+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/55

Tema: Smrtna kazna

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Evo jedan slučaj posebno izopačenih umova. Majka i njena gej partnerica prisilno odrezala sinu spolni organ jer je htjela od sina napraviti kćerku. Uništili su mu psihičko i fizičko zdravlje i valjda kad su shvatile koliko su ga uništile, onda su ga ubile nožem na spavanju i razrezale na komade te stavile u kovčeg. Je li ovo za smrtnu kaznu?

https://narod.hr/svijet/video-majka-...isilile-dijete
    Pa dobro, i sto ces sada sa tim smecem. Zasto ce drzava placati njihov smjestaj, hranu i sve ostalo.
    Onda izabciti u nekoj divljini, dzungli, pa neka se snalaze. Bar to ima u Brazilu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Evo jedan slučaj posebno izopačenih umova. Majka i njena gej partnerica prisilno odrezala sinu spolni organ jer je htjela od sina napraviti kćerku. Uništili su mu psihičko i fizičko zdravlje i valjda kad su shvatile koliko su ga uništile, onda su ga ubile nožem na spavanju i razrezale na komade te stavile u kovčeg. Je li ovo za smrtnu kaznu?

Je, ovo je definitivno za smrtnu kaznu. I za mučenje, i... Uf, što me iznerviraju ovakve stvari. Ne možeš virovat za što su ljudi sposobni, još majka. Grozno.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Kod izvršenja smrtne kazne, osoba je vezana - bespomoćna. Nije to isto kao u ratu, a ja se tim ne bi mogao baviti, niti bi htio da se ikoga sili da to radi. Mislim da su u bivšoj Jugoslaviji kod streljanja neki imali manevarske metke, tako da se mogu tješiti, da možda nisu baš oni ti što su usmrtili kažnjenika.

Zbog uvođenja DNK testova, pokazalo se da ima dosta onih koji su robijali, a nisu bili krivi. Vjerojatno je i kod smrtnih kazni slično. U V. Britaniji ukinuli su smrtnu kaznu (mislim 60-ih godina), upravo zbog toga što su im se zaredala pogubljenja ljudi, za koje se uskoro pokazalo da nisu bili krivi.

Dugotrajnim ili doživotnim zatvorom postiže se isti rezultat, a bez da se kao pojedinci i društvo, uplićemo u nešto tako mučno.
    Druga je stvar sudska praksa, gdje čujemo kako je netko počinio desetke krivičnih djela, pa na kraju ubije trudnicu u mjenjačnici. A da je za svako to krivično djelo odslužio barem 3 mjeseca, ne bi stigao odraditi sav taj kriminal, pa sve do ubojstva. I tu bi trebalo nešto poduzeti.
    Ili budalasti zakon da se automatski ne kažnjavaju lopovi koji kradu >2000,00 kuna. Pa oni onda ukradu krumpira za 1500,00 kuna, to je skoro pa legalno, a onda sutra idu krasti ponovno zelje za 1500,00 kuna itd.
    Ako postoje neoborivi, očiti dokazi da je netko počinio djelo za koje se predviđa smrtna kazna onda ne vidim problem.
    ZA DOM SPREMNI !

Nismo više na divljem zapadu. Jedina razvijena država na svijetu koja ima smrtnu kaznu je Amerika. Mislim da u broju izvršenja smrtnih kazni prednjače Kina, Iran i Pakistan.

Koji to ubojica u Hrvatskoj se šeće, a da nije u zatvoru? Jedino Horvatinčić mislim.
    Ne, nego smo na dijaboličnom zapadu gdje se pubertetskoj djeci sakate spolni organi i šopa (čak i predpubertetsku djecu) ih se muškim ili ženskim hormonima jer se "osjećaju" ili im netko sugerira uz poticaj i slavlje (((medija))) da su drugog "roda". Da ne nabrajam druge primjere (((kulturnog-marksizma))) kojima si upoznat.

Istanbulska konvencija, stop nasilju nad ženama, njeno tijelo, njena pravila. Ovo je zadnji stadij (((feminizma))).

Posebno izopačeno je da liječnici i pojedinci iz državnih institucija kao i čitavo društvo sudjeluje u ovom sotonističkom obredu odobravanjem takvih eksperimenata ili iživljavanja na djeci. Leftardski ateisti se vole pozivati na znanost ignorirajući kromosome, argument autoriteta uz kukavičke, koruptivne znanstvenike koji šute o tome ili odobravaju psihičkim bolesnicima izokretanje stvarnosti.

Kao što je netko jednom rekao, konzervativci su progresivci s ograničenjem brzine. Društvo je većinski konzervativno, ali postoje načini kako masama manipulirati i pomicati granice dopuštenog.

Tako konzervativci kao argument protiv islama odjednom koriste sodomite koje u nekim zemljama bacaju s krovova, a prije nisu željeli ni čuti o sodomitima i njihovim "pravima".

Konzervativci su vječni politički gubitnici jer nemaju čvrsta načela a slično se događa s kršćanstvom, posebice protestantima i donekle katolicima, pravoslavci se još nekako drže o islamu da ne govorim.

Ne zaslužuju samo one smrtnu kaznu nego i svi oni koji su omogućili unatoč prijavama oca da dođe do ove situacije.

Ima slučaj u Engleskoj gdje su pripadnici socijalne službe umjesto najbližim članovima obitelji, mislim da se radilo o baki, djevojčicu progresivno dali dvojici sodomita na posvajanje, jedan od njih je pretukao djevojčicu na smrt.

https://www.bbc.com/news/uk-wales-so...wales-45042202
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Kod izvršenja smrtne kazne, osoba je vezana - bespomoćna. Nije to isto kao u ratu, a ja se tim ne bi mogao baviti, niti bi htio da se ikoga sili da to radi. Mislim da su u bivšoj Jugoslaviji kod streljanja neki imali manevarske metke, tako da se mogu tješiti, da možda nisu baš oni ti što su usmrtili kažnjenika.

Zbog uvođenja DNK testova, pokazalo se da ima dosta onih koji su robijali, a nisu bili krivi. Vjerojatno je i kod smrtnih kazni slično. U V. Britaniji ukinuli su smrtnu kaznu (mislim 60-ih godina), upravo zbog toga što su im se zaredala pogubljenja ljudi, za koje se uskoro pokazalo da nisu bili krivi.

Dugotrajnim ili doživotnim zatvorom postiže se isti rezultat, a bez da se kao pojedinci i društvo, uplićemo u nešto tako mučno.
    Druga je stvar sudska praksa, gdje čujemo kako je netko počinio desetke krivičnih djela, pa na kraju ubije trudnicu u mjenjačnici. A da je za svako to krivično djelo odslužio barem 3 mjeseca, ne bi stigao odraditi sav taj kriminal, pa sve do ubojstva. I tu bi trebalo nešto poduzeti.
    Ili budalasti zakon da se automatski ne kažnjavaju lopovi koji kradu >2000,00 kuna. Pa oni onda ukradu krumpira za 1500,00 kuna, to je skoro pa legalno, a onda sutra idu krasti ponovno zelje za 1500,00 kuna itd.
    Ako pogledaš brazilske zatvore koji su kao iz pakla, onda je smrtna kazna humanije rješenje. Inače u Engleskoj su osudili Engleza na zatvorsku kaznu zbog "zločina iz mržnje" ili kako se već zove Orwelijanska kazna, jer je stavio komad šunke na kvaku džamije, na kraju je ubijen u zatvoru koji su prepuni muslimana dok se "druge i drugačije" silovatelje pušta na slobodu.

Na suvremenom zapadu su veće kazne za "govor mržnje" nego stvarna kaznena djela.
    ZA DOM SPREMNI !

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Nismo više na divljem zapadu. Jedina razvijena država na svijetu koja ima smrtnu kaznu je Amerika. Mislim da u broju izvršenja smrtnih kazni prednjače Kina, Iran i Pakistan.

Koji to ubojica u Hrvatskoj se šeće, a da nije u zatvoru? Jedino Horvatinčić mislim.
    i pola Borova sela...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    i pola Borova sela...
    I ovo je nažalost istina. I onda se čudimo kad netko uzme zakon u svoje ruke.

Horvatinčić nije ubojica

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ako postoje neoborivi, očiti dokazi da je netko počinio djelo za koje se predviđa smrtna kazna onda ne vidim problem.
    ne postoje takvi dokazi, utvđuje se sudska istina a ne materijalna.uostalom praksa je pokazala da su pogubljene neke osobe za koje se pokazalo da nisu krivi. ne postoje slučajno izvanredni pravni lijekovi u modernim kaznenim postupcima

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    Horvatinčić nije ubojica
    Čovjek koji je ubil 4 osobe u svom životu, a da znamo za to, je ubojica. Navodno udbaški ubojica i zato ima dozvolu za ubojstvo.

ne postoje takvi dokazi, utvđuje se sudska istina a ne materijalna.uostalom praksa je pokazala da su pogubljene neke osobe za koje se pokazalo da nisu krivi. ne postoje slučajno izvanredni pravni lijekovi u modernim kaznenim postupcima
    Kakav je ovo pravni "jewspeak", "sudska istina" i "materijalna istina"? Postoji zločin i prikladna kazna. Svaki zakon koji nije usklađen s pravdom je zločinački zakon ili u sivoj zoni interpretacije.

Znači O.J. Simpson nije ubio svoju ženu, igralo se na rasnu kartu i bio oslobođen.

Issei Sagawa nije ubio i pojeo Renée Hartevelt, još su ga pustili na slobodu.

Dragan Paravinja nije silovao i ubio Antoniju Bilić.

Jer postoji "sudska i materijalna istina". Usprkos modernoj tehnologiji i forenzici.

Inače, jedine osobe koje mogu nekažnjeno ubijati druge ljude su političari.

Puno američkih predsjednika je okrvarilo ruke zbog Židova i Izraela, vodeći ratove protiv ljudi koji na nijedan način nisu mogli ugroziti niti ugrožavaju SAD, jedino sada kada uslijed mlake kontrole useljeničke politike se mogu ubaciti teroristi u države zapadne civilizacije.

Poanta je da se u nekim slučajevima može nekažnjeno ubijati ljude ili dobiti smiješne kazne uslijed pravnog "jewinga" kojih je malo država zapadne civilizacije pošteđeno.

Kada se pogleda Brazil, nije ugodno vidjeti kada gomila preuzme pravdu (linč) u svoje ruke što je tamo česta pojava i ne pita se je li netko kriv ili nije, mada ponekad s obzirom na otvorenu i dokazanu pljačku i zločine pojedinaca uzimanje pravde u svoje ruke od strane hrvatskog naroda bi bila dobrodošla promjena jer hrvatska nema institucije koje provode pravdu i zakone osim što štite kriminalce i ubojice.
    ZA DOM SPREMNI !

Čovjek koji je ubil 4 osobe u svom životu, a da znamo za to, je ubojica. Navodno udbaški ubojica i zato ima dozvolu za ubojstvo.
    ne pričaj gluposti, nije nikog ubio. Na teret mu se stavljaju druga kaznena djela.

Kakav je ovo pravni "jewspeak", "sudska istina" i "materijalna istina"? Postoji zločin i prikladna kazna. Svaki zakon koji nije usklađen s pravdom je zločinački zakon ili u sivoj zoni interpretacije.

Znači O.J. Simpson nije ubio svoju ženu, igralo se na rasnu kartu i bio oslobođen.

Issei Sagawa nije ubio i pojeo Renée Hartevelt, još su ga pustili na slobodu.

Dragan Paravinja nije silovao i ubio Antoniju Bilić.

Jer postoji "sudska i materijalna istina". Usprkos modernoj tehnologiji i forenzici.

Inače, jedine osobe koje mogu nekažnjeno ubijati druge ljude su političari.

Puno američkih predsjednika je okrvarilo ruke zbog Židova i Izraela, vodeći ratove protiv ljudi koji na nijedan način nisu mogli ugroziti niti ugrožavaju SAD, jedino sada kada uslijed mlake kontrole useljeničke politike se mogu ubaciti teroristi u države zapadne civilizacije.

Poanta je da se u nekim slučajevima može nekažnjeno ubijati ljude ili dobiti smiješne kazne uslijed pravnog "jewinga" kojih je malo država zapadne civilizacije pošteđeno.

Kada se pogleda Brazil, nije ugodno vidjeti kada gomila preuzme pravdu (linč) u svoje ruke što je tamo česta pojava i ne pita se je li netko kriv ili nije, mada ponekad s obzirom na otvorenu i dokazanu pljačku i zločine pojedinaca uzimanje pravde u svoje ruke od strane hrvatskog naroda bi bila dobrodošla promjena jer hrvatska nema institucije koje provode pravdu i zakone osim što štite kriminalce i ubojice.
    tebi je mržnja prema Židovima pomutila mogućnost argumentiranog raspravljanja.

ne pričaj gluposti, nije nikog ubio. Na teret mu se stavljaju druga kaznena djela.
    Početkom 1980-tih Horvatinčić, tada vlasnik kultnog ribljeg restorana Babylon u Svetoj Nedelji, na pješačkom prelazu u Zagorskoj ulici u Zagrebu naletio je na Mandu Vučković i njezinu kćer Mariju Nosek. Majka je od posljedica ozljeda preminula, dok je kći zadobila teške ozljede. Za ovu nesreću osuđen je na šest mjeseci zatvora uvjetno i to tek nakon što je suprug poginule žene podigao privatnu tužbu. Godine 1989. prebrzo vozeći Alejom Bologne u Zagrebu naletio je na Nadu Petrović i usmrtio je. Sredinom kolovoza 2011. gliserom je kod Šibenika naletio na jedrilicu kojom su plovili talijanski supružnici Francesco Salpietro i Mariella Patelli te ih također usmrtio. Niti za jednu nesreću nije bio u zatvoru
    https://net.hr/danas/hrvatska/najvec...ga-se-odrekao/

tebi je mržnja prema Židovima pomutila mogućnost argumentiranog raspravljanja.
    Ne toliko koliko židovska mržnja prema bijeloj rasi i općenito ne-Židovima putem subverzije, ucjena, kriminala, veleizdaje. SAD, WASP-ovci, Žido-amerikanci su mi bili najjednostavniji i očiti primjer ali očekivao sam ovakav odgovor.

Iako nisi pobio moje tvrdnje nego si izvukao priglupi "antisemitizam" kao joker kartu.

Da se vratimo na temu, dakle, postoje slučajevi gdje se "legalno" na posredan ili neposredan način mogu ubiti ljudi ili ih se ubija na "mekan" način proglašavajući ih orwelijanski "neosobama" pa ne mogu zarađivati za život (blokiranje bankovnih računa, ne mogu se zaposliti itd.), najčešće političari imaju tu mogućnost, također i ljudi iz sjene koji kontroliraju medije i određene institucije te manipuliraju javnim mnijenjem što se svakim danom sve bolje vidi zahvaljujući internetu pa se može vidjeti način na koji to funkcionira.
    Posljednje uređivanje od skater : 20-06-2019 at 10:06
    ZA DOM SPREMNI !

Protiv sam: Abortusa, eutanazije, smrtne kazne.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

hvala što si potvrdio ono što sam rekao.

Ne toliko koliko židovska mržnja prema bijeloj rasi i općenito ne-Židovima putem subverzije, ucjena, kriminala, veleizdaje. SAD, WASP-ovci, Žido-amerikanci su mi bili najjednostavniji i očiti primjer ali očekivao sam ovakav odgovor.

Iako nisi pobio moje tvrdnje nego si izvukao priglupi "antisemitizam" kao joker kartu.
    ne, priglupo je bilo tvoje spominjanje Židova bez ikakve potrebe. Kakve veze oni imaju s mojim postom??

Da se vratimo na temu, dakle, postoje slučajevi gdje se "legalno" na posredan ili neposredan način mogu ubiti ljudi ili ih se ubija na "mekan" način proglašavajući ih orwelijanski "neosobama" pa ne mogu zarađivati za život (blokiranje bankovnih računa, ne mogu se zaposliti itd.), najčešće političari imaju tu mogućnost, također i ljudi iz sjene koji kontroliraju medije i određene institucije te manipuliraju javnim mnijenjem što se svakim danom sve bolje vidi zahvaljujući internetu pa se može vidjeti način na koji to funkcionira.
    kakve veze ovo ima s mojim postom?

Protiv abortusa i eutanazije ali ZA smrtnu kaznu! Možda ne kod nas jer smo mala zemlja i nemamo mnogo ubojstava ali u zemljama poput SAD-a smrtna kazna je potrebna. Postoje predatori i ubojice koji izvana izgledaju kao mi ali njihova nutrina i njihovi zločini odvajaju ih od nas običnih, normalnih ljudi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Protiv abortusa i eutanazije ali ZA smrtnu kaznu! Možda ne kod nas jer smo mala zemlja i nemamo mnogo ubojstava ali u zemljama poput SAD-a smrtna kazna je potrebna. Postoje predatori i ubojice koji izvana izgledaju kao mi ali njihova nutrina i njihovi zločini odvajaju ih od nas običnih, normalnih ljudi.
    Protiv abortusa i eutanazije si iz kršćanskih razloga, pretpostavljam, a za smrtnu kaznu, govorimo općenito, si iz kojih razloga, ako nije tajna, ne reci samo opet iz kršćanskih pobuda...
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove