+ Odgovori na temu
Stranica 23 od 25 PrviPrvi ... 13 21 22 23 24 25 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 441/490

Tema: Ususret predsjedničkim izborima 2019.

Ovo je apsolutna istina:

Koliko god se haaški tužitelji trudili da političko i vojno vodstvo Hrvata u BiH i Hrvata u RH na ovakav nepravedan način, u sudskoj praksi bez presedana proglase ratnim zločincima, oni će za svoj narod biti heroji!

Stvarno ne vidim smisla stavljati ovdje muslimansku propagandu u kobasicama iz teksta. To je kao da čitam velikosrpsku priču oko NDH. Ili ovog rata svejedno.

Jel stoji u tekstu kako su zarobljavali i ubijali svoje dotadašnje suborce u istom rovu po dubravskoj visoravni.

Hrvat ga naoružao, obuko i on ga ubije puškom koju mu Hrvat dao.

Ili kad su u diverzantskim akcijama ubijali na sve što bi naišli. To pretpostavljam u tekstu nema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-10-2019 at 13:36
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Dodrinasem ga zovu zna se tko, njihovo misljenje nije misljenje BiH Hrvata.

Herceg Bosna forumasi bi najradije da predsjednik Hrvatske bude Pupovac a predstavnik Hrvata u Herceg Bosni Milorad Dodik. Medjutim, oni uopce tema niti su toliko bitni koliko sami sebe cijene.
    Ona tupina od Robi Mo nazvao ga je umjerenim Srbinom da umjereniji ne može bit. Pupovca

Takvima bi i pop Đujić bio mali nestaško. A Rašković cjenjeni psihijatar.

Nije ni čudo da im je Škoro dodrinaš. Svatko tko nije Dodikov ljubibitelj njima je dodrinaš.

Naslagana bukova drva imaju veći intelekt od njih.

Ili si Dodrinaš ili si Dodinaraš, nema druge.

Predsjednički kandidat Miroslav Škoro izjavio da ne okuplja desnicu nego nezadovoljne građane. Hmm, od koga sam to već čuo. od SDP-ea možda. Mesića, Josipovića, Milanovića, Kolinde. Ili od svih njih.

U redu onda neka nezadovoljni građani glasuju za tebe. Vi desničari ostav. odstupite. Hehe. Koji blefer.

Da ga na tu stupidnost nisu nagovorile one političke propalice iz MOST-a čija politička težina kotira ko i Uljanikove dionice.

Vezivati se uz tu propalu skupinu svega i svačega a najviše ničega, može samo nezreli političar.

usput se slikao sa Marijanom Živkovićem. Veli da ne trebamo suditi ljud ekoji su dali sinove za Hrvatsku. Svakako da ne bi ali veli treba suditi krupne lopove. I njih treba ali nisi rekao da treba suditi prvo one koji su ubili Živkovićeve sinove i ne samo njegove. To je kao propustio reć.

Uglavnom u Hrvatskoj nitko nema ni muda ni hrabrosti reći prave stvari i svi se nešto snebivaju ko seoske snaše. Sve okolokole pa na mala vrata. Ili ima jedna "izreka" koja takve poput Škore definira ali je pristojnosti neću napisat.

I zapamtite, on traži glasove "nezadovoljnih građana" a ne desničara. Da ne bi bilo kasnije, nismo znali.

Kao kod trepetuše, namiguše..

Interesantno je da uistinu Škoro tvrdi kako "ne okuplja desnicu" o čemu više govori poveznica :
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...metao/9446255/

Međutim, tek neki dan ranije on opet tvrdi nešto posve drugo možda i gore... prosudite i sami.
    Mislim da je znakovito reći da ni njegova "koalicija" sa Hasanbegovićem nije van pameti, a tu se spominju i Most i Suverenisti...
    Moram preporučiti i ovu dosta indikativnu poveznicu koja će još bolje oslikati Škoru kao političara i Škoru kao predsjedničkog kandidata.
    https://teleskop.hr/33040-2
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Milanović može biti predsjednik samo u ludim snovima jugomedija.
    Bojim se da će Milanović biti izabran za predsjednika RH u drugom krugu protiv KGK ,i to sa lagodnom razlikom...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Bojim se da će Milanović biti izabran za predsjednika RH u drugom krugu protiv KGK ,i to sa lagodnom razlikom...
    Ovo je za Milanovića idealna situacija. Ima dva protukandidata koji će se međusobno boriti na uvjetno rečeno domoljubnoj desnici za ulazak u drugi krug. Baš kao što je Mesić 2000.g. imao Budišu i Granića, 2005. Mikšića i Kosor, te naravno 2010. godine Josipović sam na ljevici protiv Hebranga, Tuđmana, Vidoševića, Bandića, Primoraca. U sva 3 slučaja kandidat ljevice je dobio najslabijeg kandidata ili kandidata protiv kojeg su birači ovih poraženih glasovali iz inata. Zanimljivo je kako su 2005. i 2010. Hrvati iz BiH progurali Kosor umjesto Mikšića u drugi krug, a 5 godina kasnije Bandića umjesto Hebranga. Ispostavilo se na kraju na svoju štetu. Po meni trenutni koeficijent za pobjedu je Milanović 1.5, Kolinda 2.5, Škoro 4.
    Usput, mnogi podcjenjuju medijsku mašineriju koja stoji iza Milanovića.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 09-10-2019 at 00:37

Citiraj Prvotno napisano od Sarafina Vidi poruku
    Dobro. Evo građevine redom koje nisu mogla nestati. Iz Mo, Ča i Sto'ca. Džamije :

Je li i ovo laž? Ako ljudi lažu i davali su otpor ipak iako je otpor u Stolcu bio ravan samoubistvu.
    hoćeš da ti dam izvatke iz knjige jednog vašeg stolačkog HOS-ovca. kakve džamije u Mostaru, većinu su ih četnici uništili
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-10-2019 at 09:37

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Ovo je za Milanovića idealna situacija. Ima dva protukandidata koji će se međusobno boriti na uvjetno rečeno domoljubnoj desnici za ulazak u drugi krug. Baš kao što je Mesić 2000.g. imao Budišu i Granića, 2005. Mikšića i Kosor, te naravno 2010. godine Josipović sam na ljevici protiv Hebranga, Tuđmana, Vidoševića, Bandića, Primoraca. U sva 3 slučaja kandidat ljevice je dobio najslabijeg kandidata ili kandidata protiv kojeg su birači ovih poraženih glasovali iz inata. Zanimljivo je kako su 2005. i 2010. Hrvati iz BiH progurali Kosor umjesto Mikšića u drugi krug, a 5 godina kasnije Bandića umjesto Hebranga. Ispostavilo se na kraju na svoju štetu. Po meni trenutni koeficijent za pobjedu je Milanović 1.5, Kolinda 2.5, Škoro 4.
    Ja isto mislim da bi Milanče mogao pobjedit.

Ali koja je suštinska razlika između njega i Kolinde.

Suštinska, ne folklorna. Što bi on podržao a ona ne bi i obrnuto i suprotno.Što ona ne bi podržala a on bi. Eto neki primjer.

Što se tiče Škore. Nalikuje mi na Kujundžića, seoskog mudrijaša.

On se grozi desnice i traži glasove nezadovoljnih birača.

Ok ja sam nezadovoljan ali nezadovoljan je i Borivoje iz Uzdolja. Ne bi se htio naći s njim u društvu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-10-2019 at 13:25

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Ali koja je suštinska razlika između nhega i Kolinde.

Suštinska, ne folklorna. Što bi on podržao a ona ne bi i obrnuto i suprotno.Što ona ne bi podržala a on bi. Eto neki primjer.

On se grozi desnice i traži gladove nezadovoljnih birača.

Ok ja sam nezadovoljan ali nezadovoljan je i Borivoje iz Uzdolja. Ne bi se htio naći s njim u društvu.

Mislio sam da ne pretjeruješ sve dok sinoć nisam pogledao taj RTL intervju sa Škorom na YouTube-u. Sad vidim da debelo pretjeruješ. Imam osjećaj da ti uopće nisi pogledao intervju nego svoje mišljenje baziraš na isječke intervjua izvučene iz konteksta i objavljene na facebooku i crvenim portalima.

Zasad vidim samo jednu suštinsku razliku u vanjskoj politici između njih dvoje, a to je da Kolinda "gura" uspravnica Jadran-Baltik dok je Milanović "čvrsto prikovan" za region "Zapadni Balkan". I jedno i drugo (kao uostalom i Škoro) stoje čvrsto na politici ustava kojeg je iznjedrila trećesiječanksa vlast. Ostale razlike između njih su manje više folklorne.

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Škoro i Kolinda imaju zajedno preko 50%, a Milanović se vrti oo 25%. Milanović nema šanse postati predsjednik, ali će svakako pokupiti sve glasova jugozomboida.

Velika je razlika, Milanović šalje policiju na naše branitelje i razbija im glave i priča da smo slučajna država i radi sve kako bi nam uništio državu, dok Kolinda koliko god nije ono što mi tražimo, barem ne ruši hrvatsku državu, gura optimizam među narodom i promovira Hrvatsku diljem svijeta. Nemojte bit ludi pa opet zbog razočaranosti HDZ-om dovesti neprijatelje na vlast. Mi desničari nemamo kandidata, ali dokle god postoji opasnost od boljševika Milanovića, trebamo sve snage staviti protiv njega.

Milanče može postati predsjednik samo krađom glasova i nikako drukčije. A to, nažalost, nije isključeno.

Velika je razlika, Milanović šalje policiju na naše branitelje i razbija im glave i priča da smo slučajna država i radi sve kako bi nam uništio državu, dok Kolinda koliko god nije ono što mi tražimo, barem ne ruši hrvatsku državu, gura optimizam među narodom i promovira Hrvatsku diljem svijeta. Nemojte bit ludi pa opet zbog razočaranosti HDZ-om dovesti neprijatelje na vlast. Mi desničari nemamo kandidata, ali dokle god postoji opasnost od boljševika Milanovića, trebamo sve snage staviti protiv njega.

A što je stajanje iza četničkog vladike i pozivanje četničkog šešeljovog isprdka, zabranjivanje novinarima pitanja, čak i ovakvim kakva jesu, organiziranje mini Gazimesatana u Lisinskom ( nikad on od toga neće biti raskužen , za mene će osobno uvijek biti mjesto gdje je održan četnički skup), željenje četničkom isprdku na vlastiti narod kad joj on kao čestita na hrabrosti što ga pozvala a ona mu njače jel se i kod vas Aleksandre kaže " što te ne ubije to te ojača", podržavanje istanbulske, Marakaša, podrška Divjakuši zar to sve nisu napadi na hrvatski narod. Podmukliji, opasniji jer se priča kako ih čini "domoljupka".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-10-2019 at 13:51

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Mislio sam da ne pretjeruješ sve dok sinoć nisam pogledao taj RTL intervju sa Škorom na YouTube-u. Sad vidim da debelo pretjeruješ. Imam osjećaj da ti uopće nisi pogledao intervju nego svoje mišljenje baziraš na isječke intervjua izvučene iz konteksta i objavljene na facebooku i crvenim portalima.
    Sve ovo sam saznao iz njegovih intervjua. Ako su lažni, neka se javi i kažu izmišljeni su, ako su pravi onda ne znam što sam krivo rekao. Ako jesam, navedi što?

Za Milanovića ne bih glasao nikada, ali više ne ni za ovo kukavičje jaje. Na stranu sva njena vrijeđanja Hrvata i svinjarije (od lizanja sa Carlom del Ponte do danas), ali za hrvatsku stvar nije učinila ništa. I treba ju maknuti iz politike. Da je makar pokrenula ove dvije referendumske inicijative koje je onemogućio Kušćević, ali nije niti to. Odvojite njeno laprdanje od konkretnih postupaka i ostaje što?? U drugom krugu, budu li na listiću Milanović i Kolinda, izlazim na izbore - i križam listić. Za nju neka glasaju Porfirije i Hrga.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Za Milanovića ne bih glasao nikada, ali više ne ni za ovo kukavičje jaje. Na stranu sva njena vrijeđanja Hrvata i svinjarije (od lizanja sa Carlom del Ponte do danas), ali za hrvatsku stvar nije učinila ništa. I treba ju maknuti iz politike. Da je makar pokrenula ove dvije referendumske inicijative koje je onemogućio Kušćević, ali nije niti to. Odvojite njeno laprdanje od konkretnih postupaka i ostaje što?? U drugom krugu, budu li na listiću Milanović i Kolinda, izlazim na izbore - i križam listić. Za nju neka glasaju Porfirije i Hrga.

Što se mene tiče, ne bi glasovao za nju da mi je pištolj na čelu a kamoli što bi joj Milanović bio eventualni suparnik.

čak mislim poslije ovih njezinih zadnjih nesuvislih trabunjanja da je treba testirati na određene opijate koji su zakonom zabranjeni.

Ukinuti instituciju predsjednika države. Jedino rješenje.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove