+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/29

Tema: Bojkot raznih tvrtki koje guraju protuhrvatsku/ protukršćansku politiku?

Bojkot raznih tvrtki koje guraju protuhrvatsku/ protukršćansku politiku?

Povod za ovu temu je objava Erste banke u kojoj slave 18 godina od prve sodomističke javne povorke u Hrvatskoj i u kojoj pozivaju na ovogodišnju povorku gdje se slavi sodomizam. Politika Erste banke je očito guranje lgbt agende zbog kojega su mnogi njihovi klijenti najavili prestanak rada s njima. Što vi kažete o ovoj temi, trebaju li kršćani raditi s firmama koje otvoreno propagiraju protukršćanske agende? Treba li bojkotirati takve firme i na taj način im pokazati da ne želimo da propagiraju protukršćansku politiku? Ili trebamo zanemariti njihovo miješanje u politiku?

Treba li podržati firme koje njeguju kršćanske vrijednosti? Koje firme još znate da forsiraju lgbtq propagandu u Hrvatskoj? Postoje li firme koje se ne srame reći da zagovaraju kršćanske vrijednosti, domoljubne vrijednosti, obiteljske vrijednosti i treba li takve firme poduprijeti kupovinom njihovih proizvoda?

Erste banka priznala da je LGBT aktivizam politika njihove središnjice

18 godina ljubavi. 18 godina borbe. 18 godina ponosa. Proslavimo punoljetnost na Povorci ponosa LGBTIQ osoba i obitelji Zagreb Pride u Zagrebu, 8. lipnja u 15 sati kod Mimare. #zgpride2019 #vjerujusebe 🏳️*🌈 erstebank.hr/zgpride2019
    U četvrtak 6. lipnja Erste banka je na svojoj službenoj Facebook stranici pozvala na proslavu 18. obljetnice od prve homoseksualne povorke u Hrvatskoj, slijedom čega su dočekani s kritikama brojnih klijenata koji su najavili zatvaranje kako osobnih, tako i poslovnih računa u navedenoj banci.
    Inače, već 11 godina, predsjednik Upravnog odbora Erste banke na globalnoj razini je Andreas Treichl, najpoznatiji po tome što je član Otvorenog društva američkog milijardera i samoprozvanog filantropa Georgea Sorosa, gdje je obnašao funkciju člana savjetodavnog odbora za Europu. Nevladina organizacija Otvoreno društvo najpoznatija je po financiranju pokreta, udruga i akcija koje promoviraju političke i ideološke ideje progresivne ljevice.

Treichl više nije član tog savjetodavnog odbora Otvorenog društva, a u njemu sjedi Ivan Vejvoda, bivši savjetnik srbijanskog premijera Zorana Đinđića koji je također bio i savjetnik Zaklade ERSTE te izvršni direktor Otvorenog društva u Beogradu.
    https://narod.hr/hrvatska/erste-bank...ve-sredisnjice

Bon bon na svojim Face stranicama promiče biseksualnost kod mladih.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 04-09-2020 at 22:13

Novi vlasnik Pipija hohštapler školovan u Londonu i rezultati su ovakvi.

Hercegovac sto moze biti idiot, ne moze nitko.

Nakon onih Lucica, sad i Zadre imaju svoje budale. I sta mu znaci Diel Zadro, sta je ovo Diel, to mu jebac?

Te Zadre su mi obitelj, ali njih ima milijun pa se nadam da ovi iz Dalmacijavina ipak nisu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Novi vlasnik Pipija hohštapler školovan u Londonu i rezultati su ovakvi.

Mislio sam ja kako će Plenkovićev HDZ sa Istambulskom i ostalim bizarnostima sam sebe pokopati. Kad ono... pobjeda.
    Možda ovo i nije loš marketing, jer očito parade ponosa su dale rezultat i Hrvati sada nagrađuju pravi domaći autentični pederluk. Jučer glasovima na biralištu, a danas izborom određenog gaziranog pića.

Pipi mi je bio omiljeno piće. nezdravo ali omiljeno. Odkad je izišla ova reklama bojkotiram ga.

Bojkotiram i Ožujsko nakon onog protuhrvatskog ispada Renea Bitorajca.

Također Cedevitu nakon onog protuhrvatskog nagvažđanja potomka crvene buržoazije Tedeschia.

Bojkot je jako oružje kad bi ga Hrvati upražnjavali. Svakoga tko promiče protuprirodne odnose i sipa neistine i mržnje na hrvatski narod, najmanje je što možeš, bojkotirati ga. Nažalost čak i iz moje obitelji me s dosadom slušaju kad to pričam.

Hrvati nemaju samosvjest i osjećaj nacionalnog ponosa sve dok im nož ne dođe pod grlo. I to opet ne svi Hrvati.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-11-2020 at 16:54
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Iskreno, ovaj Pipi nisam nikad ni okusio, zadnje sto sam svijestno bojkotirao je Gillette zbog one njihove reklame o ''toksicnoj muskosti''. Jedino sto u svaki nijemacki ducan gdje dodjem popravljam mijesto gdje je Vegeta. To je moja varijanta ''pozitivne diskriminacije'', Poljaci su izbacili neku njihovu varijantu Vegeta koja je u plavoj ambalazi, ali za pola cijene....
    Inace, slazem se sa time da bi trebali biti ostriji sto se tice bojkotiranja, ali u drzavi gdje je cajka normala, a cajka je takoreci nastala agresijom na Hrvatsku...
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Nija cajka nastala agresijom na Hrvatsku ona je puno širi fenomen, to je najgora jeftinoća koja zaglupljuje i zatupljuje um. I manje štetne pojave stvari su u Jugoslavije bile proglašavane šundom i na njih se plaćao dodatni porez. Eto jedna jugonostalgična od mene
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nija cajka nastala agresijom na Hrvatsku ona je puno širi fenomen, to je najgora jeftinoća koja zaglupljuje i zatupljuje um. I manje štetne pojave stvari su u Jugoslavije bile proglašavane šundom i na njih se plaćao dodatni porez. Eto jedna jugonostalgična od mene
    Da nije bilo rata i da je Jugoslavija kojim slučajem ostala jedinstvena, cajkaroški fenomen bi se proširio kako Hrvatskom, tako i svim sadašnjim državama na području ex YU...

Ako se poslušaju malo novi latino pjesmuljci, i još neka vrsta muzike, pa sve je to na isti kalup...

U čemu je razlika Severine, Karleuše, Rite Ore, Due Lipe ili ne znam koga...

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Da nije bilo rata i da je Jugoslavija kojim slučajem ostala jedinstvena, cajkaroški fenomen bi se proširio kako Hrvatskom, tako i svim sadašnjim državama na području ex YU...

Ako se poslušaju malo novi latino pjesmuljci, i još neka vrsta muzike, pa sve je to na isti kalup...

To si ponovio argument Srba koji šire taj šund od glazbe. U čemu je razlika između najgoreg šunda koji oni produciraju i koji je alat kojim Srbi guraju svoju političku kontrolu, i vrhunca zapadne pop glazbe koju produciraju najbolji glazbenici na kugli zemaljskoj. Pa ono, Dua Lipa i slični nameću trend glazbe koju onda naši kopiraju, na ovaj ili onaj način. Plus je Dua Lipa prekrasna žena.

Colonija trenutno kopira ovaj stil glazbe, jer je to top glazba u svijetu trenutno. Synthh pop, povratak u 80-e, retro pop u novom pakiranju.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zaglupljuje i zatupljuje um i indoktrinira srpstvom. Nije čudo da je Srbija gura na sve okolne države jer im je to alat širenja i političke kontrole okolnih država.

Nisam puno kupoval u Ikei, daleko su mi, ali znam da više neću kupiti niti jedan jedini proizvod tam. Podržat ću domaće firme, makar i dal malo više love, ali ovima ne dam ni kune. Dio Ikeinih prihoda ide promidžbi lgbt-a.

Prijatelju toga ce biti sve vise, ako prodjes ulicama NY ili Toronta naprimjer, pa svaki drugi izlog je ukrasen duginim bojama, svi podrzavaju izdvajaju dio prihoda za njih, u Kanadi je pederski lobi toliko jak da su nadmasili onaj razvikani uticaj talijanske mafije na americke sindikate, ono iz filmova, samo za usporedbu neku moju subjektivnu... tamo je dovoljno da se javno deklariras homoseksualcem, napustis posao koji god da radis, proglasis se freelancerom i poslovi sami padaju u ruke. Samo trebas nesto znati raditi.

Et tu, Brutus? Kaj je ovo stvarna slika ili montaža? Mislim da je ovo najveći problem današnjeg svijeta, što su vjernici postali totalni beskičmenjaci i što su odbacili kršćanska načela i počeli se prilagođavati svijetu, koji je protukršćanski, protubožji i protuvjerski.

Nevjerojatno je da čovjek koji se proklamirao kao vjerojatno najpobožniji hrvatski reprezentativac, da on propagira sodomiju...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Et tu, Brutus? Kaj je ovo stvarna slika ili montaža? Mislim da je ovo najveći problem današnjeg svijeta, što su vjernici postali totalni beskičmenjaci i što su odbacili kršćanska načela i počeli se prilagođavati svijetu, koji je protukršćanski, protubožji i protuvjerski.

Nevjerojatno je da čovjek koji se proklamirao kao vjerojatno najpobožniji hrvatski reprezentativac, da on propagira sodomiju...
    Slažem se. Mogao je odbiti i reći neću nositi tu vrpcu, to se kosi s mojim uvjerenjima ali ne, lakše se pokoriti.
    Živimo u svijetu i vremenu u kojem vladaju sodomisti, psihopati, luđaci, budale i kukavice.
    Kad vidim kako je Palestinac spreman svoje tijelo dati u borbi za ono u šta vjeruje i šta misli da mu pripada a na Zapadu se boje odbiti nositi pedersku zastavu da ne bi bili izopčeni i proglašeni homofobima.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Koliko sam shvatio, nije njemu nitko rekao da stavi traku, sam je stavio. I odusevio europu.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Koliko sam shvatio, nije njemu nitko rekao da stavi traku, sam je stavio. I odusevio europu.
    na što smo došli, da i Hercegovci signaliziraju vrline, a komunjara na poslu mi priča hercegovci jako loši ljudi, ne volim hercegove, ne moram vam pričat koji je to idiot od čovjeka. ali on priča da su hercegovci loši ljudi, problem je što Kovač upravo takvima signalizira vrline, a takvi ga pljuju i pljuvat će ga taman se isteteviro od glave do pete u duginim bojama. to je kod Hrvata normalno, stalno neko foliranje i glumatanje zapadnih tekovina, ne kužim ovaj narod i gotovo.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku

razlika je u tome da je ova Albanka, i da ne jaše četnički kurac ko Ševerina Jugoslovenka, i što ima stila i smisla za glazbu, a i fino izgleda što reče grunf. i drago mi je da je ide....

a eurosong je sprdačina koju ne gledam godinama, od kad su počeli tranvestiti crnci pederi, to mene ne zanima, to je napravljeno da zaglupljuje što šire mase, tu ne pobjeđuje pjesma nego politika.

isto ko i UEFA dok pere lovu, priča say no to racism, sere mi se od svih tih organizacija jer su sve iste, i rade po istom receptu, antikršćanskom. nije im baš cool napravit nešto u obliku križa, osim ako nije naopačke okrenut.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Slažem se. Mogao je odbiti i reći neću nositi tu vrpcu, to se kosi s mojim uvjerenjima ali ne, lakše se pokoriti.
    Živimo u svijetu i vremenu u kojem vladaju sodomisti, psihopati, luđaci, budale i kukavice.
    Kad vidim kako je Palestinac spreman svoje tijelo dati u borbi za ono u šta vjeruje i šta misli da mu pripada a na Zapadu se boje odbiti nositi pedersku zastavu da ne bi bili izopčeni i proglašeni homofobima.
    Brekalo se nije pokorio u Wolsbirgu. Svaka mu čast.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove