+ Odgovori na temu
Stranica 24 od 25 PrviPrvi ... 14 22 23 24 25 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 461/490

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Pa to je i cilj jugozomboida, da ukinu jednu po jednu instituciju države po redu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa to je i cilj jugozomboida, da ukinu jednu po jednu instituciju države po redu.
    A zašto bi ukidao nešto što čvrsto držiš u svojim šakama?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sve ovo sam saznao iz njegovih intervjua. Ako su lažni, neka se javi i kažu izmišljeni su, ako su pravi onda ne znam što sam krivo rekao. Ako jesam, navedi što?
    Škoro je, ne želeći da ga neotesana i agresivna skojevka sa RTL-a natjera u zamku, jasno rekao što je za njega desnica i ljevica (kapital i rad).

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    U drugom krugu, budu li na listiću Milanović i Kolinda, izlazim na izbore - i križam listić.
    Šta god zaokružili odnosno prekrižili učinite to vlastitom kemijskom olovkom. Previše je bilo manipulacija.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Škoro je, ne želeći da ga neotesana i agresivna skojevka sa RTL-a natjera u zamku, jasno rekao što je za njega desnica i ljevica (kapital i rad).
    Što je ono trabunjao o povratku Titove biste na Pantovčak. Kako odgovoara, rijetko će koga natjerati u zamku da glasa za njega.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlaho Orepić je rekel za večernji na pitanje o pozdravu ZDS da je NDH bila jedna od najvećih zala u povijesti. Jedini je Đapić rekao da je ZDS kičma njegove politike ili tako nešto.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Vlaho Orepić je rekel za večernji na pitanje o pozdravu ZDS da je NDH bila jedna od najvećih zala u povijesti. Jedini je Đapić rekao da je ZDS kičma njegove politike ili tako nešto.
    A za što je Đapić - spreman? Jedino poslati drugog da bude Za dom spreman!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    A zašto bi ukidao nešto što čvrsto držiš u svojim šakama?
    Zato jer ne drže, a i da drže malo, njima je bitno srušiti hrvatsku državu korak po korak.

Kolinda da stavi jos masku sotone na lice, ne moze biti kao Milanovic ili Josipovic.

Razlika je u tome sto ce Milanovic ugostiti Komsica, naprimjer. Ili ce pricati okolo da je Hrvatska slucajna drzava.

To sto mi zamjeramo Kolindi je jedno, to sto postoje i gori od nje, je nesto sasvim drugo.

A sto ne postoji bolji, hrvatska zbilja. Mada, ja bi opet radije Skoru gledao kao predsjednika, nego Kolindu ili Milanovica. Medjutim, kako to kod nas ide, pobijedice Milanovic pa cemo se onda ko pura dreku cuditi i kmeketati kad ovaj pocne ugoscavati Komsica i kenjati protiv Hrvatske na sve strane svijeta. Vucic se racuna, naravno.

Neće valjda Vučića pozvat. To bi stvarno bilo neviđeno. Grozno. Brrr.

Jbg, ti cekaj predsjednika po volji, ja bi se sad i Skorom zadovoljio.

Taj koji ce reci da je NDH volja hrvatskog naroda i slicno, takav vise ne moze na celo ovakvog naroda.

Znači to je ona priča. što se smiješ, pa neću plakat.

taj vaš Škoro odriče vas se svaki dan u svakom intervju-u.

nemojte posle plakat ko kod Kolinde.

Nije moj, ja ga prvi ovdje kritizirao

Jbg, situacija je daj sta das, biramo manje zlo. Kad bolje nema.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nije moj, ja ga prvi ovdje kritizirao

Jbg, situacija je daj sta das, biramo manje zlo. Kad bolje nema.
    daj Bože da dočekamo dan kad ćemo birati makar malo dobro.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ja mislin da bi iz spdacine Ava Karabatic mogla dobit bar 5% ako ne i vise.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ja mislin da bi iz spdacine Ava Karabatic mogla dobit bar 5% ako ne i vise.
    Mogla bi. Plenković i Kolinda puše kurac Srbima figurativno a Ava doslovno.

Baš me zanima hoće li Škoro ako ne prođe u drugi krug podržati Kolindu i obrnuto. Dosad se o tome nije pričalo ali bit će zanimljivo vidjeti kako će se stvari odvijati kad završi prvi krug izbora.
    Mislila sam da je dobro da je hrpa kandidata na ljevici zbog cijepkanja glasova ali sve lijevije od Milanovića su više-manje redikuli s 1 posto šanse tako da će se opet 'tući desnica' i glasovi će se podijeliti između dva tabora Kolinda/Škoro.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Koja desnica. To je lijevi centar kako napisa Raspudić.

Njihovi jadni glasači koji očajnički žele vidjeti u njemu čega se ovi inače groze, jesu neka light desnica
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-10-2019 at 22:43

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Na hrvatskoj politčkoj sceni ,ono što se kod normalnih naroda, naziva ''desnica'' više ne postoji...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Pa zar je ikada u Hrvatskoj postojala zdrava desnica? Svaki pokušaj stvaranja desne alternative HDZ-u bio bi satrt i uništen odmah na početku. Škoro? Pa koja je alternativa? Kolinda? Đapić? Ili ostati kod kuće? Ili možemo opet gađati nadajući da ćemo ovaj put pogoditi. Uostalom kaj možemo izgubiti sa Škorom? Možemo samo dobiti a gori od Mesića i Josipovića ne može biti.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove