+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/7

Tema: Hod za život 2019.

Hod za život 2019.

Danas se hoda za život u Osijeku i Rijeci. Prijenos je na Laudato TV. Slijedeće subote hoda se za život u Zagrebu, Split u i Zadru. Prekrasna inicijativa.

10 Antifa sjelo na ulici u Rijeci i prepriječili put. Policija ih pakira u marice lol.

Ne idem na lijeve potrale, kakav je bio odziv u Rijeci, a kakav na kontraskup u istom gradu?

Puno ljudi se skupilo u Zagrebu, Split i Zadru.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    u Zagrebu je bilo super. mislim jednako ljudi kao i prošle godine.
    bilo je nekih balvana, tj. zastoja ali nisam vidjela. bila sam negdje u sredini.
    na jednom mjestu vidim transparent "zbog vas mladi odlaze" a u povorci valjda 90% mladih. i puno obitelji sa sitnom dječicom.
    Grunfe, iduće godine očekujemo tebe na čelu povorke u Vž.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Prekrasan je daas bio osjećaj biti s tim ljudima u koloni... I vidiš da su ljudi oko tebe normalni, majke, ocevi, djeca, djede, bake... Obitelji... Sol ove Hrvatske... Ljudi hodaju, neki sviraju na gitarama, pjevaju po grupama... Sjajno...

S druge strane kad sam bacio pogled na protuprosvjednike, ono istetovirani, prljavi, ekscentrično obučeei, polugole kamenjarke...

Uglavnom lijep je bio osjecaj biti s tim ljudima...

Mislim da je greska organizatora sto se penjalo Štrosom, niti su djeca s kolicima mogla tamo, em se suzio prostor pa se čekalo... Markov trg (i na njemu crkva s ustaškim grbom) je ipak bila premala za jedan takav dogadjaj...

Nadam se da je slicno bilo u Zagrebi i Splitu

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Sta su polugole kamenjarke.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove