisti. Neki njegovi govori iz sabora su povjesni čak i za vrijeme kad je tamo bila stvarna elita a ne bezlični uguzi ko danas.

Đinđića sam znao da ćeš spomenuti a on je često bio banalan , zato je toliko i imitiran. Pričao je s ljudima kao sa nezrelom djecom ( malo blaža verzija Mesića) i Đilas je za njega šampion polemike. Dok vam je vožd najsmješnije biće na svijetu u rangu politike. To što on izlupeta, meni bude neugodno.
    Dosadan je Inkvi, sporo govori, frazira, davi...

To je stvar ukusa, ti volis to da slusas, ja ne... nevazno cak i od stavova, ne volim likove koji sporo govore...

To nema veze s ničim. On čak nekad prebrzo govori. U saboru npr.

Uglavnom očito ne znaš što znači pojam, govornik, orator i sl.

Kako javljaju sarajevski portali aktualna predsjednica Grabar-Kitarović iz HDZ-a je predala 231.652 potpisa, a SDP-ovac Zoran Milanović blizu 78.000. Miroslav Škoro je Državnoj komisiji donio kutije sa blizu 80 hiljada potpisa, dok je Ivan Pernar predao blizu 15.000 potpisa, kao i Mislav Kolakušić. Dario Juričan se kandidovao sa, kako je kazao, 13 hiljada potpisa, kao i Anto Đapić. Hiljadu više je predao Nedjeljko Babić, dok je kutije sa 16.000 potpisao predao Dejan Kovač. Katarina Peović ide u kandidaturu sa 14 hiljada potpisa podrške. Dalija Orešković navodno ima 11 hiljada potpisa, dok je Slobodan Midžić navodno predao samo jedan potpis i on će biti "diskvalifikovan" iz zvanične kandidature. Minimalan broj potpisa za kandidaturu je bio 10.000.

Iako su najavljivali da će i oni ući u utrku za Pantovčak, u konačnici to nisu učinili bivši potpredsjednik Vlade Hrvatske Ante Simonić, bivši 'mostovac' Tomislav Panenić, Ava Karabatić, kao ni bivši ministar unutrašnjih poslova Vlaho Orepić.Aktuelna predsjednica Grabar-Kitarović iz HDZ-a je predala 231.652 potpisa, a SDP-ovac Zoran Milanović blizu 78.000. Miroslav Škoro je Državnoj komisiji donio kutije sa blizu 80 hiljada potpisa, dok je Ivan Pernar predao blizu 15.000 potpisa, kao i Mislav Kolakušić. Dario Juričan se kandidovao sa, kako je kazao, 13 hiljada potpisa, kao i Anto Đapić. Hiljadu više je predao Nedjeljko Babić, dok je kutije sa 16.000 potpisao predao Dejan Kovač. Katarina Peović ide u kandidaturu sa 14 hiljada potpisa podrške. Dalija Orešković navodno ima 11 hiljada potpisa, dok je Slobodan Midžić navodno predao samo jedan potpis i on će biti "diskvalifikovan" iz zvanične kandidature. Minimalan broj potpisa za kandidaturu je bio 10.000.

Iako su najavljivali da će i oni ući u utrku za Pantovčak, u konačnici to nisu učinili bivši potpredsjednik Vlade Hrvatske Ante Simonić, bivši 'mostovac' Tomislav Panenić, Ava Karabatić, kao ni bivši ministar unutrašnjih poslova Vlaho Orepić.
    Podaci su skinuti sa poveznice:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pozn...pada/191204018
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Interesantan je podatak da je Škoro prikupio veći broj potpisa od Milanovića.
    Ovom logikom, a što nije nemoguće, mada je malo vjerovatno, u drugii krug bi mogli ići KGK i Škoro, što otvara prostor za neke posve nove kalkulacije.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Zoki samo 78.000? Malo mi je to čudno.

Ma nema šanse da u drugi krug idu Škoro i Kolinda, to mi je skoro pa nevjerojatan scenarij.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Imam osecaj da ce Cajka podbaciti... dobice mnogo manje glasova nego sto ocekuje... jedan deo ce otici Skori, drugi ce apstinirati... mora stvarno da si opasan tenkre da glasas za nju...

Milance vreba priliku, verujem da ce uci u drugi krug, a onda unakaziti Cajku u suceljavanju... Skoro ce tesko da ga prebaci u prvom krugu, a posle... jedino ako Cajka zaigra bas opasno protiv Juge, za Tudjmana, domovinski rat, i paletu proizvoda kojima istice rok upotrebe...

https://www.youtube.com/watch?v=_38PEk7Jpx4

Josip Pecaric, kakva glava jbt

Kojim jezikom, kojim naglaskom govori teleca glava u saftu, ne mogu nikako da izvalim... on je iz Varazdina, jel tako govori Grunficka, ili je ovo neki mutant jezik... najace mi je kad umesto KAD kaze KAT
    Uhvatio si Inkvija u neznanju,ali ima nas koji znamo šta tebe boli kod akademika Pečarića:
    Čovjek je naime iz Boke Kotorske,Hrvat..veze nema sa Varaždinom...
    Isto kao što si kivan na Milu Đukanovića iz sličnog razloga,jer vam je iskopao drugo oko iz glave...
    A tek na Bugarina Mitrikeskog...
    Nemoj misliti da su svi Hrvati naivni kao Poskok bojna...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Znam ja da je Pečarić iz Boke. Matematičar svjetskog glasa...

Vi baš i ne pratite ovo skupljanje potpisa. Za DVA ( brojkom 2) dana je navodno Zoki skupio 78 000 potpisa i prekinuo skupljanje i predao potpise DIPu
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2019 at 15:18

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Ma nema šanse da u drugi krug idu Škoro i Kolinda, to mi je skoro pa nevjerojatan scenarij.
    Ali eto vidiš s koliko je muke Zoki dobio jedva 78.000 potpisa, što ako ćemo pošteno i nije neka cufra, a "ruki" Škoro dobija za dvije tisuće potpisa od prve više, od tog iskusnog "veterana" Milanovića...
    Ako bi ovaj elemenat odigrao neku bitnu ulogu na samim izborima onda drugi krug Škoro Vs KGK nije toliko nemoguć..., kažem teško je povjerovati, ali vrlo je problematično sagledati i "uhvatiti" što misle građani Hrvatske kad se iziđe na glasovanje.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Uhvatio si Inkvija u neznanju,ali ima nas koji znamo šta tebe boli kod akademika Pečarića:
    Čovjek je naime iz Boke Kotorske,Hrvat..veze nema sa Varaždinom...
    Isto kao što si kivan na Milu Đukanovića iz sličnog razloga,jer vam je iskopao drugo oko iz glave...
    A tek na Bugarina Mitrikeskog...
    Nemoj misliti da su svi Hrvati naivni kao Poskok bojna...
    Prati radnju "fabule"...

Pecaric je rekao da je iz Boke, govorim o telecoj glavi u saftu, Bujanecu, koji je iz Varazdina...

Pecaric mi je malo i duhovit, dok se za teleceg to ne moze reci...

Prati radnju "fabule"...

Pecaric je rekao da je iz Boke, govorim o telecoj glavi u saftu, Bujanecu, koji je iz Varazdina...

Ti se baš ono lijepo zabavljaš trolajući temu izbora...šarmantno, nema što...

Prati radnju "fabule"...

Bujanec je negdje između Varaždinskih Toplica i Novog Marofa, 15 minuta autocestom od Varaždina. Zakaj te toliko smeta Bujanecov izgled, čovjek ima lijepe crte lica. Kak ti izgledaš? Jesi maneken?

Meni nije, APIS više nije u njegovim rukama, ne može toliko muljati.

Meni tih 78 tisuća nije sam nego čak

I to u 2 dana. Sad možemo samo nagađati bi li skupio 150.000 da je nastavil prikupljati potpise ili ne bi prebacio ni 80.000 pa je prekinuo.

Ako je istina da je Zoki skupio te potpise samo za 2 dana, onda je to i više nego dobro. Za njega , naravno, a za nas...

Inače, da se vratim na Dzonijevo cudenje na Bujančev govor, u kajkavskom se narječju hrvatskog jezika često obezvučuju završni konsonanti, tj zvučni se mijenjaju svojim bezvučnim parnjacima. Možda ti zato "kad" zvuci kao "kat". A ako ti se ne svida njegov izgled, ne moras ga usporedivati s teletom, mada je to simpaticna i dobrodusna zivotinja

A sto se tice izbora, ja sam gotovo sigurna da slučajni premijer i ljubilica idu u drugi krug. Nažalost.

Nisam sigurann jel' ovo najrealnija od svih anketa koje sam do sada vidio ili samo želim da je najrealnija.

https://m.vecernji.hr/vijesti/za-kog...DoDfvP3WBDH5hU

Hasan previse koristi akademskih i anahronih izraza... pa onda - stanoviti ovaj, notorni onaj... to je maznuo od Banca, toliko zvuci fejk...
    To je problem jer ga ne razumije široko pučanstvo. Slično nastupa Tomislav Sunić mada nešto jednostavnije. Jednostavan rječnik može ispasti pregrub i predirektan pogotovo oko škakljivih tema pa se može ispasti "politički nekorektan".

Danas ne mozes da cujes politicku debatu neistomisljenika, sve je strogo kontrolisano, pitanja se namestaju, teme... postalo je sve farsa...
    Naravno, to su zadnji stadiji umiruće (zapadne) civilizacije. Dolaze neredi, sukobi, ratovi, filtriranje mase.

Velimir Bujanec za razliku od puno drugih novinara u Hrvatskoj ali i šire, u "regionu" daje goste koje drugi ne žele iz raznih razloga ili jednostavno zbog cenzure. Također se usudi prikazati teme iz drugog kuta koje vodeći mediji zataškavaju.

Da je polupismena sirovina koja ide prema vulgarnosti, to stoji, međutim danas ima malo pravih novinara svugdje u svijetu, postali su intelektualne kurve (Inoslav Bešker je najbolij primjer, ostali su nižerazredni kokošari) i manipulatori masa skupa sa svojim političkim nalogodavcima.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove