+ Odgovori na temu
Stranica 42 od 45 PrviPrvi ... 32 40 41 42 43 44 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 821/885

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Navodno će Peovićka skupiti dovoljno potpisa. Išla u Istru i vukla ljude za rukav da joj potpišu. Koliko moraš biti udaren u glavu da ovoj jugokomunističkoj luđakinji daš potpis?! Ili još gore glas!!!
    Slogan joj je: Protiv ekonomije koja uzrokuje klimatske promjene.

Inače je žena teška komunjara tak da je lijepo kad komunjare otvoreno napišu razloge zakaj ljevica forsira priču o klimatskim promjenama. To je alat da sruše kapitalistička tržišno gospodarstvo.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A ja s ponosom nosio njihov privjesak, sestra mi ga dala hrvatski grb i iznad orao jel tako. Croatien fraternal union ili kako se to već piše.
    To kaj piše Bobani za San Francisco sam nedavno isto pročital na Faceu od neke kanadske Hrvatice pa sam ostal začuđen. Da je HBZ projugoslavenski orijentiran, da se s njima nešto borila...

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Dovoljno bi bilo: Protiv ekonomije!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Dovoljno bi bilo: Protiv ekonomije!
    Hahaha.

Baš, ima 150 likeova na Faceu. Neki lik s pentagramom na profilnoj slici joj je rekel da pretjeruje.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hahaha.

Baš, ima 150 likeova na Faceu. Neki lik s pentagramom na profilnoj slici joj je rekel da pretjeruje.
    Pa eto,kapitalizam je u službi Nečastivog.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Čim se se nazvali hrvatska bratska zajednica trebalo je ljudima biti jasno kako se radi o prevari.

Cajkača navodno objavila na FB na dan smrti generala Praljka prigodni status ali nema na njenom službenom profilu ništa slično. Rekli su mi da je to neka opcija "story".

Zna li netko o čemu se tu radi.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Priča ili Story na FB traje jedan dan. Poslije toga nestane. FB je banirali i mical Praljkove fotke raznim profilima.

Škoro skupio 100.000 potpisa.

Znači to je za naivčine a za nju idealno. Da ispadne domoljupka i sućutna jedan dan a da nema traga poslije. Mislim može se screenshotat ali to nije to.

Škoro 100 000 potpisa. Samo. Nema on šanse a koliko je govorio da je skupio
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-12-2019 at 12:48

Možda sam krivo shvatio. Možda se to odnosi na 100.000 pratitelja njegove stranice.

Pa da

To je vjerojatno to. Taman je prešao 100 tisuća podržavatelja na stranici.

Kompletan islamski fundamentalni sarajevski otoman osuđuje KGK zbog potpore liku i djelu generala Praljka na njenom istupu ne želeći da sagleda (a zašto bi) kompletnu sliku cijele priće. .
    Zapravo to se pretvorilo u bjesomučne izljeve mržnje i negiranja svega što je hrvatsko ne samo u BiH nego i u Hrvatskoj.
    "SDA smatra da je "odavanjem počasti osuđenom ratnom zločincu hrvatska predsjednica još jednom pokazala svoje pravo lice i svoje agresivne namjere prema BiH".
    Nema šta.
    Iluzije koje još uvijek poneko gaji prema muslimaskom estabilišmentu i nadu da će se stvari nekad preokrenuti su u dubokoj zabludi.
    Evo jednog naslova
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-12-2019 at 17:06
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Nema naslova. Indexovi članci ovdje nisu dobrodošli.

Dala je potporu na jedan dan. Priča koja se briše nakon 24 sata. Besramnica. Što nije stavila na službeni profil da stoji i sad. Kako da ne. A koga ovdje boli kurac što govori sarajevska čaršija. Naš je veći problem telci koje ta besramna cajkača vata na jeftine mamce.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-12-2019 at 17:07

"Samo" 200000 potpisa za Kolindu. Očekivala sam da će ići na 400000 potpisa, ono kao pokazivanje mišića. Orepić otpao, kaže nema dovoljno potpisa. A šta kažete na Đapića forumaši? Svašta sam čula pa tako i da su mu hadezeovci "poklonili" potpise.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    "Samo" 200000 potpisa za Kolindu. Očekivala sam da će ići na 400000 potpisa, ono kao pokazivanje mišića. Orepić otpao, kaže nema dovoljno potpisa. A šta kažete na Đapića forumaši? Svašta sam čula pa tako i da su mu hadezeovci "poklonili" potpise.
    Đapić je jedini koji se predstavlja kao nastavak Oca Domovine dra. Ante Starčevića politiku. Da li on tako misli ili ne, drugo je pitanje. jer, povijestno gledajući Otac Domovine dr. Ante Starčević je osnovao Hrvatsku Stranku Prava skoro tome stoljeće i pol. Povijestno to se treba poštivati i nezaboraviti. Ali, kako su Hrvati uvijek kasnili kao i baba za misarima u prosuđivanju boljeg od dobroga, onda naš Ante - kakovo lijepo ime - Đapić nema šanse.
    http://otporas.com/da-li-bi-predsjed...kom-emigrantu/

Nemam ništa protiv Đapića, dapače, drago mi je da je skupio dovoljno potpisa. Uvijek govori ispravno i pravo. Mnogi ga za svašta osuđuju, optužuju, te grobar desnice, grobar HSP-a... Ne znam, možda netko zna više ali meni je on OK; glasala sam njegov HSP tamo 2007. godine.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 03-12-2019 at 06:10
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Škoro predao oko 75.000 potpisa, Kolinda oko 200.000.

A meni 100 000 jučer izgledalo malo. :

Ako je poluludi Milojko koji je bio najgori predsjednuk vlade valjda ikad u svijetu a ne samo u Hrvatskoj, koji u privatnom biznusu nije uspio već mu valjda netko uplatio za bivše usluge pa sebi isplaćivao minimalac, dakle jasno da ništa nije ni radio, dakle ako taj nadmeni bezveznjaković stvarno skupi u dva dana 78 000 potpisa pa uzmimo da su prva dva dana udarna pa on bi skupio preko 300 000 i po tome ih može tući u prvom krugu.

Cajkača isto fijasko sa tolikom stranačkom infrastrukturom.

Milanović je zato i prekinul da može reći: pa ja sam tolko skupil u prva 2 dana. Nešto je tu sumnjivo, mislim da su angažirali cijelu jugoljevičarsku stranačku vojsku i skužili da više ne mogu puno skupiti pa su prestali. Navodno da je bilo i nekih muljaža, možda su i zbog toga prestali.

Ljevičari su ko Borg, nema kaj. Nema veze kakav je, a najgori od najgorih je, svi su bez pardona za Milanovića.

Kolinda ce pobjedit na izborima.Uopce neman dileme. Skoro ce joj uzest dio glasova ka i Kolakusic, Milanovicu. U drugome krugu Milanovic nema sanse.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove